| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Základné dosky Téma: Vyber dosky na AM2/AM2+ |
Odpovede: 76 Zobrazenia: 3191
| |
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Notebook HP Pavilion dv6470ec |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 431
| |
Fórum: Grafické karty Téma: Grafika do 2000sk 66€ |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 641
| | no rozbehol ale moc od toho necakaj ked chces hrat gta 4 tak ber 4-jadro |
|
Fórum: Základné dosky Téma: Vyber dosky na AM2/AM2+ |
Odpovede: 76 Zobrazenia: 3191
| |
Fórum: Základné dosky Téma: Vyber dosky na AM2/AM2+ |
Odpovede: 76 Zobrazenia: 3191
| |
Fórum: Základné dosky Téma: Vyber dosky na AM2/AM2+ |
Odpovede: 76 Zobrazenia: 3191
| |
Fórum: Základné dosky Téma: Vyber dosky na AM2/AM2+ |
Odpovede: 76 Zobrazenia: 3191
| |
Fórum: PC zostavy Téma: Prosím pomôžte mi to doplniť |
Odpovede: 90 Zobrazenia: 2773
| |
Fórum: Grafické karty Téma: Ktora je lepsia? |
Odpovede: 80 Zobrazenia: 4074
| no tak to bude kedze je to spolu s case takze kup ten corsair vx450 |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Ktora je lepsia? |
Odpovede: 80 Zobrazenia: 4074
| | zalezi aka je to znacka ten 400W |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC zostava (zaujímavé) |
Odpovede: 83 Zobrazenia: 4781
| tak naco sem pises ze kazdy nema legalny OS ,rovno napis ze co radsej kupit, xp 64bit je na takze vistu home premium 64 bit , ak mas finance naviac tak ultimate 64 |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Ktora je lepsia? |
Odpovede: 80 Zobrazenia: 4074
| |
Fórum: PC zostavy Téma: PC zostava (zaujímavé) |
Odpovede: 83 Zobrazenia: 4781
| |
Fórum: AMD grafické karty Téma: problen 4870 |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 761
| | nemusi byt podchladena ked ma nejake dobre chladenie a nie ref chladic |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Grafika do 2000sk 66€ |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 641
| |
Fórum: AMD grafické karty Téma: taktovanie radeon 3600 |
Odpovede: 16 Zobrazenia: 1640
| zakladne takty hd3650 su 725/1600 = 362/800 jadro/pamäť takze neviem jak moze dat pamat s 592 na 1200 tak na 1000 - 1100 mhz by to mozno dal  |
|
Fórum: Monitory, televízory a projektory Téma: 22"(1680x1050) vs 24"(1920x1200) |
Odpovede: 64 Zobrazenia: 4118
| ale ten NEC EA221WM je TN  |
|
Fórum: Pamäte Téma: pamäť - dokúpenie |
Odpovede: 21 Zobrazenia: 2000
| | jaj ti ich ides pridat k tym co mas sorry som necital od zacatku tak potom ok tu budesmat 6gb RAM?? sak ked mas 64bit tak preco nie ?! |
|
Fórum: Monitory, televízory a projektory Téma: 22"(1680x1050) vs 24"(1920x1200) |
Odpovede: 64 Zobrazenia: 4118
| | asi hej takze ked niesu financie na 24´´ PVA tak bude muset kupit 22´´ PVA |
|
Fórum: Pamäte Téma: pamäť - dokúpenie |
Odpovede: 21 Zobrazenia: 2000
| si mohol 800mhz kupit ale nevadi  |
|
Fórum: Monitory, televízory a projektory Téma: 22"(1680x1050) vs 24"(1920x1200) |
Odpovede: 64 Zobrazenia: 4118
| | tak to je problem lebo 24 ´´ PVA/IPS za menej ako 13000 sk nenajdes |
|
Fórum: AMD grafické karty Téma: taktovanie radeon 3600 |
Odpovede: 16 Zobrazenia: 1640
| |
Fórum: Monitory, televízory a projektory Téma: 22"(1680x1050) vs 24"(1920x1200) |
Odpovede: 64 Zobrazenia: 4118
| |
Fórum: AMD grafické karty Téma: taktovanie radeon 3600 |
Odpovede: 16 Zobrazenia: 1640
| | nevem preco netaktujes cet atitool , rivatuner je skor pre nVidie , v atitool ti najde max takt jadra a pamati ktory si potom nastavis |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Notebook cca. 20 000Skk/660€ |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 601
| | Ten ASUS vypadá kvalitne a páči sa mi :) Tak sa ešte poobhliadnem ale on vypadá schopne. Díky zatiaľ myslis http://www.alza.sk/SK/asus-m51ta-as028c-d99102.htm mam ho doma , v pohode zvlada aj novsie hry na medium ( nhl09 , fifa 09 ) san andreas na high no hry ako crysis fc2 gta iv .. som na nom nes... |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Ktora je lepsia? |
Odpovede: 80 Zobrazenia: 4074
| | no dost to zalezi aj od hry v takom Warheade maju lepsie vysledky 8.10/8.11 ako 8.12 ale vo vacsine su 8.12 lepsie takze ber hd4830 !!! z toshibapc.sk za 3100 sk 9.1.2009 |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Call of duty 4 |
Odpovede: 487 Zobrazenia: 31571
| | a hento ti napise ked spustis hru ?? a odkial ju spustas so zlozky callofduty4 alebo z plochy s dvd ?? |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Notebook cca. 20 000Skk/660€ |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 601
| |
Fórum: AMD Téma: Problem s PC asi procesor |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 1200
| | 4424 RPM myslim ze to je dost ry&chly fan nie ?? |
|
Fórum: AMD Téma: Jaký typ procesoru od AMD vlastníte?? |
Odpovede: 265 Zobrazenia: 27024
| |