Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 859 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ... 29 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
NOKIA predstavuje nove produkty [LIVE]

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.09.2012 13:18

Tiež som chcel pred časom kupovať akcie Nokie, ale potom som dal peniaze do niečoho iného...Ja im celkom verím, v USA určite budú mať úspech len medzi bežnými ľudmi stále existuje len Android alebo iOS, Windows je ten zastaraný hnus ktorý stále mrzne a každý naňho nadáva...aj keď WP naživo ešte nevideli. Takisto predajcovia u operátorov na Slovensku ľudí od WP odhovárajú, potom sa nemôžeme čudovať, že sa nepredáva. Zase raz mali super štart (aj keď tá konferencia bola dosť amatérska) ale posrali to neoznámenou cenou, dostupnosťou a nedostupnosťou na niektorých trhoch.







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
NOKIA predstavuje nove produkty [LIVE]

Registrovaný: 11.11.08
Prihlásený: 30.01.23
Príspevky: 1498
Témy: 131
Bydlisko: Veľké Kapuš...
Príspevok NapísalOffline : 06.09.2012 14:21

no iphone aj sg3 sa mozu skryt oproti fotaku v lumii 920 ,

http://www.youtube.com/watch?v=jFhhBJ1U ... r_embedded

PS : lumia 920 nepouzila blesk , jedine na zaostrenie vo vnutri ale fotka spravena bez blesku







_________________
PC: 27" HP All in One 27-N103NC - 4th Generation Intel® Core™ i7-4785T CPU 2.20 GHz , 8,00GB DDR3, 120GB SSD Patriot + 2,5" 2TB Maxtor (Samsung) M3 Portable HDD
KEYBOARD/MOUSE: Microsoft Wireless Desktop 800 USB CS/SK OS: Windows 10 Home x64
PHONE:
Samsung Galaxy S10+ White 128GB TV: Samsung LED SMART TV UE40ES5500 CONSOLE: Xbox One 500gb
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.11.07
Príspevky: 2068
Témy: 85
Príspevok Napísal autor témyOffline : 06.09.2012 18:12

Cena Nokie Lumia 920

http://wmpoweruser.com/european-nokia-l ... and-dated/


Offline

Užívateľ
Užívateľ
NOKIA predstavuje nove produkty [LIVE]

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.09.2012 18:17

Peterson píše:


Hmm 600 €, niekto si tu stale mysli, ze predava iLumiu







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
NOKIA predstavuje nove produkty [LIVE]

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.09.2012 18:18

Ale videl si, co dokaze. Odfoti bez blesku kvet v uplnej tme este aj s osvetlenym pozadim. To nedas ani s DSLR :rolleyes:







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.09.2012 18:22

kiki píše:
no iphone aj sg3 sa mozu skryt oproti fotaku v lumii 920 ,

http://www.youtube.com/watch?v=jFhhBJ1U ... r_embedded

PS : lumia 920 nepouzila blesk , jedine na zaostrenie vo vnutri ale fotka spravena bez blesku

Totálna blbosť, mne je jedno, ako to nazvú, Nokia na to proste jediná "zasvietila". Verím, že to môže mať kvalitnejší fotoaparát ako high-end androidy, alebo iP, ale tento test nevypovedaá totálne o ničom.
Displej vyzerá celkom dobre, ale okrajú sú stále nehorázne ako pri N9.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.09.2012 18:26

Johnnny píše:
Ale videl si, co dokaze. Odfoti bez blesku kvet v uplnej tme este aj s osvetlenym pozadim. To nedas ani s DSLR :rolleyes:


Kedy som naposledy fotil telefonom v tme? Pockaj, spomeniem si ..... Nikdy.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.11.07
Príspevky: 2068
Témy: 85
Príspevok Napísal autor témyOffline : 06.09.2012 18:26

david3504 píše:
Hmm 600 €, niekto si tu stale mysli, ze predava iLumiu


Ten Samsung ma isť po 550, ked človek zvaži že Nokia ponuka lepšie foto, jednoliate telo, bezdrotove nabijanie, citlivejši displej, prihodi už tie "drobne" . Samsung ma navrch v podani čiernej, a slote na pam. karty (Nokia slot nedala, lebo by vraj narušal čiste linie dizajnu), je ľahši, tenši, zaleži od preferencii, taky Nemec myslim uprednostni Nokiu.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
NOKIA predstavuje nove produkty [LIVE]

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.09.2012 18:29

Daron píše:
Kedy som naposledy fotil telefonom v tme? Pockaj, spomeniem si ..... Nikdy.


Ono to bola narazka na to video. V podstate tvrdim to iste co Spartan.Ex. Toto bola len taka sarkasticka poznamka :rolleyes:

//ale keby som ju myslel vazne, povedal by som, ze v tme nefotis nikdy, lebo to nejde :lol: (pokial nemas Lumiu samozrejme)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.09.2012 18:32

Nejakú predajnosť to bude mať, ale nič čo by výrazne ovplyvnilo predajnosť Samsungu a Apple to nebude, bezdratove nabijanie bude v čase zahájenia predaja 920 mať aj Samsung, pri menšej velkosti má o 0,3" väčší displej, a predasalen aj lepší HW, čo síce nie je tak podstatné, ale je to marketing + ludia si začínajú zvykať na android, a užívatelia iP sú zvyknutý až moc, takže ohrozenie Samsungu a Apple nečakám.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.09.2012 18:35

Johnnny píše:
Ono to bola narazka na to video. V podstate tvrdim to iste co Spartan.Ex. Toto bola len taka sarkasticka poznamka :rolleyes:

//ale keby som ju myslel vazne, povedal by som, ze v tme nefotis nikdy, lebo to nejde :lol: (pokial nemas Lumiu samozrejme)


Ja by som sa rozhodoval podla uplne inych kriterii, ako je fotak. Napriklad ak dizajnu by som prilozil vacsiu vahu, ako tomu, ake fotky telefon robi. Potom sviznost, tech. parametre, pripadny servis, kvalitu konstrukcie, fotak pre mna vobec nie je smerodajny, urcite nie som sam, kto takto rozmysla. Ale chapem Nokiu, snazia sa ziskat co najviac zakaznikov, niekoho mozno presvedci aj to, ze moze fotit v tme.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.11.07
Príspevky: 2068
Témy: 85
Príspevok Napísal autor témyOffline : 06.09.2012 18:58

Spartan.Ex píše:
Nejakú predajnosť to bude mať, ale nič čo by výrazne ovplyvnilo predajnosť Samsungu a Apple to nebude, bezdratove nabijanie bude v čase zahájenia predaja 920 mať aj Samsung, pri menšej velkosti má o 0,3" väčší displej, a predasalen aj lepší HW, čo síce nie je tak podstatné, ale je to marketing + ludia si začínajú zvykať na android, a užívatelia iP sú zvyknutý až moc, takže ohrozenie Samsungu a Apple nečakám.


Tak NOKIA sa podla mna nechce teraz hrať o market-share so Samsung/Apple, dôležité je pre nich mať opäť obstojnu maržu, pri Androide jediny kto poriadne zaraba je Samsung. Take LG Mobile, HTC, SONY všetko v strate.

Kľučovou osobou NOKIE bude ich šéfdizaner
http://www.wired.com/business/2012/09/n ... ign-apple/


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.09.2012 19:16

Nejde o to, či Nokia chce, alebo nechce. Samsung a Apple sú ich konkurenti, aj keď sa to odlišuje v platformách, stále sú to mobiné telefény, a ten, kto si Samsung alebo iPhone si už Nokiu pravdepodobne nekúpi, a marža ich zaujímať nemusí vôbec, oni optrebujú byť ziskoví, a osobne si nemyslím, že by spravili dostatočné dobrý produkt na to aby presvedčil uživátelov iných značiek k prechodu. Prečo by si toto niekto kupoval, keď môže mať SGS III, alebo pokial je užívatel iOS tak nový iPhone... maximálne pokial by to chceli vyskúšať, a to nestačí.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
NOKIA predstavuje nove produkty [LIVE]

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.09.2012 19:25

Daron píše:
Ja by som sa rozhodoval podla uplne inych kriterii, ako je fotak. Napriklad ak dizajnu by som prilozil vacsiu vahu, ako tomu, ake fotky telefon robi. Potom sviznost, tech. parametre, pripadny servis, kvalitu konstrukcie, fotak pre mna vobec nie je smerodajny, urcite nie som sam, kto takto rozmysla. Ale chapem Nokiu, snazia sa ziskat co najviac zakaznikov, niekoho mozno presvedci aj to, ze moze fotit v tme.


Ako som povedal, bol to sarkazmus. Ten telefon robil fotku s bleskom a to je cele. Inak suhlasim, mna osobne fotak tiez neberie. Som rad, ak je schopny robit pouzitelne fotky, pretoze sa mi to obcas hodi, no nezakladam si na tom.

Co sa rychlosti tyka, tam to bude jedno. WP 8 pojdu rovnako na vsetkom. Design je individualna zalezitost, ale mna osobne moc neberu a Ativ sa mi paci viac. Co by ma celkom zaujimalo je, aky to bude mat audio vystup. Pre mna celkom dolezita vec a pokial viem, L800/L900 na tom neboli najhorsie ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
NOKIA predstavuje nove produkty [LIVE]

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.09.2012 19:50

Čo som tak posledný mesiac čítal diskusie, vela ľudí písalo, že ich ďalší mobil bude s WP8, a boli to väčšinou ľudia ktorí mali Galaxy II/III, iPhone a podobne. Tiež nezáujem vývojárov bol pri WP 7.5 z veľkej časti kvôli špecifickým dôvodom, ktoré pri WP 8 nie sú. Kopa ľudí nechce mobil s WP lebo Microsoft, v móde je momentáne Android a iPhone ale stačí ešte ďalší rok a situácia sa môže zmeniť v prospech WP.







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.09.2012 19:56

Mne stačia na úplne odradenie obrovské okraje, prečo by som mal nosiť väčší, hranatý telefón s menším displejom? HW vybavenie je horšie, podpora aplikácia je minimálne zatial horiša, HW je jednoznačne horší, displej je hoší, batéria sa nedá vybrať, SD nepodporuje, cena je rovnaká ako pri SGS III, takže nie je o čom... FAIL.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
NOKIA predstavuje nove produkty [LIVE]

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.09.2012 20:24

Lenze system je plynulejsi, displej by som automaticky nepovazoval za horsi, aplikacie vdaka jednoduchym portom mozu byt niekde uplne inde a HW sice potrebny ale zdaleka nie tak vykonny ako u Androidov. A hlavne to mozem normalne pouzivat bez toho aby som travil hodiny na internete ...

Ale ano, co do moznosti a customizacie, Android je lepsi ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
NOKIA predstavuje nove produkty [LIVE]

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.09.2012 20:29

Ale ľudia ktorí si sami upravujú Android napr ako ty Spartan, žiadneho výrobcu nezaujímajú. Tvoria zanedbatelné percento. Zbytok si kúpi mobil, zadá tam nejaké svoje údaje, stiahne aplikácie, hry, niečo ponastavuje a tým to končí. A keď vidia, že im to po pol roku ide nejak pomaly, a aj aplikácie sa spúšťajú nejak pomalšie...a kolega má Nokiu ktorá ide stále rýchlo, dokonca je aj v ružovej farbe (čo ocení skoro každá žena)...už nad tým začnú uvažovať.







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.09.2012 20:41

Johnnny píše:
Lenze system je plynulejsi, displej by som automaticky nepovazoval za horsi, aplikacie vdaka jednoduchym portom mozu byt niekde uplne inde a HW sice potrebny ale zdaleka nie tak vykonny ako u Androidov. A hlavne to mozem normalne pouzivat bez toho aby som travil hodiny na internete ...

Ale ano, co do moznosti a customizacie, Android je lepsi ...

Systém plynulejší nie je proste preto, že ako na high-end androidoch, tak na iP4S je systém vyladený tak, že sni so stock ROM nie je badatelná žiadna odozva, neviem si predstaviť, ako by mal byť systém plynulejší, na SGS III je Stock ROM rovnako plynulá ako ostatné Custom ROM. Displej považujem za horší už len preto, že v tom tele mohol byť o ten 0,3" väčší a tie okraje sú fakt velké. O aplikaciach paltí to isté, čo o plynulosti. Normalne môžeš použivať aj Androidy, minimal SGS III v tej cene určite, ja som bol so stock ROM spokojný, nemal som žaidne problémy, custom ROM už používam len kvoli drobnostiam, a mličkostiam, to o hodinách úprav už neplatí.

To o nezaujmu vyrobcov o vyvojarov Custom ROM nie je celkom pravda, Samsung vývojárov tradične podporuje finančne aj dodávaním techniky, a u Samsungu je Root a nahodenie custom ROM otázkou max. 5 minút, (bez vyberania a sťahovania ROM), u HTC presne naopak, snažia sa presadiť SENSE a nahodenie custom ROM je skutočne otázkou dní.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
NOKIA predstavuje nove produkty [LIVE]

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.09.2012 20:51

Lenze to, ze je Android rovnako plynuly ako iOS a WP tvrdis uz 3 roky a vzdy doslo na to, z enie je. Dokonca aj od ludi, ktori ten Android vyvijaju, takze o tomto je fakt skoda polemizovat.

A Android je sice krasne customizovatelny, ale vyladit ho mozes len do istej miery, takze fakt necakaj, ze sa s nim niekto sere od zakladu len aby bol plne optimalizovany prave pre SGS III. To by si na svoj telefon cakal podstatne dlhsie :)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
NOKIA predstavuje nove produkty [LIVE]

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.09.2012 20:53

Hej, viem že Samsung podporuje komunitu, tuším aj Darkymu (tvorca Darky ROM) poslali mobil aby mal na čom testovať. Ale stále predávajú mobily so svojou ROM a tak ich používa väčšina ľudí.







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.09.2012 20:56

Johnnny píše:
Lenze to, ze je Android rovnako plynuly ako iOS a WP tvrdis uz 3 roky a vzdy doslo na to, z enie je. Dokonca aj od ludi, ktori ten Android vyvijaju

Nikdy na to nedošlo. To čo povedal ten vyvojar bolo v čase androidu 2.1 a Desire so SENSE bol vtedy vyladený velmí dobre. Ja ani nepotrebujem aby bol optimalizovany viac, jedine v oblasti spotreby. Posudzujem to podla toho, čo vidím na obrazovke a s plynulosťou som nemal problém na ničom od kedy som mal iPhone 3GS.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
NOKIA predstavuje nove produkty [LIVE]

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.09.2012 21:02

No vidis, takze plynule moze byt zjavne plynulejsie, pretoze moja Omnia je urcite plynulejsia nez 3GS a DHD. A dokonca je plynulejsia nez SGS II, ktory sa dokaze zasekat aj pri prehliadani v kontaktoch. Jedine co nemam vyskusane je SGS III, ale verim, ze ak by nebola plynulejsia Omnia, Ativ S uz urcite ano :rolleyes:

WP 7.5 ma aktualne problem akurat s tym, ze ked ho zamestnas, tak sa ta plynulost zacne vytracat, ale nove jadro a 2x vykonnejsi HW by toto mali odstranit ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.09.2012 21:05

BTW čo si vlastne predstavuješ pod pojmom plynulosť, aby sme vedeli, o čo vlastne ide.
Ja som inač nepísal, že u 3GS to bolo dokonalé, ale iba že som s tým nemal problém.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
NOKIA predstavuje nove produkty [LIVE]

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.09.2012 21:20

Pojmu plynulost snad chape kazdy.

Jednoducho, ked mam v ruke iPhone alebo WP, tak mam pocit akoby to bolo zive. Kazda animacia, kazdy pohyb plochy, otvaranie aplikacii, prechody atp ...

Ako som to pisal uz pomerne davno, ked som prvy krat prisiel do kontaktu s SGS II, zasmial som sa, pretoze hned pri uvodnom odomknuti telefon zalagoval(mozno zly launcher, netusim). Ale ano, potom sa vacsinu casu spraval uplne prirodzene, no obcas dojde k takemuto zadrhelu a mne to celkom vadi.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.11.07
Príspevky: 2068
Témy: 85
Príspevok Napísal autor témyOffline : 06.09.2012 21:27

Spartan.Ex píše:
Nejde o to, či Nokia chce, alebo nechce. Samsung a Apple sú ich konkurenti, aj keď sa to odlišuje v platformách, stále sú to mobiné telefény, a ten, kto si Samsung alebo iPhone si už Nokiu pravdepodobne nekúpi, a marža ich zaujímať nemusí vôbec, oni optrebujú byť ziskoví, a osobne si nemyslím, že by spravili dostatočné dobrý produkt na to aby presvedčil uživátelov iných značiek k prechodu. Prečo by si toto niekto kupoval, keď môže mať SGS III, alebo pokial je užívatel iOS tak nový iPhone... maximálne pokial by to chceli vyskúšať, a to nestačí.


Užívateľia iPhonov z väčšj časti neprechadzaju, lebo maju na Apple ID naliate aplikacie niekedy aj za stovky eur, Samsung lojalnych zakaznikov nema, tí problem pejsť k inej značke nemaju. A čo ine ich ma zaujimať keď nie marža ? Ved Lumie su po dlhom čase telefony na ktorych zarabaju (v sučte to nevidno, lebo prepušťaju, zatvaraju tovarne...)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.09.2012 21:52

Johnnny píše:
Jednoducho, ked mam v ruke iPhone alebo WP, tak mam pocit akoby to bolo zive. Kazda animacia, kazdy pohyb plochy, otvaranie aplikacii, prechody atp ...

Ako sorry, ale k tomuto sa ani nebudem vyjadrovať. Pokial ide o animacie, tak tam je rýchlosť predsa nastavitelná, môžem si sám vybrať nakolko je to rýchle, alebo nakolko z toho mám estetický zážitok, keby som chcel, aby to bolo "živé", takže ja stále nerozumiem tej plynulosti.

Marža je to, kolko % nákladov je zisk u jedného kusu, oni by mali cenu nastaviť tak, aby bol čo najväčší celkový zisk z predaja, nie marža na jeden kus.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
NOKIA predstavuje nove produkty [LIVE]

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.09.2012 22:08

Vazne ? To si mozes nastavit aby ti to netrhalo ? Preco by si to niekto nastavoval inak ? :shock:
Alebo to vytazi vsetky jadra ?

Jo a co sa tych animacii tyka, nemyslim tym tie ktore ti bezia na pozadi. Tie ja do WP ani nedostanem .. .







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.09.2012 22:24

Nie, klasické animácie - posúvanie plochy, spúšťanie aplikácie atd.
S´tam rôzne nastavenia, CPU to vyťažuje rovnako, ide len o to, či si dajme tomu estét a robí ti dobre pozerať sa napírklad na kocový efekt posúvania plochy, alebo na karetný efekt, tak si tam dáš pomalé animácie. To sa nastavuje priamo v Launcheri.

NOKIA predstavuje nove produkty [LIVE]


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
NOKIA predstavuje nove produkty [LIVE]

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.09.2012 22:29

Ja le vravim, ze to trhalo, nie ze to bolo pomale. Rovnako tak ked bol u nas na navsteve Team Leader, ktory ma GS II a hladal nieco v zozname a nechal to rolovat same, na asi 2 sekundy to zatrhalo a toto sa proste stava celkom pravidelne. Koniec koncov, stazuje sa na to vela ludi a napr aj haffen povedal, ze iPhone je mierne plynulejsi, hoci za SGS II by ho nemenil.

Proste na tom asi nieco je, ty si SGS II vlastnil, mozno este vlastnis, takze to nikam nevedie :rolleyes:







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 859 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ... 29 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Apple dnes od 19:00 predstavuje nove produkty [liveblog]

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 13, 14, 15 ]

v Novinky

429

14726

02.11.2012 10:24

Trty Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung dnes od 20:00 predstavuje mobilné novinky [live]

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Novinky

90

3189

09.05.2012 9:28

Slina Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. AMD nové produkty - nová éra začíná

v Novinky

5

533

15.05.2007 8:31

brm Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ...prichádzajú nové antivírusové produkty firmy K7 Computing

v Novinky

1

428

31.01.2012 20:12

Semp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Cougar predstavuje nové ventilátory

v Novinky

12

617

10.08.2011 19:24

jtbs Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Intel představuje čtyři nové procesory

v Novinky

4

636

11.08.2008 23:08

Triminka Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. AMD predstavuje nové procesory Llano

v Novinky

8

968

04.01.2012 11:26

Fever Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. VIA se hodlá vrátit mezi Intel a AMD, představuje nové procesory

v Novinky

7

1229

02.11.2020 18:55

patro16 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. K: Nokia N8, Nokia 700, Nokia 500, Nokia C5-03, Nokia X3

v Kúpim

5

1001

14.12.2011 15:54

.:M@Rt!nKo:. Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nokia pripravuje nové offline mapy pre iOS

v Novinky

6

485

05.09.2014 7:43

mirom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows live mail a nastavení live účtu

v Sieťové a internetové programy

0

607

15.03.2008 2:03

Luks Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nefunguje live cd ani live usb

v Operačné systémy Unix a Linux

4

644

19.11.2009 20:46

ja Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Produkty - Mikrotik

v Siete

3

585

23.04.2010 22:28

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Alza - produkty

v Obchody, reklamácie a právo

9

1495

13.09.2015 12:17

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I: Noctua produkty

v Informujem sa

1

408

20.05.2017 21:23

wito Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Apple HomeKit - zaujímavé produkty

v Ostatné

2

658

10.01.2019 17:21

eon5 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra