Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 6 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.01.11
Prihlásený: 06.11.12
Príspevky: 37
Témy: 3
Bydlisko: BB
Príspevok NapísalOffline : 30.10.2011 12:46

Zdravím chcel by som pomôcť prí výbere notebooku v cenovej relácii od 600 do 700€ (S DPH) požiadavky rozpíšem bodovo nech je v tom prehľad takže k veci :)

1: Zásadne z internetového obchodu ALZA (www. alza. sk) (dúfam, že to nie je brané ako reklama :) )
2: Značka (akákoľvek nezakladám si na nich, ale Acer ako posledná voľba nejdem definovať dôvody)
3: CPU (procesor) I5 alebo I7 (aj keď u tej ceny pochybujem o I7 ak neberiem na úkor VGA (grafickej)
4: HDD akákoľvek veľkosť od 320GB+ nevyžadujem 7200 otáčkové prípadne SSD prežijem to :)
5: VGA NVidia 540m + viem že postačuje aj 1GB pamäťové ale do budúcna preferujem verziu 2GB
6: Využitie skôr HRY office atď ide aj na 5 ročnom takže tu by som to neriešil s Photoshopom a podobne nepracujem :) ... Takže Crysis2, Battlefield 3 a podobne potešia od High nastavení a viac...
7: Mobilita teda i veľkosť LCD (len výhradne doma žiadne prenášanie čiže 15,6" + menej nie ... Pevný počítač nechcem dôvod je jasný a to že rád si ľahnem do postele keď prídem s práce a nepreferujem sedenie v stoličke niekoľko hodín + sledovanie filmov je príjemnejšie na notebooku ako posúvať LCD niekde do bodov XY ... :) ... a v neposlednom rade občasná mobilita ako napr dovolenky etc. sú samozrejmosťou ...
8: Cena ako už v popise a nadpise 600-700€

9: Ospravedlňujem sa za dĺžku textu ale nech tam nič nechýba čo by mohlo pomôcť prí výbere a za každý tip vopred ďakujem...

PS: Premýšlal som nad Asus k53SV

http://www.alza.sk/asus-k53sv-sx446v-hnedy-d256141.htm#foto
No bohužiaľ už nie je na predaj respektíve na sklade a chcel by som objednávať v rozsahu pár dní.

Aktuálne pokukujem po:
http://www.alza.sk/packard-bell-easynote-tsx66-hr-683cz-hnedy-d251876.htm
Viem, že značka nie je obzvlášť známa nakoľko je nová a príde mi to niečo ako zlepenec od Aceru neviem ale čo sa týka HW je podobný ako u Asus k53SV toľko z mojej strany budem sledovať túto tému a dúfam, že mi pomôžete si vybrať :)







_________________
ACER Emachines E642: LCD 15.6" (1366x768) AMD Athlon II X2 dual-core procesor P340 (1 MB L2 cache, 2.20, 1066 MHz FSB) pamäť 2048 MB DDR3 ,320GB (5400rpm) SATA pevný disk, integrovaná grafická karta ATI Radeon HD4250 256-1024MB,Web kamera 1.3MP HD Crystal Eye, WiFi 802.11g/n, 1x RJ-45, 3x USB 2.0, 1xHDMI, 1xVGA
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 30.10.2011 13:06

Zhrniem to asi takto.... GT540 ti Battlefield 3 a Crysis 2 na high a vyššie nedá, s tým sa treba zmieriť.... preferovať 0% navýšenie výkonu 2GB verzie voči 1GB ,,dobudúcna" je blbosť... 2GB ten karte bude ešte aj zavadzať.... ľahnutie do postele a pracovanie s pc sa dá vyriešiť jednoducho a to bezdôtovou klávesnicou a myšou + bližším umiestnením pc k posteli a nejakým 24" monitorom s dobrými polohovateľnými vlastnosťami.... za 600-700 eue sa dá vyskaldať oveľa výkonnejšia zostava ako notebook.... a taktiež musím upozorniť, že chrbtica by sa ti po roku či dvoch za desktop poďakovala.... ;)


Toľko z mojej strany, hlavne upozorňujem na nízky výkon GT540, aby si nebol prekvapený že nové hry budeš musieť hrať na low medium.... taktiež počítať s hlukom a vysokými teplotami, čo je pri takýchto notebookoch obyčajných konštrukcií bežné... čiže nečakaj že si v posteli zahráš Battlefield....

A čo sa týka výrobcu Packard Bell, nieje to žiadna novinka, je na trhu dosť dlho, je to vlastne dcérska spoločnosť Aceru

Ale ak vyslovene chceš notebook na hry tak to čo si dal je jediné schopné z alzy... sú tu ešte modely ako N55 http://datacomp.sk/asus-n55sf-sx017v-su ... 00092.html s GT555 ale tie sa hrejú ešte viac a sú aj menej konštrukčne kvalitné, sú na ne dosť sťažnosti.. holt človek za 600-700 eur nemôže čakať aj kvalitu aj herný výkon







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.01.11
Prihlásený: 06.11.12
Príspevky: 37
Témy: 3
Bydlisko: BB
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.10.2011 13:53

V prvom rade Ďakujem za reakciu :)

Citácia:
Zhrniem to asi takto.... GT540 ti Battlefield 3 a Crysis 2 na high a vyššie nedá, s tým sa treba zmieriť....


1: Určite chápem, že to nepôjde na full s Anti Aliasingom a podobne, ale uvediem len jedno video kde je krásne vidieť, že ide to aj na high bez AA (po skončení je tam hneď naboku na výber akákoľvek novšia hra ako ide na Asus K53SV napr Dirt3, Crysis2, Batman Arkham City, Assasin ... GTA IV, etc...

Kód:
http://www.youtube.com/watch?v=YPqm6NBhKuQ&feature=feedf


Citácia:
preferovať 0% navýšenie výkonu 2GB verzie voči 1GB ,,dobudúcna" je blbosť... 2GB ten karte bude ešte aj zavadzať....


2: S týmto určite nesúhlasím Viem, že je dôležité použitie pamäte DDR3 prípadne DDR5 čo je lepšie ale rozhodujúca je aj veľkosť asi nie nadarmo nie sme u Voodu 3ke s 8MB pamäte je mi jasné, že 2GB pamäte u tejto 540m FPS hra nevyužije a je dôležite rýchlosť prenosu dát DDR3/5 a podobne ... Ale veľkosť operačnej pamäte je rozhodujúca tam, kde je potrebné prerátať pohyb viacerých objektov (napr stratégie) ... Toľko k veľkosti 1GB prípadne 2GB ( v mojom prípade preferujem 2GB (áno do budúcna) tak ako kedysi pri 4GB ram kto chcel bol blázon je to dnes štandard tak to bude aj u VGA ... (Všetko v dobrom som tu práve kvôli odpovediam ako je aj tá tvoja, ktorá mi pomôže pri výbere a akceptujem ju a beriem si ju k sebe už len pre tvoj čas venovaní mne aby sme sa chápali :) ...

Citácia:
ľahnutie do postele a pracovanie s pc sa dá vyriešiť jednoducho a to bezdôtovou klávesnicou a myšou + bližším umiestnením pc k posteli a nejakým 24" monitorom s dobrými polohovateľnými vlastnosťami.... za 600-700 eue sa dá vyskaldať oveľa výkonnejšia zostava ako notebook.... a taktiež musím upozorniť, že chrbtica by sa ti po roku či dvoch za desktop poďakovala.... ;)


3: Pevný PC mám ale momentálne potrebujem Notebook tá posteľ bol len príklad 1 z XY tak ako viem že PC pevné v sume akú uvádzam je o 50% výkonnejší ako notebook a akceptujem to :) PS: s chrbticou problémi nemám takže je jedno či sedím a je rovno alebo ležím a je rovno na matraci nejdem to rozoberať to by vedel doktor sa vyjadriť :D "joke"

Citácia:
Toľko z mojej strany, hlavne upozorňujem na nízky výkon GT540, aby si nebol prekvapený že nové hry budeš musieť hrať na low medium.... taktiež počítať s hlukom a vysokými teplotami, čo je pri takýchto notebookoch obyčajných konštrukcií bežné... čiže nečakaj že si v posteli zahráš Battlefield....


4: Hluk je u notebooku v zaťažení furt menší ako u stolného PC toľko k hlučnosti a u notebooku je to zanedbateľné, Výkon GT540m je práveže v prípade notebookov v dnešnej dobe jeden z preferovaných a často používaných práve z dôvodu ich výkonu skrz veľkosť a spotrebu veď už Battlefield Bad Company 2 som hral na stredných detailoch na integrovanom GPU nie to ešte 2GB vlastnej pamäte u grafickej karte čo je na trhu len pár mesiacov aspoň z mojej skúsenosti (Samozrejme závisi aj od optimalizácii hry) by som sa o výkon nebál (je mi jasné že Crysis 2 na FULL v 16x Anti aliasing jedine ak v sne :D ... )

Citácia:
A čo sa týka výrobcu Packard Bell, nieje to žiadna novinka, je na trhu dosť dlho, je to vlastne dcérska spoločnosť Aceru


5: Mne ten desing hneď prišiel podobný ako má Acer :) Ale ide mi o HW nie o značku aj Tesco tatranka je pre mňa dobrá jak Horálka PS: výrobca u oboch SEDITA (to len pre zaujímavosť) to isté v inom balení rozdiel 0,17€ :D ...

Citácia:
Ale ak vyslovene chceš notebook na hry tak to čo si dal je jediné schopné z alzy... sú tu ešte modely ako N55 http://datacomp.sk/asus-n55sf-sx017v-subwoofer-sonicmaster_d100092.html s GT555 ale tie sa hrejú ešte viac a sú aj menej konštrukčne kvalitné, sú na ne dosť sťažnosti..


6: Niečo o tom prehrievaní som počul ale konkrétne nie u Asus myslím že maju dobre premyslený systém ICE Cold (či ako to majú) :D ... plus funkcia optimus stojí za zmienku o Asus značky ...

Citácia:
holt človek za 600-700 eur nemôže čakať aj kvalitu aj herný výkon


7: To je diskutabilné aj brzdy mení majiteľ ferrari jak majiteľ škody (príklad) a keď bude Asus za 2000€ z ocele a niekto sa s ním nemazná tak vydrží menej ako Acer za 350€ čo je večne na stole pri dôchodcovi čo na ňom pozera katalóg Lidl :) chápeme sa toľko z mojej strany a teším sa na ďalšiu pomoc či už od teba alebo iných som rád každej reakcii aj tejto ĎAKUJEM ...







_________________
ACER Emachines E642: LCD 15.6" (1366x768) AMD Athlon II X2 dual-core procesor P340 (1 MB L2 cache, 2.20, 1066 MHz FSB) pamäť 2048 MB DDR3 ,320GB (5400rpm) SATA pevný disk, integrovaná grafická karta ATI Radeon HD4250 256-1024MB,Web kamera 1.3MP HD Crystal Eye, WiFi 802.11g/n, 1x RJ-45, 3x USB 2.0, 1xHDMI, 1xVGA
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 30.10.2011 16:56

Citácia:
1: Určite chápem, že to nepôjde na full s Anti Aliasingom a podobne, ale uvediem len jedno video kde je krásne vidieť, že ide to aj na high bez AA (po skončení je tam hneď naboku na výber akákoľvek novšia hra ako ide na Asus K53SV napr Dirt3, Crysis2, Batman Arkham City, Assasin ... GTA IV, etc...


netreba vždy veriť youtube videám.. videl som aj také, kde hral GTA IV na GMA HD3000 na plné detaily... zas nechcel som tým pvoedať žeby GT540 bol kšunt to nie, avšak Crysis 1 som na obdobne výkonnej grafike hral na 1280x1024 no AA high/medu detaily... Crysis 2 je lepšie optimalizovaný tak dajme tomu, ale na AA v hrách zabudni... čo som len chcel pvoedať je to, že netreba mať optimistické očakávania... tu je pekné zhrnutie výkonu http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeF ... 715.0.html proste mnoho hier si plynulo na high nezahráš... plynulosť berieme 30fps.... v niektorých ojedinelých prípadoch 25fps



Citácia:
2: S týmto určite nesúhlasím Viem, že je dôležité použitie pamäte DDR3 prípadne DDR5 čo je lepšie ale rozhodujúca je aj veľkosť asi nie nadarmo nie sme u Voodu 3ke s 8MB pamäte je mi jasné, že 2GB pamäte u tejto 540m FPS hra nevyužije a je dôležite rýchlosť prenosu dát DDR3/5 a podobne ... Ale veľkosť operačnej pamäte je rozhodujúca tam, kde je potrebné prerátať pohyb viacerých objektov (napr stratégie) ... Toľko k veľkosti 1GB prípadne 2GB ( v mojom prípade preferujem 2GB (áno do budúcna) tak ako kedysi pri 4GB ram kto chcel bol blázon je to dnes štandard tak to bude aj u VGA ... (Všetko v dobrom som tu práve kvôli odpovediam ako je aj tá tvoja, ktorá mi pomôže pri výbere a akceptujem ju a beriem si ju k sebe už len pre tvoj čas venovaní mne aby sme sa chápali :) ...


Bohužiaľ, nieje to tak ako si myslíš... GT540 nemá dostatok výkonu aby mohla byť limitovaná veľkosťou pamäte... GT540ke by s prehľadom stačilo aj 512MB a hoc aj keby tam mala 10GB tak výkon by bol rovnaký... tu nieje priestor na filozofovanie prečoby to malo byť inak, proste je to tak, odskúšané, otestované.. do budúcna ti 2GB neprinesie nič... RAM v systéme je vec úplne odlišná, keďže čím ďalej tým sú viac programy náročné na využitie RAM, no u videopamäte, hoc by to tak mohlo byť, výkon tej GT540 bude stále rovnaký, kdežko pred rokmi, keď stačilo 512MB RAM v systéme bol v podstate celý systém pomalší a veľkosť pamäte bola adekvátna k jej využitiu... u videopamäte pri grafických kartách skôr platí to, že ak má byť výkon grafickej karty degradovaný malou pamäťou, je to kvôli vyskému rozlíšeniu.... typ... 6970 s 1GB pamäte by v rozlíšeniach 2560x1600 podávala o značný kus výkonu menej ako 6970 s 2GB pamäte... avšak v rozlíšení napríklad 1366x768 by podávali obe karty podobné výkony... a limit výkonu grafickej karty kvôli nedostatku pamäte pri GT540 (1Gb) pri rozlíšení 1366x768 čo má ten notebook naozaj nehrozí ;) samotná karta ako som písal nieje tak výkonná aby ju mohla nedostatočná pamäť degradovať...

Citácia:
3: Pevný PC mám ale momentálne potrebujem Notebook tá posteľ bol len príklad 1 z XY tak ako viem že PC pevné v sume akú uvádzam je o 50% výkonnejší ako notebook a akceptujem to :) PS: s chrbticou problémi nemám takže je jedno či sedím a je rovno alebo ležím a je rovno na matraci nejdem to rozoberať to by vedel doktor sa vyjadriť :D "joke"

Tu hlavne ide o to, že monitor by mal byť pri sedení vo výške očí... ak si zariadiš, aby mal notebook monitor tak vysoko ako je ptorebné, tak beriem späť... písal som to z vlastnej skúsenosti ;)



Citácia:
4: Hluk je u notebooku v zaťažení furt menší ako u stolného PC toľko k hlučnosti a u notebooku je to zanedbateľné,


Opäť nepravda.... stolný pc ak neberieme do úvahy výrobcom predom poskládané a odfláknute zostavy za predražené ceny, každý jedinec si vie desktop vyskladať podľa svojho gusta a ani nie za priveľké príplatky za FANy a chladiče si ho vie urobiť tak, aby bol prakticky nepočuteľný... to o notebooku reč byť nemôže.... ;) samozrejme turbínovo hlučné notebooky, akými vedia byť desktopy s BOX chladičmi zanesenými prachom na trhu snáď ani neexistujú...



Citácia:
6: Niečo o tom prehrievaní som počul ale konkrétne nie u Asus myslím že maju dobre premyslený systém ICE Cold (či ako to majú) :D ... plus funkcia optimus stojí za zmienku o Asus značky ...


To je systém aby sa pri písaní neprehrievali ruky... v podstate celé odpadové teplo sa koncentruje len v zadnej časti notebooku... teploty pri notebookoch bežne atakujú 95 stupňov, pri desktope take niečo nehrozí ani s BOX chladičom (ak je správne osadený a majiteľ nieje masochista a nezatemní všetky otvori pre prívod vzduchu do case.... ;)


Ale ako som písal.... ak naozaj trváš na notebooku tak v tej cene jedine Asus a jeho i5 + GT540







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.01.11
Prihlásený: 06.11.12
Príspevky: 37
Témy: 3
Bydlisko: BB
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.10.2011 20:22

Citácia:
netreba vždy veriť youtube videám.. videl som aj také, kde hral GTA IV na GMA HD3000 na plné detaily... zas nechcel som tým pvoedať žeby GT540 bol kšunt to nie, avšak Crysis 1 som na obdobne výkonnej grafike hral na 1280x1024 no AA high/medu detaily... Crysis 2 je lepšie optimalizovaný tak dajme tomu, ale na AA v hrách zabudni... čo som len chcel pvoedať je to, že netreba mať optimistické očakávania... tu je pekné zhrnutie výkonu http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeF ... 715.0.html proste mnoho hier si plynulo na high nezahráš... plynulosť berieme 30fps.... v niektorých ojedinelých prípadoch 25fps


1: Toto je žiaľ bohu pravda a veľa videí je scestných ale tu sa bavíme o review recenzie a podobne... Nejdem sa baviť o tom ako dakto na Sony PSP hral World of Warcraft tam je to jasné s konečným verdiktom FAKE :D ... K FPS chápem rozmedzie 25/35FPS kto má 65FPS a myslí si, že je to rozdiel od 35FPS tak tam je to asi tak rozdiel len na papieri nakoľko ľudské oko nerozlíši viac obrázkov za sekundu ako si niekto myslí že 65FPS v hre je totožných 65FPS v oku :D ...

Citácia:
Bohužiaľ, nieje to tak ako si myslíš... GT540 nemá dostatok výkonu aby mohla byť limitovaná veľkosťou pamäte... GT540ke by s prehľadom stačilo aj 512MB a hoc aj keby tam mala 10GB tak výkon by bol rovnaký... tu nieje priestor na filozofovanie prečoby to malo byť inak, proste je to tak, odskúšané, otestované.. do budúcna ti 2GB neprinesie nič... RAM v systéme je vec úplne odlišná, keďže čím ďalej tým sú viac programy náročné na využitie RAM, no u videopamäte, hoc by to tak mohlo byť, výkon tej GT540 bude stále rovnaký, kdežko pred rokmi, keď stačilo 512MB RAM v systéme bol v podstate celý systém pomalší a veľkosť pamäte bola adekvátna k jej využitiu... u videopamäte pri grafických kartách skôr platí to, že ak má byť výkon grafickej karty degradovaný malou pamäťou, je to kvôli vyskému rozlíšeniu.... typ... 6970 s 1GB pamäte by v rozlíšeniach 2560x1600 podávala o značný kus výkonu menej ako 6970 s 2GB pamäte... avšak v rozlíšení napríklad 1366x768 by podávali obe karty podobné výkony... a limit výkonu grafickej karty kvôli nedostatku pamäte pri GT540 (1Gb) pri rozlíšení 1366x768 čo má ten notebook naozaj nehrozí ;) samotná karta ako som písal nieje tak výkonná aby ju mohla nedostatočná pamäť degradovať...


2: Vow ďakujem konečne ak tomu správne rozumiem je to zanedbateľné ak nechceme navyšovať rozlíšenie čo v prípade notebooku nie je možné ak sa nebavíme o externom zobrazovacom zariadení... :) ešte jeden krát ďakujem o vysvetlenie

Citácia:
Tu hlavne ide o to, že monitor by mal byť pri sedení vo výške očí... ak si zariadiš, aby mal notebook monitor tak vysoko ako je ptorebné, tak beriem späť... písal som to z vlastnej skúsenosti ;)


3: Takže ide skôr o trpenie krku samotného ako chrbtice :D ... ale je mi jasné ako to myslíš :) ...

Citácia:
Opäť nepravda.... stolný pc ak neberieme do úvahy výrobcom predom poskládané a odfláknute zostavy za predražené ceny, každý jedinec si vie desktop vyskladať podľa svojho gusta a ani nie za priveľké príplatky za FANy a chladiče si ho vie urobiť tak, aby bol prakticky nepočuteľný... to o notebooku reč byť nemôže.... ;) samozrejme turbínovo hlučné notebooky, akými vedia byť desktopy s BOX chladičmi zanesenými prachom na trhu snáď ani neexistujú...


4: Tu je to polemické nakoľko sa bavíš už o upravovaných case u PC prídavné chladiče vetrania a podobne ... niečo podobné s veľkou iniciatívou by šlo aj u notebooku nejdem rozoberať najjednoduchšiu cestu pre zábranu prehrievania chladiacu podložku za pár € ... Ale viem ako si to myslel a v určitých bodoch súhlasím inde zas polemizujem ale to je na inú tému :) ...


Citácia:
(ak je správne osadený a majiteľ nieje masochista a nezatemní všetky otvori pre prívod vzduchu do case.... ;)


5: toto sadlo :D ... myslíš typ ľudí salám, párky ? :D


Citácia:
Ale ako som písal.... ak naozaj trváš na notebooku tak v tej cene jedine Asus a jeho i5 + GT540


6: V tomto prípade beriem tvoju tézu a pridal by som do výberu aj notebooky s GT540M 1GB čo by si navrhoval v relácii 600/700€ samozrejme ak je niečo lepšie ako už spomenuté modeli vyššie respektíve čo by stálo ešte za hriech ako sa ľudovo hovorí ... Ďakujem vopred



/EDIT: 31.10.2011 10:02

Keďže by teba ak to správne chápem postačovala pamäť aj 1GB za zmienku stojí aj Asus N53SV:

http://www.alza.sk/asus-n53sv-sx702v-d264477.htm

Prípadne čo by si ešte odporučil ? ...







_________________
ACER Emachines E642: LCD 15.6" (1366x768) AMD Athlon II X2 dual-core procesor P340 (1 MB L2 cache, 2.20, 1066 MHz FSB) pamäť 2048 MB DDR3 ,320GB (5400rpm) SATA pevný disk, integrovaná grafická karta ATI Radeon HD4250 256-1024MB,Web kamera 1.3MP HD Crystal Eye, WiFi 802.11g/n, 1x RJ-45, 3x USB 2.0, 1xHDMI, 1xVGA
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.08.10
Prihlásený: 10.01.24
Príspevky: 1271
Témy: 83
Bydlisko: Trebišov
Príspevok NapísalOffline : 02.11.2011 15:47

Ak chces ten Asus n53sv, tak tu je lacnejsi http://www.asus-shop.sk/katalog/asus-no ... -w-b-7hp-5 ak nie, tak ten n55sf je momentalne, co sa vykonu tyka v tej cene najlepsi notebook.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 6 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. notebook 600-700 evri

v Notebooky a netbooky

7

643

19.06.2010 22:30

Xaltotun Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook 600-700 EUR

v Notebooky a netbooky

19

1485

02.01.2014 15:05

nescafe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. notebook 600€ max.700€

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Notebooky a netbooky

38

1102

04.09.2015 9:44

Jan0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook za 600-700€

v Notebooky a netbooky

12

813

29.11.2013 18:54

fifo1997 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. notebook-hry,skola 600-700€

v Notebooky a netbooky

7

595

22.12.2015 15:40

Bubo2306 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kupa notebook 600-700 eur

v Notebooky a netbooky

6

982

16.04.2011 23:04

Sniper162 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook do 600 - 700€ (Práca)

v Notebooky a netbooky

1

412

19.06.2014 11:48

nescafe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Novy notebook medzi 600-700€

v Notebooky a netbooky

18

877

26.11.2010 10:20

Xaltotun Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook pre študenta (500-600-700)

v Notebooky a netbooky

2

567

16.08.2012 9:49

globalik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Herny notebook 600 az 700 eur

v Notebooky a netbooky

0

689

22.09.2015 16:44

huly225 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Herny notebook 600 - 700 eur...pls

v Notebooky a netbooky

9

1060

23.09.2011 13:03

Xaltotun Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vsestranny notebook (cca 600-700 EUR)

v Notebooky a netbooky

4

767

24.02.2014 12:13

nescafe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na hry 600 - 700 evri

v Notebooky a netbooky

3

361

08.10.2014 17:26

nescafe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook zväčša na hry , suma 600 - 700 €

v Notebooky a netbooky

14

719

12.08.2011 7:08

krsoprd Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Herný PC: 600-700€ / "Herný" notebook do 1.000€

v PC zostavy

7

1191

14.09.2014 9:30

phau Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. herny notebook do 400 do 500 do 600 do 700 €

v Notebooky a netbooky

19

2248

28.12.2011 20:13

Mushuu Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra