Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 38 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.08.11
Prihlásený: 20.12.21
Príspevky: 25
Témy: 7
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.08.2011 16:02

Ahojte,

Potrebujem poradit dobru klav. a mysku. Celkovo to moze byt do 140-150 Eur, ide mi o kvalitu, nemam preferencie, mam rad nizky zdvih a hlavne nech dlho a vela vydzia, pozadujem vysoku kvalitu spracovanych materioalov u klavesnice pozadujem ovladanie multimedialnych funkcii. Myska aj na graficke programy, tak nech netrha a nech nerobi problemy. Dakujem za rady.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Myska aj klavesnica za rozumnu cenu

Registrovaný: 07.01.11
Prihlásený: 30.12.23
Príspevky: 980
Témy: 48
Bydlisko: Prievizda
Príspevok NapísalOffline : 29.08.2011 18:41

Najširší výber je medzi hernými myškami,taktiež si nepovedal či chceš podsvietenú klávesnicu.
Podložku pod myš nepotrebuješ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.08.11
Prihlásený: 20.12.21
Príspevky: 25
Témy: 7
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.08.2011 19:08

Podsvietena moze a nemusi, nie je to pre mna podmienka. Co sa tyka dizajnu, som za slusny, klasicky layout ziadne saitek variacie. Co sa tyka mysky tak je tak velky vyber ze sa neviem zorientovat, hru si obcas zahram ale nie som pro gamer. A podlozku tiez potrebujem, dakujem za upozornenie, na nu som skoro zabudol, neviem ak sa vojde do tej ceny, ak nie tak par eur by som prihodil do rozpoctu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Myska aj klavesnica za rozumnu cenu

Registrovaný: 07.01.11
Prihlásený: 30.12.23
Príspevky: 980
Témy: 48
Bydlisko: Prievizda
Príspevok NapísalOffline : 29.08.2011 19:23

Prihadzovať určite nemusíš :D No najväčší výber je do tejto ceny len pro gamerské hračky,takže ak nechceš game veci tak ťa to vyjde menej.
Ďalšia vec,chceš káblovú alebo bezdrôtovú myš/klávesnicu?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.08.11
Prihlásený: 20.12.21
Príspevky: 25
Témy: 7
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.08.2011 19:27

Nebranim sa gaming veciam, tie by aspon nieco mali vydrzat (napr.nozicky klavesnici). Naozaj nehram nejako vela hier, teraz hlavne mafia 2 ale dost malo. Takze ak nebude vyzerat katastrofalne :D tak v pohode.

Kancelarske moze byt tiez, ale hlavne mi ide o kvalitu. A idelane by bolo ovladanie hlasitosti a pesniciek dopredu dozadu play pause na klavesnici.

Kablova, nekablova klavesnica asi kablova a mys necham na konkretnom modely, nebudem sa branit ani kablovej verzii ani bezdrotovej.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Myska aj klavesnica za rozumnu cenu

Registrovaný: 07.01.11
Prihlásený: 30.12.23
Príspevky: 980
Témy: 48
Bydlisko: Prievizda
Príspevok NapísalOffline : 29.08.2011 19:37

Suprovo vyzerá http://www.alza.sk/enermax-kb010u-b-uk- ... .htm#popis
Ale nemá multimediálne tlačidlá.
Ak gaming tak niečo takéto. http://datacomp.sk/klavesnica-microsoft ... 70901.html
http://datacomp.sk/mys-razer-laser-impe ... 98759.html
http://datacomp.sk/podlozka-pod-mys-raz ... 96656.html

Dúfam,že sa páči. :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.08.11
Prihlásený: 20.12.21
Príspevky: 25
Témy: 7
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.08.2011 20:27

Neviem ci ta cervena mi az tak bude sediet, nie je moc lacna ? Za tu cenu sa neda zohnat nieco drahsie a lepsie ? Podlozka sa mi paci :D Co sa týka enermaxky, tak ako vravis, potrebujem tie tlacidla na ovladanie hudby.

Ta myska ma celkom peknu eronomiu, len to strasne pokazili tou lesklou bocnicou na lavej aj pravej strane :(

editácia:
Po rozmyslani a precitani recenzie na pctuningu som sa rozhodol, ze to je nieco, co ja potrebujem. Na obcasne hranie, len teraz pozeram, ze maju aj x6 a neviem ci sa do toho oplati ist. Je tam ten rozdeleny numlock. Nejde mi o cenu, ale o to, co bude pre mna lepsie. Trosku lepsie vyzera ta podlozka v x6tke.

Este k myske, co povies na G500 alebo radsej nieco ine ? Niekde som cital taku pikosku, ze je dobre najst taky kus, ktory nie je dlho zabaleny skrze kablu, ktory sa potom moze pokazit. To je ten kabel vo folii. Preco sa tam nedava klasicky gumovy ?

Pri tej G500 je, ze to je pomerne tazka myska. Co sa tyka podlozky vyhovuje aj pre nu ? Lebo su vraj aj nejake tvrdsie aj platene. Lepsia je vraj platena pre ne-pro gamerov a klasickych uzivatelov.

velka vdaka za rady


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Myska aj klavesnica za rozumnu cenu

Registrovaný: 07.01.11
Prihlásený: 30.12.23
Príspevky: 980
Témy: 48
Bydlisko: Prievizda
Príspevok NapísalOffline : 30.08.2011 10:57

G500 je overená kvalitná myška.Čo sa týka tej podložky,nemám ich vyskúšané všetky takže ti neviem povedať.
V každom prípade existujú recenzie aj na podložky,ale nemyslím si že bude problém že sa myška bude "zabárať". Máš tam vymeniteľné závažia takže problém by nemal byť si myslím.
Ak by ti išlo o ergonómiu za zváženie stoja aj tieto myšky http://www.alza.sk/klavesnice-a-mysi/my ... eDown&Pg=0 ale k tomu pripadá aj hliníková podložka s ktorou by sme prešvihli rozpočet.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.08.11
Prihlásený: 20.12.21
Príspevky: 25
Témy: 7
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.08.2011 12:32

OK. Tak dakujem za info, myska teda asi G500 ale ta klavesnica sidewinder x4 podla prvej recenzie super, len ergonomia horsia, som si povedal, že mi to nebude vadiť. Ale v druhej recenzii sa vyjadrovali horsie o hlucnosti a hlavne pouzitie lesklych plastov. A leskle plasty priam neznasam. Vsetko je u mna ladene do matnej farby a lesklu jednoducho nechcem, napriek tomu sa ludia o nej vyjadruju pozitivne. Tak sam neviem ...

Dneska som bol v nay omrknut klavesky a jedine z mojho zaberu tam bola logitech g110. Ale nepacilo sa mi tolko tlacidiel na lavej strane, ked som aj skusal stlacat shift tak vzdy namiesto toho som isiel stlacit G klavesu. Hlasitost bola zaujimavo vyriesena, neviem posudit ci dobre alebo nie, samotne klavesy ok. Troska vysoky zdvih ale pisanie v pohode, zvykol by som si asi rychlo. Ale napr ten game prepinac uplne divne chodil, tak skrupinovo, nemala podlozku a zdala sa mi ako dost velky kus ... Tak sam neviem.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 30.08.2011 13:00

Pokial chceš tolko investovať, tak myš by bola lepšia Razer Imperator, pisali sme tu uz o tom x-krat, pozri starsie temy, ja mam aj G500, ale Imperator je lepší. Myšky R.A.T. sú aj oproti G500 dalo by sa povedať extrémne ťažké, na bežnú prácu by to možno tak neprekážalo, ale pri FPS - CoD a CS 1.6 mi tá váha dosť prekážala, možno to bolo dané tým, že to bola R.A.T. 9 ktorá má navyše batériu, neviem nakolko to ovplyvňuje váhu v porovnaní s R.A.T. 7, ale celkovo je myš dosť zložitá, ťažká a celkovo, oni si zakaladajú hlavne na ergonómii, ale nech som nastavoval kolko som chcel, nikdy mi to nesedelo tak dobre ako Imperator, alebo G500.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.08.11
Prihlásený: 20.12.21
Príspevky: 25
Témy: 7
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.08.2011 14:18

Ja si dam povedat. Len sa mi celkovo nepacia leskle plasty, preto vaham aj nad G500. Ale ak je naozaj odost lepsia, tak nemam problem ist ani do nej. Otazka, da sa to podsvietenie vypnut aky to ma soft v porovnani s logitechom ? A aka podlozka by sa k tomu hodila ? Resp. aku klavesnicu by si poradil podobnu x4ke pre obacsneho hraca ? Idealne cim menej lesklych plastov, nech to nie je take zapackane.
Ale tie R.A.T. mi nesedia, jednoucho nie som az taky progamer user :)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 30.08.2011 14:30

Leské plasty nie sú žiadna výhra, ale nie je to ani taká katastrofa, ako by sa dalo čakať. Ono je zrejme len neštený plast, žiadna fólia, a prekvapivo sa na tom odtlačky nezachtávajú, na dotyk to nie je nepríjemné. Má prísť Imeprator 4G, ktorý bude mať dvojitý senzor a bude celý pogumovaný, len ťažko povedať kedy, rozhodne ho beriem hneď ako sa bude dať. Keby si si kúpil Imperatora, ostalo by ti cca. 85€ na klávesnicu, za čo by sa dali kúpiť Logitech G110, RAZER BlackWidow, Razer Lycrosa, GIGABYTE GK-K8100 Aivia. Lycrosa a Blackwindow sú dosť lesklé, Blackwindow (bez Ulimate) je okresaná verzia rovnako ako Arctosa, a tam platíš asi fakt len za značku a mechanické klávesy. Takže ja by som sa rozhodoval nedzi G110 a Lycrosou. Podložku môžeš kludne Raze Goliathus - používa to x ľudí a nikto sa ešte nestažoval.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.08.11
Prihlásený: 20.12.21
Príspevky: 25
Témy: 7
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.08.2011 14:52

Jasne, ok. Takze vravis ze to je v pohode, tak to som rad. A software reaguje svizne ? Otazka je, ci sa ta guma postupne nebude zosuchavat. Otazka je tiez, ci to budem potrebovat ten dvojity senzor.

Na Razer Lacrosu pocuvam same zle veci, RAZER BlackWidow je aj ultimate co mas ty ake je tam rozdiel, nechyba ti podlozka na ruky trosku by mi to asi chybalo. Logitech G110 mi troska nevyhovuje tym strasne velkym mnozstvom tlacidiel na lacej strane, az tak hry nehram, aby som to nejako velmi potreboval. Ta gigabytka moc mi jednoduchjo nesedi. Takze ten blackwindow ultimate je matna alebo ake su tam rozdiely medzi ultimate a neupltimate verziou ? Podlozka vyzera byt v pohode. Co sa tyka limitu, tak par eur hore dole nehra rolu. Hlavne nech dobre, kvalitne a dlhodobe riesenie. Dik


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 30.08.2011 15:29

Nebudem klamat, soft nie je z najrychlejších, ale podla mna to nie zes úplne najdôležijtejšie kritérium. Nasatíš aké chceš úrovne DPI, odozvu, vypneš akceleráciu, nastavíš tlačidlá a viac ťa to nemusí zaujímať. Guma sa zošuchávať nebude mám Razer Lachesis z roku 2007 a vyzerá úplne ako nová, pogumovaná vrstva nie je problém. Dvojitý senzor by mohol byť relatívna dobrá vec, keby fungoval tak dobre, že by senzor skutočne reagoval až na povrchu, t.j. pri zdvihnutí nad povrch by senzor nereágoval. U Roccatu to nefungovalo dobre... ale to sa od Roccat dalo čakať.

Na lycrosu nadávajú iba kvoli dotykovému displeju, inac som nic zle nepočul. Tu môžeš porovnať ultimate/non ultimate http://www.razerzone.com/keyboardguide/comparison.php Povrch je lesklý, a chytajú sa tam odtlačky, pokial ti vadia odtlačky na lesklom povrhu, tak toto nie dobrá volba. Podložka mi nechýba, mám toto http://store.razerzone.com/store/razeru ... d.40946200


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.08.11
Prihlásený: 20.12.21
Príspevky: 25
Témy: 7
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.08.2011 16:06

OK. Takye take zhrnutie.

Mysku zobrat razer Imeprator (alebo logitech G500, ale razerka je lepsia).
Co sa tyka klavesky tak sidewinder x4, logitech g110. (chcem multimedialne funckie)

To bude pre mna asi najlepsie ?

Ten imeprator ma nejake rozne snimace 3.5G a 4G alebo tak nejak oznacene je tam nejaky rozdiel ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Myska aj klavesnica za rozumnu cenu

Registrovaný: 07.01.11
Prihlásený: 30.12.23
Príspevky: 980
Témy: 48
Bydlisko: Prievizda
Príspevok NapísalOffline : 30.08.2011 16:15

ja by som aj tak zobral g110.Pokiaľ tak strašne nechceš lesklé povrchy tak jedine toto.
Daj si pozor,keď to budeš objednávať na datacompe.sk majú aj toho 4g imperatora.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Myska aj klavesnica za rozumnu cenu

Registrovaný: 07.12.08
Prihlásený: 24.02.24
Príspevky: 817
Témy: 15
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 30.08.2011 16:22

sidewinder X4 ma leskle iba tie casti okolo klaves cize tam sa odtlacky velmi nemaju ako dostat.. ak ti nevadi ze G110 stoji o tolko viac a neponuka v podstate nic naviac tak bude dobra volba tiez - nevyhoda sidewinderu je ta podlozka, je dost prudko skosena dole a kratka.. ale da sa na to zvyknut


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.08.11
Prihlásený: 20.12.21
Príspevky: 25
Témy: 7
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.08.2011 16:35

mirobmx: aký je rozdiel medzi 3.5G a 4G ?
Čo sa týka klávesnice tak logitech má navyše asi lepší soft, rôzne farby podsvietenia červená a modrá ?
Cena klávesnice až takú veľkú rolu nehrá, x4 požadujem za lacnejšiu a G110 za klasickú cenu. Asi G110 bude mať aj lepšie spracovanú podložku, ktorá sa dá odpojiť a otvory na zadnej strane v prípade vyliatia tekutiny ?

Zaujímala by ma aj hlučnosť, či je na tom lepšie logitech alebo microsoft.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 30.08.2011 16:44

mirobmx píše:
Daj si pozor,keď to budeš objednávať na datacompe.sk majú aj toho 4g imperatora.

Nemajú. je to iba predobjednávka.
4G - Pogumonanie, 4G dual senzor - asi lepsie reakcie na zdvihnutie.
// tak tam pisu, že to maju na skalde, tak to by bolo zaujiamve.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.08.11
Prihlásený: 20.12.21
Príspevky: 25
Témy: 7
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.08.2011 16:52

Idem si ešte prečítať tú recenziu na G110, ak ju niekto má vie povedať jej nevýhody ? Ak to v datacompe majú, tak zobrať 4G teda ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Myska aj klavesnica za rozumnu cenu

Registrovaný: 07.12.08
Prihlásený: 24.02.24
Príspevky: 817
Témy: 15
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 30.08.2011 16:52

uz ju maju vo viacerych obchodoch...

http://www.lan-shop.cz/razer-rz01-00350 ... 012-126779
http://www.qcomp.sk/shopping/product_de ... abC0133095
http://pccko.sk/myši/herná-myš-razer-imperator-2011-expert-ergonomic-gaming-mouse-sensor-4g/p-c0133095

+ ten datacomp.. takze podla mna jasna volba


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 30.08.2011 16:55

Tak potom je myš to jasná.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.08.11
Prihlásený: 20.12.21
Príspevky: 25
Témy: 7
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.08.2011 17:05

Tak to sa teším, že myš je jasná. Takže myška by bola imperator 4G. Keďže som však zo západu, tak popozerám aj či nie je nejaký shop bližšie. Inak k myške treba nutne inštalovať razer soft alebo fičím v pohode aj bez neho ? Bojím sa toho spomalenia trošku.

Čo sa týka log. klávesníc tak majú dosť dobre spracovaný soft, tak tam sa toho moc neobávam. A čo sa týka G110 je aj G510 tá sa v čom líši okrem viacerých G tlačidiel a displeja, je tam niečo špeciálne navyše ? Inak možno aj preto som inklinoval k myške logitech, že majú dobre vyriešený software ktorý je podľa mňa dosť vymakaný ale neviem ako to je u razeru lebo nemám osobnú skúsenosť.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Myska aj klavesnica za rozumnu cenu

Registrovaný: 07.01.11
Prihlásený: 30.12.23
Príspevky: 980
Témy: 48
Bydlisko: Prievizda
Príspevok NapísalOffline : 30.08.2011 17:41

Razer klávesnicu by som nebral,myšky a podložky majú dobré ale počul som iba zlé veci na ich adresu.Teda ohľadom tých klávesníc.

http://pc.zoznam.sk/logitech-g110-%E2%8 ... dna-trieda


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 30.08.2011 18:02

Ja zrejme počkám, kým Razer Imperator 4G dostanú do alzy, dnes ked nezabudnem, napíšem im mail, či vedia aká je dostupnosť Imperatora 4G a Mamby 4G. Čo sa týka Razer klávesníc, mal som viac ako 2 roky Tarantulu, klávesy aj možnosti boli dobré, slúžila dobre, aj ked mala svoje nedostatky, teraz používam Blackwindow Ultimate a som spokojný, kediné čo mi trochu vadí je lesklý povrch, ale pre mňa to nie je tak dôležité.

Čo sa týka toho driveru, nie je to nejaké tragické, neviem čo si pod tým predstavuješ, ale bežné používanie to neovplyvní, nastavíš to za 3 minúty, a ja osobne to použijem tak 1x za dva mesiace.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.08.11
Prihlásený: 20.12.21
Príspevky: 25
Témy: 7
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 31.08.2011 1:37

Takze nakoniec som sa rozhodol pre Sidewinder X4 od Microsoftu, cena je naozaj velmi prijemna a nezabera tak vela miesta ako Logitech G110. Same chvaly na X4 tak som sa dal nahovorit :) Otazka je, ako je riesena SK verzia ? Su tam nalepky alebo je to urebene tak, aby boli podsvietena aj SK znaky teda laserovo. Totizto ak je to urobene nalepkami tak by som bral US verziu.

Dalsia vec su mysky. Sam sa neviem rozhonut. Sice z vasich preferenci je jasne, ze Razer Imperator 4G resp 2012 je lepsi ako Logitech g500, ale cital som aj rozne diskusie, kde to je porovnavane a je to tak, ze jeden povie jedno a druhy druhe. Najlepsie by bolo mysky vyskusat, kedze vsak ide o cenovo drahsie mysky asi sa mi to nepodari :( Ale asi viac inklinovali ku g500 aj ked pre spravnost su to diskusie, ked bol laser 3.5g cize iba jeden nie dvojity.

Co ma odraza na razerke a co je lepsie na logitechu ? Neviem, ten soft sa mi pozdava viac na logitechu, matne plasty su tiez plusom zasa neviem ci ten senzor vyuzijem ak ano tak to je bod pre razer.
Cenovo su dost na rovnako, klaveska bude mat podsvietenie cervene, tak neviem ci ladit aj mys alebo zasa do modrej pre odlisenie. Da sa inak do podsvietenie razeru vypnut ? Mozno aj aspekt, co by bolo lepsie na grafiku ? To bocne tlacidlo sa u razer asi posuva, na co to sluzi ? Ktora je tichsia ?

Dakujem


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2011 10:55

Imperator 4G má pogumované aj boky - aj tie časti, ktoré sú na Imperátorovi 3,5G lesklé, ten senzor nevyužije nikto, úplne stačí 2500DPI, ale výrobcovia dávajú čo najvyššie čísla, aby to ludia kupovali. Pokial bude senzor fungovať ako má, tj. reagovať na zdvih, tak to využiješ určite. Pokial sa dá zohnať 4G, tak G500 naozaj nemôže konkurovať. Tlačidlá slúžia na čo len chceš, dá sa tam nastaviť všetko. Driverom sa netráp.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Myska aj klavesnica za rozumnu cenu

Registrovaný: 07.01.11
Prihlásený: 30.12.23
Príspevky: 980
Témy: 48
Bydlisko: Prievizda
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2011 11:09

Soft dodávaný k razeru je fakt podrobný,čo som čítal tak logitech sa nechytá a majú to neprehľadne.Razer má špicu medzi softmi.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 31.08.2011 11:50

Čo sa týka prehľadnosti a možností je to úplna špica, akurát sa to nenastaví hneď, ale trvá to cca. 2-3 sekundy, to je tak všetko.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.08.11
Prihlásený: 20.12.21
Príspevky: 25
Témy: 7
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 31.08.2011 14:58

OK. Tak teda ten Razer imperator 4G + Sidenwinder X4 všetko má v sebe číslo 4 ;)

Otázok však ešte zopár mám:

xorcos píše:
Otazka je, ako je riesena SK verzia ? Su tam nalepky alebo je to urebene tak, aby boli podsvietena aj SK znaky teda laserovo. Totizto ak je to urobene nalepkami tak by som bral US verziu.
Dakujem[/quote]

A dá sa v razerke vypnúš podsvietenie ?

Ďakujem


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 38 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ultrazoom za rozumnu cenu

v Mobilné zariadenia

1

357

21.01.2014 19:38

ac.milan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. sluchadla za rozumnu cenu :)

v Ostatné

6

615

25.02.2008 19:15

pepek.namornik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Tichy chladic za rozumnu cenu

v PC skrinky, zdroje a všetky druhy chladenia

12

840

27.07.2010 13:11

Cirky Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zostava PC za rozumnu cenu

v PC zostavy

5

387

17.02.2014 16:07

Arťom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kvalitný notebooku za rozumnú cenu

v Notebooky a netbooky

19

848

20.12.2014 18:03

Rado1234 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slušný Upgrade za rozumnú cenu!

v PC zostavy

3

535

04.02.2007 12:45

Vincent1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Tiche pc za rozumnu cenu

v PC zostavy

9

688

14.10.2008 17:57

V2 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. kvalitný SSD za rozumnú cenu

v Úložné zariadenia

2

472

05.08.2019 11:15

trionq Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. wifi router za rozumnu cenu

v Ostatné

1

445

14.03.2011 17:58

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Bezdrotove stuple za rozumnu cenu

v Ostatné

14

651

09.09.2020 20:51

andymc Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. herna zostava za rozumnu cenu...pomozte

v PC zostavy

24

1189

04.10.2007 20:04

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vykon za rozumnu cenu 680e -700e max

v PC zostavy

6

505

05.11.2012 14:08

Malveon Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Upgrade PC za rozumnu cenu (cca 150€)

v PC zostavy

3

360

09.01.2015 14:55

Miso122 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kvalitná podložka pod myš za rozumnú cenu

v Externé zariadenia

10

691

12.03.2011 17:44

Daron Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Spravím/Upravím stránku alebo e-shop za rozumnú cenu

v Dopyt práce

1

622

14.09.2016 9:42

Alpho Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ľahký 15" da rozumnú cenu cca 650 Eur

v Notebooky a netbooky

19

889

10.05.2012 21:33

Dubo Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra