Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Modul Drupalu 7 pre systém rýchlych objednávok

Registrovaný: 02.08.09
Prihlásený: 23.03.22
Príspevky: 305
Témy: 83
Bydlisko: Liptovský H...
Príspevok NapísalOffline : 19.03.2012 12:10

Ahojte :-) Robím práve web pre jedného podnikateľa, konkrétne v Drupale 7. No a on chce rozšíriť svoje služby o donáškovú službu. Pán je kuchár a poprosil ma, či by som mu nevedel spraviť stránku, na ktorej by sa zobrazovalo menu jedál, ktoré ponúka. Keď zákazník klikne na nejaké dobré jedlo, on (podnikateľ) by mal na tej stránke vidieť, aké jedlo si zákazník praje, následne by ho jeho podriadení ukuchtili a šofér by to jedlo zaniesol k zákazníkovi domov. Cez aký modul Drupalu by sa toto mohlo dať riešiť?

Nechcem to robiť cez Prestashop (fakt je, že tento systém ani nepoznám), lebo to nemá byť len e-shop, ale má to byť zároveň aj riadna webová prezentácia. Okrem toho, trochu som sa už s Drupalom naučil, tak nechcem teraz meniť. Skúsil som moduly Ubercart a Commerce. Na Ubercart sa mi nepáčilo, že vyhadzoval hlásenia o chybe v kóde (v žiadnom prípade nepredám niečo takéto) a v Commerce je podľa mňa nemotorné ovládanie a nenašiel som tam možnosť vkladania obrázkov (fotiek jedál). Pomaly som sa začal zmierovať s tým, že modul si budem musieť naprogramovať sám.

Díky :-)

Presne túto istú tému som založil aj na http://forum.zive.sk/viewtopic.php?f=10 ... 6#p7466446 ale potom ma napadlo, že tu sa skôr dočkám odpovede. Môžete reakcie sledovať aj tam, ak nejaké budú.







_________________
Keď niekoho baví snowboard, povie sa, že je snowboardista. Keď niekoho bavia autá, povie sa mu, že je motorista. Keď niekoho baví tvorenie hudby, povie sa mu, že je hudobník. Keď niekoho baví programovanie a IT, povie sa mu, že je závislák.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Modul Drupalu 7 pre systém rýchlych objednávok

Registrovaný: 21.06.12
Prihlásený: 24.06.12
Príspevky: 2
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 24.06.2012 11:23

Ahoj,
na toto vyskúšaj modul webform - umiestni si na každú stránku produktu webform blok, kde budu polia ktore potrebujes.

Prípadne môžes použit ubercart tak ako to má naša stránka - Mokano kozmetika - http://www.mokano.sk/ a zapni si modul na preskocenie potvrdenia objednavky a košíku (to úrýchly proces).

Dúfam, že som pomohol :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Modul Drupalu 7 pre systém rýchlych objednávok

Registrovaný: 02.08.09
Prihlásený: 23.03.22
Príspevky: 305
Témy: 83
Bydlisko: Liptovský H...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.06.2012 19:28

Jooooooj, díky ti kamarát :-) ale tá téma je už staršia. Už mám svoj problém poriešený. Díky ale za odkaz na tvoju stránku, lebo ma celkom inšpirovala svojou jednoduchosťou a grafickým spracovaním. Tu je výsledok riešenia môjho problému, ale vývoj tej sjtránky som spomalil, lebo jednak nie je dokopy čo riešiť a okrem toho, pán podnikateľ odmietol zaplatiť zálohu. http://drupal-pokusnadomena.rhcloud.com/ Kľudne si do tej mojej stránky rypni, mne to spraví len dobre :-)

Ozaj, použil som modul Commerce. Ubercard bolo prvé, čo som skúsil, ale často sa mi vyhadzovali hlášky o chybách v kóde a použil som ho pre správnu verziu Drupalu a pokiaľ dobre viem, aj závislosti som mal v poriadku.







_________________
Keď niekoho baví snowboard, povie sa, že je snowboardista. Keď niekoho bavia autá, povie sa mu, že je motorista. Keď niekoho baví tvorenie hudby, povie sa mu, že je hudobník. Keď niekoho baví programovanie a IT, povie sa mu, že je závislák.
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Wheel Stand Pro (Deluxe v2), RGS modul (dodatočné rameno pre prevodovku), GTS modul (pre invertované T3PA-PRO)

v Predám

5

1113

06.10.2019 18:52

DropaDred Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Modul pre Autobazar

v Redakčné systémy

0

1008

09.06.2010 11:52

hidden Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. GPS modul pre NB

v Mobilné zariadenia

3

515

15.06.2009 17:58

shark777 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Live modul navigon, Sony BT modul

v Predám

6

730

04.02.2018 17:58

peto007 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Dekodovaci modul pre Samsung 6272

v Ostatné

0

339

16.12.2015 13:13

Melouch Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. 2 GB DDR3 modul pre Lenovo

v Pamäte

5

754

09.01.2011 16:26

killer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Irdeto CI modul pre satelitné karty

v Predám

0

163

03.10.2023 13:59

marmare Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. poradte aky modul pre vkladanie obrazov do postov

v Redakčné systémy

2

694

03.09.2007 17:26

zero0x Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PHP MySQL - navrh evidencie objednavok/zakazok

v PHP, ASP

3

376

31.01.2020 11:54

jumper Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. P: Modul bezdrotoveho nabijania pre smartfony s micro USB

v Predám

3

449

21.07.2016 10:46

kiki Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/P: Kity rychlych DDR3 (lacno)

v Predám

0

208

16.04.2018 17:30

Ľubo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Platforma-služba na prijmanie rýchlych platieb

v Obchody, reklamácie a právo

2

322

24.11.2023 17:32

trionq Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. instalacia Drupalu

v Redakčné systémy

1

523

21.04.2007 17:05

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Otázky okolo Drupalu

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Redakčné systémy

34

1854

13.05.2007 11:29

Numline1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Instalacia Drupalu na vlastny server

v Redakčné systémy

6

942

22.10.2006 12:28

framfield Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pridte na virtualne stretnutie slovenskej komunity Drupalu

v Redakčné systémy

0

624

04.01.2009 14:38

SonnY Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra