Obsah fóra
Dobrý.Rozhodol som sa poskladať po vianociach novú pc zostavu na hry,keďže tá moja už má niečo za sebou.V tomto niesom nejaký...
v PC zostavy
NeOlogik
11
495
22.12.2014 23:27