| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Ostatné platformy Téma: Problem s doskou? |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 669
| Dobry Den
Dnes som nasiel jeden clanok, kde napisali nazov programu OCCT na test cpu,ram a pod. Spustil som to podla navodu, test nastavil na 30min. Po necelych 3minutach vypisalo hlasku> Cpu>Occt error detected. Myslite, ze naozaj bude problem s procesorom a ak ano oplati sa to este dat do servisu... |
|
Fórum: Ostatné platformy Téma: Problem s doskou? |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 669
| Ahoj
Windows som preinstaloval tak jak si napisal, cize Boot, full format particia C. Po instalacii win xp som preinstaloval aj ovladace.
Dakujem za pomoc. |
|
Fórum: Ostatné platformy Téma: Problem s doskou? |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 669
| Dobry Den
Pred mesiacom mi odisiel zdroj, tak som si pozicial od kamarata. Po zapnuti pc mi vypisalo hlasku: cmos chceck some error. Po kupe noveho zdroja ATX 400w fortron 80Plus hexa som ho odniesol do servisu. Povedali, ze bola vybita cmos bateria, tak ju vymenili, potom tu hlasku uz nepisalo. Re... |
|
Fórum: Siete Téma: Router dlink DI 524 nastavenie |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 670
| Dobry Den
Mam router typ>dlink DI-524 a potreboval by som poradit ako nastavit
parametre - VPI,VCI,LLC,multimode a serv.kategoriu - ubr.
Pokusal som sa to nastavovat cez wizard ale nic take som vo volbe nastaveni nemal.
Nejake parametre uz nastavene mam, ale tieto mi chybaju.
Po prip.kde by s... |
|
Fórum: Pevné disky a radiče Téma: velkost limit hdd |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 428
| Dobry Den
Mam trochu taku dilemu. Mam dosku K7N2 delta series a neviem ci by mi mohla podporovat
aj cez 1tb hdd. Prosim o vyjadrenie.
Dakujem |
|
Fórum: Pevné disky a radiče Téma: Novy HDD 500gb |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 395
| Dobry Den
Potreboval by som poradit ohladom kupy noveho 500gb HDD a ktory HDD by ste mi odporucili aby to fungovalo bez problemov. Po prip. ci by mi ten 500GB hdd vosiel do pc kvoli rozmerom.
V predajni mi odporucili 250gb HDD, ze moja doska je uz stara.
Mam dosku od MSI K7N2 delta-L, ktora pod... |
|
Fórum: Pamäte Téma: RAM 1gb |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 598
| Ahoj
Dakujem za radu. Bios mam phoenix. Nastavili sme parametre podla vyroby. Vyzera to ze sa to polepsilo.
Dakujem vam za pomoc. Keby daco tak sa potom ozvem.
Nech sa vam dari s pozdravom Stano z Presova. |
|
Fórum: Pamäte Téma: RAM 1gb |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 598
| Som zistil, ze ani instalovat ovladace netreba, na tretikrat ju nacita celu.
Len to zapnut trochu trva. Preinstalovanie windowsu by asi nepomohlo?
Velmi sa mi to neche.
Dakujem |
|
Fórum: Pamäte Téma: RAM 1gb |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 598
| Dakujem za odpoved.
Skocim do tej predajne a skusim vymenit za inu ak sa bude dat.
Mne je luto len tych penazi co som investoval,aby som trochu rozsiril pc.
dik s pozdravom
Stano |
|
Fórum: Pamäte Téma: RAM 1gb |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 598
| Dobry Den
Mam asi taky problem. Zakupil som si novu 1GB DDR Ram 400 od Kingstonu. Vlozil som do PC a zacali problemy. PC sa niekedy sam restartoval, alebo vyhadzovalo chybne hlasky pocas hrania hry.
Mam 2x256 DDR Ram od A-Data. Vyskusal som viacere sloty a ked som tu 1gb ram zasunul do tretieho(... |
|