Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 459 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 12:36

Zas si to vysvetľuješ po svojom a mne už vážne dochádza energia. Ako napísal Ďuri, keď ťa to nezaujíma, nemusíš reagovať, urobíš radosť aj mne aj sebe :)

Pascal, samozrejme, keď chcem hru/software, tak si na to musím zarobiť. A prekvapenie - práve vývojom softwaru. To, že ty nemáš čas ani len na brigádu, nepovažujem za ospravedlnenie kradnutia. Ty hádam hej? Ako som písal, treba začať od seba...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.02.10
Prihlásený: 21.08.17
Príspevky: 67
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava ...
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 12:39

Ja sa tu nikomu neospravedlnujem. Kazdy si otom mysli svoje, je to nekonecna diskusia. Ok je to nefer a neni to spravne ale proste je to tu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 12:42

Walther, si nato primalinky aby si ma tu dirigoval a *ebal niekomu tie dristy do hlavy, kradne sa vsade po svete, oj chapem ak si vyvojar, beries to trosku precitenejsie, ale tak ides hlavou proti muru :-) mozes napisat o tom aj knihu no nikomu tym nepomozes, piratstvo sa zastavit neda, ved si zober len skupinu anonymous, zakony a kongresmani su na nich prikratky, tak co pomoze? Ano ano, aby kazdi zacal sam od seba, no jasne, ro je napad.







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 12:43

Ospravedlňuješ to tým pred sebou ;)
A to čo píšeš je presne to, na čo som upozorňoval (čiže ďakujem za názorný príklad). Kradnutie propaguje LEN kradnutie.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 12:43

walther, prave preto by mali vyvojari viac makat na kvalite a davat tomu lepsie ceny, pretoze, to nie je vec, ktoru clovek zivotne potrebuje a ked hra nesplnuje ani jedno ani druhe, co momentalne vacsinou nesplnuju, tak si ju ludia ukradnu, ked je moznost, nevravim, ze je to spravne ale je to tak. jako ja hry nehravam, nemam na com, ale ludom vadi vysoka cena a nizka doba hrania. a tu je kamen urazu. nech daju hned od zaciatku primerane ceny, nie cakat. vyhovorka, ze vyvalia vela penazi za pc, je uplne zcestna, pretoze ma aj ine vyuzitie.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 12:51

Ale aj tak nechapem, preco kradnut nieco, co nie je kvalitne ? Ak hra nie je kvalitna, nekupim ju(a to je prave ten problem. Hra stoji za prd, ale mozem ju zadara stiahnut, tak preco nie ... ). Ak toto prenesiem do sveta aut, tak si poviem, ze za Bentley, Porsche, Lexus a Rolls-Royce nejake peniaze dam, ale francuzov budem kradnut, lebo tomu autu chyba kvalita ?

Ludia su proste zvyknuti, ze zadarmo mozu mat vsetko a nevedia si predstavit, ze by si kupili rocne 3 hry a boli spokojni.


Naposledy upravil Johnnny dňa 21.01.2012 12:52, celkovo upravené 1






_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 12:51

Jeffo, ja ťa dirigovať nemusím, o to sa postarajú už iní ;) To, že idem hlavou proti múru viem, ale mám nádej, že možno aspoň dakto pochopí tú "druhú stranu", a možno sa nad tým aspoň zamyslí.
Ak máš lepší nápad, ako upozorňovať na problém a ako ho riešiť, sem s tým, som samé ucho (či oko?).

delong, čo je to primeraná cena? Cena hier narozdiel od mnohých iných vecí, klesá celkom rýchlo, nehovoriac o akciách na steame, kde dostaneš 20 eurovú hru kľudne aj zadarmo (mne sa tak pošťastilo počas týchto vianoc), alebo za povedzme 5 eur. Lenže problém je v tom, že najväčší sťahovači sú decká, ktoré majú problém počkať na lepšie ceny a by si sa čudoval, svoje pc vo väčšine prípadov používajú PRÁVEŽE len na hry. To, že na tom napíšu raz za týždeň do školy nejaký referát je irelevantné. Akonáhle má človek robotu a používa pc aj na vážnejšie veci, už sa toľko nehrá a teda ani toľko newarezačí (samozrejme sú výnimky, ale tak nemôžme tu riešiť naozaj všetky prípady).
A okrem toho, nikto nikoho nenúti kupovať predražené hry. V IT sfére je predsa dobre známy a predražený Apple. Podľa niekoho má premrštené ceny, podľa niekoho sú ok. Ale ohodnotili sa tak a za takú cenu sa predávajú. Ten by si ale predsa neukradol a neospravedlňoval by si to pred sebou tým, že si to urobil kvôli vysokej cene, či áno?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 12:54

Ani nie za nekvalitne, ale za tie peniaze nieje primerana kvalita, ja osobne vrazam peniaze do dolezitejsich veci ako je digitalna nehmotna vec, napr do rodiny. A este raz, pokial sa to nezmeni, nemam dovod pechadzat na ine riesenie.bodka







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 23.03.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 13:02

zase miešaš hardware so softwareom walther pochop konečne,že ak by sa vynašiel klonovací mechnizmus na materiálne veci tak by boli aj v reálnom svete skoro na každom kroku sklady kópií drahších a luxusnejších vecí a áno využíval by som ich ako však poznám teba ty by si kúpil aj auto za 35000 euro alebo by si nejazdil či nejakú PC zostavu miesto toho aby si si zobral zo skladu takú istú kópiu čo už každý je iný.







_________________
Math is the best!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 13:07

walther píše:
A okrem toho, nikto nikoho nenúti kupovať predražené hry. V IT sfére je predsa dobre známy a predražený Apple.
no vidis a prave si mi to potvrdil, toto je ten najvacsi problem. predrazene hry. ludia nie su ochotny platit za 5,6,7 hodin hrania 50eur a podobne sumy. proste si to na taku cenu necenia. keby stali 20eur urcite by to uz bolo podstatne lepsie, chcelo by to len skusat ceny na ake trh zareaguje a budu za taku cenu kupovat. neni lepsie viac predat za mensiu sumu jak predavat malo za velku? v konecnom dosledku by urcite zarobili viac.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 13:12

delong, lenže hry za takú cenu kľudne zoženieš :) KTO ťa núti kúpiť hru za 50 eur? A ak si netrpezlivý, sú spôsoby, ako ju zohnať legálne lacnejšie, napr kúpiť iba CD kľúč a hru legálne stiahnuť od vydavateľa.
Uvádzal som tu už príklad s Battlefield 3. Cez EA shop stojí 50 eur, ale povedzme v Xgames stálo pred vianocami len 25. Daktorí tú hru zvládli kúpiť zo zahraničných stránok dokonca ešte lacnejšie.
Cena nie je najväčší problém, ale samotní ľudia, ktorí sú netrpezliví počkať, alebo leniví nájsť lepšiu cenu. A to je trocha rozdiel ;)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 13:15

walther ty si jak mlyncek a melies a melies a melies dokola to iste, tak este raz a dufam, ze pochopis co chcem povedat. Preco nepredavaju od vydania hru za rozumnu cenu, vsade. neries teraz technicke veci okolo toho (distribucia a podobne). toto mi povedz, ziadne filozofovanie nechcem pocut, len priamu odpoved. a ziadne vyhovorky, ze cakat a podobne.
ja ti poviem svoj nazor, lebo sa potrebuju nabalovat o nehorazne ciastky (aj tak im to je prd platne, lebo im to nikto nekupi) a prave preto tu je a bude piratstvo.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 13:19

Toto presne zaujima aj mna. Preco su produkty v inych odvetviach ponukane za "rozumnu" cenu uz od zaciatku a drzia si tu svoju "rozumnu" cenu pocas celej doby predaja produktu. LED TV napr ... .







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Online

Užívateľ
Užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 27.03.24
Príspevky: 13955
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOnline : 21.01.2012 13:21

hadate sa tu ako deti ... tema je ze vypli megaupload, co bol skvely filelhostin ( walther tzn neboli tam len nelegalne veci,....)

druha vec- walther - mozes sa snazit byt cestny ako len chces, ale v tomto pohnojenom svete kde ide len o peniaze mi rsimta nevykladaj aky som zly clovek ked si sem tam stiahnem nejaky warez ... uvediem priklad ktory som minule cital : manzelia prisli o pracu, o dom, ale snazili sa byvali skoro ako bezdomovci ale deti chodili do skoly, sice neupravene, spinave ale chodili ... snazili sa ako sa len dalo... a jedine co tento stat vymyslel je ze im tie deti zobere... no ok povieme si, a teraz druha strana, taky romovia, kolki chodia do skoly ? policia je nanich prikratka, v jednej reportzi sam policajt povedal ze mohl by sice zatknut rodicov ktorym nechodia do skoly deti ,a le potom by boli preplnene veznice a kto by sa staral o tie deti... toto povedali kompetentny... tak ja ako clovek co platim dane, chodim do prace, staram sa o decka a suma sumarum mam tolko isto €ako romovia z pridavkov a podpor tak ked si stiahnem jednu /2 hry za pol roka tak mi tu nerozpravaj aky som trestanec...

zamysli sa nad vaznejsimi vecami ako piratstvo ( ano viem ze je to preteba novinka, ale predstav si ze su aj zavaznejsie omnoho zavaznejsie problemy)...







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 13:22

Mýliš sa. Na výslednú cenu vplývajú dve veci - vydavateľom stanovená cena (príp. cena od dodávateľa) a cena určená obchodom. Pri uvedení na trh sú ceny také, pretože je stále dosť ľudí, ktorí to za tú cenu kúpia. Chcú z toho pochopiteľne vyťažiť v obchode čo najviac. Keď si ale pozrieš, ako sa správajú ceny hry, pekne uvidíš vplyv trhu a jeho pravidiel.
Neviem, kde alebo aké píšem ja výhovorky. Je proste fakt, že za pár mesiacov ti klesne cena hry kľudne aj o polovicu. Kde je filozofovanie? Píšem dokonca návod, ako kúpiť hry LEGÁLNE čo najlacnejšie. Kde sú v tom technické veci?

Prečo nový HW pri uvedení stojí 300 eur a po roku už len 150? Je to úplne rovnaký HW. No pretože na tom chcú obchodníci a výrobcovia zarobiť čo najviac. Na to je tu ale trh, aby tie ceny zreguloval a zatiaľ to, pokiaľ viem, funguje.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 13:22

Johnnny píše:
Toto presne zaujima aj mna. Preco su produkty v inych odvetviach ponukane za "rozumnu" cenu uz od zaciatku a drzia si tu svoju "rozumnu" cenu pocas celej doby predaja produktu. LED TV napr ... .
ano, led tv si vies stiahnut z internetu, ze? priklad uplne od veci.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 13:25

Skor tvoj koment je uplne mimo. :rolleyes: Chcel som tym len povedat, ze to co teba trapi na hrach funguje rovnako vsade. A preco to tak je ti napisal zase walter.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 13:26

musim sa na tebe smiat lebo si uplne ale uplne mimo, ked porovnavas dva uplne ine druhy tovaru, hry a televizor. preto su aj ludmi inak cenene.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 13:29

kllr007 píše:
hadate sa tu ako deti ... tema je ze vypli megaupload, co bol skvely filelhostin ( walther tzn neboli tam len nelegalne veci,....)

druha vec- walther - mozes sa snazit byt cestny ako len chces, ale v tomto pohnojenom svete kde ide len o peniaze mi rsimta nevykladaj aky som zly clovek ked si sem tam stiahnem nejaky warez ... uvediem priklad ktory som minule cital : manzelia prisli o pracu, o dom, ale snazili sa byvali skoro ako bezdomovci ale deti chodili do skoly, sice neupravene, spinave ale chodili ... snazili sa ako sa len dalo... a jedine co tento stat vymyslel je ze im tie deti zobere... no ok povieme si, a teraz druha strana, taky romovia, kolki chodia do skoly ? policia je nanich prikratka, v jednej reportzi sam policajt povedal ze mohl by sice zatknut rodicov ktorym nechodia do skoly deti ,a le potom by boli preplnene veznice a kto by sa staral o tie deti... toto povedali kompetentny... tak ja ako clovek co platim dane, chodim do prace, staram sa o decka a suma sumarum mam tolko isto €ako romovia z pridavkov a podpor tak ked si stiahnem jednu /2 hry za pol roka tak mi tu nerozpravaj aky som trestanec...

zamysli sa nad vaznejsimi vecami ako piratstvo ( ano viem ze je to preteba novinka, ale predstav si ze su aj zavaznejsie omnoho zavaznejsie problemy)...

Nie je to pre mňa novinka, ale je tu téma o wareze a mnohí sa tu strašne tvária, ako im zrušenie megauploadu ublížilo a ako sa tým potláča sloboda slova. Ako vývojár teda cítim potrebu uviesť aj iný pohľad na vec.
To, že sú aj závažnejšie problémy mi hovoriť nemusíš, pozri si napr. politickú debatu a moje príspevky v nej, ako mi je všetko ľahostajné a o ničom vlastne neviem. Na riešenie politických problémov sme dokonca začali menšiu iniciatívu, pričom momentálne sa riešia veci okolo grafiky stránky, smerovanie a pod.

A taktiež som si vedomý finančnou stránkou mnohých rodín. Sám nie som milionár a častokrát rátam každý cent. Práve preto si pozriem pred každou kúpou čo najvýhodnejšie miesto, kde kúpiť a čo kúpiť.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 13:30

Vazne? Teraz si trochu mimo temy, ale ked sme pritom, tak LED TV je len luxus navyse, rovnako ako hra. Mas LED TV ? Ja napr nie a vediem stastny zivot :rolleyes:







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 13:32

jaj boze vyser sa na to lebo nechapes podstate, televizor, je fyzicka vec, ktoru nestiahnes, jedine, ze si ju sam vyrobis. myslim, ze staci OT.


Online

Užívateľ
Užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 27.03.24
Príspevky: 13955
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOnline : 21.01.2012 13:35

walther píše:
A taktiež som si vedomý finančnou stránkou mnohých rodín. Sám nie som milionár a častokrát rátam každý cent. Práve preto si pozriem pred každou kúpou čo najvýhodnejšie miesto, kde kúpiť a čo kúpiť.


no vidis, ale niektory proste nasli vyhocdisko vo wareze.. ano viem ze hry niesu potrebne pre zivot, ale pozrime sa nato z pohladu vacsiny ludi ktory pracuju - pracuje aby si udrzal dom/byt , mal na stravu atd... sem tam si chce dat relax a zapnut nejaku gamesu / film , a tu dojde k tomu ze warezom usetri... takto rozmysla vacsina...

a ano chapem ze podavas nazor aj z ineho uhla , ale tym ze to tu budes pisat cez 3 strany moc nedocielis, ty co warezacia pravidelne im su tvoje reci prd platne, a ostatny si to uz uvedomily davno pred tvojimi prispevkami ... proste kto chce kupi, komu sa nechce warezaci, a spravny warezak si nikdy hru nekupi ani keby bola za par korun...


PS. zrusenie MU mi ublizilo, zvlast ked som ho pravidelne pouzival na uploadovanie a zdielanie vacsich suborov ( ziadem warez, sukromne veci) bol to jeden z najspolahlivejsich a najrychlejsich filehostingov...







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.12.09
Prihlásený: 04.11.23
Príspevky: 614
Témy: 28
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 14:01

chlapci nechcem sa vam do toho miestat ale "trosku" ste odbocili od temy.

inak ak sa ten zakon schvali co uz asi nie tak to bude problem aj pre europu? nebude sa vstahovat len pre usa ak by trebars niekto u nas neporusoval zakon ktory porusuje v usa nestacilo by zakazat pristup z usa? :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 14:20

Walther, nechapem, preco by som mal cakat na cenu z 50 euro na 20? Ak ju mozem mat zadarmo? Kedy to uz pochopis? Ako tu bolo spominane, neoplati sa to pre 4-5 hodin hrania, chyba je v nekvalitnom vyvoji a nehovor ze vdaka warezu, hry su kratke, zbuchane na kolene, ja nemaniacim kazfy den, sem tam nieco zahram a to je vsetko, ale zober si mladsiu generaciu,zavislakov, tym neda na hry nikto kedze este nezarabaju atd. Alebo napr taky photoshop, kolko stoji? 400 500 euro? Neviem, no bol by som blb, kebyze zato vysolim prachy kvoli mensim upravam, kedze niesom firma, kupovat si to nemusim a nemienim, no a predstav si, ze takto premysla mozno 90% userov internetu, s tym ocom tu tocis ty tocili ludia v 90 rokoch, tak sa prebud a vstup prosim do reality, trilogia matrixu je uz davno za nami ;)

// pridané po 9 minútach od posledného príspevku

Mozno ty hry nehras, nebavia ta, ale to neznamena ze ani ostatnych nie. Ak by ta ti bavilo, mas pc plny warezu, pretoze ako si pisal,ze pocitas aj posledny cent, neutiahla by to tvoja penazenka, mozno mas v pc jeden dva tri programiky, kde si vyvyjas sodu bikarbonu a viac ti netreba ;)

// pridané po 3 minútach od posledného príspevku

Marek. SOPA je stopnuta, pochybujem, ze sa v tom este niekto bude sprtat, musia vymysliet mieco ine, go anonymous :-)







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 14:24

Citácia:
Walther, nechapem, preco by som mal cakat na cenu z 50 euro na 20? Ak ju mozem mat zadarmo?

V chvíľach ako je táto si uvedomujem, že moja teória o relativite dospievania je viac ako pravdivá.

Citácia:
Ako tu bolo spominane, neoplati sa to pre 4-5 hodin hrania, chyba je v nekvalitnom vyvoji a nehovor ze vdaka warezu, hry su kratke, zbuchane na kolene

Kto ťa núti hrať také hry? Existuje xxx KVALITNÝCH hier, pri ktorých stráviš zaručene dlhé hodiny a mnohé sú za prijateľnú cenu alebo dokonca zadarmo. Odreaguješ sa pri nich spoľahlivo. Toto takisto súvisí s dospelosťou - schopnosť odhadnúť, pri čom sa oplatí mrhať časom a pri čom už nie.

Citácia:
Alebo napr taky photoshop, kolko stoji? 400 500 euro? Neviem, no bol by som blb, kebyze zato vysolim prachy kvoli mensim upravam, kedze niesom firma, kupovat si to nemusim a nemienim

Photoshop je platený pracovný nástroj, dôležitý pre grafika asi ako pre poľnohospodára kombajn. Ak nie si poľnohospodár, máš určite menšie políčko a teda si vystačíš s lopatou. Ak nie si grafik, určite neriešiš také veľké a zložité projekty a teda si určite vystačíš s free programami - Gimp, Paint.Net, Inkscape...

A predstav si, že aj ja hrávam hry. Buď sú free, alebo som si počkal pri nich na zľavu a kúpil za výhodnú cenu. Nepotrebujem mať najnovšiu hru len preto, že 15ročný chalan odvedľa ju už týždeň drtí.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.12.09
Prihlásený: 04.11.23
Príspevky: 614
Témy: 28
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 14:43

jeffo ja veim ze je spotnuta som tam napisal ze uz asi nie (ze uz ho asi neschvalia)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 14:44

inak jedna otazka, preco vlastne zrusili megaupload az teraz, to len teraz zistili, ze tam maju nelegalny obsah? a ostatne hostingy co? mne to pride cele ako jedna velka fraska na zakrytie niecoho ineho alebo neviem.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10353
Témy: 206
Bydlisko: Semily
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 14:48

Jeffo píše:
Mozno ty hry nehras, nebavia ta, ale to neznamena ze ani ostatnych nie. Ak by ta ti bavilo, mas pc plny warezu
Bejt tebou mluvim jen a jen za sebe.Každej není prazloděj jako ty kterej musí protáhnou každej měsíc XYZ TB ilegálního obsahu.
Fakt mě udivuje jak tu machruješ tím,že jsi prachsprostej zloděj...







_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 10.09.08
Prihlásený: 24.10.23
Príspevky: 2201
Témy: 125
Bydlisko: Harlow England
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 15:06

delong píše:
inak jedna otazka, preco vlastne zrusili megaupload az teraz, to len teraz zistili, ze tam maju nelegalny obsah? a ostatne hostingy co? mne to pride cele ako jedna velka fraska na zakrytie niecoho ineho alebo neviem.


lebo len teraz dali na povrch tieto zákony, ale hneď ich aj stopli, takže tipujem, že ostatné filehosty by šli dole tiež :)

je to fraška ... teraz presne neviem odcitovať aká, ak si popozeráš pár strán do zadu tak tam o tom chalani písali, tuším Jeffo, ale nie som si istý :)







_________________
Laptop Asus TUF A15
Ryzen 5 4600
1650 Ti 4GB
8GB RAM
512gb ssd
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.02.10
Prihlásený: 21.08.17
Príspevky: 67
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava ...
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 15:08

Stale nechapem, preco mali servery v USA a nie niekde inde.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 459 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Rapidshare, filefactory, megaupload problem

v Krčma

11

1276

15.08.2008 17:22

Triminka Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kim Dotcom ukázal nový Megaupload

v Novinky

4

607

09.12.2012 18:08

molnart Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nieco ako rapidshare, megaupload a pod.

v Ostatné

4

572

04.08.2009 20:43

rooobertek Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Dotcom spustí nový Megaupload v nedeľu

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

55

1562

27.01.2013 19:32

BlackBoy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Firewall vypnuty

v Bezpečnosť a firewally

8

983

07.05.2008 20:23

SilverSurfer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vypnutý počítač

v Ostatné

10

544

28.12.2007 14:28

josh.trneny2 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vypnutý antivirus

v Antivíry a antispywary

1

265

17.09.2013 14:57

Ageiris Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Android - build number (vypnuty telefon)

v Android, iOS, Windows Phone (Mobile)

1

443

17.05.2017 10:45

hanesovic Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vypnutý vstupný jack 3.5 konektor

v Zvuk

3

574

22.06.2014 9:27

Bedo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Microtik omnitik vypnuty master lan port

v Siete

0

181

20.11.2012 19:33

BlackB Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nabíja mi NTB len keď je vypnutý

v Operačné systémy Microsoft

4

311

05.08.2023 12:06

metiussv12 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook sa nabíja iba keď je vypnutý

v Notebooky a netbooky

3

740

14.04.2019 18:00

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Sony Vaio cisla namiesto pismen (NumLock vypnuty)

v Notebooky a netbooky

6

416

27.07.2017 14:41

Iv0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook mi nabíja iba keď je vypnutý ?!

v Operačné systémy Microsoft

8

1511

04.02.2010 20:31

FERDA23 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vypnutý počítač pri inštalácii Win7 (x64) a

v Operačné systémy Microsoft

20

514

06.08.2014 21:36

tatko Tom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Xbox One S vydáva zvuky, keď je vypnutý.

v Herné konzoly

1

567

31.07.2019 16:39

LeaR Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra