Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 97 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.06.10
Príspevky: 2086
Témy: 134
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 23.11.2013 16:13

akoze neni online?ked hras tak po mape jazdia online jazdci.je to prepojene zo singlom.







_________________
CPU:i9 9900k delid-lapovanie jadra,MB:Aorus Z390 Pro,COOLER:Noctua Nh-D15,Ram:HyperX 32GB 4x8 3200MHz ,GPU:MSI Gaming Trio RTX 2080 TI,SSD:Plextor M8Pe 512GB,HDD:Seagate Barracuda 2TB,CASE:Fractal Design Define R6,PSU:Corsair RM750x,OS:Windows 10 Profesional
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 23.11.2013 18:21

tarezni píše:
Jak to?Ja som odohral 5 zavodov a uz sa mi odomkol Dodge.


Ja som neplnil tie úlohy, väčšinou som len závodil s okoloidúcimi a pri tom sa mi nič neodomklo, ale už to plním a momentálne som už level 8 :D


Včera som to hral vkuse vyše piatich hodín a popravde ani sa nepamätám kedy ma nejaká hra takto chytila, že by som pri nej vydržal dlhšie ako hodinku max dve. Ale toto je vážne pecka, po všetkých tých sračkách čo sa už pár rokov vyrábajú je táto hra jak sen. Ešte že som ju vyskúšal a nezavrhol hneď na začiatku. Samozrejme má kopec nedostatkov ako pohľady, tak isto chýba vizuálny tuning čo nechápem prečo ho tam už nevedeli dať aj keď len minimálny, ale aj napriek tomu ma najviac dostalo práve prvé auto v závodníkoch, porsche caymen, má nenormálne dobrý zvuk. Ostatné autá mi už tak nerežú, napr. som dosť sklamaný s M3, na to som sa tešil najviac, ale zvuk má otrasný. Chevrolety a dodge také sračky ani nevnímam, posledné sa mi odomklo porsche 911, tak som ho kúpil, trochu vytunil, ale ani to sa nechytá na zvuk caymenu, ten je špičkový. Dúfam, že ma ešte milo prekvapí nejaké ferrari, aj keď to je ešte ďaleko, hlavne kvôli náročnosti unikaniu fízlom :roll:

Automaticky ako som prihlásený v origine mi online nájde nejakú hru, v ktorej ako to zatiaľ vyzerá je max 6 reálnych hráčov. Najprv mi to na tak veľkú mapu pripadalo neskutočne málo, ale nakoniec sa tomu aj teším, pretože väčšina hrá za fízlov, čo je podľa mňa veľmi jednoduché. Vo fízloch po tých cca 8mich hodinách vidím dosť veľký problém, pretože ujsť im je nenormálne ťažké, napríklad včera som začal hrať prvým závodom, po asi 5tich minútach ma začali naháňať fízli a vyše hodinu som im unikal, mal som nahratých cez 300 tis bodov a nakoniec ma aj tak dostali. Tým fízlom a ich fungovaniu popravde zatiaľ nerozumiem, to by mohol niekto vysvetliť, pretože keď začínam hru a idem pomaly, 9/10 prípadov si ma nevšímajú a naháňajú iných jazdcov. Akonáhle idem rýchlo, alebo počas závadu, už ma samozrejme začnú naháňať, to je logické, ale keď im už začínam unikať, že mi vyhodí escaping a začnú sa zapĺňať políčka, už to mám takmer celé zaplnené chýba možno políčko max dve k uniknutiu, tak sa to zruší a začne sa naháňačka znovu pritom za mnou žiadny fízel nie je, ani predomnou ani nikde. A takto sa to opakuje aj 20x, že mi chýba jedno políčko do escapingu a znova ma zbadajú aj keď neviem odkiaľ a začína to zase a zase znovu, proste mi nedajú šancu uniknúť a level sa za každým zvyšuje, čiže nespočetne veľa rýchlych fízlov a helikoptéry do toho, no dovi dopo, robím čo môžem aj im veľakrát uniknem, ele takmer vždy to jedno políčko pre escapingom a zase. ma akože nájdu. No a ak sa mi to už konečne raz za čas podarí im uniknúť, tak potom sa mi viac krát stalo, že som do save haudu išiel pre istotu jak posraný aby ma nezačali naháňať znovu a zopár krát sa mi stalo, že ma začali naháňať aj tak. Skoro ma jeblo... Vie mi niekto vysvetliť, ako vlastne tí fízli fungujú ? Inak dosť možné že ma začnú naháňať aj po escapingu preto, lebo si ma nájde naschval reálni fízel a ide do mňa ? Možno to bude tým. Hajzli !!! :lol: Lenže ďaľšia vec ktorej nerozumiem je orientacia na minimape, reálny tam nie sú označený, majú len o niečo väčšiu šípku a zbadám ho až keď preletí vedľa mňa, že má nad autom svoj nick...Takže aj v tomto je to dosť neprehladné. No a z toho vyplýva aj to, prečo som rád že je tam živých jazdcov tak málo. Stačí aby z tých 6tich bol jeden, dvaja fízli a prúser je na svete, keď sa rozhodne ísť aj on do živých jazdcov. Nefér je to hlavne preto, lebo on na mna nejde sám, ale spolu s ďaľšími AI fízlami. No a ja som sám, takže moc šancu nemám. Ale reálnym fízlom sa zatiaľ snažím úspešne vyhýbať, no unikanie tým AI fízlom fakt zatiaľ nerozumiem, dokonca sa im skryjem na takom mieste, že si myslím že ma tam nemajú šancu nájsť a on aj tak po chvíli príde a naháňačka začína znovu. Tak ak vie niekto v tomto poradiť, bol by som rád, lebo potrebujem body na tuning a nové autá a keď neprídem do save hausu tak mám veľký trt 0 bodov :-) A za fízla sa mi hrať nechce, aj keď je to určite jednoduché, no nie je sú tam také možnosti tuningu atď ako pri závodníkoch. A tým pádom je to aj malá výzva, čiže je to pre mňa odosť nudnejšie.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 2559
Témy: 205
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 13:09

Level 8 podla odomknutyh aut?

Presne,ten tuning uplne odflakli,este aj farieb dali tak malo,az je to neuveritelne,este ze si mozes vlastnu farbu zhotovit.Chevrolety a Dodge su sracky?Najlepsie americke kary,Corvette legendarna kara,Dodge Challenger tak isto,aj ked toto nieje top model od Dodge pre mna,ale taky Charger to uz je ina kava,mohol si vidiet ho vidiet aj v Driver: SF,aj v GTA a na zivo je nenromalny,no a Viper ti hadam ani predstavovat nemusim.Tak ked na tieto kary povies ze su sracky,tak neviem co uz sa ti potom moze pacit,Skodovka? :lol:

S timi fizlami to mam podobne,az na to,ze mna zacnu nahanat,aj ked stojim pri krajnici,co je maximalne nelogicke,jedine ze by to bolo prave preto,ale to sa mi nehce verit,ze je to az takto prepracovane.Inac mozes im zdrhnut tak,ze vojdes do save hausu,tam mozes ist,aj ked ta nahanaju ;)

Koroner píše:
akoze neni online?ked hras tak po mape jazdia online jazdci.je to prepojene zo singlom.

Tak ked si nastavim SP,tak snad by sa hra pauznut dat mala...







_________________
MSI MPG B550 GAMING PLUS;Ryzen 7 5800X3D & ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB;GIGABYTE GeForce RTX 4090 WINDFORCE 24G;Crucial Ballistix 2x16 GB KIT 3600 MHz CL16;SSD: Samsung 980 PRO 2 TB;HDD: WD Red 6TB;Sound Blaster X-fi Titanium HD & Z-5500 Digital na optike;Fortron Hydro Ti PRO 1000W;Fractal Design Define S2 White;Roccat Vulcan 120 AIMO Gaming Keyboard & Roccat Kone Pro Air;GIGABYTE M28U & T27D590EW;WIN: 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 14:11

Mne sú tie americké traktory proti srsti, mám rád šporťáky, čo sedia na ceste jak prikuté a nie plávajúce loďky s velkým motorom ktoré vedia ísť len rovno a v zákrutách sa prekacujú :P Tak isto mi ide na nervy aj ich zvuk, takže u mňa jednoznačne autá typu GTR a pod. V hre som už level 12, mám už odomknuté aj to prvé ferrari, je celkom husté, ale zatiaľ jazdím na GT3, tú mám vytunenú na max, ide jak besná :) 100 litrov som minul aj na callardo, ale to je také nemastné neslané, takže teraz musím s GT3 zbierať lóve na tuning ferrari, s tým callardom som spravil chybu. Keď našetrím a vytuním ferrari, nebude mať nikto šancu :lol: Je to úplná pecka, som pri tom prikovaný ako pri žiadnej hre, má kopec nedostatkov ako ten vizuálny tuning, nemožnosť priradenia tlačidiel na gamepade, 2 pohľady z ktorých je jeden z pod nárazníka úplne o ničom a nepoužiteľný, je strašne nízko takmer na ceste a to je o hovne, ale druhý pohľad za autom je dobrý, kamera sa hýbe podľa mojich predstáv, no strašne ma mrzí že tam nedali aspoň pohľad z kapoty. Tomu nepochopím asi nikdy. Ten únik pred fízlami som najprv nechápal, pretože som si myslel, že im mám unikať a až keď mám escaping na plno, tak som im unikol a teda môžem ísť do hausu, ale včera som vyskúšal ísť do hausu počas escapingu a hurá, dostal som sa tam, takže pohodička, aspoň je to s touto možnosťou o málo jednoduchšie, aj keď tí fízli sú jak pijavice :-) A keď sa do toho zapojí ešte reálny fízel, tak mám čo robiť...ale o to je to lepšie, je to poriadna výzva :) Za normálnych okolností by som dal za tie vyššie spomenuté negatíva max 7/10, ale v dobe keď sa vydáva jedna odfláknutá sračka za druhou, tak tomuto dávam zatiaľ aj po asi 10tich hodinách hrania jednoznačných 9/10.

Čo sa týka toho pauznutia, tak to možné nie je, tam ani žiadny SP nie je. Aspoň pri originálke je to celé prepojené s MP.

tarenzi: Odomykám si tie úlohy a asi podľa toho som už level 12. Pri každom kompletnom splnený úloh sa mi domknú ďaľšie veci vrátane nového auta a tak sa mi zvyšuje aj level.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Need For Speed - Rivals

Registrovaný: 27.07.13
Prihlásený: 04.06.20
Príspevky: 95
Témy: 5
Bydlisko: SNV
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 14:23

akoze sorry, ale som maximalne sklamany zo zvuku ferrari 458 cisto ako nejaka formula, ale aston martin to uz je ine kafe ako si pekne buble :) inak ma dostalo, ze zacalo prsat a mne sa poskladala strecha to som fakt este v ziadnej hre nevidel :-D







_________________
>Intel Core i5 3350P | Gigabyte GTX760-OC-2GD Rev 2.0 | MSI B75A-G43 | GEIL RAM DDR3 8GB 1600Mhz CL9 Enhance Corsa | Seagate 1TB HDD Barracuda 7200rpm | Seasonic 450W SSP-450RT | Coolermaster MidT K280 | LED Asus VE247H | GELID Solutions Tranquillo rev.2 | Noctua NF-S12A PWM
>Asus M50Vc | Intel Core 2 Duo P8400 2.27GHz | NVIDIA GeForce 9300M GS 512MB VRAM | DDR2 4GB 800 MHz | 2.5" 9.5mm SATA 320GB 5400rpm
>Samsung Galaxy Note 3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 14:37

Myslíš to prvé ferrari spider ? Neviem aké má označenie. To sa mne osobne celkom páči, ja som zase sklamaný z M3, to buble a zároveň prdí až príliš, na M3 som jazdil, takže som čakal úplne iný zvuk. Spomínal si strechu, v tom ferrari spider ju mám dole, dá sa dať nejako hore ? Viac by sa mi to páčilo keby bola hore...







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Need For Speed - Rivals

Registrovaný: 27.07.13
Prihlásený: 04.06.20
Príspevky: 95
Témy: 5
Bydlisko: SNV
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 14:47

ano myslim to prve ferrari a strecha sa ti da hore ked zacne prsat automaticky, skus si kupit ten aston martin nestoji vela a ma krasny zvuk







_________________
>Intel Core i5 3350P | Gigabyte GTX760-OC-2GD Rev 2.0 | MSI B75A-G43 | GEIL RAM DDR3 8GB 1600Mhz CL9 Enhance Corsa | Seagate 1TB HDD Barracuda 7200rpm | Seasonic 450W SSP-450RT | Coolermaster MidT K280 | LED Asus VE247H | GELID Solutions Tranquillo rev.2 | Noctua NF-S12A PWM
>Asus M50Vc | Intel Core 2 Duo P8400 2.27GHz | NVIDIA GeForce 9300M GS 512MB VRAM | DDR2 4GB 800 MHz | 2.5" 9.5mm SATA 320GB 5400rpm
>Samsung Galaxy Note 3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 14:51

Ok, len tam ešte nie som, práve som získal prvého mclerena, toho ale kupovať nebudem. No ale ja chcem mať strechu hore aj keď neprší, kua, taký detail, ale potešila by tá možnosť. Škoda, snáď o nejakých 10 rokov výde hra kde budú myslieť na všetko, pre mňa za mňa nech stojí aj 500 eur, ale nech tam je všetko ! :-)







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 2559
Témy: 205
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 14:53

Tak sportaky su jedna vec a stylove auta vec druha,su to proste legendarne kary a pokial nepretekas niekde na okruhu,tak ten jazdy rozdiel ani nezbadas a zase hra je vec tretia :D BTW callardo je gallardo ;) Je tam SP,ved som si to v menu hry zapol.Ten level si sam ratas,ci ti to niekde vypisuje?







_________________
MSI MPG B550 GAMING PLUS;Ryzen 7 5800X3D & ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB;GIGABYTE GeForce RTX 4090 WINDFORCE 24G;Crucial Ballistix 2x16 GB KIT 3600 MHz CL16;SSD: Samsung 980 PRO 2 TB;HDD: WD Red 6TB;Sound Blaster X-fi Titanium HD & Z-5500 Digital na optike;Fortron Hydro Ti PRO 1000W;Fractal Design Define S2 White;Roccat Vulcan 120 AIMO Gaming Keyboard & Roccat Kone Pro Air;GIGABYTE M28U & T27D590EW;WIN: 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 14:59

Je tam SP ?? A kde ? Ako už to mám celkom v rukách, takže mi ani tí reálni fízli až tak nevadia, aj keď radšej sa im vyhýbam lebo keď tam chlapík nabehne s ďalšími 10timi AI fízlami tak mám nervy riadne :lol: Ale keby tam bol SP, potom by ma zaujímalo či sa mi získané body objavia aj keď neskôr prejdem do MP.

A kde nájdem v menu ten SP ? Za pol hodinku to idem drviť :D Len včera som mal v priebehu asi 3 hodín problém s padaním hry. Mrzlo to, raz len toľko že program prestal pracovať a druhý krát kvôli ovládačom na grafiku, tak som dnes tiahol staršie ovládače, hral to niečo cez hodinku a zatiaľ pohoda. Tak dúfam že to tak aj ostane lebo ma jebne. Konečne poriadna hra a bude mi mrznúť ???!! To už čo je ? Sa naserem a kúpim kvôli tomu aj ps4.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 2559
Témy: 205
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 15:26

Daj si All Drive Settings a v Matchmaking Settings nastav Single Player ;)
Cim si odrovnal policajne auto?Predpokladam ze tu ulohu si uz splnil.







_________________
MSI MPG B550 GAMING PLUS;Ryzen 7 5800X3D & ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB;GIGABYTE GeForce RTX 4090 WINDFORCE 24G;Crucial Ballistix 2x16 GB KIT 3600 MHz CL16;SSD: Samsung 980 PRO 2 TB;HDD: WD Red 6TB;Sound Blaster X-fi Titanium HD & Z-5500 Digital na optike;Fortron Hydro Ti PRO 1000W;Fractal Design Define S2 White;Roccat Vulcan 120 AIMO Gaming Keyboard & Roccat Kone Pro Air;GIGABYTE M28U & T27D590EW;WIN: 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 16:29

napsteris píše:
skus si kupit ten aston martin nestoji vela a ma krasny zvuk


Ten aston som vynechal, prvého som mal caymena, potom som sa sklamal v M3, potom GT3, prvé ferrari 458 spider, lambo callardo a teraz sa mi pri ranku 14 odomklo ferrari 599GTO, tak som ho hneď aj kúpil. Len všetko niečo stojí a ak chcem vyhrávať a byť schopný unikať fízlom tak ho musím mať aj vytunené a vybavené vecičkami :) Takže zatiaľ som si mohol dovoliť vytuniť prvého caymena a 911 GT3. Tie poršátka sú jak sen, butálny zvuk, ovládanie, proste radosť jazdiť. Len potrebujem niečo silnejšie, takže kupujem niektoré autá, peniazí je málo a ťažko sa vydrú :rolleyes: Teraz sa rozhodujem či to nové ferrari trochu vytuním a vybavím a budem jazdiť s ním, alebo sa na neho vyseriem, lebo s GT3 sa mi jazdí o málinko lepšie a budem pokračovať s ním a potom uvidím čo sa mi ponúkne ďalej. Na M3 som minul prachy zbytočne, škoda že sa tie autá nedajú najprv vyskúšať, prípadne následne ich predať.

tarenzi: Neviem čo presne myslíš, bolo tam viac úloh ako odrovnať fízlov. EMP, šoková vlna...







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Need For Speed - Rivals

Registrovaný: 27.07.13
Prihlásený: 04.06.20
Príspevky: 95
Témy: 5
Bydlisko: SNV
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 16:49

sposobov je tam vela na pouzitie tech hraciek a cim vyssi rank ma auto tym maju tie hracky vyssi lvl na ktory sa daju vylepsit, napr. ked mas aston co je lvl 1 tak EMP mozes tiez len lvl 1, ale ferrari spyder je lvl 3 a tym padom aj EMP sa da vylepsit na lvl 3, to je vyhoda tych lepsich aut, ja som napr. rank 14 a stale som nevymenil aston lebo sa mi este neotvorilo zaujimavejsie auto a preteky sa daju vyhravat v pohode :)







_________________
>Intel Core i5 3350P | Gigabyte GTX760-OC-2GD Rev 2.0 | MSI B75A-G43 | GEIL RAM DDR3 8GB 1600Mhz CL9 Enhance Corsa | Seagate 1TB HDD Barracuda 7200rpm | Seasonic 450W SSP-450RT | Coolermaster MidT K280 | LED Asus VE247H | GELID Solutions Tranquillo rev.2 | Noctua NF-S12A PWM
>Asus M50Vc | Intel Core 2 Duo P8400 2.27GHz | NVIDIA GeForce 9300M GS 512MB VRAM | DDR2 4GB 800 MHz | 2.5" 9.5mm SATA 320GB 5400rpm
>Samsung Galaxy Note 3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 16:58

A to máš potom koľko peňazí ? Dosť asi :D Keby sa dali tie autá pred kúpou vyskúšať, hneď by som vedel či ho chcem alebo nie a či sa mi do neho oplatí investovať na tuning a vecičky. Veď na jedno auto výde full tuning s full vecičkami aj cez 500 tis a samotné tie lepšie autá okolo 100 tis. A zbytočné autá som kúpil 2, M3 a callardo, no ani v tých ferraríčkach som si nie istý, preto ich mám len kúpené a robiť ich asi nebudem. Idem ďalej s GT3, všetko mám vytunené na full okrem maximálky, tá stojí nejakých 70 litrov a na účte mám len okolo 40 litrov, takže ešte veľa závodov predomnou :D







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Need For Speed - Rivals

Registrovaný: 27.07.13
Prihlásený: 04.06.20
Príspevky: 95
Témy: 5
Bydlisko: SNV
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 17:21

no ja som spravil chybu, ze som kupil ferrari a trosku ho potunil a az potom zistil, ze ho nechcem :) ale aston mam na full a dost vela vydrzi proti policajtom, samozrejme heat lvl 10 to uz je o drzku a uz len zdrham do safe house :D inak tiez ma to dost chytilo take retro tie pasaze v lese ako vystrihnute z hot pursuit :) cital som zahranicne recenzie na konzoly a dost dobre hodnotenia to ma tak som zvedavy co napisu slovenske weby :)







_________________
>Intel Core i5 3350P | Gigabyte GTX760-OC-2GD Rev 2.0 | MSI B75A-G43 | GEIL RAM DDR3 8GB 1600Mhz CL9 Enhance Corsa | Seagate 1TB HDD Barracuda 7200rpm | Seasonic 450W SSP-450RT | Coolermaster MidT K280 | LED Asus VE247H | GELID Solutions Tranquillo rev.2 | Noctua NF-S12A PWM
>Asus M50Vc | Intel Core 2 Duo P8400 2.27GHz | NVIDIA GeForce 9300M GS 512MB VRAM | DDR2 4GB 800 MHz | 2.5" 9.5mm SATA 320GB 5400rpm
>Samsung Galaxy Note 3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 17:52

Je to perfektné, má to brutálne dobrú grafiku, skvelo sa tie autá ovládajú, hrám to na gamepade asi meter a pol pred monitorom a užívam si to naplno. Skúšal som to hodiť aj na 47" telku, ale tam som od toho 3,5m a nie je to ani zďaleka taký zážitok, monitor je monitor :) Perfektné zvuky ( až na pár áut ), do toho vynikajúca muzika, obrovský rôznorodý otvorený svet s prekrásnymi úsekmi, neskutočne veľa možností ako závody, time trial, hot pursuit.....do toho úlohy k odomykaniu áut, naháňačky s fízlami sú perfektné, tak isto aj s okoloidúcimi závodníkmi, do toho sa tam pri naháňačkách stretávam s reálnymi hráčni ktorý si hľadia svojho, naháňajú sa s otatnými na tej istej mape, nič nelaguje, nič neseká, proste jednou vetou perfektné next gen naháňačky a konečne nejaký posun vpred, aj keď zopár chýb to má, na čo sa vybodli a čo ešte mohli doplniť. Ale aj napriek tomu palec hore, neskutočne ma to baví, neviem sa od toho odtrhnúť :D

Inak k reálnym jazdcom som sa ešte nedostal, ani neviem či sa ich dá vyzvať alebo ako závodiť aj s nimi. Dúfam, že sa to dá :lol: Ale tomu sa budem venovať až keď budem mať kopec prachov a vyberiem si pre mňa to najdokonalejšie auto, potom sa ide závodiť hlava nehlava a pôjdem po živých jak mačka po myši :lol:







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 2559
Témy: 205
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 17:54

No v ulohe bolo len Wracked cop,ci take nieco,ale uz sa mi to viac menej s nahodou podarilo :D
napsteris: To AM myslis Vanquish?







_________________
MSI MPG B550 GAMING PLUS;Ryzen 7 5800X3D & ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB;GIGABYTE GeForce RTX 4090 WINDFORCE 24G;Crucial Ballistix 2x16 GB KIT 3600 MHz CL16;SSD: Samsung 980 PRO 2 TB;HDD: WD Red 6TB;Sound Blaster X-fi Titanium HD & Z-5500 Digital na optike;Fortron Hydro Ti PRO 1000W;Fractal Design Define S2 White;Roccat Vulcan 120 AIMO Gaming Keyboard & Roccat Kone Pro Air;GIGABYTE M28U & T27D590EW;WIN: 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 17:57

Čiže zničiť policajtov. Tých úloh tam bude ešte kopec.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.06.10
Príspevky: 2086
Témy: 134
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 18:03

vysiel patch na ktorom pojde hra 60fps. http://www.sector.sk/sprava/15672/60-fp ... rivals.htm


Naposledy upravil Koroner dňa 24.11.2013 18:24, celkovo upravené 1






_________________
CPU:i9 9900k delid-lapovanie jadra,MB:Aorus Z390 Pro,COOLER:Noctua Nh-D15,Ram:HyperX 32GB 4x8 3200MHz ,GPU:MSI Gaming Trio RTX 2080 TI,SSD:Plextor M8Pe 512GB,HDD:Seagate Barracuda 2TB,CASE:Fractal Design Define R6,PSU:Corsair RM750x,OS:Windows 10 Profesional
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 18:10

A origin si ho stiahne automaticky ?? Som zvedaví, dúfam že mi to nepokazí hru, lebo ma klepne :) Pred chvílou som to hral a origin nič neťahal...







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Need For Speed - Rivals

Registrovaný: 27.07.13
Prihlásený: 04.06.20
Príspevky: 95
Témy: 5
Bydlisko: SNV
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 18:18

ano myslim vanquish, ale ak sa to chce fakt podobat realnym zvukom tesim sa ked si odomknem maserati :) som dost uchylny na tie zvuky takze si vyberam auto aj podla toho







_________________
>Intel Core i5 3350P | Gigabyte GTX760-OC-2GD Rev 2.0 | MSI B75A-G43 | GEIL RAM DDR3 8GB 1600Mhz CL9 Enhance Corsa | Seagate 1TB HDD Barracuda 7200rpm | Seasonic 450W SSP-450RT | Coolermaster MidT K280 | LED Asus VE247H | GELID Solutions Tranquillo rev.2 | Noctua NF-S12A PWM
>Asus M50Vc | Intel Core 2 Duo P8400 2.27GHz | NVIDIA GeForce 9300M GS 512MB VRAM | DDR2 4GB 800 MHz | 2.5" 9.5mm SATA 320GB 5400rpm
>Samsung Galaxy Note 3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 18:41

U mňa tiež musí byť všetko. Aj sa mi musí páčiť, musí sa dobre ovládať a samozrejme musí mať brutálne dobrý zvuk. Všetko v jednom, keď by niečo chýbalo, už je zle :)

koroner: odkiaľ stiahnem ten patch na 60 fps ? Je to oficiálne ?







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Need For Speed - Rivals

Registrovaný: 25.02.10
Príspevky: 1097
Témy: 111
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 18:49

ale tam je napisane ze " Neoficiálny dočasný fix " ... aj ja som to zacal hrqat trocha,uz som lvl 10 ale hram len single. Je to sranda, urcite lepsie nez predosle Nfs. Najviac mi vadi na tych novych nfs , ze tam neni vizualny tuning a hned od zaciatku hrate s drahymi autami to som nepochopil preco to tak robia v poslednej dobe ale budis. Hudba je tam dobra- pocul som tam dokonca linkin park nove veci :P . A je to ovela jednoduchsie nez napr. grid 2 , ktory som doteraz hraval.. je to presne jak nicobb pisal "sialena arkada"


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 18:57

Šialená ale zároveň premakaná hlavne čo sa ovládania týka, možností závodenia, prepojenia MP so SP atď atď, je tam veľa podstatných vecí geniálne dotiahnutých, no zároveň sú tam veci čo som spomínal, ktoré zamrzia, pretože s tým by nebola žiadna robota, len to tam treba dať. Šialenejšia arkáda bola hot pursuit, tam sa tie autá ovládali šialenejšie, nereagovali tak dobre v nižších rýchlostiach, tu je cítiť aj na gamepade, že to auto naozaj ovládam a robím si s ním čo chcem a to je na tom super :D

Tých 60 fps radšej skúšať nebudem, nebudem riskovať pokiaľ to nebude oficiálne, hlavne preto, že mi tých 30fps nijako nevadí, ide to plynule v jednom kuse.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Need For Speed - Rivals

Registrovaný: 31.12.08
Prihlásený: 07.02.17
Príspevky: 389
Témy: 24
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 19:55

zvuky aj hudba su tam na velmi dobrej urovni, inac to je typicka kids game,kde sa skace so supersportami 20 metrov nad zemou a 180 km/h do zatacky, taka usmevna hra







_________________
MB:Asus M3A78 770, CPU:AMD Phenom II X4 955 BE 3,2@3,8Ghz, PSU:Enermax Pro 82+ 425W, RAM:2x2Gb Kingston Pc2-6400 DDR 2, HDD:Western Digital 640Gb 7200rpm VGA:Sapphire HD 7870 OC 2Gb , LCD: Samsung SyncMaster SA350 22" Full HD
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 2559
Témy: 205
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2013 21:27

Ked si dam mapu,zavody mam rozdelene na tri farby,zelene- nove,este nezacate zavody,zlte- asi prejdene zavody a sive- co znamena ta siva?Pripadne ako su oznacene zavody,ktore som neskoncil prvy?







_________________
MSI MPG B550 GAMING PLUS;Ryzen 7 5800X3D & ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB;GIGABYTE GeForce RTX 4090 WINDFORCE 24G;Crucial Ballistix 2x16 GB KIT 3600 MHz CL16;SSD: Samsung 980 PRO 2 TB;HDD: WD Red 6TB;Sound Blaster X-fi Titanium HD & Z-5500 Digital na optike;Fortron Hydro Ti PRO 1000W;Fractal Design Define S2 White;Roccat Vulcan 120 AIMO Gaming Keyboard & Roccat Kone Pro Air;GIGABYTE M28U & T27D590EW;WIN: 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Need For Speed - Rivals

Registrovaný: 04.01.08
Prihlásený: 06.11.23
Príspevky: 1334
Témy: 70
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 25.11.2013 10:06

je to horsie nez som cakal

zamknute 30 FPS - po odomknuti nehratelne, tutorial videa na kazdom rohu

http://www.youtube.com/watch?v=eDA37Bmv ... e=youtu.be


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 25.11.2013 10:50

Hrám to už niekoľko hodín a tutoriál bol prvých 5 minút aby sa vysvetlili praktiky hry, raz sa musel pretprieť tutoriál za fízlov a raz za závodníkov. Odvtedy žiadny tutoriál nebol, ale samozrejme, vo všeobecnosti sa to dá brať aj tak, že z 15 hodín hrania je 5 minút tutorial, takže v konečnom dôsledku je tutoriál na každom rohu :-D A čo sa týka 30 fps, ja ako zarytý PCčkár, vôbec mi o nevadí. Je to rýchle a plynulé, takže neviem či sa hrá hra, alebo nejaké FPS. Podstatné je hádam ako to šlape. Ani jedno seknutie, nič...

Ale predsalen niečo by tu bolo. ALL drive funguje bez problémov, nič nelaguje, naozaj radosť jazdiť, ale doteraz som hral len s AI a živých jazdcov som stretol na ceste, nikdy som pri nich nezastavoval pretože som mal rozohratý závod, alebo oni mali a každý si hľadel svoje, len sem tam po mne išli živý fízli, no teraz som si povedal, že pôjdem aj po živých, našiel som si na mape živého, prišiel za ním a jeho auto nenormálne lagovalo, poskackávalo, no proste v žiadnom prípade sa s ním nedalo jazdiť, skákalo tam a späť. Myslíte si že je to vysokým pingom, alebo práve tam môže hrať rolu tých locknutých 30 fps ? Lebo keď je to tým lockom na 30 fps, tak ma naserú veľmi :jaw:







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.06.10
Príspevky: 2086
Témy: 134
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 25.11.2013 14:24

Slaby net nicoob preto lagoval.Ked sme hravali Tdu2 niektory v zavode doslova sekali)).







_________________
CPU:i9 9900k delid-lapovanie jadra,MB:Aorus Z390 Pro,COOLER:Noctua Nh-D15,Ram:HyperX 32GB 4x8 3200MHz ,GPU:MSI Gaming Trio RTX 2080 TI,SSD:Plextor M8Pe 512GB,HDD:Seagate Barracuda 2TB,CASE:Fractal Design Define R6,PSU:Corsair RM750x,OS:Windows 10 Profesional
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 25.11.2013 15:01

No sekal aj tento a riadne, hádzalo ho tak 3 metre dopredu a potom dozadu, nedalo sa do neho ani vraziť ani nič :(

Ak niekto hrá MP, vie mi poradiť ako si zazávodiť aj s reálnymi jazdcami ? Ako ich vyzvať ?







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 97 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Need For Speed Rivals

v Herné konzoly

1

684

27.12.2014 10:21

kllr007 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Need For Speed : Carbon

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Počítačové hry

63

6665

19.08.2011 13:13

skopko33 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Need for Speed: World

v Počítačové hry

6

622

20.10.2012 19:55

MAREK17 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Need for Speed(2015)

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Počítačové hry

48

1764

06.08.2016 11:16

SKRiPT Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Need for Speed Undercover

v Počítačové hry

1

410

27.11.2009 17:15

ac.milan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Need for Speed Hot Pursuit

v Počítačové hry

28

1071

27.12.2014 18:42

kllr007 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Need for Speed: Hot Pursuit

v Počítačové hry

5

480

23.07.2012 22:23

Gravedigger Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Need for Speed Most Wanted

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 5, 6, 7 ]

v Počítačové hry

180

18955

21.06.2010 13:35

achiles142 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Need for speed heat laguje seka

v Počítačové hry

9

539

11.02.2021 21:07

lukasko1296 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Need for Speed Most Wanted (2012)

v Počítačové hry

22

1050

05.06.2012 23:28

EXIREXT Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nejde Need For Speed - The Run

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Počítačové hry

30

3250

10.09.2012 21:24

EXIREXT Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Need for Speed: Most Wanted 2012

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Počítačové hry

30

1613

14.11.2012 2:08

silentasflash Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Need For Speed Most Wanted problém

v Počítačové hry

7

529

12.02.2014 12:49

Martin98 Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Need for Speed Pro street - blikajuca obrazovka

v Počítačové hry

2

497

13.06.2011 20:15

matt1024 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Need For Speed - Shift, Nitro, World Online

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 9, 10, 11 ]

v Počítačové hry

301

19603

14.02.2011 19:10

DaTio Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Need For Speed 5 - Porsche Unleashed (2000)

v Počítačové hry

14

947

31.10.2019 19:40

zihos Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra