Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 76 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Najlepší fotomobil do 1000€

Registrovaný: 16.10.12
Prihlásený: 16.04.24
Príspevky: 4417
Témy: 306
Bydlisko: BA
Príspevok NapísalOffline : 03.11.2015 19:06

Ehm. S tým náchylnejším materiálom máš síce pravdu, no existujú kryty ktoré takýmto veciam predchádzajú. Nemyslím si že by si si nekúpil žiadny ochranný kryt na mobil v hodnote 600€(alza.sk) alebo by si naň nedával aspoň trochu. To isté by si spravil aj pri hocijakom inom drahom konkurentovi a vôbec by ťa to netrápilo.

Nemožnosť pridania pamäťovej karty? A smiem vedieť na čo je to dobré? Aby ti pamäťová karta viacej spomaľovala telefón? Osobne mi táto absencia v mobile nijako nechýba a takto máš aspoň v telefóne rýchlu internú pamäť a nemyslím si že by ju bolo potreba rozširovať...
Je mi jasné že niektorí by si kúpili 16GB model a k tomu 16GB pamäťovej karty, no asi nezistili že potom by mali rovnakú kapacitu ako ponúka samsung v základnom modeli. Nehovoriac o tom že 32GB ti aj dnes bohate stačí na všetky veci, čo by si v mobile mal mať...

A neviem síce ako ty, ale ja nevyberám baterku z mobilu každý deň :-) A načo by som ju vôbec vyberal? V S4 som batériu vybral asi 2x za 2 roky a to kvôli zmene SIM karty. Keď by si ju chcel po záručnej dobe vymeniť, myslím že ti to hocijaký servis spraví na počkanie a za teba...
A takto je aspoň celé telo mobilu pevnejšie a lepšie spracované...

Zaujímavé ale je že pri Apple(alebo aj huawei, oneplus atď.) nikomu nikdy nevadilo telo ktoré sa nedalo otvoriť, ani možnosť vloženia pamäťovej karty alebo výmeny baterky. Každý to bral za samozrejmosť a vyhovalo to ľudom, tak ako to je. Keď takýto krok urobí nejaká iná spoločnosť(napríklad Samsung), zrazu sa spustí vlna hejtu že sa nedá vybrať baterka alebo rozšíriť pamäť :roll:

Ešte by si mi ale mohol povedať viacej o tom ako sa nedá odinštalovať tá "bonusová výbava". Keby si si o tom niečo prečítal, zistil by si že skoro každá aplikácia sa dá z mobilu vymazať, resp. deaktivovať. V telefóne teda môžu ostať iba základné aplikácie, potrebné na plnohodnotné používanie.
+ kopu aplikácii ani z továrenských nastavení ani nie je v mobile nainštalovaných. Takže ak by si chcel rozšírené poznámky, editor videí/fotografií alebo hocičo iné, čo nie je bežné, musíš si to stiahnuť v Galaxy Apps.
Malá ukážka-> KLIK

Neber to tak že som fanúšik Samsungu alebo niečo podobné(taktiež si to neber nejako osobne), no veci čo si tu spomenul už konkurencia dávno takto používa a nikomu to evidentne nevadí, tak som sa k tomu trochu vyjadril.







_________________
Smartphone: iPhone 14 Pro Max 512GB
Notebook: Apple MacBook Pro 14" M1 MAX- 32GB RAM, 1TB SSD
Notebook II: Apple Macbook Air 13" M2 - 16GB RAM, 512GB SSD
Workstation: Apple Mac Studio M1 MAX - 32GB RAM, 1TB SSD

Workstation II: Intel i9-11900K | MSI MAG Z590 TOMAHAWK WIFI | MSI GeForce RTX 3080 Ti GAMING X TRIO 12G + Fractal Design Flex B-20 | Kingston FURY 64 GB KIT DDR4 3600 MHz Beast RGB | 4TB(2x) Samsung 980 PRO 2 TB | Fractal Design Celsius+ S36 Prisma | Fractal Design Ion Gold 750 | Fractal Design Define 7 Black – TG | Windows 11 Pro

Camera gear: 2x Sony A7 IV + Sigma 35mm f/1.4 DG DN Art + Sony FE 24-70mm f/2.8 GM II
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.03.13
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 15076
Témy: 126
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 03.11.2015 19:15

1, pamatova karta zvykla byt dobra na to, ze si za 64GB priestoru mohol zaplatit 25e miesto 200e.
2, baterka na S6 je slabucka, inak samozrejme zabudovana bateria v podstate nevadi ani mne, akurat niektori ludia boli zvyknuti mat poruke rezervnu, takze aj ked sa im tel vybil na mieste bez nabijacky, mohli ju prehodit a pokracovat.
3, nie je to ale hnusne? kupit si dizajnovy tel za 600e a dat na neho nejaky 2e kondom? (ano, aj moj tel je chraneny)
4, pri Apple je to jedno, mozu urobit takmer hocico (v ramci istych hranic) a ludia to kupia, Tamtung si toho az tolko dovolit nemoze.
5, kompletne sa ten balast da odstranit az po rootnuti. to freeznutie aplikacii, no ja ti neviem...







_________________
Toto je podpis.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Najlepší fotomobil do 1000€

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 13955
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 03.11.2015 19:15

touchwiz nieje len o launchery. Kompletne ho bez rootu prec nedas (a asi ani s nim, nato treba custom ROM, idealne na AOSP)

32GB staci mne, staci tebe, no niekomu nemusi a taka kravina ako moznost SD kariet prec davat nemali (zvlast ak to predchadzajuci model mal)

ad puzdro - ja osobne si neviem predstavit ze si kupim telefon za 500€ a prve co spravim je ze ho obleciem do toho "kondomu" navrch dam foliu, a este sa vytesovat ako mu je dobre. za posledne roky na telefony ani foliu nedavam nieto este puzdra, ved tym si to pouzivanie telefonu aboslutne znehodnotis.
Ano S6 je nachylnejsi na poskodenia, kov + sklo z oboch stran, nech ti tukne na ktorukolvek stranu poskodi sa. Taketo telefony moc rad ja tiez nemam.

S baterkou suhlasim, vymenitelna/integrovana - je v dnesnej dobe prakticky jedno.







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Najlepší fotomobil do 1000€

Registrovaný: 14.12.08
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 923
Témy: 68
Bydlisko: Sereď
Príspevok NapísalOffline : 03.11.2015 19:32

Ja si napriklad puzdro kupujem na kazdy mobil. Nie preto ze sa bojim, ze by som mi osuchal alebo oskrel pri pade, ale preto, ze si vyberiem puzdro, s ktorym sa mi mobil lepsie drzi v ruke a pouziva ako mobil bez puzdra. Napriklad na iphone 5 a 6 si neviem vynachvalit original kozene obaly.
Najlepší fotomobil do 1000€







_________________
Apple MacBook Pro 13", Apple iMac 27"
Audio: Pioneer A-50S + Pioneer N-50AS + Dali Zensor 7 white + Pro-ject PS00 + Ortofon 2M Blue + Audioquest rocket 44
Ostatné: iPhone 12 Pro + iPad Pro 11" + Apple TV 4 32GB + Nikon D7200 + Bowers & Wilkins Zeppelin Air
Synology DS215j
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Najlepší fotomobil do 1000€

Registrovaný: 07.12.08
Prihlásený: 24.02.24
Príspevky: 817
Témy: 15
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 03.11.2015 19:34

SKRiPT píše:
Nemožnosť pridania pamäťovej karty? A smiem vedieť na čo je to dobré? Aby ti pamäťová karta viacej spomaľovala telefón? Osobne mi táto absencia v mobile nijako nechýba a takto máš aspoň v telefóne rýchlu internú pamäť a nemyslím si že by ju bolo potreba rozširovať...
Je mi jasné že niektorí by si kúpili 16GB model a k tomu 16GB pamäťovej karty, no asi nezistili že potom by mali rovnakú kapacitu ako ponúka samsung v základnom modeli. Nehovoriac o tom že 32GB ti aj dnes bohate stačí na všetky veci, čo by si v mobile mal mať...


Aha, tak uz aj androidaci prisli na to, ze ked das do mobilu kartu najlepsie ofc co najvacsiu za najlepsi peniaz, ideal class4 tak to narobi viac skody ako uzitku..

SKRiPT píše:
Zaujímavé ale je že pri Apple(alebo aj huawei, oneplus atď.) nikomu nikdy nevadilo telo ktoré sa nedalo otvoriť, ani možnosť vloženia pamäťovej karty alebo výmeny baterky. Každý to bral za samozrejmosť a vyhovalo to ľudom, tak ako to je. Keď takýto krok urobí nejaká iná spoločnosť(napríklad Samsung), zrazu sa spustí vlna hejtu že sa nedá vybrať baterka alebo rozšíriť pamäť :roll:


Na toto by som sa tiez pozrel, ako to pri Apple kazdy bral ako samozrejme a zrazu pri Samsungu "vlna hejtu", tak isto ak nie samozrejme 5x viac (lebo sak pri Samsungu si si priplacal za 16gb kapacity naviac 15 eur a pri Apple 200 [co teda sice neschvalujem, ale nejake nazory beznych xx ludi im obchodnu politiku asi nezmenia a vedia co mozu, ze.. ] ) sa nadavalo na to pri Apple, ze co je to za logiku nedavat tam to a hento...ale uz to spravi Samsung tak zrazu to ma tie iste vyhody, o ktorych sa hovorilo pri iPhone :D a uz pamatovky zrazu spomaluju telefon a tie argumenty o nevyberani baterie etc.

//kazdopadne ako kazda debata o vybere high-end telefonu to klasicky konci tam kde vzdy:)


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Najlepší fotomobil do 1000€

Registrovaný: 17.04.08
Prihlásený: 08.04.24
Príspevky: 13258
Témy: 420
Bydlisko: Myjava
Príspevok NapísalOffline : 03.11.2015 21:35

Leon. píše:
Len tak zo srandy (bez zaujatosti), čo z androidu by si si vybral keby tu nebola S6 ? :)

nic. momentalne na trhu nie je android telefon, u ktoreho by som si povedal, ze ten musim mat. opakujem, je to len moj pocit.

// Spojený príspevok Uto 03.11.15 21:44

SKRiPT píše:
Ehm. S tým náchylnejším materiálom máš síce pravdu, no existujú kryty ktoré takýmto veciam predchádzajú. Nemyslím si že by si si nekúpil žiadny ochranný kryt na mobil v hodnote 600€(alza.sk) alebo by si naň nedával aspoň trochu. To isté by si spravil aj pri hocijakom inom drahom konkurentovi a vôbec by ťa to netrápilo.

som odporca akychkolvek krytov a puzdier a je mi jedno, ci stoji telefon 60 alebo 600 eur, vyzera to hnusne, nepaci sa mi to a design telefonu je tak uplne zabity. navyse telefon je pre mna spotrebny tovar a ak ho znicim, kupim si dalsi. nesuhlasim s pouzitim folie ani ochranneho skla, pomoze to prd a moj displej ma velmi dobru povrchovu upravu dotykoveho skla, ovladanie je velmi pohodlne a plynule, co iny povrch na folii znehodnocuje. to je pripad aj S6, tiez kvalitne spracovana dotykova plocha.

SKRiPT píše:
Nemožnosť pridania pamäťovej karty? A smiem vedieť na čo je to dobré? Aby ti pamäťová karta viacej spomaľovala telefón? Osobne mi táto absencia v mobile nijako nechýba a takto máš aspoň v telefóne rýchlu internú pamäť a nemyslím si že by ju bolo potreba rozširovať...
Je mi jasné že niektorí by si kúpili 16GB model a k tomu 16GB pamäťovej karty, no asi nezistili že potom by mali rovnakú kapacitu ako ponúka samsung v základnom modeli. Nehovoriac o tom že 32GB ti aj dnes bohate stačí na všetky veci, čo by si v mobile mal mať...

neraz spravim niekolko GB fotografii a videi, ako momentiek z nejakej akcie alebo vyletu a odmietam za 32GB priestoru navyse platit 100e namiesto 25. navyse, displej alebo cely telefon si moze odist kedykolvek sa mu zachce. a nahodou nezalohovane data su prec. aplikacie mam v internej pamati a foto/video na pamatovke. a to 200MB/s rychlost aku ma interna pamat nepotrebuje. pouzivam kartu s rychlostou UHS-I, co postacuje a telefon nijak nespomaluje.

SKRiPT píše:
A neviem síce ako ty, ale ja nevyberám baterku z mobilu každý deň :-) A načo by som ju vôbec vyberal? V S4 som batériu vybral asi 2x za 2 roky a to kvôli zmene SIM karty. Keď by si ju chcel po záručnej dobe vymeniť, myslím že ti to hocijaký servis spraví na počkanie a za teba...
A takto je aspoň celé telo mobilu pevnejšie a lepšie spracované...

nie je to pravidlom. ja chcem mat moznost volby, jednoduchu vymenu baterie ak som niekde prec a nahle mi to skape (mam 3 baterie viacmenej poruke) a ked jedna odide, chcem si ju vymenit za 10e, nie za 40-50 v servise a nie, nie je to na pockanie, aspon u nas v meste a sirsom okoli. vzdy to trva 2-3 dni a to je pre mna neprijatelne. o lepsom spracovani tela sa da tiez polemizovat. sa napriklad pozri na spracovanie L925 alebo Sony Z3, to ziadna slava nie je. a powerbank je len ciastocne riesenie.

SKRiPT píše:
Zaujímavé ale je že pri Apple(alebo aj huawei, oneplus atď.) nikomu nikdy nevadilo telo ktoré sa nedalo otvoriť, ani možnosť vloženia pamäťovej karty alebo výmeny baterky. Každý to bral za samozrejmosť a vyhovalo to ľudom, tak ako to je. Keď takýto krok urobí nejaká iná spoločnosť(napríklad Samsung), zrazu sa spustí vlna hejtu že sa nedá vybrať baterka alebo rozšíriť pamäť :roll:

vadi mi to pri kazdom z modelov, ktore si vymenoval. apple neplanujem kupovat, nie je to moja cielova skupina.

SKRiPT píše:
Ešte by si mi ale mohol povedať viacej o tom ako sa nedá odinštalovať tá "bonusová výbava". Keby si si o tom niečo prečítal, zistil by si že skoro každá aplikácia sa dá z mobilu vymazať, resp. deaktivovať. V telefóne teda môžu ostať iba základné aplikácie, potrebné na plnohodnotné používanie.

deaktivovat alebo zakazat nerovna sa odinstalovat. vzdy budu zaberat vnutri nejake miesto a pri niektorych sa daju iba odinstalovat aktualizacie.

Citácia:
Neber to tak že som fanúšik Samsungu alebo niečo podobné(taktiež si to neber nejako osobne), no veci čo si tu spomenul už konkurencia dávno takto používa a nikomu to evidentne nevadí, tak som sa k tomu trochu vyjadril.

neberiem :) a preto sa vyraba tolko modelov.







_________________
PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Microlab SOLO9C / Microlab B77 / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 10 64-bit FPP
PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300
NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz
Phone: Samsung Galaxy S9 Phone2: Samsung Galaxy S20+
Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 03.11.2015 21:49

ad. meterial - neviem ako je na tom konkretne S6, ci je to hlinik, alebo nejaka zliatina horcika, ale v inej teme (asi o Oneplus X) niekto pindal na kovove telefony celkovo, ze to spadne a hned je to obite. Dnes mi spadol OPT kovovou hranou na kovovu nohuu od stolika z asi 50 cm vysky.
Uz som si hovoril ze super, trebalo mi kovovy telefon. Zdvihol som ho, utrel som to miesto - bol tam akoby otlacok od stolika a nevidiet vobec nic! Plast by bol na 100% poskodeny a bola by tam preliacina.

Cize ja by som plast ako lepsi material urcite neklasifikoval. Kvalitna zliatina tvrdeho kovu je nie len omnoho krajsia a posobi luxusnejsie, ale ako som sa dnes presvedcil, vydrzi ovela viac.

Ak aj Samsung pouziva nieco kvalitnejsie, resp. tvrdie ako hlinik, co pri vlajkovej lodi zrejme pouziva, tak by som sa toho vobec nebal.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Najlepší fotomobil do 1000€

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 13955
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 03.11.2015 21:53

Plastu by nič nebolo, nexus mi spadol z 1-5 metra na kachličky ä nič mu nieje.







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 03.11.2015 21:53

Vyberatelna bateria je podla mna pozostatok doby minulej, ked neboli rozsirene powerbanky, tak niekto mohol behat s druhou baterou vo vrecku, ak planoval stravit dlhsi cas na miestach, kde nebola nabijacka. V dnesnej dobe to uz nema opodstatnenie, bateria vydrzi pomerne dlho, myslim zivotnost, nie kapacitu. A kym odide bateria tak telefon uz davno bude niekde u ineho majitela predany cez bazar a co s nim spravi on, je mne jedno.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Najlepší fotomobil do 1000€

Registrovaný: 07.07.14
Príspevky: 1661
Témy: 88
Bydlisko: TN
Príspevok NapísalOffline : 03.11.2015 22:01

ac.milan píše:

SKRiPT píše:
Ehm. S tým náchylnejším materiálom máš síce pravdu, no existujú kryty ktoré takýmto veciam predchádzajú. Nemyslím si že by si si nekúpil žiadny ochranný kryt na mobil v hodnote 600€(alza.sk) alebo by si naň nedával aspoň trochu. To isté by si spravil aj pri hocijakom inom drahom konkurentovi a vôbec by ťa to netrápilo.

som odporca akychkolvek krytov a puzdier a je mi jedno, ci stoji telefon 60 alebo 600 eur, vyzera to hnusne, nepaci sa mi to a design telefonu je tak uplne zabity. navyse telefon je pre mna spotrebny tovar a ak ho znicim, kupim si dalsi. nesuhlasim s pouzitim folie ani ochranneho skla, pomoze to prd a moj displej ma velmi dobru povrchovu upravu dotykoveho skla, ovladanie je velmi pohodlne a plynule, co iny povrch na folii znehodnocuje. to je pripad aj S6, tiez kvalitne spracovana dotykova plocha.



Ja by som sa chcel len vyjadriť k tej časti ohľadom ochranného skla. Nie je to tak úplne pravda. Mám Sony Z1 Compact. Ja tam odo dňa kúpy mám nalepené temperované sklo. O mobil sa starám, dávam pozor a nerozhadzujem ho kadejako. V okolí mám dvoch kamošov, čo majú tiež Z1C a sklo nechceli, že je to blbosť. Obom už mobil párkrát spadol, obaja mali prasknuté predné sklo, teda spolu s dotykovou vrstvou. Oprava cez autorizovaný servis cca 140€. Mne sa pred týždňom stalo, že som ležal na posteli a mobil sa mi proste vyšmykol a padol rovno sklom na kovovú hranu stoličky. Keby som ho tak chcel hodiť tak nemám šancu. Proste prasklo sklo, ale iba to temperované ochranné, čo tam mám nalepené (ebay asi 4€). Takže mi to ušetrilo pekný peniaz. Bol to celkom škaredý pád a predpokladám že bez toho ochranného skla by to displej neprežil. Ináč nepociťujem nejaké obmedzenie dotykovej plochy, alebo niečo podobné. Plnohodnotne využívam displej aj s nalepeným ochranným sklom.


Ešte k tomu hliníku. Tiež mám rám z hliníku a raz mi spadol rohom na dlažbu. Dlažba praskla, na ráme mobilu jemný škrabanček. Keď som ho išiel zo zeme zodvihnúť, čakal som nejaký zdeformovaný rám, vyskočený displej a neviem čo... A nič, proste v poriadku.







_________________
CPU: i9-9900K + Arctic II 360 + 3×NF-A12x25 chromax MB: MSI MPG Z390M RAM: 4×8GB HyperX 3200 MHz Predator RGB GPU: Asus TUF RTX 3080 SSD: 2×Samsung 980 1TB + CLR-M2 ALU PSU: Corsair RM850x(2018) CASE: Asus AP201 Black + 4×NF-A12x25 chromax LCD: 27GP850 + P2421D Repro: PreSonus Eris E3.5 Mouse: Logitech G502 Lightspeed + Logitech MX Master 3S Keyboard: Logitech MX Mechanical Headset: Logitech G Pro X Wireless MB: MacBook Pro 13 2020 | i5-8257U | 16GB | 256GB Apple: iPhone 15 Pro Black 256GB + Airpods Pro + Apple Watch 4 Grey 44mm + iPad mini 6 Grey Cell Gaming: PS5
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Najlepší fotomobil do 1000€

Registrovaný: 14.08.12
Príspevky: 6023
Témy: 147
Bydlisko: Wattenscheid
Príspevok NapísalOffline : 03.11.2015 23:10

kllr007 píše:
Plastu by nič nebolo, nexus mi spadol z 1-5 metra na kachličky ä nič mu nieje.

Mozem pofotit frajerkin plastovy ram s3 a ocelovy ram mojho stareho iphonu a potom sa mozme hadat ci plastu nic nieje..
Ja som mal na iphone dakedy davno nalepenu drahu foliu, v tej dobe to bola top ochrana uz sa nepamatam ako sa to volalo a padol mi z vysky 1.7m (cize od ucha) displejom priamo na ostru hranu hdd v pc, proste nenormalna zhoda nahod, displeju sa nic nestalo, len na folii ostala hlboka ryha. Preto dodatocna ochrana nikdy nieje na skodu, hlavne pri novych telefonoch a sklach.







_________________
PC: Pentium III-S 1,4GHz, 1536MB RAM, X1950PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Najlepší fotomobil do 1000€

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 13955
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 03.11.2015 23:25

Za prvé - fólie nemám rad, je to môj osobný nazor, ale keď si kúpim nový telefón nebudem si naň dávať plastovú foliu, ktorá nemá ani poriadnu oleofobnu vrstvu.
Za druhé - písal som to viac krát - nieje plast ako plast. Najhoršie sú tie staršie Samsungy to bolo strašne zle. Na druhej strane je tu množstvo telefónov kde je ten plášť vcelku kvalitny, spomínam si na L920 ktorá by prežila aj atómový vybuch...

Za tretie - povedal som moje osobné nazory, ktoré sa nemusia zhodovať s vašimi ale sú založené na faktoch, mojich faktoch.

Ale toto je OT, koncom s debatou.







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 16.11.2015 12:36

Práve som kúpil s6. Foťák je z prvých dojmov úžasný. Displej krásny, systém svižný, zatiaľ obrovská spokojnosť. Len je oproti s2 trošku väčší, musím si na to zvyknúť, ale zdá sa, že je to ešte v norme.

A hneď som si ho navliekol do kondómu s nalepil ochranné sklo :) Prvoradá je pre mňa funkčnosť, čo ma po ostatných, či sa im páči, alebo nepáči. Hlavne že sa dobre a isto drží v ruke, že keď spadne hneď sa nerotztrepe a že sa nemusím báť ho mať po vačkoch keď aj medzi klúčmi :D Starú s2 som mal obalenú v gume od začiatku a keď ju dám dole spolu s fóliou, je to v podstate nový telefón bez jedného škrabančeka.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Najlepší fotomobil do 1000€

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 16.11.2015 12:44

No ja mam Huawei P8 a ten telefon poskrabe aj prudky pohyb vzduchom. Neznasam obaly, kondomy, folie a podobne ale toto som proste do niecoho musel strcit, pretoze aj ked som ho cely cas len nosil v ruke, pripadne jemne polozil na stol, okraje sa proste skrabali.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Najlepší fotomobil do 1000€

Registrovaný: 16.10.12
Prihlásený: 16.04.24
Príspevky: 4417
Témy: 306
Bydlisko: BA
Príspevok NapísalOffline : 16.11.2015 13:02

Ja som si nedávno dozadu nalepil kožený skin od dbrand. Vyzerá/drží sa lepšie a aspoň sa telefón nepoškriabe zozadu pri pokladní na stôl(fotoaparát duplom).


Najlepší fotomobil do 1000€

Link ak by to niekoho zaujímalo-> https://dbrand.com/shop/galaxy-s6
Je tam na výber veľa druhov fólii, takže je z čoho si vyberať. Po objednaní som to mal doma do nejakých 10 dní.







_________________
Smartphone: iPhone 14 Pro Max 512GB
Notebook: Apple MacBook Pro 14" M1 MAX- 32GB RAM, 1TB SSD
Notebook II: Apple Macbook Air 13" M2 - 16GB RAM, 512GB SSD
Workstation: Apple Mac Studio M1 MAX - 32GB RAM, 1TB SSD

Workstation II: Intel i9-11900K | MSI MAG Z590 TOMAHAWK WIFI | MSI GeForce RTX 3080 Ti GAMING X TRIO 12G + Fractal Design Flex B-20 | Kingston FURY 64 GB KIT DDR4 3600 MHz Beast RGB | 4TB(2x) Samsung 980 PRO 2 TB | Fractal Design Celsius+ S36 Prisma | Fractal Design Ion Gold 750 | Fractal Design Define 7 Black – TG | Windows 11 Pro

Camera gear: 2x Sony A7 IV + Sigma 35mm f/1.4 DG DN Art + Sony FE 24-70mm f/2.8 GM II
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 16.11.2015 13:09

Ja som akurát objednal toto.

http://www.mp3.sk/puzdro-spigen-capsule-pre-samsung-galaxy-s6-g920f-solid-black-p-278911.html

Potrebujem na zadnú stranu uložiť druhú sim kartu aj spolu s tou ihlou. Takže nejaká guma je v mojom prípade nevyhnutná.

Len by som potreboval nejako ochrániť objektív. Nejaké nápady ? Totiž pri starej s2 sa mi stalo to, ani sám neviem ako sa pod sklo dostala malá špinka a pri fotkách je vidieť bodku. Mám ńa objektív nalepiť fóliu ?







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 76 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Najlepší fotomobil do 1000€

v Smartfóny a tablety

11

802

27.05.2023 9:56

webko Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Fotomobil do 100€

v Mobilné zariadenia

14

592

17.11.2011 18:44

dixi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Fotomobil 400-500€

v Mobilné zariadenia

4

581

19.05.2019 0:06

kllr007 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Fotomobil do 300€

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Mobilné zariadenia

37

996

16.08.2014 8:31

Johnnny Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Fotomobil do 250e

v Mobilné zariadenia

11

736

17.07.2016 16:17

liqua1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Najlepsi Soundtrack

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Krčma

30

1866

02.12.2009 23:04

f4r0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Najlepší webhosting

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Webhosting a servery

34

10904

28.11.2007 10:30

BgDestroy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Najlepsi napalovaci software

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Ostatné programy

36

26340

31.01.2009 21:20

hruska Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Najlepší Zdarma webhosting?

v Služby a webstránky

6

489

06.09.2018 7:45

Kraliček Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Najlepsi plateny hosting

v Webhosting a servery

3

1243

29.11.2007 13:03

mondzo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ktory je najlepsi?

v Procesory

7

751

09.01.2009 22:32

Tedder Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Najlepší Antivírusový program ???

v Antivíry a antispywary

1

3126

18.03.2010 0:21

ac.milan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Najlepší prenosný AV

v Antivíry a antispywary

3

503

25.01.2017 22:02

void Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. najlepsi typ hier

v Počítačové hry

24

1757

08.09.2007 23:56

EIDOS12 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. najlepší prehrávač mkv???

v Video programy

2

805

02.11.2012 0:58

brmbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Najlepsi Antivirusovy program.

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Antivíry a antispywary

47

23678

06.04.2014 11:40

NEENTO Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra