Obsah fóra
neobux - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:
Stránka:
1
z
1
[ Vyhľadávanie našlo 6 výsledkov ]
Autor
Správa
Fórum:
Hry a herné konzoly
Téma:
Battlefield 2
Odpovede:
299
Zobrazenia:
23888
co je to vmware?
Fórum:
Hry a herné konzoly
Téma:
Battlefield 2
Odpovede:
299
Zobrazenia:
23888
Zdravím.
Mám problém s inštaláciou Battlefield 2, vždy keď spustím setup.exe tak vyhodí chybu program setup.exe prestal pracovať. Hra je originálka.
Mám windows 7. Hru som mal už niekoľkokrát nainštalovanú na win 7 išla bez problémov, teraz nejde už ani nainštalovať.
Skúšal som to spustiť aj v...
Fórum:
Windows
Téma:
windows 7 problém
Odpovede:
5
Zobrazenia:
591
Tak už som jeden problem vyriešil vyčistil som PC a už mi obraz nepreblikava.
ale štve ma ten problem s hrami prikladam video (sorry za kvalitu točené z mobilu).
http://www.edisk.sk/stahni/65994/110820 ... .29MB.html
Fórum:
Windows
Téma:
windows 7 problém
Odpovede:
5
Zobrazenia:
591
No už som skúšal ale bez výsledku.
Fórum:
Windows
Téma:
windows 7 problém
Odpovede:
5
Zobrazenia:
591
zostava: AMD Phenom II x4 940 3,00 GHz
Ram: 4Gb
Grafika Nvidia gtx260
System mam original.
Fórum:
Windows
Téma:
windows 7 problém
Odpovede:
5
Zobrazenia:
591
Dobrý deň, mám problém s windows 7.
Dosť často sa mi stáva že keď otvorím nejakú zložku tak mi obraz tak preblikne alebo ako by som to nazval alebo ked spustím Operu tak ako keby sa minimalizovala a potom sa ihned maximalizovala v priebehu sekundy.
Druhý problém je v tom že keď mám spustenú nejakú...
Stránka:
1
z
1
[ Vyhľadávanie našlo 6 výsledkov ]
Obsah fóra