| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Notebook HP do 470€ |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 501
| Viete z HPčkom mám už skúsenosti tak to zo zvyku som chcel... Ale teraz rozmýšľam o tom Lenove, ďakujem vám za pomoc páni...  |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Notebook HP do 470€ |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 501
| |
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Notebook HP do 470€ |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 501
| | To lenovo vyzerá pekne, tak fajn skúsme aj iných výrobcov, ako jeden z masochistov som svoj bývalý compaq rval na GTA 4 a to ho asi velmi netešilo čo bolo zjavné na teplote... Nemusí byť OS v ňom. |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Notebook HP do 470€ |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 501
| Mohli by ste mi poradiť nejaké HP?
Mal by byť zhruba takýto nejaký:
- Dva jadrá zhruba 2,2GHz
- Grafika 512MB VGA (chcem sa aj hrať)
- Zvyknem ho pripajáť na externý monitor (teda zvykol som svoj mrtvy ) :)
- BT, WiFi, napaľovačka...
???
Za pomoc vopred ďakujem...
Alebo aj iná altrenatíva... |
|
Fórum: AMD grafické karty Téma: ATI Mobility HD 3200 |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 906
| Nechápem ja som na booku hral GTA IV na min. detailoch, NFS PS mi šlapalo v poho na medium, MW tak isto, aj Tomb Rider Aniversary, ten som rozbehol skoro na plno. S kartou som bol spokojný, má 256MB VRAM...  |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Residen Evil 1 nechce nainštalovať na XP |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 369
| No ono je jedno aky je rok vyroby, je to pecková hra, a navyše som ju rozbehal už na xp-čku ale na tom HP čo mám v podpise, jednoducho som nastavil kompatibilitu s win95 a šlo to.
Edit:// Tak problem s inštaláciou som vyriešil, stačilo sa cez alt+TAB prepnúť na mechaniku aby bolo vidno taskbar a ... |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Residen Evil 1 nechce nainštalovať na XP |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 369
| | Dostal som chuť zahrať si túto klasicku hru, ide o USA verziu. Spustím setup, naskočí mi tam červená obrazovka inštalácie ale žiadne okno s výberom grafickej karty, po prepnutí do správcu úloh mi píše úloha RE-setup a pod ním Chyba. Dám ukončiť úlohu chyba, vtedy okno s výberom grafiky vyskočí a dá ... |
|
Fórum: Sieťové programy Téma: Mozilla - neukončuje proces. |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 421
| | Verzia je 3.6.7, čítal som si ten návod, mám tam nejaký doplnok ktorý sa nedá odinštalovať ani zakázať, chyba bude asi tam... Chcem sa opýtať ak vytvorím ten profil budem vedieť vyexportovať do neho záložky? Mám tam toho dosť a nechce sa mi to robiť na novo... |
|
Fórum: Sieťové programy Téma: Mozilla - neukončuje proces. |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 421
| | Zdravím, mámproblém, ide o to že Mozilla pracuje korektne len kým ju nezavriem červeným krížikom ale ako proces ostane bežať na pozadí čo sa už pár krát prejavilo aj na výkone. Ale štve ma že pri opätovnom otvorení prehliadača vypíše hlášku že proces už beží a že pre opätovné spustenie je potrebné h... |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: Gainward GF210 512 HD CUDA |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 350
| Mohol by mi niekto poradiť či sa táto karta vyplatí? Hlavne na filmy sa bude používať a na nejaké hry napr. NFS PS, GTA SA a možno aj GTA4 . |
|