Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 24 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.06.07
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 60
Témy: 8
Príspevok NapísalOffline : 23.08.2007 21:30

caute chcel by som kupit nejaky notebook a potreboval by som nejaky dobry typ som student VS nemam nejake extra poziadavky len nech ma grafiku na nejaku tu narocnejsiu hru a hlavne nech aj nieco vydrzi nieze budem stale chodit po servisoch jednoducho nech sa zan o rok nemusim hanbit a max do 35000 viem ze to v dnesnej dobe skoro nic nieje ale viac nemam najradsej by som bol DEL lebo som pocul ze su najlepsie lenze co som pozeral tak je to uz vyssia cenova skupina za dobry typ vopred dakujem


Offline

Čestný člen
Čestný člen
NOTEBOOK

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 23.08.2007 21:51

No tak tvojim požiadavkám by najlepšie vyhovoval tento Asus:
http://www.alza.sk/notebook-asus-f3jp-ap098-d73042.htm
Stojí síce o tisícku viac, ale zahráš si na tom na notebook viac než dobre. Čo sa týka kvality tak je na tom dobre, do toho servisu nebudeš musieť chodiť...samozrejme pokial po ňom nebudeš trieskať kladivom alebo tak :D. Tie Dell ako si písal sú už trochu vyššia cenová skupina, ja osobne mám napríklad objednaný Dell Inspiron za asi 46500,- Sk a to už je notebook na hry a tak...kvalitou je na tom o niečo lepšie, ale hovorím, s Asusom budeš určite spokojný. Ja mám momentálne tiež Asus - viď podpis a som spokojný. Na účel na ktorý som si ho kupoval vyhovuje ideálne, spracovanie je na výbornej úrovni, už ho mám rok a bez chyby...myslím že s Asusom chybu neurobíš ;)

PS: Jo a ešte jedna vec, ale to je skôr interná záležitosť tohto fóra...bude sa ti tu asi snažiť "radiť" človek s nickom HITMAN_, najskôr ti asi bude vnucovať nejaký notebook HP, ale ten na náročnejšie hry neni...no tak ako by som to...proste toho debila nepočúvaj....;)







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.07.07
Prihlásený: 28.08.07
Príspevky: 320
Témy: 6
Príspevok NapísalOffline : 24.08.2007 7:29

ScorpionSX píše:
No tak tvojim požiadavkám by najlepšie vyhovoval tento Asus:http://www.alza.sk/notebook-asus-f3jp-ap098-d73042.htm
Stojí síce o tisícku viac, ale zahráš si na tom na notebook viac než dobre. Čo sa týka kvality tak je na tom dobre, do toho servisu nebudeš musieť chodiť...samozrejme pokial po ňom nebudeš trieskať kladivom alebo tak :D. Tie Dell ako si písal sú už trochu vyššia cenová skupina, ja osobne mám napríklad objednaný Dell Inspiron za asi 46500,- Sk a to už je notebook na hry a tak...kvalitou je na tom o niečo lepšie, ale hovorím, s Asusom budeš určite spokojný. Ja mám momentálne tiež Asus - viď podpis a som spokojný. Na účel na ktorý som si ho kupoval vyhovuje ideálne, spracovanie je na výbornej úrovni, už ho mám rok a bez chyby...myslím že s Asusom chybu neurobíš ;)

PS: Jo a ešte jedna vec, ale to je skôr interná záležitosť tohto fóra...bude sa ti tu asi snažiť "radiť" človek s nickom HITMAN_, najskôr ti asi bude vnucovať nejaký notebook HP, ale ten na náročnejšie hry neni...no tak ako by som to...proste toho debila nepočúvaj....;)


:-D :lol: :-D :lol:

ScorpionSX on chce kvalitu a nie notebook z TAIWANU ako je ASUS. :lol:
Hablooo ak chceš kvalitu na značku Asus by som ani nekukol.Ak chceš kvalitu tak jedine HP alebo IBM.Ja ti vyberám tento:
http://www.alza.sk/notebook-hp-pavilion ... d77355.htm


Offline

Užívateľ
Užívateľ
NOTEBOOK

Registrovaný: 29.03.07
Prihlásený: 16.10.08
Príspevky: 75
Témy: 0
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 24.08.2007 8:51

Ja sa prikláňam k tomu ASUSU je o niečo výkonnejši ako ten HP. Ale je bez OS. Ber ten ASUS.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
NOTEBOOK

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 24.08.2007 8:58

hablooo píše:
nemam nejake extra poziadavky len nech ma grafiku na nejaku tu narocnejsiu hru

Tak si to porovnajme...v HP Pavilione je GeForce 7200Go...so stupídnou zdielanou pamäťou...v Asuse je ATi Radeon X1700 s 256MB vlastnej pamäte...hmm...tak keď sa nad tým zamyslím tak už len pri normálnych desktopových grafikách je porovnanie týchto kariet viac než smiešne...pri notebookoch je to rovnaké...tu vyhráva Asus ;)

hablooo píše:
a hlavne nech aj nieco vydrzi nieze budem stale chodit po servisoch jednoducho nech sa zan o rok nemusim hanbit a max do 35000

Ako som už písal...mám už rok aj pár mesiacov Asus A6R, ten čo je v podpise...je to buisness trieda, čiže je zameraný hlavne na cenu...za ten rok som ho nemusel dať do servisu ani jeden jediný raz, takisto pár známych čo majú Asus na moje doporučenie a to sú aj TOP modely, napríklad aj Asus G1, prípadne aj tie ultra mobilné notebooky s 12" a 13" displejmi...ani jedna sťažnosť, reklamácia, porucha, proste nič. Mal som doma na test HP Pavilion dv6134ea...v čase keď ešte nebol ani na trhu...ako som sa k nemu dostal tu nebudem rozvádzať, proste som ho mal...No keď som ho išiel otvoriť, márne som hladal nejaký uchycovací mechanizmus, nič také tam neni - ten displej proste drží len tak ako ho zavreš, žiadne zaistenie, nič tam neni. Po pár otvoreniach a zavretiach začal vydávať taký zaujímavý zvuk, ako keď plasty trú o seba bez nejakej vôle...a to skutočne po pár otvoreniach...ja keď používam notebook, tak ho nezatváram keď ho vypnem, iba keď ho niekam beriem tak ho zatvorím, takže moc namáhané to nebolo. Prezri si akýkolvek test tohto notebooku, nemusí byť zrovna ten čo som mal doma, ale proste HP Pavilion, všade a vždy napíšu že ten notebook neni stavaný na časté otváranie a zatváranie, no a sorry ale keď si študent, tak istý predpoklad že ten notebook budeš nosiť so sebou tu je. Takže to je ďalšie plus pre Asus, ktorý nemá pánty na displeji len na okrasu ale aj kvôli funkčnosti.

No a Hitman, stále čakám na tvoje ďalekosiahlé znalosti a skúsenosti s Pavilionmi, čo keby si nám tu uviedol jeden poriadny, ale skutočne poriadny a zásadný argument prečo sú len HP tie najlepšie stroje...A ešte tak na okraj, stále čakám na ten notebook ktorý mi doporučíš namiesto toho Dellu, ktorý je už síce objednaný aj zaplatený, ale len tak pre zaujímavosť...nejak sa ti to nedarí, čoo?? Ešte si asi poriadne nezaspamoval vývojové stredisko HP aby taký notebook začali vyrábať... :lol: Takže keď budeš vedieť čo-to o notebookoch a budeš mať nejaké podložené skúsenosti, tak sa ozvi, možno tu pre teba bude miesto :lol:







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.07.07
Prihlásený: 28.08.07
Príspevky: 320
Témy: 6
Príspevok NapísalOffline : 24.08.2007 9:09

ScorpionSX píše:
Ako som už písal...mám už rok aj pár mesiacov Asus A6R, ten čo je v podpise...je to buisness trieda, čiže je zameraný hlavne na cenu...za ten rok som ho nemusel dať do servisu ani jeden jediný raz, takisto pár známych čo majú Asus na moje doporučenie a to sú aj TOP modely, napríklad aj Asus G1, prípadne aj tie ultra mobilné notebooky s 12" a 13" displejmi...ani jedna sťažnosť, reklamácia, porucha, proste nič. Mal som doma na test HP Pavilion dv6134ea...v čase keď ešte nebol ani na trhu...ako som sa k nemu dostal tu nebudem rozvádzať, proste som ho mal...No keď som ho išiel otvoriť, márne som hladal nejaký uchycovací mechanizmus, nič také tam neni - ten displej proste drží len tak ako ho zavreš, žiadne zaistenie, nič tam neni. Po pár otvoreniach a zavretiach začal vydávať taký zaujímavý zvuk, ako keď plasty trú o seba bez nejakej vôle...a to skutočne po pár otvoreniach...ja keď používam notebook, tak ho nezatváram keď ho vypnem, iba keď ho niekam beriem tak ho zatvorím, takže moc namáhané to nebolo. Prezri si akýkolvek test tohto notebooku, nemusí byť zrovna ten čo som mal doma, ale proste HP Pavilion, všade a vždy napíšu že ten notebook neni stavaný na časté otváranie a zatváranie, no a sorry ale keď si študent, tak istý predpoklad že ten notebook budeš nosiť so sebou tu je. Takže to je ďalšie plus pre Asus, ktorý nemá pánty na displeji len na okrasu ale aj kvôli funkčnosti.

No a Hitman, stále čakám na tvoje ďalekosiahlé znalosti a skúsenosti s Pavilionmi, čo keby si nám tu uviedol jeden poriadny, ale skutočne poriadny a zásadný argument prečo sú len HP tie najlepšie stroje...A ešte tak na okraj, stále čakám na ten notebook ktorý mi doporučíš namiesto toho Dellu, ktorý je už síce objednaný aj zaplatený, ale len tak pre zaujímavosť...nejak sa ti to nedarí, čoo?? Ešte si asi poriadne nezaspamoval vývojové stredisko HP aby taký notebook začali vyrábať... :lol: Takže keď budeš vedieť čo-to o notebookoch a budeš mať nejaké podložené skúsenosti, tak sa ozvi, možno tu pre teba bude miesto :lol:


Tak tento PAVILION je určite lepší jak ta krabica DELL :-D
http://www.zive.cz/default.aspx?section ... cle=137290


Offline

Čestný člen
Čestný člen
NOTEBOOK

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 24.08.2007 9:22

Ehm...asi ti to uniklo, ale nevadí zopakujem to ešte raz...ja chcem NOTEBOOK!!! Nie skoro prenosný desktop!! Ja to potrebujem prenášať!!! Keby si mám kupovať hentú krabicu, tak by som už asi fakt musel byť idiot, pretože za tolko prachov by som mohol mať tak nadupaný desktop, že hento by bol oproti tomu len chudobný príbuzný ako sa hovorí ;) Takže máš ešte dva platné pokusy a potom už asi píšem nejakému adminovi PM...a podel sa s nami konečne o tvoje skúsenosti s HP :D :lol:







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.07.07
Prihlásený: 28.08.07
Príspevky: 320
Témy: 6
Príspevok NapísalOffline : 24.08.2007 9:27

hablooo píše:
caute chcel by som kupit nejaky notebook a potreboval by som nejaky dobry typ som student VS nemam nejake extra poziadavky len nech ma grafiku na nejaku tu narocnejsiu hru a hlavne nech aj nieco vydrzi nieze budem stale chodit po servisoch jednoducho nech sa zan o rok nemusim hanbit a max do 35000 viem ze to v dnesnej dobe skoro nic nieje ale viac nemam najradsej by som bol DEL lebo som pocul ze su najlepsie lenze co som pozeral tak je to uz vyssia cenova skupina za dobry typ vopred dakujem


Hablooo dúfam že toto ťa presvedčí:

Notebooky Pavilion jsou v České republice, Polsku a na Slovensku novinkou. V zahraničí jde o oblíbený model – je totiž v několika věcech výjimečný. Čeho si všimnete už na první pohled je design. Vzhled Pavilionů se od běžných notebooků liší především povrchovou úpravou. Kryt notebooků je vyroben speciální technologií HP Imprint, jejíž obdobu známe z pestrobarevných mobilních telefonů. U představených Pavilionů má však hladký povrch s dlouhou trvanlivostí, lepší odolností proti poškrábání a jemným vzorem, velmi decentní podobu.

http://img527.imageshack.us/img527/5861/imprintsg9.jpg

Tím, co dělá z notebooků Pavilion uživatelsky příjemný počítač, je bezesporu vestavěný multimediální přehrávač HP Quickplay 2.1. Díky němu může uživatel sledovat filmy na DVD, poslouchat hudbu, prohlížet si obrázky a fotografie či videa, aniž by k tomu potřeboval spouštět Windows. Náběh celého přehrávače trvá i při načítání z disku pár vteřin. Zjednodušené, uživatelsky přívětivé rozhraní, zpřístupní multimediální funkce i lidem, kteří o nějaké Windows nikdy nezavadili, nebo mají ze „složitého“ operačního systému obavu, ale i lidem, kteří počítači žijí, usnadní život.

http://img213.imageshack.us/img213/3590 ... laydi9.jpg

Označení „multimediální“ notebook obvykle znamená, že přístroj zvládne nějak přehrávat zvuk přes vestavěné reproduktory, má televizní výstup a často je vybaven vestavěnou webkamerou a mikrofonem. Paviliony mají v tomto směru přece jen něco navíc. Dálkový ovladač v běžném příslušenství k notebookům najdete málokdy. Také digitální audiovýstup vedle konektoru pro sluchátka není u notebooků běžná záležitost. Zaměření na multimédia dokresluje širokoúhlý displej, dnes už běžná DVD±RW mechanika, či volitelná webová kamera a čtečka pěti formátů paměťových karet.

http://img527.imageshack.us/img527/7329/remotelf7.jpg

Podsvícená multimediální tlačítka jsou tak trochu virtuální - fungují totiž obdobně jako touchpad.

http://img213.imageshack.us/img213/8587/mmtlaclu2.jpg

Další drobností, která má uživatelům usnadnit život, je speciální konektor Expansion port 3, kterým lze notebook připojit jedním kabelem k dokovací stanici, ať už kvůli zálohování dat, či pro jednoduché připojení všech periferí.


Notebooky Pavilion se u nás budou dodávat s procesory Intel Celeron 420, Intel Core Duo Mobile 2050 a 2250 a Core 2 Duo Mobile 5500. 15,4" displej s rozlišením 1280×800 bodů a technologií BrightView (což je vznešenější název pro to, co známe u ostatních výrobců pod jinými názvy, tedy lesklý displej s antireflexní vrstvou). Notebooky mohou mít grafickou kartu GeForce Go 7400 nebo integrovanou grafiku Intel GMA 950 (součást čipové sady Intel 945GM).

http://img213.imageshack.us/img213/6334/hppavvr1.jpg

Tak ti radím vykašli sa na ASUS ktorý ani nemá slovenskú WEB stránku :-D a zober PAVILION.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
NOTEBOOK

Registrovaný: 14.08.07
Prihlásený: 15.10.07
Príspevky: 23
Témy: 5
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 24.08.2007 9:37

ScorpionSX píše:
No a Hitman, stále čakám na tvoje ďalekosiahlé znalosti a skúsenosti s Pavilionmi, čo keby si nám tu uviedol jeden poriadny, ale skutočne poriadny a zásadný argument prečo sú len HP tie najlepšie stroje...


to HITMAN:
No toto by zaujimalo aj mna, pretoze 3 znamy, ktori maju ASUS su s nim velmi spokojni a na druhej strane, kamarat si pred rokom priniesol PAVILION z US, pokazil sa mu.. a druhy PAVILION, ktory ma kamarat je velky ako bedna a po 10 minutach hrania sa sam restartuje..takze hrat na nom je uplne nemozne..
Viem, som laik, a mozno sa taketo chyby daju jednoducho odstranit, ale obycajnym pouzivatelom prave stacia takeho argumenty a skusenosti znamych.. nepoznam nikoho, kto by PAVILION vychvalovach tak ako ty..
prosim daj tie argumenty a vysvetli menej znalym - laikom, preco pavilion..

PS:
jedno leto som brigadoval vo fabrike FOXCONN v Ceskych Budejoviciach v RMA lab. a poviem ti, ze tvoj argument o thaiwanskych vlastnikoch vyznieva smiesne, ked som zazil ako sa v obrovskych halach na 1.poschodi montuje HP, na 2. posch. ASUS, na 3.posch. APPLE, na 4.posch. ACER... takze asi tak o tej kvalite spracovania.. vsetky znacky montovali Cesi a Slovaci na rovnakych linkach z dovezenych komponentov..


Offline

Čestný člen
Čestný člen
NOTEBOOK

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 24.08.2007 9:41

No je síce fajn že si nám sem skopíroval celú prezentáciu Pavilionu, ale stále čakáme na tvoje praktické skúsenosti...ja som svoje napísal, či už s HP alebo s Asusom. Skopírovať ti tu môžem aj reklamný leták Trabantu a písať ti tu aké má skvelé jazdné vlastnosti (pokial sa ti podarí ho naštartovať :D) ale v živote som v tom nesedel (chvalabohu) takže neviem či sú to o*eby alebo nie. Takže napíš sem na základe čoho stále spamuješ s tými Pavilionmi a bude klud. Ako ono sú to dobré notebooky ale nie na to čo on chce. Keď si pozriem najnadupanejšiu konfiguráciu a vidím tam 7400 prípadne 8400 grafiku tak sa musím smiať. Na tom si nezahrá nič. A náročnejšiu hru už vôbec nie.







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.06.07
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 60
Témy: 8
Príspevok Napísal autor témyOffline : 24.08.2007 20:45

ScorpionSX mas pravdu o tej grafike nasiel som na nete http://www.notebookcheck.com/Mobile-Grafikkarten-Benchmarkliste.735.0.html
je to test grafickych kariet notebookov a ta Nvidia toho HP je na 61 mieste a ATI je na 30 a osobne si myslim (iked sa do grafik moc nevyznam) ze rozdiel 30 miest o niecom svedci no ale so znackou HP to nieje az take zle si aspon myslim lebo bratranec ho ma a je s nim spokojny neviem viac majitelov nepoznam ale zato HITMAN by sa mal uvedomit lebo uz dlhsiu dobu sledujem toto forum a vzdy sa vtiera iba s tym svojim HP a si bud isty ze si s tym DEL urobil dobre lebo je to fakt kvalita a myslim ze aj jednotka medzi notebookmi pravdepodobne skusim pozhanat ten ASUS iked povodne som nechcel tuto znacku ale presvedcil si ma lebo vidno ze sa tomu rozumies a urcite viac ako HITMAN takze dik za radu ak by si narazil este na nieco tak daj vediet


Offline

Čestný člen
Čestný člen
NOTEBOOK

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 24.08.2007 21:20

Ďakujem za uznanie :smoky:
Áno ten test, resp. rebríček grafík je velmi vydarený, ja ho poznám a často naň odkazujem známych, nech si tam vyberú grafiku akú chcú a ten rozdiel 30 miest už naozaj o niečom svedčí. Ja ale značku HP nejak nezatracujem, ale nebudem predsa doporučovať notebook na hry s takou slabou grafikou...a HP sa nejak musí zobudiť a pripraviť nejaké vyslovene herné notebooky, pretože to čo dáva do svojich notebookov teraz je skôr zlý vtip ako poriadna grafika. S tým Asusom určite budeš spokojný, ja sám som ho chcel kúpiť, ale naskytla sa mi možnosť investovať do toho viac peňazí takže beriem ten Dell. Ale dnes sa ma na tento notebook pýtal spolužiak a tiež som mu ho doporučil. Hitmana nepočúvaj, ten tomu nerozumie, tata mu kúpil počítač, má na ňom nálepku HP a ide mu na ňom spustiť nejaké super hra, takže preňho je HP the best off...
Z iných notebookov v podstate nemáš moc čo vyberať, buď sú drahšie, alebo sú za rovnakú cenu menej výkonné...







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
NOTEBOOK

Registrovaný: 02.09.06
Prihlásený: 30.11.10
Príspevky: 255
Témy: 9
Bydlisko: Sliač
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2007 11:27

za take peniaze kvalitu.....hmmm no IMB kupeny z usa :) ;)







_________________
NB: LENOVO THINKPAD R61 | C2D T8100 2,1GHz 3MB L2 cache | 1x2GB DDR2 667MHz | 15.4" WSXGA+(1680x1050) | nVidia Quadro NVS 140M 128MB | WDC WD1600BEVS 160GB | Matsushita HL-DT-ST DVDRAM GMA-4082N | WiFi Intel PRO/Wireless 4965AGN 802.11a/g/n | Logitech MX518 | KOSS SB/45 | Western Digital My Book Essential Edition 200GB
PC: MB: Intel Rio Vista D945PVS | CPU: Intel P4 640 3,2GHz L2 2MB | RAM: 2x512MB DDR2 533MHz | VGA: MSI nVidia GeForce NX6800 TD256E 256MB | HDD: Seagate ST3200822AS 200GB | DVDRW: Pioneer DVR-109 DVD-RW/+RW16x DL | Monitor: 19" Acer AL1921hs
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.06.07
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 60
Témy: 8
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.08.2007 18:53

co ak je HITMAN nejaky predajca HP alebo distributor to by vysvetlovalo jeho zavislost na tejto znacke vies chce si zvysit predajnost tak sa vnucuje. ale osobne si myslim ze sa mu to nejak nedari lebo reklama sa da robit aj inym a omnoho lepsim sposobom a inak este raz dik za tip lebo na trhu je teraz az prilis moc notebokov na to aby si menej znaly uzivatel vybral ten spravny


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.07.07
Prihlásený: 28.08.07
Príspevky: 320
Témy: 6
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2007 20:09

Este raz opakujem znacka HP je nielen najkvalitnejsia ale ma aj najkvalitnejsi servis.Neviem ktora znacka ti pride do 24h po tvoj notebook a do piatich dni ho mas spet a aby som nezabudol HP ti pocas opravy ako jedina pozicia notebook pocas opravy.Takze neviem ci je lepsie HP ktore funguje 85 rokov alebo nejaka firma Asus z Taiwanu ktora funguje na trhu velmi kratko.Tak skus nad tym porozmyslat.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.08.07
Prihlásený: 29.03.10
Príspevky: 146
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2007 20:38

Aj Dell ma taky servis, a aj HP aj DELL maju tento servis za priplatok. Asus je vsak vazne kvalitou slaby, preco Scorpion neodporucil nieco od Dellu, ked sam si kupil tuto znacku? Inak prisiel uz objednany Dell?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
NOTEBOOK

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2007 20:40

Rovnaký servis má napríklad Dell ;) a HP neni najkvalitnejšia...už choď do p**e Hitman s tými tvojimi HP...hovno tomu rozumieš a zbytočne tu mätieš ostatných...
Napíš aké máš s HP skúsenosti, ale tvoje osobné, nie že nás tu zase "ohúriš" nejakým reklamným textom z netu...TVOJE VLASTNÉ SKÚSENOSTI!!! Inak budeš dôveryhodný asi ako podomový predavač vysávačov...







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Čestný člen
Čestný člen
NOTEBOOK

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2007 20:44

laki píše:
Aj Dell ma taky servis, a aj HP aj DELL maju tento servis za priplatok. Asus je vsak vazne kvalitou slaby, preco Scorpion neodporucil nieco od Dellu, ked sam si kupil tuto znacku? Inak prisiel uz objednany Dell?

Dell ešte nedorazil...teraz je víkend, to sa zásielky nevozia, čakám niekedy tento týždeň, prípadne budúci...
Dell som nedoporučil z jedného jednoduchého dôvodu: treba si vybrať všetky komponenty ktoré chceš, čo môže byť pre nie-moc znalých užívatelov problém. A navyše je tam kolkokrát vela vecí na ktoré si ani nespomenieš že tam chceš a zabudneš na ne. Ja som napríklad zabudol objednať k notebooku IR-dialkové ovládanie...no ale čo už, dokúpim inokedy :D







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.08.07
Prihlásený: 29.03.10
Príspevky: 146
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2007 20:50

Dialkove je najmenej, nemusis mas original od Dellu, mozes pouzit od HP :)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
NOTEBOOK

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2007 20:56

No veď šak hej, to je už len taká volovina...keď budem mať zbytočne pár korún tak ho objednám... :)







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.07.07
Prihlásený: 28.08.07
Príspevky: 320
Témy: 6
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2007 21:05

SkorpionSX uz cakas na ten DELL nejak dlho.ZE??Co nestihaju vyrabat?Havaroval kamion z TAIWANU.fakt dobra firma ked na notebook cakas uz hodne dlho.A ja ti poviem moje skusenosti ked mi pride HP pavilion v pondelok.A inac laki aky je ten NB co mas v podpise?TIPUJEM ZE SI SPOKOJNY.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
NOTEBOOK

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2007 21:10

No čakám naň odvčera keď prišli peniaze na ich účet...neviem, ale pochybujem že by ti akýkolvek výrobca zhotovil a odoslal notebook behom víkendu...Ja som ho síce objednal už skôr ale potom ešte musí prísť pro-forma faktúra, tú treba uhradiť a až potom ide ten notebook do výroby...no a keď k tomu prirátame moju lenivosť ísť do banky vložiť prachy, tak sú z toho vlastne tri dni počas ktorých som to objednal, zaplatil a oni ho odoslali...







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.06.07
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 60
Témy: 8
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.08.2007 22:18

to neznamena ze ked firma pochadza z TAIWANU tak sa vsetko musi vyrabat tam odkial pochadza kolko korejskych automobiliek ma zavody v europe a v amerike a tak isto je to so vsetkym a DEL je naozaj kvalitna znacka to mozem potvrdit lebo mna nezaujima kto ma aky servis hlavne ze mi to ako reklamaciu zoberu a ide o vykon v porovnani s cenou a kvalitou spracovania


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.08.07
Prihlásený: 29.03.10
Príspevky: 146
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2007 22:44

hihi, si ma pobavil tymi korejskymi automobilkami. Ked korejci vyrabaju auta na Slovensku, tak veru neviem, co je horsie :)


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 24 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. V:Notebook Dell Studio 1558 za 13,3 notebook

v Vymením a darujem

3

541

25.06.2016 20:24

najveci Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/K : Notebook s vadami, nekomlpletný notebook...

v Kúpim

0

464

29.12.2013 19:26

biblbrox Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nový notebook (aký notebook by ste poradili)

v Notebooky a netbooky

7

925

29.11.2008 23:51

zmija31 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. 10 dolárový notebook nie je notebook

v Novinky

12

1284

07.02.2009 21:14

br4n0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. K:Netbook/mini notebook/notebook

v Kúpim

2

702

23.02.2012 15:02

DigitalTech Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook/ Mini notebook do 250€

v Notebooky a netbooky

2

537

18.03.2013 9:15

nescafe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook - nejde mi zapnúť notebook

v Notebooky a netbooky

2

886

18.05.2022 13:43

Fico Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook NOTEBOOK MSI CX620

v Notebooky a netbooky

4

668

10.10.2010 12:39

skrblik99 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook do 900 eur a notebook do 400 eur

v Notebooky a netbooky

7

834

21.07.2011 21:40

siruj25 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook

v Notebooky a netbooky

6

722

05.08.2008 17:40

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. notebook

v Notebooky a netbooky

7

489

19.06.2010 22:02

drachir88 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. notebook

v Notebooky a netbooky

8

362

05.07.2010 20:39

M0f0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook

v Notebooky a netbooky

3

313

16.08.2010 21:24

kingston1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. notebook

v Notebooky a netbooky

4

661

03.09.2010 11:36

L.O.S.E.R Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook

v Notebooky a netbooky

1

620

23.03.2008 9:38

ScorpionSX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook

v Notebooky a netbooky

1

585

02.10.2008 13:42

adam230 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra