Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 50 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nechat skolu ?

Registrovaný: 27.12.08
Prihlásený: 13.12.22
Príspevky: 1874
Témy: 96
Bydlisko: Bratislava,...
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2014 2:14

len otazka je kolko ta tie php-cka budu bavit... ja robim popri skole uz druhy rok webove aplikacie a uz ma to zacina nudit pomaly.. nakolko v skole sa stale dozvedam nove cim dalej tym zaujimavejsie veci a v praci robime vyse mesiaca na jednom projekte.. a ak si vyberies dobru skolu na urovni tak ti to aj nieco da.. a uplne v pohode sa da robit popri skole od nas z rocnika robi aspon tretina ludi... a aj na polovicny uvazok sa da slusne si zarobit.. a samozrejme, ze vo vede/vyskume zarobis menej, ale uprimne povedzme si, kolko vedcov/vyskumnikov je vedcami/vyskumnikami na plny uvazok? dost vela z phd asistentov na nasej skole ma aj nejaku inu pracu na polovicny uvazok, a zober si, ze budes php programator na polovicny uvazok 1300/2 = 650 a budes okrem toho phd odborny asistent + 700 == 1350 > 1300

dalsia vec je, ze aj veda a vyskum sa moze financne oplatit, len netreba ostat na slovensku (a uz vobec nie na nejakej zapadnutej zilinskej univerzite), ale ist niekam, kde sa robia nejake seriozne pokroky (poznam osobne zopar ludi, co vystudovali Mgr. na slovensku a isli studovat PhD do zahranicia na niektoru z top svetovych univerzit (oxford, cambridge...), tam je to podla mna na uplne inej urovni co sa podpory vedy a vyskumu tyka, a ked vyleziete z nejakej z takychto univerzit tak aj celkom slusna sanca podla mna zamestnat sa na nejakej niekolkonasobne vyssie platenej pozicii ako je php programator na slovensku..

ja viem ze moj pohlad na vec sa moze zdat dost naivny.. ale ja si proste verim a stojim si za tym, ze netreba sa uspokojit s tym co mas ked je co i len malicka sanca ze mozes mat 10x tolko :)







_________________
~Listen to your brain, not your heart~
NB1: Lenovo Y500: CPU: Intel Core i7-3630QM; GPU: nVidia GT650M 2GB SLi; RAM: 16GB DDR3; HDD: 1TB + 256GB SSD (m4); LCD: 15,6" 1920x1080; OS: Win8.1 64-bit + Arch Linux 64-bit (UEFI Powered DualBoot)
NB2: Asus K53SJ-SX093: CPU: Intel Core i3-2310M; GPU: Intel HD3000 / nVidia GT520M 1GB Optimus; RAM: 8GB DDR3; SSD: 128GB 840Evo; LCD: 15,6" 1366x768; OS: Win 8.1 Pro 64-bit (UEFI)
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2014 6:45

Vieš, lenže takýmto spôsobom nikdy nikde nezakotvíš, lebo furt budeš hľadať a furt nájdeš robotu, kde ti dajú ešte o čosi viac.
Ja som zas toho názoru, že ak by som zarobil nadpriemerne, povedzme 1300€ mesačne, tak som nadmieru spokojný a viac sa nestarám. Máš kde bývať, máš za čo bývať, máš na handry, máš čo do huby a máš za čo kúpiť žene/deťom dajaké veci. Načo mi viac peňazí?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nechat skolu ?

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2014 7:01

Mego to je pohlad velmi mladeho cloveka, ak zacnes zarabat a platit vsetko pochopis. Taktiez to zakotvovanie nieje pre kazdeho a podla mna to ani nieje dobre na ludsku psychiku. Clovek evolucne prisposobeny zmenam. Nepoznam nikoho koho by bavila praca po par rokoch, to uz je iba stereotip a spravas sa ako naprogramovany robot....







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nechat skolu ?

Registrovaný: 27.12.08
Prihlásený: 13.12.22
Príspevky: 1874
Témy: 96
Bydlisko: Bratislava,...
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2014 12:51

ked je tvojim cielom zakotvit tak ok, mojim cielom je zakotvit az v starobe, dovtedy chcem zit naplno, uzivat si zivot, zabavat sa, etc.. stereotypy mi lezu na nervy.. ovela lepsie mi vyhovuje styl zivota ze za pol roka si zarobim na to, aby som mohol spokojne 2 roky zit bez nutnosti pracovat schopny venovat sa comukolvek chcem :) ale to s 1300€ mesacne platom nie je take pohodlne ako s vyssim :) dalsia vec ktoru si sam sebe vzdy hovorim je, ze som dobry programator (aspon v porovnani s mojimi spoluziakmi a rovesnikmi) a viem ze mam na viac lebo skolu si davam lavou zadnou, tak preco sa spokojit s podpriemernym mesacnym platom? tebe sa to mozno vidi, ze 1300 € je nadpriemerne, ano je to nadpriemerne v ramci slovenska, je to podpriemerne v ramci sveta a podpriemerne v ramci IT.. Svet nie je len tvoje okolie, to ze zarabam viac ako moji rodicia/znami mi nestaci ked viem ze som od nich o triedu inteligentnejsi tak verim ze mam na viac... K otazke ci nechat skolu: studovat na nejakej zilinskej univerzite ti podla mna az tak vela nedava. Samotna skola nie je len o poznani, ale mojho nazoru hlavne o tom, ze sa pohybujes v spolocnosti, kde je vela sikovnych ludi a ludi ktori maju dobre kontakty a vedia ta poslat vyssie.. Ja osobne som si vybral studium v Bratislave lebo viem, ze je tu vela dobrych programatorov prostrednictvom ktorych sa viem nakontaktovat na nejakych ludi v zahranici, ktori budu vediet lepsie ocenit moj talent.. Nebudem predsa ostavat na Slovensku, ked v zahranici za rovnaku pracu dostanem 3x viac..







_________________
~Listen to your brain, not your heart~
NB1: Lenovo Y500: CPU: Intel Core i7-3630QM; GPU: nVidia GT650M 2GB SLi; RAM: 16GB DDR3; HDD: 1TB + 256GB SSD (m4); LCD: 15,6" 1920x1080; OS: Win8.1 64-bit + Arch Linux 64-bit (UEFI Powered DualBoot)
NB2: Asus K53SJ-SX093: CPU: Intel Core i3-2310M; GPU: Intel HD3000 / nVidia GT520M 1GB Optimus; RAM: 8GB DDR3; SSD: 128GB 840Evo; LCD: 15,6" 1366x768; OS: Win 8.1 Pro 64-bit (UEFI)
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2014 16:09

Ja zase mám rád stereotypy. Niekedy lezú na nervy, ale to je chvíľkové obdobia, potom ma bavia

Svet nie je moje okolie, lenže ja (osobne) ani nemám záujem o svet. Bol som v pár zahraničných krajinách- v poľsku na trhoch, v chorvátsku pri mori, keď som mal 7 rokov a v taliansku, keď som mal 17. A v podstate ma to nejako ničím neobohatilo. Viem, že som divný, ale mne k šťastiu stačí mesto Svit a jeho 40km okruh. Vôbec nepotrebujem chodiť po dovolenkách. Dovolenka pri mori sú podľa mňa splachnuté prachy, ideš tam, minieš na to ťažké prachy a za týždeň je po všetkom. Môj názor- radšej tie prachy prepiť a prekuriť, ako preležať pri mori, ale samozrejme, neberte to ako dogmu, je to môj názor a môj prípad, môj pohľad na túto problematiku.
Ja na Slovensku ostávať chcem a budem. Slovensko je moja vlasť, najkrajšia krajina na svete (v porovnaní s tými troma, čo som videl naživo :D ) a nebudem stadiaľ emigrovať kvôli jednému nemenovanému predsedovi vlády...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 18723
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2014 21:11

Keď budeš pracovať až potom uvidíš čo je to dovolenka a relax pri mori... ale keď niekto dovolenkuje tak že prepije a prekuri 2 týždne v lete tak je to jeho problém... ísť na dovolenku s rodičmi čo ti všetko zaplatia aj keď pomaly ani ísť nechceš a ísť na dovolenku so ženou oddýchnuť si z roboty je jeden veľký rozdiel.. a hlavne telo to potrebuje viac než sa schlastať a skuriť.. ale keďže nepracuješ tak to nepochopíš.. treba dospieť... posratých 400 eur za krásne zážitky a relax s priateľkou pri mori, ktoré pomáha môjmu telu a dýchacím cestám s ktorými mám od detstva problém sú nič... neviem si predstaviť žeby som ich radšej niekde v meste plnom idiotov skurencov feťakov prepil.. o týždeň idem do Švajčiarska na autosalón, miniem 500 eur ale seriem na to, budem mať plnú riť zážitkov, nového poznania, krásy prírody v Alpách... či radšej ísť do mesta a prepiť to? fúúú dilema







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2014 22:36

Pokiaľ zážitkov, tak je dobre [krutý vtip]

Kde berieš istotu, že nepracujem? Ja hovorím, že krásny relax sa dá zažiť aj na Slovensku. V Tatrách napr. V nízkych tatrách, v slovenskom raji, kde som mimochodom nikdy nebol (haňba), v slovenskej prírode, a podobne. A na to nepotrebujem zarábať 4000€


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2014 23:51

Ak chces ist do Tatier, tak ta to vyjde mozno na viac, ako dovolenka v Chorvatsku. Samozrejme, ze ak nebudes zrat pasteky a spat v stane.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nechat skolu ?

Registrovaný: 27.12.08
Prihlásený: 13.12.22
Príspevky: 1874
Témy: 96
Bydlisko: Bratislava,...
Príspevok NapísalOffline : 27.02.2014 0:59

Akoze ano, Slovensko je moja vlast, ale co tam po tom, ked su na svete aj krajsie veci ako Tatry.. a su na svete aj krajiny kde sa lepsie zaraba jak tuna.. tak sa nebudem obmedzovat lebo moja vlast.. ja ten patriotizmus nikdy nepochopim.. Ked uz su tie hranice aspon v ramci europy otvorene tak to treba vyuzivat proste ked sa da.. sa predsa nebudem obmedzovat jednou krajinou kvoli tomu ze som sa v nej narodil.. to ze si teraz spokojny nic nemeni na tom ze keby mas viac tak si spokojnejsi :) nenazranost je dobra vlastnost, bez nej sa ako ludska rasa nikam nepohneme... si zober ze jak by to tu teraz vyzeralo keby si ludia povedali ze postove holuby im ako komunikacny prostriedok a kone ako dopravny prostriedok im stacia..







_________________
~Listen to your brain, not your heart~
NB1: Lenovo Y500: CPU: Intel Core i7-3630QM; GPU: nVidia GT650M 2GB SLi; RAM: 16GB DDR3; HDD: 1TB + 256GB SSD (m4); LCD: 15,6" 1920x1080; OS: Win8.1 64-bit + Arch Linux 64-bit (UEFI Powered DualBoot)
NB2: Asus K53SJ-SX093: CPU: Intel Core i3-2310M; GPU: Intel HD3000 / nVidia GT520M 1GB Optimus; RAM: 8GB DDR3; SSD: 128GB 840Evo; LCD: 15,6" 1366x768; OS: Win 8.1 Pro 64-bit (UEFI)
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 27.02.2014 7:30

Jasne, chápem. Ja som to nemyslel ako všeobecný názor, skôr ako môj postoj. Ja som proste taký, a nehodlám to zmeniť. Darmo :)

Tatry hej, je tam draho. Ale ja mám do Smokovca necelých 10 kilometrov, stamadial môžem podnikať vyhliadky. Do polianky mám maximálne 15, to aj na bicykli zájdem a môžem si potom ísť kde len chcem. Takže zbytočne by mi bolo chodiť tam do hotelov a neznam kde. Obed áno, tomu sa nebránim. Aj tak najdrahšie sú tie zákerné chaty, kde literový rajec stoji 3 ečka


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nechat skolu ?

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 27.02.2014 7:45

Mego ten rajec si tam kupovat nemusis mozes si tam vyslapat s vlastnymi zasobami, tam to tiez niekto musel vyniest na chrbte ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 27.02.2014 7:59

To mi ani nemusíš hovoriť... mal som tú česť, že som raz bral 80 kilový náklad na teryho chatu, áno, stačilo mi, málem jsem chcípl. A keď som za to dostal 35€, bolo mi smutno, ale darmo. Najhoršie je na tom to, že z tých 80 kila bolo 40 kila chlastu


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 27.02.2014 13:46

Mego píše:
Jasne, chápem. Ja som to nemyslel ako všeobecný názor, skôr ako môj postoj. Ja som proste taký, a nehodlám to zmeniť. Darmo :)

Tatry hej, je tam draho. Ale ja mám do Smokovca necelých 10 kilometrov, stamadial môžem podnikať vyhliadky. Do polianky mám maximálne 15, to aj na bicykli zájdem a môžem si potom ísť kde len chcem. Takže zbytočne by mi bolo chodiť tam do hotelov a neznam kde. Obed áno, tomu sa nebránim. Aj tak najdrahšie sú tie zákerné chaty, kde literový rajec stoji 3 ečka


Ale ked niekto cely rok pracuje, tak potom tuzi po dovolenke, kde si oddychne. A neviem ci prave bicyklovanie zo Svitu do Smokovca je tento druh oddychu. Ked si myslis, ze Slovensko je krasne, tak ta niekto skardo oklamal. To je taka fama, ktorou sa Slovaci povdzbudzuju, kedze ostatne veci stoja za velke :shit: Ludia tu su chudobni, zivotna uroven je biedna, ved to poznate, tak niekto povedal, ze SLovensko je krasna krajina. Ano, su tu aj pekne miesta, no v zahranici su tiez krasne miesta, akurat, ze as o nich aj staraju, lebo na to maju peniaze. Nemas tam tonu odpadkov, nemas tam rozbite cesty, mas sluzby na inej urovni. A ked niekam ides, tak od teba nikto nepyta 10€, aby si si to mohol vyfotit. Ale na Slovensku je to tak.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 27.02.2014 22:00

Tak ja mám zatiaľ iba iné skúsenosti. Ja problém na Slovensku nemám. A zober si okolité štáty, kde sa napr. voda z vodovodu nedá piť, lebo je nepitná... to je tá "lepšia" úroveň? Radšej budem mať tonu odpadkov, ale pitnú vodu. Veď máme toľko prameňov, že celá amerika môže ísť do ... a to je iba jedna z mála vecí, ktoré tu máme. Nehovorím, že inde je hnusne, to nie, ani to nemôžem povedať, lebo som nevidel.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 28.02.2014 0:42

V ktorej susednej krajine sa neda pit voda z vodovodu? V Cesku a Rakusku sa urcite da. V Madarsku som bol asi 10X a nevsimol som si ziadne varovania. Na Ukrajine som nebol, ale naozaj by si sa chcel porovnavat s Ukrajincami?
A ze mame pramene? A co z toho, ked mineralka stoji od 50 centov hore? V Nemecku stoji 1.5l flasa mineralky (nie stolovej vody / sody) 19 centov! Tak tu mas svoje pramene...
Vo Francuzku som okrem Eifelovky nezaplatil za vstup anicent. Ani do Louvre, ani do Versaiiles, ani do Notre Dame, ani do ostatnych muzeii, kde sme boli. Na Slovensku prides do Liptovskeho Mikulasa, chces ist do jaskyne, tak najprv das 5€ za parkovisko, potom 7€ za vstup, a zeby si si mohol fotit, tak od teba vypytaju 10€. Za fotenie! Co to je kurnik za somarinul. Zase spomeniem Francuzko, kde som nikde za ziadne fotenie neplatil. Rovnako ani v Nemecku.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nechat skolu ?

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 28.02.2014 7:05

Mego v dolinach a na zapade je spodna voda znecistena dusicnanmi :) a ak budes mat tonu odpadkov vonku tak kam myslis, ze pojde po dazdi voda zeby do zasob pitnej? Fakt skus ist aspon cez couchsurfing ak ti je luto vyhodit peniaze niekam na vylet. Zistis ze za tvojim mesteckom existuju dalsie super miesta super ludia.

Daron to si naozaj niekde pytali za fotenie peniaze? Co si im na to povedal? :)







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 28.02.2014 8:32

Prachy veď si pýtajú všade... ideš na oravský hrad, ak chceš fotiť, 10€ sa mi zdá... v jaskyniach to isté.

V sixtinskej kaplnke v ríme, v tom múzeu michelangelovom, keď som bol, tam sa nemohli fotiť iba niektoré obrazy, v takej tmavej chodbe, asi preto, lebo by im svetlo poškodilo.

Don, máš pravdu. Ja by som skôr uprednostil dovolenku typu: Stopom do chorvátska, abo kde, tam rozložíš stan a žiješ. Či pri mori, alebo v horách, to už je jedno. Hlavne aby som sa tam nemrdal autobusom a nemusel smrdieť na hoteli. O tom rozprávam, lenže cirky asi myslel práve tento štýl dovolenky a to nie je nič pre mňa


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Nechat skolu ?

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 28.02.2014 8:56

tak potom http://www.dobrodruh.sk/forum
Zatial mozem odporucit vsetky krajiny v ktorych som takto bol.







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 28.02.2014 10:29

don jebot píše:
Mego v dolinach a na zapade je spodna voda znecistena dusicnanmi :) a ak budes mat tonu odpadkov vonku tak kam myslis, ze pojde po dazdi voda zeby do zasob pitnej? Fakt skus ist aspon cez couchsurfing ak ti je luto vyhodit peniaze niekam na vylet. Zistis ze za tvojim mesteckom existuju dalsie super miesta super ludia.

Daron to si naozaj niekde pytali za fotenie peniaze? Co si im na to povedal? :)


Na rychlo ma napada Bojnicky zamok a jedna z jaskyn pri LM, neviem uz ktora to bola. Ked zaplatis, dostanes nalepku na fotak a mozes fotit. Ak nemas na fotaku naleepku, tak fotit nemozes. Sprievodca potom pocas svojho odborneho vykladu dava pozor a sleduje fotaky.

Mego - ano, aj v Notre Dame bolo zakazane fotit s bleskom, kazdeho kto nevypol blesk na to upozornili.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 28.02.2014 14:50

Paráda don, niečo také som hľadal. Preferujem bear grylls style :D


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 50 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ktorú zostavu nechať?

v PC zostavy

0

240

19.01.2014 13:58

stanoj Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zmazat, alebo nechat ?

v Operačné systémy Microsoft

4

1551

25.02.2010 10:48

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nechať tak alebo zmeniť?

v PC zostavy

12

651

09.10.2008 14:34

chup44 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nechat chladic z boxu? Phenom II

v AMD - Advanced Micro Devices

27

1665

14.02.2011 21:34

Fearris Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. NEW PC - CO ZMENIT/NECHAT + AKY OS

v PC zostavy

15

699

16.06.2008 21:25

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nikdy som nemal dotykový mobil. Chcem si nechať kvalitne poradiť

v Mobilné zariadenia

7

586

08.01.2020 8:12

ac.milan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Je lepsie rodelit HDD na dve particie alebo nechat jednu?

v Pevné disky a radiče

7

809

20.05.2009 14:09

majky358 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Stare PC - nova GK alebo to nechat tak a skor postavit novu budge zostavu

v Grafické karty

3

549

13.08.2020 0:12

Brtel Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Webhosting pre školu

v Webhosting a servery

2

705

21.02.2009 13:47

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows pre skolu

v Operačné systémy Microsoft

19

567

01.12.2015 21:10

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. pc zostava pre skolu

v PC zostavy

9

411

22.10.2011 22:14

Millfox Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kam chodíte na školu

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 6, 7, 8 ]

v Vzdelanie, štúdium, škola

231

19605

12.06.2011 22:35

flip Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Tablet na Strednú školu

v Smartfóny a tablety

5

395

07.07.2020 12:17

SKiLEX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na vysokú školu

v Notebooky a netbooky

1

408

21.08.2015 9:38

nescafe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Laptop pre vysokú školu

v Notebooky a netbooky

3

405

01.09.2019 17:03

pepkopav Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na vysokú školu

v Notebooky a netbooky

11

984

09.07.2010 11:13

pipo737 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra