Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 147 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Microsoft predstavuje Xbox ONe

Registrovaný: 18.07.10
Prihlásený: 03.05.22
Príspevky: 574
Témy: 26
Bydlisko: Vrbové
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2013 18:56

Poki píše:
Krakish píše:



pozeral som to, ale dlho som nevydrzal. skoro tam az plakal. pride mi to dost zufale takto sa "rozculit" koli konzole....


Ja viem je to trosku prehnane ale preto sa aj vola Angry Joe :D







_________________
Zostava- Cpu- AMD phenom x4 B55 oc 3.7ghz | MB- ASrock 890GX extreme3 | Mem- 2x Kingston HyperX DDR3 4GB 1600mhz | Gpu- Msi Amd Radeon HD 7770 |PSU- Fortron BlueStorm2 |
V mene Grafiky i Ramky i Procesora svätého, Enter.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Microsoft predstavuje Xbox ONe

Registrovaný: 10.09.08
Prihlásený: 24.10.23
Príspevky: 2201
Témy: 125
Bydlisko: Harlow England
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2013 19:02

No neviem, ja ako aktivny hrač FPS hier si na tom neviem predstaviť hrať take BFko napriklad. Skusal som na PS3ke a bolo to ako za trest. Ako taku Fifu, NHLko, racing hry by som si určite zahral. Ale take GTA, BF3 a podobne ... na to asi jedine comp :) tiez ma napadlo, že by som predal comp, nechal si len NB a kupil na stenu nejaku telku + tento xbox, ale neviem neviem .. hlavne ma odrádza vidina platenia aby som hral online + 30/40libier za nové tituly, za tú cenu už môžem mať protein napr :D







_________________
Laptop Asus TUF A15
Ryzen 5 4600
1650 Ti 4GB
8GB RAM
512gb ssd
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Microsoft predstavuje Xbox ONe

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 23.05.2013 19:09

Slovaci by konecne mali zacat pozerat na to na co to vhodne je a nie na to na co to vhodne nie je. Nebudem tvrdit, ze si nekupim pracku, pretoze v mikrovlnke si mozem uvarit obed. To platenie mi popravde vrasky nerobi. Platil som aj za WoW a kym to bola zabava, nevadilo mi to. Nie je to tak moc. Niekde som dokonca cital (tusim na zive), ze cena Xboxu zacne niekde na 6000kc, ale v pripade tejto edicie sa musis zaviazat, ze budes 2 roky platit. To mne osobne pride ako fer. Co sa platenia za hry tyka, to ma tiez netrapi. Clovek ci vtedy tie hry trochu vazi. Celkom mi chybaju casy ked som bol maly a musel som hry zhanat. To som si potom tu hru skutocne dokazal vychutnat :)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.06.12
Prihlásený: 03.04.23
Príspevky: 1249
Témy: 81
Bydlisko: Kysucké nov...
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2013 19:58

Poki: Aj keď si kúpiš mobil musiš si na ňom dobíjať kredit alebo platiť paušál je to to sámé. Ale nato si nik nesťažuje zaujímave. Človek dá 600evry za fon a ešte ho musí živiť krediton neunosné! Prečo by som mal platit za niečo začo som už zaplatil takto asi vidíš život ty. No dnes iba platíš druhemu na gágor.

Johnnny: Je to tak.







_________________
CHLADENIE: Vodné Chladenie EK Water Block MB: MSI Z97 PC Mate CPU: I7 4790K RAM: 8GB Kingston HyperX FURY Blue VGA: Gigabyte GTX 970G1 Gaming Full Cover WaterBlock PSU: SuperFlower Leadex Platinium 850W HDD: 1000GB WD SSD: Samsung 840 Pro CASE: Fractal R4 Titanium Grey + Windows Monitor: Philips 235PQ2EB TV: SAMSUNG UE40ES5500 Keyboard: Roccat ISKU Myš: Logitech G500 NB: HP ProBook 450 AUDIO: Harman Kardon Aura
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Microsoft predstavuje Xbox ONe

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 23.05.2013 20:13

Skratka 10-12 eur mesacne nikomu neublizi. Mozno si vdaka tomu odpusti par burgrov, nejaky chlast, prestane fajcit, alebo nieco podobne a zacne zit zdravsie :)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.06.12
Prihlásený: 03.04.23
Príspevky: 1249
Témy: 81
Bydlisko: Kysucké nov...
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2013 20:23

Johnnny: :D







_________________
CHLADENIE: Vodné Chladenie EK Water Block MB: MSI Z97 PC Mate CPU: I7 4790K RAM: 8GB Kingston HyperX FURY Blue VGA: Gigabyte GTX 970G1 Gaming Full Cover WaterBlock PSU: SuperFlower Leadex Platinium 850W HDD: 1000GB WD SSD: Samsung 840 Pro CASE: Fractal R4 Titanium Grey + Windows Monitor: Philips 235PQ2EB TV: SAMSUNG UE40ES5500 Keyboard: Roccat ISKU Myš: Logitech G500 NB: HP ProBook 450 AUDIO: Harman Kardon Aura
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2013 21:25

Tento je buď riadne nafetovaný, alebo mu za tie klamstvá dali poriadny balík.
http://www.eurogamer.cz/articles/2013-0 ... pred-ne-pc







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.06.05
Prihlásený: 08.05.16
Príspevky: 2778
Témy: 163
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 24.05.2013 8:28

Marko to vobec nieje to iste. ani sa to neda dobre zrovnat ale budis, telefon = xbox. online platenie = kredit? nie. kredit = kupena hra.
ked sme pri tom, staci ked si das simkartu, mozes volat zadarmo cez internet.

Džony...predpokladam ze nemas na krku hypoteku, nemas dieta atd atd. aj ked mam rodinu, a nemam sa zle, urcite by som nikomu nedaval len tak 10-15 eur mesacne aby som sa mohol hrat online. staci ze za hru vyhodis 40-60 eur, kupis si xbox za neviem kolko + platis si internet, nebudem predsa este extra platit aby som sa na tom internete, ktory som uz zaplatil, mohol hrat. Predpokladam ze nikde neodvadzas 2x tu istu dan.


co sa EA tyka. lol ten riaditel pil? :D najtrufalejsie by skor malo byt tvrdit ze budu konzoly rovne high end PC ale aj to nieje pravda :D Sice verim ze ked sa niekto pohra s optimalizaciou tak to moze vyzerat ako hra na PC ale dame tomu rok max dva a konzoly budu zas zaostavat.







_________________
≡v≡
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Microsoft predstavuje Xbox ONe

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 24.05.2013 8:35

Poki píše:

Džony...predpokladam ze nemas na krku hypoteku, nemas dieta atd atd. aj ked mam rodinu, a nemam sa zle, urcite by som nikomu nedaval len tak 10-15 eur mesacne aby som sa mohol hrat online. staci ze za hru vyhodis 40-60 eur, kupis si xbox za neviem kolko + platis si internet, nebudem predsa este extra platit aby som sa na tom internete, ktory som uz zaplatil, mohol hrat. Predpokladam ze nikde neodvadzas 2x tu istu dan.


Nie, nemam, ale aj keby ano, take WoW by som si kludne zaplatil pokial ma to stale bavi. Pokial mas deti a rodinu tak predpokladam, ze tym hranim asi moc casu nezabijes a tak pre teba asi nema prilis zmysel kupovat kazdy mesiac novu hru co by si po spravnosti mal robit aj pri PC kde ale existuje lahsia cesta.

Navyse tie hry stoja aj podstatne menej :)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.06.05
Prihlásený: 08.05.16
Príspevky: 2778
Témy: 163
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 24.05.2013 9:29

PC vyuzivam, aj ked nie kazdy den, PS3 vlastnim, sem tam si dam daky ten NHL zapas a to je momentalne vsetko,. Na PS4 som zvedavy, nepredpokladam ze daju online platbu, ale ak ano, tak si ju urcite nekupim.







_________________
≡v≡
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Microsoft predstavuje Xbox ONe

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 24.05.2013 9:32

No ja som tiez zvedavy na PS 3. Okrem ineho by PS3 mala mat k dispozicii viac vykonu, ale na Xboxe sa mi paci Kinect, takze som zvedavy, ci SONY pride s alternativou.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Microsoft predstavuje Xbox ONe

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 24.05.2013 11:06

Hádam PS4 nie? :) Dvakrát sa ti podaril rovnaký preklep...
XBOX je fajn, ale zaviazať sa na 2 roky platiť xx eur, keď to isté ponúka Sony zadarmo? To bol dôvod, prečo som pred pár rokmi zvolil PS3 a pri tejto generácii to vyzerá dosť podobne. Tých 10-15 eur sa dá vraziť do rýchlejšieho internetu, zaujímavejšieho paušálu pre mobil a podobne, ale na hry? Naozaj nie...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Microsoft predstavuje Xbox ONe

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 24.05.2013 11:16

No jo, malinko som sa sekol.

Ty sa ale nemusis zaviazat. Pokial to ale urobis, dostanes tu konzolu vyrazne lacnejsie a to mi az tak nefer nepride. Ja samozrejme netvrdim, ze je to spravne riesenie, ale pre mna by to rozhodne nebolo kriteriom pri rozhodovani. Ako som pisal, platil som za WoW a kludne mozem za MP na Xboxe. Online hranie je len ina forma zabavy. Ludia platia za bary, kina, sporty atp a ja osobne tam rozdiel oproti plateniu za hry nevidim.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 24.05.2013 11:27

walther - Sony ponuka to iste zadarmo? Tak oni uz vymysleli svoj Kinect? A aj keby, tak nikdy nebudu ponukat to iste, lebo kazda konzola ma svoje jedinecne tituly, ktore si zahras len na nej a nikde inde...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Microsoft predstavuje Xbox ONe

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 24.05.2013 11:33

Daron kriste pane, pri xboxe neplatíš mesačne za kinect, ale za hranie online a áno, pri playstation to je zadarmo. Dakedy mám pocit, že ty len čakáš kým dačo napíšem a potom okamžite skúšaš dačo zbrucha vystreliť dúfajúc, že ma nachytáš na nejakej blbosti. Skús dakedy najskôr ale prečítať, čo píšem, ušetríme si dva príspevky a ty nebudeš vyzerať ako blbec.....

Johnnny, tak výrazne lacnejšie ako výrazne lacnejšie... Okrem toho, keď si v bare/v kine..., neplatíš za to isté 10x, alebo áno? Neplatíš najskôr vstupné do areálu, potom si musíš predplatiť stoličku a potom ešte vôbec právo pozrieť sa na plátno... Pri xboxe ale bohužiaľ áno. Najskôr potrebuješ konzolu, potom potrebuješ hru a potom ešte predplatné na online hranie. Pokiaľ by boli povedzme hry zadarmo, poviem si ok. Ale pri cenách hier? Pri pc hrách tie ceny aspoň poriadne klesnú, ale pri konzolových hrách si tie tituly držia cenu omnoho dlhšie.. Tam je pri každej hre to isté čo na pc pri diable 3/starcrafte... Ubehne rok, dva, tri a stále za to vysolíš aspoň 30-40 eur....







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 24.05.2013 11:39

Sony ponuka "obycajnu" konzolu. Xbox ti ponukne Kinect. Ale aj keby sme tento fakt zanedbali, hoci to urcite nie je zanedbatelna vyhoda Xboxu, tak by si mal pravdu len vtedy, ak by aj nove PS4 stalo 6000 CZK.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Microsoft predstavuje Xbox ONe

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 24.05.2013 11:46

Akú obyčajnú konzolu prosím ťa? Ak chceš pohybový senzor, máš PS Move. Z mojich skúseností je to paradoxne presnejšie ako kinect (minimálne bolo tak rok dozadu pri hrách, ktoré som skúšal). Hry ponúkajú ale rovnako kvalitné a rovnako zaujímavé tituly... Taktiež máš výkonovo veľmi podobnú konzolu, ale k tomu všetkému online hranie zdarma...

"ak by si mal pravdu len vtedy, ak by aj nove PS4 stalo 6000 CZK." - trošku matiky do toho a spočítaj si, aký cenový rozdiel by musel byť medzi konzolami, aby bola tá ponuka od xboxu naozaj taká dobrá. Pri 15tich eurách mesačne to máš za dva roky 360 eur. Preplatíš parádne. Lenže pochybujem, že kupuješ konzolu na dva roky, takže sa budeš chcieť hrať aj potom. A ten cenový rozdiel sa bude ešte viac zväčšovať...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.06.05
Prihlásený: 08.05.16
Príspevky: 2778
Témy: 163
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 24.05.2013 11:47

aj keby bol Xbox lacnejsi, doplatis si to skor ci neskor prave online hranim.

http://www.sector.sk/novinka/74488/xbox ... onzoly.htm

celkom zaujimava novinka. nemyslim si vsak ze to bude vyuzitelne na 100 percent (rychlost netu), povedzme si rovno ake datove "prenosy" vyzaduje grafika. tvrdenie ze teoreticky by to malo zvysit vykon trojnasobne je asi na takej urovni ako vyjadrenie ze tieto next gen konzoly budu lepsie ako PC.







_________________
≡v≡
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 24.05.2013 11:52

walther píše:
Ak chceš pohybový senzor, máš PS Move.


PS Move nie je to, co Kinect. Je rozdiel ked nieco ovladas len gestami, alebo ked mas v ruke nejaku palicku ako Harry potter...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 24.05.2013 12:00

Tak zatiaľ je to celkom zaujímavé až úsmevné sledovať príchod nových konzol. Všetci očakávali veľa, len každý niečo iné :lol:

Keby to nemalo veci navyše ( okrem hrania ), tak by sa to nepáčilo tým, čo od novej generácie čakajú niečo viac vo viacerých smeroch a naopak, ak to má fičúrky navyše, tak tí čo čakali len "hernú" konzolu nadávajú, že načo im je TV a pod. V podstate je to aj môj názor, keďže s nákupom SMART TV som sa sám presvedčil, že je to maximálna hlúposť a tak isto to je aj pomalé, čiže nepoužiteľné...ale je to tam. Bez toho sa to už kúpiť ani nedá a v dnešnom svete nemať vec ktorá je „IN“ ? Veď by ma známi asi vysmiali :rolleyes: Tak zrejme výrobcovia na toto myslia a preto to tam aj je :roll:
Inak ja by som povedal, že je to jedno, pretože každý by si tam mal nájsť to svoje a za 400 eur ? No nekúp to...veď to bude o dosť výkonnejšie ako stará konzola ktorá stojí momentálne cca 250 eur a + to bude mať navyše vecičky a teda možnosť využiť ich.
Osobne vidím obrovskú nevýhodu v tom, že odpadá možnosť zobrať zábavu so sebou na chatu, keďže to bude minimálne raz za 24hod overovať cez net. Ďalšia nevýhoda by mohol byť predaj bazároviek, tým asi chcú úplne zničiť bazár, veď kto to bude kupovať a + ešte aktivovať u MS. To že za online hranie sa bude mesačne platiť cca 10-15 eur...čo ja viem, ak je dobrá hra tak sa to stále oplatí.

Kľudne by som si novú konzolu kúpil, ale keďže nepredpokladám, že by sa tam dala pripojiť normálna klávesnica s myšou, tak si ju môžu strčiť za klobúk, pretože na hranie viacerých hier a hlavne fps je oveľa lepšie pc . Ak chcem hrať fifu tak si do pc strčím gamepad a vyvalím sa na gauči pred telkou. Ďalšia vec pre ktorú konzola v tomto prípade xbox pre mňa nemá zmysel je, že si k nej nemôžem pripojiť napr. môj volant. A v neposlednom rade ak by som už uvažoval nad konzolou, tak aby som si ju nemohol priniesť niekde mimo internetu a hrať na tom SP, tak to je už vážne sila.

Čiže pre tých čo majú staré konzoly a sú na to zvyknutý je to podľa mňa dobré. Bude to stáť len 400 eur a bude to mať lepšiu grafiku, budú na tom môcť pozerať TV :lol:...a čo ešte ? Jaj na to budú môcť aj hovoriť xbox ON ala star trek :-D, no a za tieto plusy ale budú musieť ešte viac priplatiť a tak isto byť neustále online a pod dohľadom kinectu.
Ale keby sa tam dala zapojiť každá klávesnica s myškou + volant, tak by som do toho asi išiel. Ale skôr asi do ps4. Kinect som vyskúšal na 360tke, najprv že paráda, ale asi už po týždni nič moc. Smiešna grafika a ani reakcie neboli dokonalé + treba na to priestor , no proste na začiatok OK, ale nadšenie aspoň u mňa trvalo len krátko. Asi dva krát sme to hrali s partiou, po hodine skákania sme boli mokrý a unavený...pri 360tke bola aspoň možnosť si to zobrať na tú chatu. Vždy je to o možnostiach, či chcem alebo nechcem. Pri novom xboxe buď niečo musím, alebo nemôžem. A to sa mi vôbec nepáči...a som veľmi rád, že existuje PC.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Microsoft predstavuje Xbox ONe

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 24.05.2013 12:34

Platis za vstup (konzola), platis za napoje a drinky (hry) a platis za doplnkove veci ako ja neviem, karaoke. No mozno blby priklad. Skratka sa na konzole mozes hrat hry do zblnutia sam proti PC, alebo s kamaratom. Chces hrat on-line, tak si za to platis ako za doplnkovu sluzbu. Ale toto nema cenu riesit. Ja to neobhajujem. Hovorim len to, ze na zaklade tohto by som sa pri vybere nerozhodoval. A mozno by som to ani nevyuzival a zaplatil plnu cenu mozno 400-500eur aka mozno bude u PS4 a hral sa len single player. A tie ceny za hry mi zase tak sialene nepridu. Uz sa hry prilis nehravam, ale otvorim alzu a vidim:
http://www.alza.sk/xbox-360-gears-of-wa ... 215495.htm,
http://www.alza.sk/hra-pro-xbox-360-d72575.htm
http://www.alza.sk/xbox-360-mass-effect-3-d244883.htm
http://www.alza.sk/xbox-360-kinect-spor ... 184509.htm
atp. Netahal som hry podla ceny, ale podla toho co by ma asi zaujalo, kedze GoW som kedysi hral na PC a celkom som tomu fandil. Rovnako Mass Effect je dost popularna s tie sporty by som bral ku Kinectu. Spolu su to 4 pre mna kvalitne hry za cenu ktoru podla vacsiny stoji jedna. A to na Alze kde napriklad Crysis 3 stoji sice 50 eur, ale inde ide zohnat cca od 30, takze aj na vyssie uvedenych hrach by slo nieco usetrit.

nicobb: klavesnicu s mysou pokial viem kludne pripojis aj k Xboxu 360 a nemyslim, ze to v novej generacii bude ine. Co sa Smart funkcii tyka, nie je na tom nic zle. Neviem ako mas napr ty rieseny byt/dom, ale ja urcite nechcem PC vedla TV, takze prehliadac, Skype, youtube a podobne zalezitosti priamo v TV/konzole povazujem za uzitocne.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 24.05.2013 12:54

No ja to mám riešené v tomto prípade skvelo. Obývačka 7x5m a hneď za nou je izba s PC, čiže 5 m kábel je potiahnutý z pc ktorý je tesne pri stene v druhej izbe cez stenu, pri stene obývačky priamo do TV. Čiže dvere na izbe s PC sú zatvorené a kábel nakoľko to mám prevrtané cez stenu je v podstate neviditeľný. Lepšie riešenie si predstaviť nedokážem. Pre mňa je preto smart v TV zbytočnosť, samozrejme pre toho kto takúto možnosť riešenia nemá to môže byť užitočné, ale je to neuveriteľne pomalé. Teda aspoň na mojom philipse. Ale tak isto aj na kamošovom samsungu za 1300 eur. Preto aj keby som to nemal takto doriešené, oveľa rýchlejšie je vstať a prísť k pc kde si pustím do 5 sekúnd čo len potrebujem. PC mám takmer vždy len uspaté, takže je to vštko megarýchle.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Microsoft predstavuje Xbox ONe

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 24.05.2013 13:00

Johnnny, to si ale uviedol niektoré 5 rokov staré hry :lol: Aby som čakal 5 rokov na hru? To medzitým sa bude zas schyľovať k novej generácii. Ide mi o to, že pri PC ti cena klesne na polovicu alebo na tretinu do roka. Pri xboxe/ps3 to máš niekoľko rokov.
Predplatné má ešte ďalší problém - čo keď máš povedzme rušnejšie obdobie a pár mesiacov sa nemôžeš poriadnejšie hrať? Platiť musíš aj tak, nie? Sony (a PC a ďalšie konzoly) ukazuje, že internetové hranie vôbec nemusí byť spoplatnené, tak kde je problém pri xboxe?
Pri PS4 sa odhaduje cena niekde okolo 400 eur a máš "doživotne" zdarma online. Pri xboxe zaplatíš takú sumu pomaly len na predplatnom za dva roky, k tomu samozrejme ešte cena za samotnú konzolu atď, a sme už cenovo úplne niekde inde. To je všetko čo mi na xboxe vadí... Zrušia tento nezmyselný poplatok (alebo dajú hry zdarma cez cloud alebo ako, to mi je už jedno) a velice rád si ju kúpim :)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.06.12
Prihlásený: 03.04.23
Príspevky: 1249
Témy: 81
Bydlisko: Kysucké nov...
Príspevok NapísalOffline : 24.05.2013 13:05

Nakoniec sa spoplatni všetko a všade a všeci budeme spokojný. Microsoft bol šikovný vytvoril niečo načo ľudia skočili a teraz na tom zarábajú. Sony asi také šikovné nieje tak nezarába. Aj keď osobne pochybujem že sony sa bude pozerat nato takto jednoducho vytvorili shit PS3 tak chceli nalákať na ONLINE zadara teraz vytvoria mašinu a bude mať platený online nikde neni napísané že to tak nebude.

Platíme aj za dokončenie hry v rôznych DLC to čo nám máju naservírovať už pri vídaní nám servírujú po kúskoch ale to nikoho nezaujíma že zato zaplatíš hrôza. Aj keď je to niekedy smiešnych 15euro však :D

Poki: Aj za internet musíš platiť :D

walther: Načo by to rušili keď im zato ľudia platia to by bolo troška na hlavu. A ľudia im budú zato stále platiť. Vytvorili "značku" ktorá sa chytila. Ja nevravím že je to správne no taký je svet a to že si xbox nekúpi kvôli tomu 100 Slovákoch sa im ani neobjaví na grafe ročných tržieb.







_________________
CHLADENIE: Vodné Chladenie EK Water Block MB: MSI Z97 PC Mate CPU: I7 4790K RAM: 8GB Kingston HyperX FURY Blue VGA: Gigabyte GTX 970G1 Gaming Full Cover WaterBlock PSU: SuperFlower Leadex Platinium 850W HDD: 1000GB WD SSD: Samsung 840 Pro CASE: Fractal R4 Titanium Grey + Windows Monitor: Philips 235PQ2EB TV: SAMSUNG UE40ES5500 Keyboard: Roccat ISKU Myš: Logitech G500 NB: HP ProBook 450 AUDIO: Harman Kardon Aura
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Microsoft predstavuje Xbox ONe

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 24.05.2013 13:21

walter: Ako som pisal, ja netusim ake stare su tie hry. Hodil som tie ktore mi nieco hovoria. Ale iste, pri PC to ide dole urcite rychlejsie. V kazdom pripade, pre mna konzola znamena casual gaming s kamosmi, takze mi jedna hra vystaci par mesiacov a v pripade nejakych sportov mozno pol roka nic ine nekupim, takze tie ceny tak podstatne nie su.

Co sa predplatneho tyka, ma len same nevyhody. S tym som uz niekolko krat suhlasil. Pokial byvas zaneprazneny je tu myslim moznost platit si mesacne, ale oproti PS4 samozrejme preplatis s cim tiez suhlasim. Na druhej strane mi nepride, ze prave PC ukazuje bezplatne hranie, kedze za MMO bezne platis. Pokial ide o relativne male peniaze, netrapi ma to. Ale ako som pisal predtym, tiez sa radsej zahram zadarmo, ale nejake pripadne platenie (pokial fakt pojde o nejakych 10 eur mesacne) ma od kupy urcite neodradi.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.06.05
Prihlásený: 08.05.16
Príspevky: 2778
Témy: 163
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 24.05.2013 13:54

Marko, ano platim za net, ale neplatim extra za hodiny browsovania. ty ten net platis tiez, a ked si kupis Xbox, budes za net platit 2x :D
zhrniem to, velke minus pre mna je prave spominana platba + nemoznost zobrat konzolu na chatu/dom kde neni net.







_________________
≡v≡
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.06.12
Prihlásený: 03.04.23
Príspevky: 1249
Témy: 81
Bydlisko: Kysucké nov...
Príspevok NapísalOffline : 24.05.2013 15:10

Dajme tomu a zhrnme to tak ze kto chce ten si kúpi kto nie nekupi. Pre niekoho minus pre niekoho plus 100 ludi 100 chuti....







_________________
CHLADENIE: Vodné Chladenie EK Water Block MB: MSI Z97 PC Mate CPU: I7 4790K RAM: 8GB Kingston HyperX FURY Blue VGA: Gigabyte GTX 970G1 Gaming Full Cover WaterBlock PSU: SuperFlower Leadex Platinium 850W HDD: 1000GB WD SSD: Samsung 840 Pro CASE: Fractal R4 Titanium Grey + Windows Monitor: Philips 235PQ2EB TV: SAMSUNG UE40ES5500 Keyboard: Roccat ISKU Myš: Logitech G500 NB: HP ProBook 450 AUDIO: Harman Kardon Aura
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Microsoft predstavuje Xbox ONe

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 24.05.2013 15:23

Tak platenie za online hranie nie je + asi pre nikoho, len to niekomu (ako napr mne) nemusi moc prekazat.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Microsoft predstavuje Xbox ONe

Registrovaný: 10.09.08
Prihlásený: 24.10.23
Príspevky: 2201
Témy: 125
Bydlisko: Harlow England
Príspevok NapísalOffline : 24.05.2013 17:43

dajme tomu, ze.by som si kupil xbox, k tomu BF4 za 60 euro a Fifu14 za 40euro + este platit za to, ze si to mozem zahrat online. Toto je fakt chore :-)







_________________
Laptop Asus TUF A15
Ryzen 5 4600
1650 Ti 4GB
8GB RAM
512gb ssd
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.06.12
Prihlásený: 03.04.23
Príspevky: 1249
Témy: 81
Bydlisko: Kysucké nov...
Príspevok NapísalOffline : 24.05.2013 19:07

Ludia netvrdia že je to zdravé ale ako je možné že im to ide? Služba funguje ľudia im zato platia. Prečo hráči takto utrácajú peniaze aj naďalej?

Johnnny: Ako plus som myslel napríklad kvalitu služby alebo tak, čo som mal kedysi PS3 tam bol ten ONLINE tragický stále to padalo blbo to neviem ako je to teraz na xboxe som z online nikdy problém nemal. Ale samozrejme niesom si istý či takéto niečo stoji za zaplatenie ja len poukazujem nato že to neni až taká veľká čiastka áno je to strašne keď to človek vidí že cca 50e na jedno zaplatenie no keď sa človek pozrie do svojho života má tam výdaje za také blbosti kde tých 50euro je ako keby si si kúpil cigaretle v obchode.

Ale samozrejme je to zbytočnosť a vídaje na viac no ľudia sú asi na online hraní závislý ja online ani nehrávam naposledy čo som mal GOLD bolo pri crysis 2 to ma celkom ONLINE bavilo. Plus sme hrali GEARS OF WAR ONLINE ale to je max.







_________________
CHLADENIE: Vodné Chladenie EK Water Block MB: MSI Z97 PC Mate CPU: I7 4790K RAM: 8GB Kingston HyperX FURY Blue VGA: Gigabyte GTX 970G1 Gaming Full Cover WaterBlock PSU: SuperFlower Leadex Platinium 850W HDD: 1000GB WD SSD: Samsung 840 Pro CASE: Fractal R4 Titanium Grey + Windows Monitor: Philips 235PQ2EB TV: SAMSUNG UE40ES5500 Keyboard: Roccat ISKU Myš: Logitech G500 NB: HP ProBook 450 AUDIO: Harman Kardon Aura
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 147 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Microsoft Xbox One S 1TB + hry

v Predám

0

297

24.11.2016 11:44

hawo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Microsoft má problém? Xbox One zaostává výkonem až o 50%...

v Novinky

16

613

17.09.2013 16:47

nBXXL Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. xbox one, one S

v Ostatné

2

618

16.06.2016 10:07

kllr007 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lagy na xbox 360 aj na xbox one.

v Herné konzoly

4

928

06.06.2016 16:36

eXpoler Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Xbox one

v Herné konzoly

5

684

26.12.2014 15:23

tarezni Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Xbox One - diskusia

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 16, 17, 18 ]

v Herné konzoly

511

14967

28.03.2021 12:37

Sniper162 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Xbox One X

v Novinky

8

745

12.06.2017 12:14

Johnnny Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Predám XBOX ONE

v Predám

0

765

17.02.2014 23:39

mer3331993 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Microsoft Xbox Surface

v Novinky

1

482

07.11.2012 20:39

Qpkqkma Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Xbox One Crackdown3

v Predám

0

284

21.04.2020 20:20

T.C.B.E.E Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. P: XBOX One Controller

v Predám

19

1091

06.08.2014 11:16

kllr007 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I: Xbox One 500GB

v Informujem sa

0

429

22.09.2016 18:23

Iv0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. xbox one s controller

v Herné konzoly

2

482

04.12.2016 18:57

tomas_svk Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Reklamácia ovládača - Xbox One

v Herné konzoly

2

820

26.06.2019 2:04

cayz Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. K: XBOX ONE S

v Kúpim

7

445

22.01.2018 22:42

Gogi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Microsoft Xbox 360 Wireless

v Externé zariadenia

0

631

29.04.2009 19:58

3star Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra