Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.05.12
Prihlásený: 13.02.13
Príspevky: 9
Témy: 4
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 02.12.2012 10:09

zdravim vas mozno to tu uz niekde je no ja som si to nevsimol alebo som zle zaradil tak sorry :)
vcera vecer som si chcel stiahnut jednu hru (trosku staru :D nesmejte sa kto poznate :D ) Lbreakout2 a pri instalacii sa zobrazila ponuka nainstalovat BabylonToolbar tak som vsetko odfajkoval ved viem ake problemy s nim su a ze nejde odstranit ale co sa nestalo? :jaw: hra nikde a skur.. ny :shit: Babylon :shit: ako domovska stranka :loony: skusal som par hodin nejako sa ho zbavit ale ta spina vsetko prezije... na nete je kopa clankov ako na to aj kopa softu ale tie clanky pisali hajzli co vam tam napisu link na soft a ked ho instalujete tak zase dostanete ako darcek nejaku hovadinu... skusal som 2 X obnovit Win (mam win7 home a prehliadac pouzivam Chrome) 2 rozne body obnovenia ale nic vsetko zmizlo co bolo od nich nainstalovane akurat to :shit: Babylon :shit: zostalo mna uz z toho drbne ani jeden z tych programon co som stiahol (na odporucanie nejakeho idiota ktoremu vraj pomohol) to nedokazal a ten co by to aj zvladol bol plateny a zatial niesom magor aby som dal 35eur za nieco co nemam odskusane. Babylon uz som nikde v pc nenasiel nieje po nom ani smrad odvsadial som odobral a nejake zbytky co po nom ostali natvrdo vyhodil. ak chybaju nejake info napiste doplnim co budete chciet prosim kto viete poradit tak poradte lebo ma uz z toho fakt je..ne urcite s tym budete mat niekto skusenost ved to svinstvo sa uz votrelo asi kazdemu. diky za vase rady

p.s.: zavrel (citaj zabil) by som toho hajzla co ten Babylon vyrobil a siri ho po nete za toto by ho mali podla mna fakt zavret ked sa vam nainstaluje pod zasterkou nejakej obycajnej aplikacie ktoru chcete svoj produkt ktory vas este k tomu moze ohrozit


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.05.12
Prihlásený: 13.02.13
Príspevky: 9
Témy: 4
Bydlisko: Žilina
Príspevok Napísal autor témyOffline : 02.12.2012 10:32

tak som tu nasiel tento link http://www.youtube.com/watch?v=OfwH8xiirSU uz je vsetko ok podla tohto videa to funguje u inych videi chybalo ze treba zmenit stranku aj v ,,suprava stranok,,
teraz by ma ale zaujimalo kolko mi este po tom debilnom Babylone ostalo stop a sajrajtu v systeme nebudem mat pokoja kym budem vediet ze z neho este stale mam nieco v compe ja neverim ze aj ked som ho odinstaloval atd a teraz zmenil uvodnu stranku ze to je vsetko kto viete o nejakom free programe co dokaze vyrvat taketo smeti z compu dajte nazov alebo link. diky


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.11
Prihlásený: 20.12.18
Príspevky: 618
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 03.12.2012 17:10

použi http://www.softpedia.com/get/Antivirus/ ... aner.shtml spust daj search a potom delete následne unninstall pošli log z delete budeš ho mať na C:


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako sa zbaviť hlásenia

v Antivíry a antispywary

2

693

08.12.2008 21:58

konig Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nemôžem sa zbaviť viru....

v Antivíry a antispywary

9

901

28.09.2008 22:18

Roberbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako sa zbaviť opice ?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Zdravie, medicína, choroby a liečenie

46

6941

19.10.2011 12:20

don jebot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako sa zbaviť siete?

v Operačné systémy Microsoft

2

293

24.11.2014 22:28

Megi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako sa zbavit nechceneho vyhladavaca?

v Ostatné programy

10

957

04.04.2011 10:14

Doldy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ako sa mam toho zbaviť ?

v Antivíry a antispywary

5

825

10.05.2009 11:21

Horalka Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako sa zbavit otravneho banera?

v Sieťové a internetové programy

4

396

23.02.2016 9:20

falcon5583 Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Ako sa zbaviť neschopného moderátora

v Krčma

4

746

21.12.2011 14:15

jtbs Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Neviem sa zbavit -----spyware guard 2009

v Antivíry a antispywary

4

698

23.01.2009 11:37

Daron Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. poškriabany touchpad - ako sa toho zbavit ?

v Notebooky a netbooky

9

722

14.02.2016 14:15

brmbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako sa uplne zbavit druheho OS?

v Operačné systémy Microsoft

5

692

16.12.2008 17:30

dsljohn Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako sa zbavit farby na kove

v Krčma

9

955

12.10.2008 2:21

Trty Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako sa zbavit stareho CRT monitora ?

v Ostatné

3

1015

26.08.2008 19:46

OmeGa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ako sa zbavit tranformation pack-u

v Ostatné programy

3

387

24.07.2011 19:53

harry44 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Neviem sa zbaviť škodlivého programu z internetu

v Sieťové a internetové programy

3

373

07.01.2020 0:20

Lasky Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako sa zbaviť svojho podielu v SRO?

v Ekonomika, práca, biznis, podnikanie a peniaze

1

450

05.12.2014 18:32

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra