Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 60 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 04.05.2008 15:56

ja ťa chápem, asi som sa ja nevyjadril jasne.
nanastáva to vždy ... ba naopak iba občas ... keď to chcem docieliť niekedy mi to trvá aj 2 min. kým sa rýchlejšie popresúvam po menu a klikám čo príde pod myš ... vtedy sa to stane ... prvý raz sa to však stalo bez vyvolávania -> normálne som si klikal ... teda aj ja by som tvoj screen vedel urobiť ... ale nastáva situácia kedy vidno môj screen ... a asi ti zrobím video na youtube ako to docieľujem ...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
MNews - jednoduchý novinkový systém

Registrovaný: 07.03.06
Prihlásený: 23.01.11
Príspevky: 404
Témy: 2
Bydlisko: Prešov / Pr...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 04.05.2008 17:03

Aha.. takže chyba nastáva vtedy, ak sa nejako rýchlo preklikávaš v menu, takže vlastne vtedy, keď sa nestihne načítať komplet celá stránka, nenačíta sa tak celý "javascript", ktorý obstaráva menu a tak sa menu rozhodí. Super, to je naozaj "chyba". OMG!


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 04.05.2008 17:16

urobím video ...

//http://www.youtube.com/watch?v=jBNRxHp-OP8
asi tak a stránka bola načítaná ... (iba sem-tam to ide tak jednoducho)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
MNews - jednoduchý novinkový systém

Registrovaný: 07.03.06
Prihlásený: 23.01.11
Príspevky: 404
Témy: 2
Bydlisko: Prešov / Pr...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 04.05.2008 19:06

Pridám varovanie niekam, aby užívatelia IE7 sa snažili mierniť pri používaní a nesnažili sa v priebehu 30s kliknúť na všetky položky menu.

Inak povedané nepovažujem to za chybu, nemienim sa tým ďalej zaoberať.
Stále to prisudzujem čiastočnému načítaniu stránky - keď klikáš príliš rýchlo, do cache sa uloží menu len čiastočne, pri ďalšom načítaní sa tak z cache vyberie len tento čiastočný kód == magorina užívateľa ktorý to robí == chyba je medzi klávesnicou a stoličkou.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2008 14:16

stráka bola načítaná, ak neveríš budem robiť videá ako debil ... teda stáva sa že aj min. po načítaní stránky sa mi to stane ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
MNews - jednoduchý novinkový systém

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2008 14:17

mne to fici v pohode a Mylan diiky presne taketo neco jednoduche som hladal....







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
MNews - jednoduchý novinkový systém

Registrovaný: 07.03.06
Prihlásený: 23.01.11
Príspevky: 404
Témy: 2
Bydlisko: Prešov / Pr...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.05.2008 14:27

Tominator: ešte raz si prečítaj môj príspevok, možno pochopíš ako som to myslel s čiastočným načítaním stránky. Chybu som už nasimuloval aj u seba, ale nepovažujem to stále za chybu, ale za magorinu užívateľa, ktorý bude takto v menu klikať. Ako som už povedal, nezaoberám sa týmto tvojím problémom ďalej.

don jebot: thx :)

btw: dnes som vypustil ostrú verziu, viac informácii nájdete v akomsi "changelogu". Pripomienky, návrhy, reporty bugov sú vítané!


Offline

Užívateľ
Užívateľ
MNews - jednoduchý novinkový systém

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 06.05.2008 17:49

Caff este jedna otazka neplanujes to trosku casom spojit s databazou??Vies koli lepsej oranizacii clankov na stránke...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Čestný člen
Čestný člen
MNews - jednoduchý novinkový systém

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.05.2008 18:15

Myslím, že to neplánuje :)
Tu ide presne o to, že to nevyžaduje databázu, systémov, ktoré ukladajú do db je množstvo.







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
MNews - jednoduchý novinkový systém

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 06.05.2008 18:38

a nemohol by si mi jeden ale vazne jednoduchy poradit...?Nie joomla alebo drupal







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
MNews - jednoduchý novinkový systém

Registrovaný: 07.03.06
Prihlásený: 23.01.11
Príspevky: 404
Témy: 2
Bydlisko: Prešov / Pr...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 06.05.2008 20:18

MNews s databázou nepočítajú, na tom sú predsa postavené, že sú bez DB. Na spravovanie obsahu rýchlo a jednoducho doporučujem napríklad Wordpress.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.04.08
Prihlásený: 08.11.10
Príspevky: 24
Témy: 6
Príspevok NapísalOffline : 07.05.2008 8:13

Ja zasa SNews ;)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
MNews - jednoduchý novinkový systém

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 07.05.2008 8:27

mylan píše:
Tominator: ešte raz si prečítaj môj príspevok, možno pochopíš ako som to myslel s čiastočným načítaním stránky. Chybu som už nasimuloval aj u seba, ale nepovažujem to stále za chybu, ale za magorinu užívateľa, ktorý bude takto v menu klikať. Ako som už povedal, nezaoberám sa týmto tvojím problémom ďalej.

don jebot: thx :)

btw: dnes som vypustil ostrú verziu, viac informácii nájdete v akomsi "changelogu". Pripomienky, návrhy, reporty bugov sú vítané!

tak tentokrat ale musim suhlasit s tominatorom... webstranka musi byt predsa osetrena voci demencii navstevnikov, nemyslis ? aspon v pripadoch, kedy vies ze pri istej znamej cinnosti proste nebude vsetko fungovat tak, ako ma... to rovno mozes vytvorit stranku 1400x900 a napisat tam "stranka je optimalizovana pre rozlisenie 1400x900, browser mozete mat len operu lebo v inom je to rozhadzane a uzivatel sa nesmie prilis rychlo pohybovat po stranke" :) alebo napis "stranka nie je pre vsetkych pristupna lebo to proste neberiem za chybu, ze po vypnuti css je stranka nepouzitelna"... takyto pristup by som skor pochopil (a viackrat videl) u tominatora, u teba ma to trocha prekvapuje







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
MNews - jednoduchý novinkový systém

Registrovaný: 07.03.06
Prihlásený: 23.01.11
Príspevky: 404
Témy: 2
Bydlisko: Prešov / Pr...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 07.05.2008 10:20

Ach jaj... Nepleť tu dve odlišné veci. Je niečo úplne iné napísať že stránka funguje len v Opere a podobné bludy, ako môj sarkazmus na tominatora. Tak ešte raz a poporiadku: V ie7 je zobrazenie plne funkčné, dizajn nie je rozhodený. "Chyba" nastáva pri extrémne rýchlom preklikávaní v menu. To ako si ju vysvetľujem ja, polopatisticky: IE7 vykresľuje stránku správne = chyba tam nie je! Ak však dochádza k rýchlemu preklikávaniu v menu, stránka sa samozrejme cachuje a pri takto rýchlom prechádzaní sa do cache v určitom momente neuloží celý javascript(ktorý obstaráva menu pre IE, tu si berie ešte aj IE7 zo súboru hovermenu.htc), alebo css, alebo whatever a tak sa pri ďalšom zobrazení menu mierne rozhodí.
Ak by to bola chyba ako taká, prejavovala by sa stále rovnako, avšak menu vždy skončí inak pri tomto správaní, nehovoriac o tom, že nasimulovať to je ťažšie, ako len preklikávať sa. To ma vedie k tejto teórii, ak ma niekto inú, sem s ňou...

Nehovoriac o tom, že ďalším klikom, alebo obyčajným refreshom je stránka v IE7 späť v normále!


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 07.05.2008 17:12

el mariachi píše:
takyto pristup by som skor pochopil (a viackrat videl) u tominatora, u teba ma to trocha prekvapuje

ďakujem pekne :D :D

mylan: nie je to ťažké nasimulovať; mohol by som dávať kopce videí. nenastáva to vždy pri rýchlych reakciách (to je ťažké nasimulovať), a taktiež to nezapričiňuje klik (podarilo sa mi viackrát bez kliku)
taktiež na mojom videu som nejak extra rýchlo nechodil, tak ako priemerný user ktorý nevie presne čo chce ...

google m pomohol ku slovku sarkazmus :) takže viem čo mi píšeš :) chybu môžem opísať ako výpadok CSS štýlov ... resp. čiastočný výpadok CSS, teda mne sa zdá že máš chybu niekde v JS, CSS súvisiacu s úplnym výpadkom JS alebo inú trhlinu ... na 70% vylučujem cache ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
MNews - jednoduchý novinkový systém

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 07.05.2008 17:54

no v poslednych dnoch som sa stym hral dost dlho a zatial ziadna chyba.. opera, firefox, IE7







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.06.08
Prihlásený: 11.12.19
Príspevky: 84
Témy: 20
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2008 14:38

jedna vec ma zaskocila ze mi nefunguju php kody ked tam chcem nieco pridat priklad:
<?php


$handle = fopen("pocitadlo.bin","r+");
$cislo = fread($handle,10);
++$cislo;
rewind($handle);
fwrite($handle,$cislo);
fclose($handle);

echo "Počet zobrazení stránky: ", $cislo;

?>
nic mi nezobrazi odklikol som si aby som tam nemal editor ale aj tak nejde neviete nejake poradit?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
MNews - jednoduchý novinkový systém

Registrovaný: 07.03.06
Prihlásený: 23.01.11
Príspevky: 404
Témy: 2
Bydlisko: Prešov / Pr...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.08.2008 19:06

Celé to je postavené na PHP, takže php kódy musia fungovať, len ich tam človek nesmie pridávať bezhlavo, ale musí sa v tom aj trošku orientovať. Povedz mi čo chceš dosiahnuť presne tým počítadlom a ja ti napoviem ako na to. Má to počítať počet prístupov do administrácie, počet vzhliadnutí článku konrétneho, všetkých článkov, noviniek, alebo čo konkrétne?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.06.08
Prihlásený: 11.12.19
Príspevky: 84
Témy: 20
Príspevok NapísalOffline : 06.08.2008 9:11

mylan píše:
Celé to je postavené na PHP, takže php kódy musia fungovať, len ich tam človek nesmie pridávať bezhlavo, ale musí sa v tom aj trošku orientovať. Povedz mi čo chceš dosiahnuť presne tým počítadlom a ja ti napoviem ako na to. Má to počítať počet prístupov do administrácie, počet vzhliadnutí článku konrétneho, všetkých článkov, noviniek, alebo čo konkrétne?

no vidim ze si ochotny takze... To pocitadlo potrebujem dat do kazdeho clanku samozrejme v kazdom clanku bude ine pocitadlo myslim nebude pocitadlo.bin v kazdom ale bude tam napr pocitadlo2.bin v druhom clanku ale to je teraz jedno ako si to ja vyrisieim tie pocitadla len potrebujem zakomponovat do clankov tie pocitadla sluzi to na pocitanie kolko krat bol clanok zobrazeny ked dal uzivatel pokracovat...tot vse :)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
MNews - jednoduchý novinkový systém

Registrovaný: 07.03.06
Prihlásený: 23.01.11
Príspevky: 404
Témy: 2
Bydlisko: Prešov / Pr...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.08.2008 0:54

Tak ako som sľúbil, dopracoval som sa k novej verzii MNews 1.1.0, ktorá má implementované počítadlo, ktoré ste chceli. Popritom sim pridal aj automatické generovanie RSS a konečne zapracoval aj Suchého nápad na rozcestníkové stránky...
Citácia:
Changelog verzie 1.1.0
Pridané nové veci:
    - MNews generujú vlastný RSS kanál. Návod ako začleniť generovanie RSS do vašich stránok nájdete v sekcii Integrácie v administrácii.
    - V konfigurácii pribudla možnosť zapnutia monitorovania prečítania článku. Číslo koľkokrát bol článok čítaný sa následne do šablóny vloží cez premennú "counter"(viď premenné pri úprave šablóny článku).
    - Pribudli rozcestníkové stránky pre novinky, kategórie a užívateľov(po kliknutí na vrchné menu). Spolu s týmto tak pribudla v konfigurácii možnosť vypnúť si rolovacie menu.
Upravené:
    - opravená šablóna stránkovania v administrácii, ktorá sa načítala aj na webe ak bol admin prihlásený.
    - mierne upravené generovanie nového id pri pridaní novej novinky.
    - upravené presmerovanie pri nepovolenej editácii súboru nižším užívateľskym levelom, ako admin.
    - pri mazaní kategórie MNews informuje, koľko noviniek je zaradených v danej kategórii.

Download novej verzie, klasicky na mnews.php5.sk.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.06.08
Prihlásený: 11.12.19
Príspevky: 84
Témy: 20
Príspevok NapísalOffline : 11.08.2008 8:56

NO mozem povedat ze ma to dost prekvapilo ta administracia hlavne...Nemusis tam nadist na novinky aby sa ti dalo scroll menu ale takto je vsetko na jednej stranke ;) a k tomu pocitadlu myslel som to presne tak ako si to spravil ;) diki moc


Offline

Užívateľ
Užívateľ
MNews - jednoduchý novinkový systém

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 13.08.2008 16:35

v tinyMCE by som zapol inlinepopups.. je to tak podstatne lepsie..







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.06.08
Prihlásený: 11.12.19
Príspevky: 84
Témy: 20
Príspevok NapísalOffline : 16.08.2008 13:13

Mnews mi trosku blbne neviem cim to je ked si dam ze zobrazovat strankovanie a mam kategorie a nastavene mam aby sa mi zobrazovalo 10 newsiek na jednu stranku to ide v pohode ale ked si dam druhu podstranku v tej istej kategorie tak sa mi to zacne vsetko miesat aj s inimy kategoriami clankov je to bug? alebo je to tak naschval spravene? dost mi to vadi...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
MNews - jednoduchý novinkový systém

Registrovaný: 07.03.06
Prihlásený: 23.01.11
Príspevky: 404
Témy: 2
Bydlisko: Prešov / Pr...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 18.08.2008 1:21

Slappy: Bol to dosť veľký bug. Opravené, vydaná opravná verzia 1.1.1! Dík za nahlásenie.

Blackshadow: hrám sa s inlinepopups, je to lepšie, máš pravdu. Zvážim všetky pre a proti, uvidíme v ďalšej verzii.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
MNews - jednoduchý novinkový systém

Registrovaný: 01.10.07
Prihlásený: 03.02.14
Príspevky: 747
Témy: 152
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 03.09.2008 18:18

No, refresh trosku. Mohla by tam byt moznost na aky doctype to bude, pretoze je to na XHTML ak dobre vidim a ludom s HTMl to robi chyby :o) inac velmi pekna vecicka


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.07
Prihlásený: 18.01.09
Príspevky: 2929
Témy: 116
Príspevok NapísalOffline : 03.09.2008 19:53

inak milan mas fakt naprd uzivatelske poradenstvo napr si mi neodpisal ani na mail ani na icq neviem potom naco to davas do kontaktu ze rad so vsetkym poradis :roll:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.06.08
Prihlásený: 11.12.19
Príspevky: 84
Témy: 20
Príspevok NapísalOffline : 20.09.2008 13:07

MNews 1.1.2

hlasim chybu RSS konkretne v Title pise aj link napr:
<a href='./?page=novinky&amp;mn-id=1221584340'>MNews 1.1.2</a>
zatial vsetko a neporozmyslas nad timi komentarmi a hodnotenim?

update:Vsetky title dalo do linku aby boli klikatelne... neviem ci to bude kazdemu vyhovovat.... mne to nevyhovuje


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
MNews - jednoduchý novinkový systém

Registrovaný: 07.03.06
Prihlásený: 23.01.11
Príspevky: 404
Témy: 2
Bydlisko: Prešov / Pr...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 21.09.2008 14:20

exoomer: možnosť voľby xhtml/html pribudla vo verzii 1.1.2 :)

Slappy: ako v RSS, tak aj v klasickej šablóne, ak nechceš odkaz z nadpisu, tak namiesto {TITLE}, použi premennú {TITLE_PLAIN} - tá ti nikdy nevytvorí odkaz z nadpisu článku. Viď šablóny, máš v novej verzie už 3 možnosti pre nadpis novinky.
Komentáre budú, neviem zatiaľ kedy sa to podarí zapracovať. Hodnotenie článkov asi nie.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 04.10.2008 17:29

Mylan to sem nenapisal, uz je verzia 1.2.0


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.06.08
Prihlásený: 11.12.19
Príspevky: 84
Témy: 20
Príspevok NapísalOffline : 04.10.2008 19:03

MNews 1.2.0

Tak po období živého testovania komentárov na tomto webe konečne MNews obsahuje možnosť pridávania komentárov k jednotlivým článkom! Snažil som sa otestovať rôzne situácie, avšak chybička sa vždy nejaká môže vyskytnúť, tak dajte vedieť v komentároch, ako ste s novou funkciou spokojný Wink. Všetky ďalšie zmeny nájdete v priloženom changelogu, návod na update MNews zo staršej verzie je priložený v zip súbore.

Changelog

* Pridané
o komentáre k článkom:
+ v nastaveniach možnosť zakázať/povoliť komentáre pre všetky články globálne
+ možnosť povoliť komentáre pre jednotlivé články pri úprave/pridaní článku
+ upravovanie, mazanie komentárov v administrácii.
+ výpis komentárov pod formulárom na upravenie článku
+ ľahko upraviteľná šablóna pre komentáre v sekcii šablóny
* Upravené
o nastavenie dátumu publikovanie novinky presunuté do sekcie možnosti pri úprave/pridané článku.
o preorganizovaný "rozšírený mód" wysiwyg editora, pridané nejaké ďalšie tinymce pluginy(inlinepopups, paste word, search & replace)
o upravená chyba pri default šablóne RSS, keď ako nadpis sa dával odkaz, namiesto len čistého nadpisu


Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 60 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Novinkovy redakcny system

v Redakčné systémy

13

1002

26.08.2008 22:28

Maniax Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Jednoduchý redakčný systém

v Redakčné systémy

1

366

27.02.2015 23:58

Kraliček Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Jednoduchý redakčný systém

v Redakčné systémy

2

386

17.06.2014 11:46

hatto13 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Jednoduchý e-shop systém

v Redakčné systémy

1

528

03.02.2012 17:08

don jebot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. MNews 2

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Webdesign

36

2073

23.02.2010 8:45

newmi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Jednoduchý zoznam

v HTML, XHTML, XML, CSS

12

824

19.06.2010 13:20

shaggy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Jednoduchy PC

v PC zostavy

18

722

13.07.2016 7:29

Ivan-K Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. jednoduchy UPDATE

v Databázy

11

679

20.05.2010 14:56

coldak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. jednoduchy anitispam

v PHP, ASP

1

557

22.11.2009 7:51

stenley Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Jednoduchý layout

v HTML, XHTML, XML, CSS

5

629

17.09.2012 9:32

iNviNho Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Jednoduchy Search

v PHP, ASP

6

752

10.05.2009 13:29

jtomcik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Jednoduchý CMS

v Redakčné systémy

1

1882

01.03.2008 18:57

Toxic Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Jednoduchý mobil

v Mobilné zariadenia

2

346

30.03.2013 22:16

Mego Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Jednoduchý RS

v Redakčné systémy

5

752

18.07.2016 11:04

hatto13 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. jednoduchy login

v Ostatné

7

599

05.09.2013 14:03

vama Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Jednoduchy script

v JavaScript, VBScript, Ajax

10

856

18.12.2008 15:32

Draex Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra