To, že ti rýchlosť skáče nebude signálom, jedine ak by si ho mal veľmi slabý.
A nepísal si, že ho máš slabý.
Rýchlosť pripojenia závisí aj od počtu pripojených užívateľov, je to mobilne pripojenie a je tam nejaká agregácia, tak nečakaj že ti to pôjde stabilne.
Koľko paličiek z koľkých máš?
S tou anténou nemám skúsenosti, ani som o nej nevedel.
Greed píše:
Neviem co mozem k tomu kupit nieco taketo
http://www.alza.sk/yagi-kryta-smerova-antena-d86503.htm lebo som hladal kde je konektor SMA. No pre t-mobile Flarion som nasiel toto
http://www.jmobil.sk/eshop/ine-prisluse ... l-10m.html
Tak toto určite nie, jedna je pre WiFi routre a tá druhá je pre flarion, teda 450MHz pásmo a 3G beži v inom.