Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevok: 1 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.02.13
Prihlásený: 15.10.13
Príspevky: 1
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 11.02.2013 9:30

Ahojte, potrebovala by som poradit s takouto vecou :? :

Vytvorila som v Moodli testovu otazku, potom som ju exportovala do XML.
XML som upravila pomocou JavaSkriptu, ktory zabezpecil nahodne generovanie hodnot pri vstupnej premennej.
Potom som XML spat importovala na Moodle. Moodle teraz zobrazuje jednu vytvorenu testovu otazku, ktora ma po kazdom otvoreni stale ine hodnoty vstupnej premennej(co bolo aj cielom).
Problem je, ze ak student robi test, zobrazi sa mu dana otazka, ak si chce spatne po vyhodnoteni testu pozriet, co v nej spravil zle, moodle nacita otazku s novymi hodnotami. Moodle stale refreshuje stranku a preto stale vygeneruje inu otazku. :cry:
Cize student si nevie pozriet svoju testovu otazku.
Potrebovala by som nejak poradit, ci by sa nedalo zabezbecit aby sa napr. v teste vygenerovana otazka docasne ulozila do pomocneho suboru a pri spatnej vazbe by bola odtial volana. Alebo nejaky iny navrh, ktory by zabezpecil, aby sa pri spatnej vazbe nezobrazila nova otazka ??

Dakujem :)


Odpovedať na tému [ Príspevok: 1 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Moodle - moduly

v Redakčné systémy

0

845

27.10.2008 16:41

Luky83 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra