michal1313 - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 22 z 45 [ Vyhľadávanie našlo 1346 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Základné dosky   Téma: Vyber dosky na AM2/AM2+


Odpovede: 76
Zobrazenia: 3191


myslis toto http://www.alza.sk/zakladni-deska-msi-k ... d84304.htm sem ide CF ale sem http://www.alza.sk/asus-crosshair-ii-formula-d89122.htm nie

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook HP Pavilion dv6470ec


Odpovede: 2
Zobrazenia: 431


zalezi naco ho chces pouzivat mozno toto http://www.alza.sk/acer-aspire-6920g-58 ... 101784.htm

 Fórum: Grafické karty   Téma: Grafika do 2000sk 66€


Odpovede: 13
Zobrazenia: 641


no rozbehol ale moc od toho necakaj ked chces hrat gta 4 tak ber 4-jadro

 Fórum: Základné dosky   Téma: Vyber dosky na AM2/AM2+


Odpovede: 76
Zobrazenia: 3191


ten si nedavaj

 Fórum: Základné dosky   Téma: Vyber dosky na AM2/AM2+


Odpovede: 76
Zobrazenia: 3191


OmeGa píše:
skor by to chcelo nejaku pci-e sietovku, nech to mozes strcit kam chce, na tej doske moc pci slotov neni :D
myslis http://www.alza.sk/asus-crosshair-ii-formula-d89122.htm sak ona ma uz 2 x vstavanu tak to staci ne

 Fórum: Základné dosky   Téma: Vyber dosky na AM2/AM2+


Odpovede: 76
Zobrazenia: 3191


aha sorry tak potom http://www.alza.sk/zakladni-deska-dfi-l ... d96267.htm + http://www.alza.sk/gigabitova-sitova-ka ... d82691.htm

 Fórum: Základné dosky   Téma: Vyber dosky na AM2/AM2+


Odpovede: 76
Zobrazenia: 3191


no ak ti na cene nezalezi tak http://www.alza.sk/asus-crosshair-ii-formula-d89122.htm a mas tam 3xPCI e + 2x RJ45

 Fórum: PC zostavy   Téma: Prosím pomôžte mi to doplniť


Odpovede: 90
Zobrazenia: 2773


+ mechanika

 Fórum: Grafické karty   Téma: Ktora je lepsia?


Odpovede: 80
Zobrazenia: 4074


no tak to bude :shit: kedze je to spolu s case takze kup ten corsair vx450

 Fórum: Grafické karty   Téma: Ktora je lepsia?


Odpovede: 80
Zobrazenia: 4074


zalezi aka je to znacka ten 400W

 Fórum: PC zostavy   Téma: PC zostava (zaujímavé)


Odpovede: 83
Zobrazenia: 4781


tak naco sem pises ze kazdy nema legalny OS ,rovno napis ze co radsej kupit, xp 64bit je na :shit: takze vistu home premium 64 bit , ak mas finance naviac tak ultimate 64

 Fórum: Grafické karty   Téma: Ktora je lepsia?


Odpovede: 80
Zobrazenia: 4074


http://www.alza.sk/pocitacovy-zdroj-cor ... d79840.htm

 Fórum: PC zostavy   Téma: PC zostava (zaujímavé)


Odpovede: 83
Zobrazenia: 4781


http://www.pcforum.sk/pravidla-fora-vt6666.html :lock:

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: problen 4870


Odpovede: 13
Zobrazenia: 761


nemusi byt podchladena ked ma nejake dobre chladenie a nie ref chladic

 Fórum: Grafické karty   Téma: Grafika do 2000sk 66€


Odpovede: 13
Zobrazenia: 641


http://www.alza.sk/graficka-karta-gainw ... 102693.htm asi to naj. a te zdroj by to mal zvladnut ;) bez ohladu na znacku teda nech to nieje totalne :shit:

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: taktovanie radeon 3600


Odpovede: 16
Zobrazenia: 1640


zakladne takty hd3650 su 725/1600 = 362/800 jadro/pamäť takze neviem jak moze dat pamat s 592 na 1200 :-D tak na 1000 - 1100 mhz by to mozno dal ;)

 Fórum: Monitory, televízory a projektory   Téma: 22"(1680x1050) vs 24"(1920x1200)


Odpovede: 64
Zobrazenia: 4118


ale ten NEC EA221WM je TN ;)

 Fórum: Pamäte   Téma: pamäť - dokúpenie


Odpovede: 21
Zobrazenia: 2000


jaj ti ich ides pridat k tym co mas sorry som necital od zacatku tak potom ok tu budesmat 6gb RAM?? sak ked mas 64bit tak preco nie ?!

 Fórum: Monitory, televízory a projektory   Téma: 22"(1680x1050) vs 24"(1920x1200)


Odpovede: 64
Zobrazenia: 4118


asi hej takze ked niesu financie na 24´´ PVA tak bude muset kupit 22´´ PVA

 Fórum: Pamäte   Téma: pamäť - dokúpenie


Odpovede: 21
Zobrazenia: 2000


si mohol 800mhz kupit ale nevadi :)

 Fórum: Monitory, televízory a projektory   Téma: 22"(1680x1050) vs 24"(1920x1200)


Odpovede: 64
Zobrazenia: 4118


tak to je problem lebo 24 ´´ PVA/IPS za menej ako 13000 sk nenajdes

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: taktovanie radeon 3600


Odpovede: 16
Zobrazenia: 1640


nech sa paci atitool 0.27 beta 4 Full Vista and XP64 support http://www.techspot.com/downloads/3294-atitool.html

 Fórum: Monitory, televízory a projektory   Téma: 22"(1680x1050) vs 24"(1920x1200)


Odpovede: 64
Zobrazenia: 4118


urcite pva alebo ips http://www.alza.sk/24-lcd-hp-lp2475w-d107553.htm napr. ak by boli moc drahe tak nejake TN http://www.alza.sk/lcd-displej-samsung-245b-d101516.htm

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: taktovanie radeon 3600


Odpovede: 16
Zobrazenia: 1640


nevem preco netaktujes cet atitool , rivatuner je skor pre nVidie , v atitool ti najde max takt jadra a pamati ktory si potom nastavis

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook cca. 20 000Skk/660€


Odpovede: 13
Zobrazenia: 601


Ten ASUS vypadá kvalitne a páči sa mi :) Tak sa ešte poobhliadnem ale on vypadá schopne. Díky zatiaľ myslis http://www.alza.sk/SK/asus-m51ta-as028c-d99102.htm mam ho doma , v pohode zvlada aj novsie hry na medium ( nhl09 , fifa 09 ) san andreas na high no hry ako crysis fc2 gta iv .. som na nom nes...

 Fórum: Grafické karty   Téma: Ktora je lepsia?


Odpovede: 80
Zobrazenia: 4074


no dost to zalezi aj od hry v takom Warheade maju lepsie vysledky 8.10/8.11 ako 8.12 ale vo vacsine su 8.12 lepsie takze ber hd4830 !!! z toshibapc.sk za 3100 sk 9.1.2009

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Call of duty 4


Odpovede: 487
Zobrazenia: 31571


a hento ti napise ked spustis hru ?? a odkial ju spustas so zlozky callofduty4 alebo z plochy s dvd ??

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook cca. 20 000Skk/660€


Odpovede: 13
Zobrazenia: 601


http://www.notebookcheck.net/ATI-Mobili ... 594.0.html
hd3470 = 4000b v 3d mark05
hd3650 = 7360b v 3d mark05

 Fórum: AMD   Téma: Problem s PC asi procesor


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1200


4424 RPM myslim ze to je dost ry&chly fan nie ??

 Fórum: AMD   Téma: Jaký typ procesoru od AMD vlastníte??


Odpovede: 265
Zobrazenia: 27024


AMD Athlon 6000+ x2
Stránka: 22 z 45 [ Vyhľadávanie našlo 1346 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF