Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 459 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.02.10
Prihlásený: 21.08.17
Príspevky: 67
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava ...
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 11:04

walther: Ty si myslis, ze ked si tu hru niekto stiahne tak vyvojar dostane menej penazi, alebo ze ked si stiahnem film tak kameraman dostane mensiu vyplatu. Jednak bud by si tu hru/film vobec nekupil a keby si ju aj chcel kupit a stiahne si ju tak nezobere kameramanovi ale tej spolocnosti.

Jeffo. Ludia by nemali inu moznost by si mohli dat cenu aku vy chceli.

Ale jeden ucinok to malo zavretie MU, ostatne serveri sa posr*li a zrusili vyplacanie alebo zmazali videa vsetky


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 11:09

To iste plati aj pri potravinach. Ked ukradnes chlieb, radovy zamestnanec pekarne nedostane mensiu vyplatu. Takze kradnutie obecne by vlastne malo byt v poriadku ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 11:32

walther a KocuR prečo by som nemal dať zadarmo? prečo potom worldoftanks alebo travian alebo zelenimperium alebo hocijaká iná online browser či aj client free hra je zadarmo pri základnej konfigurácii a spoplatňuje len výhodnejšie pozície a možnosti pri hraní? a zoberte si google raz som sa myslím spytoval skade má peniaze,keď má všetko free bolo mi povedané,že z reklamy a predsa to bežný používateľ nepocíti pocítia to len giganti a tí čo sa chcú reklamou zviditeĺniť a predsa je to jedna z najväčších firiem ktorá možno za pár rokov bude monopol s o tom by to malo byť podľa mňa
Johnny keď ukradnem chlieb tak výrobca či predchádzajúci majiteľ ak chce opäť chlieb tak musí ho znovu pripraviť teda ako keby vývojárovi okrem programu samého aj zmazali a 1000000 krát prepísali a nikde neuploadli ani u seba neuložili zdroják pokiaľ mu zdroják ostane tak to je neporovnateľné zatiaľ s ničím materiálnym,lebo klonovanie predmetov pokiaľ viem ešte nevymysleli ak ho niekedy vymyslia tak podľa mňa bude mať hockto highendové grafiky či procesory zadarmo z pololegálnych "skladov" kópii


Naposledy upravil jarrro dňa 21.01.2012 11:48, celkovo upravené 1






_________________
Math is the best!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 11:38

To su online hry a tie pomaly prechadzaju na F2P. Lenze nie z humannosti, ale preto, ze sa im to tak vyplaca. Sam som skusal napr AoE Online alebo NFS World a bez platby je to nehratelne ... . Ini to zase robia kvoli tomu, ze ako platene by nemali sancu. LOTRO napr zaviedlo F2P, pretoze hracska zakladna stala za prd a toto je len sposob akym nejaku vytvorit.

Jednoducho, software je produkt ako kazdy iny a ja naozaj neviem, preco by si zan nemal platit.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.02.10
Prihlásený: 21.08.17
Príspevky: 67
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava ...
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 11:42

Ale nemozes porovnavat warez a kradnutie, tym ze nieco ukradnes tak mu to chyba ked nieco stiahnes tak si to okopirujes, cize kebyze pridem do tesca naskenujem si rozok a doma ho naklonujem tak som nikomu nic neukradol. Aj ked je to uplna debilina







_________________
AMD Ryzen R7 1700X, B350, 16GB Ram, 270x
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 11:43

Pascal, a ty myslíš, že kto platí tých vývojárov? :lol: Že oni dostanú na rok 500 eur a potom hrabe zisk z predaja už len vydavateľ? :lol: Ty si odkiaľ spadol môj zlatý?
Nehovoriac o vplyve pirátstva na tlak vydavateľov na vývojárov vyvíjať nové a nové ochrany, ktoré v konečnom dôsledku poškodzujú LEN platiacich ľudí a celkovo predražujú vývoj.
To, že by si si tú hru nekúpil predsa nikoho nezaujíma, to je už tvoj problém. Stráviš pri hre dni/týždne/mesiace/roky, a nie si za to ochotný zaplatiť povedzme 20 eur? Fascinuje ma, ako ľudia vrážajú stovky či tisíce eur do drahých zostáv, predražených notebookov atď, a potom na fórach plačú, aké sú drahé hry a že si ich nemôžu dovoliť a preto je kradnutie vlastne OK.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 11:45

Pascal píše:
Ale nemozes porovnavat warez a kradnutie, tym ze nieco ukradnes tak mu to chyba ked nieco stiahnes tak si to okopirujes, cize kebyze pridem do tesca naskenujem si rozok a doma ho naklonujem tak som nikomu nic neukradol. Aj ked je to uplna debilina


Ano, to je pravda a keby tu ta moznost bola, kazdy by to tak robil. Podla teba je to v poriadku ? Svet v ktorom si kazdy oskenuje rozok vystaveny na namesti ? No, znie to uzasne, ale ja sa stavim, ze ten co ten rozok upiekol by sa na teba na druhy den vyprdol a mohol by si hladovat. Pre neho by totiz jeho praca stratila vyznam ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.02.10
Prihlásený: 21.08.17
Príspevky: 67
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava ...
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 11:46

To je nekonecna diskusia toto. No nwm ale pochybujem ze nejaky vyvojar v nejakej mega firme nedostava mesacny plat a plat sa mu meni podla toho kolko ludi si to kupi.

Ale niektory hry sa dnes neoplati kupovat vobec. Ani zadarmo.







_________________
AMD Ryzen R7 1700X, B350, 16GB Ram, 270x
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 11:49

No a pokial ta niekto bude tlacit taku hru kupit, tak sem len pekne napis a nieco s tym spravime :rolleyes: Rovnako tak sa neoplati kupit xy inych veci. Preto su na fore "tony" tem o tom aky kupit notebook, telefon, auto, a cokolvek hmotne, no "ziadna" o tom aku si kupit hru. Clovek proste bez umu stahuje co mu pride pod ruku a casom sa dopracuje k tomu, ze mu to pride uplne v poriadku.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 11:53

Pokial tu bude ta moznost stahovania, budem to robit nadalej, nesom piratofil, nezastavam sa toho, ale nesom predsa blby, ze si hru kupim ked ju mozem mat zdarma a nechodte namna s tymi recami a co vyvojari a bla bla bla, ano mrzi ma to ze ich hackeri takto okradaju, bohuzial, realita.







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 11:53

Keď sa ich neoplatí kúpiť, tak sa ich neoplatí ani hrať.
Neviem, čo na tom nedokážeš pochopiť, Johnnny to už napísal, ja to píšem posledných 10 strán. Skús začať vyvíjať nejaký software na profesionálnej úrovni, zožeň poriadny tím, ktorý budeš musieť platiť, postaraj sa o marketing a potom sa sem vráť. Oceníš si to povedzme na 50 eur za kópiu a budeš sa tešiť na zisky. Ja ti ten software ukradnem, začnem ho šíriť ďalej a do ksichtu ti poviem, že som ti žiadnu škodu nespôsobil. Pokús sa do tej pozície aspoň na chvíľu vcítiť. Neviem si predstaviť jediného vývojára, ktorý by sa z toho potešil.

Čo sa týka platov, myslíš, že ich plat sa neodvíja od toho, ako je ich hra(program) zisková? Myslíš, že vydavateľ a sponzori ich budú naďalej dotovať, ak sa hra nebude predávať?







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.02.10
Prihlásený: 21.08.17
Príspevky: 67
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava ...
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 11:58

Warez tu vzdy bol aj bude stym sa nic spravit neda.

Jedina cesta je kvalitny MP, kde treba originalku a proste sa to oplati, je to blbe ale je to tak.
Takto uz ide viacej firiem.

Niesom milionar aby som dal 50 €za hru co prejdem za 4 hodiny.







_________________
AMD Ryzen R7 1700X, B350, 16GB Ram, 270x
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 11:59

Pascal to vystihol úplne presne mám na mysli
Pascal napísal:
Ale nemozes porovnavat warez a kradnutie, tym ze nieco ukradnes tak mu to chyba ked nieco stiahnes tak si to okopirujes, cize kebyze pridem do tesca naskenujem si rozok a doma ho naklonujem tak som nikomu nic neukradol. Aj ked je to uplna debilina
Johnny áno vtedy by to bolo v poriadku prečo nie pokiaľ originál nezmizne tak sa nemá čo kto rozčuľovať prečo by niekto nemohol využívať moje srdce(orgán v tele) pokiaľ by mi tým nijako neublížil? t.j mne by tiež to srdce neporušené ostalo







_________________
Math is the best!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 12:03

A kolko namahy a investicii si presne vlozil do vyvoja vlastneho srdca ? Pretoze moje je free ... .







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 12:06

jarrro, debatuje sa tu o tom už 11 strán, odmietam sa opakovať. Ak si to z toho nedokázal pochopiť, je to tvoj problém. Počítam, že za kradnutie nepovažuješ ani prisvojenie si cudzích nápadov či zásluh, keďže tie takisto dotyčnému nezmiznú. Trochu sa zobuď. Hovoríš o výsledku práce druhých ľudí, čo kradneš.

Pascal, ale čo by sa s tým nič nedalo urobiť, dá sa. Len treba začať od seba a netváriť sa ako pokrytec, ktorému to síce akože vadí, ale na druhej strane tu ako Jeffo vypisuje, že je to vlastne v poriadku a bude v tom pokračovať, kým sa bude dať. K cene hier a kvalite som sa už vyjadril. Ty očividne patríš k jednej skupine ľudí, ktorú som špeciálne opisoval, takže ak si polistuješ v téme dozadu, určite sa tam nájdeš.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 12:06

Pre vyvojarov je lepsie, ak si hru niekto stiahne akoby ju vobec nikdy nevidel a nekupil, no dalsi diel by mozno aj kupil, ci pre MP alebo nieco ine, aj to je forma reklamy.







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 12:07

tak teda nie srdce,ale čo ja viem Bugatti Veyron(nemám ho je to len príklad)
a okrem toho nikde som nenapísal,že by to malo byť úplne zadarmo,ale len v základnej konfigurácii kto by chcel lepšie zbrane alebo prvky v hre či MP by si zaplatil ideálne aspoň pre mňa formou SMS samozrejme drahšou ako bežné alebo Paypalom či kartou.


Naposledy upravil jarrro dňa 21.01.2012 12:13, celkovo upravené 1






_________________
Math is the best!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 12:09

Jeffo píše:
Pre vyvojarov je lepsie, ak si hru niekto stiahne akoby ju vobec nikdy nevidel a nekupil, no dalsi diel by mozno aj kupil, ci pre MP alebo nieco ine, aj to je forma reklamy.

najblbší argument aký ťa mohol napadnúť :) Ale neprekvapuje ma to, opakujete si ho tu na ospravedlnenie sa už pár strán. Ale to, že kradnutie je reklama na ďalšie kradnutie, ťa už akosi nenapadlo, čo? Sám predsa píšeš, že kým sa to bude dať, budeš ďalej kradnúť, tak čo si tu vymýšľaš za sprostosti, že si MOŽNO kúpiš ďalší diel?
Nemáš potuchy, čo je to vyvíjať software.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 12:12

Walther, aj ked ti neverim ani slovo, dufam ze toto vsetko pises s cistym stdcom a stitom, ze si poctivy anjel, ktory si nikdy nic z netu nestiahol, svatec, boh, tebe asi vyvojari chodia nohy bozkavat,. Lol si smiesny.







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 12:12

jarrro píše:
tak teda nie srdce,ale čo ja viem Bugatti Veyron(nemám ho je to len príklad)


Mas predstavu, kolko stoji vyroba a vyvoj Veyrona ? Odhliadnuc od toho, ze ani pri cene za aku sa predava je to silne stratovy projekt, nemyslim, ze by sa im pacilo, keby si ho kazdy naskenoval "jarrovim skenerom". Ano, nikomu by si nic neukradol, ale vazne si myslis, ze by si VW dal este niekedy namahu s niecim podobnym ?







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 12:13

Walther, kazatel, otce, ty si vyvojar?







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 12:14

Odpoved sa ti nebude pacit :rolleyes:







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 12:15

Zeby mu ukradli vsetko :lol:







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 12:17

Jeffo, lenze ty aspon uznas, ze to nie je v poriadku. Ja tiez warezacim, aj ked sa trochu ovladam, walter mozno tiez, netusim. Ale kradnut nieco a tvrdit, ze je to OK len preto, ze je to jednoduche a nikomu tym nesposobim skodu je trochu arogantne, nemyslis ?







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 12:18

Áno Jeffo, som vývojár, predstav si to.
A o svojom sťahovaní som už písal. Akceptujem jediné - hudbu a filmy, keďže tie sú verejne distribuované zadarmo a stiahnutie hudby nie je o nič horšie ako nahratie pesničky na pásku. Pokiaľ viem, tieto dve veci sú u nás stále legálne.
Čo sa týka softwaru a hier, ani si nepamätám, kedy som niečo také stiahol. Áno, keď som bol teenager, nechápal som to. Ale môžeš prísť kľudne na návštevu, či u mňa nájdeš jediný kradnutý SW. A môžeš mi veriť, že za pirátstvo nadávam každému známemu, o kom to viem, a nie takto mierne ako tu na fóre.

Keby som to nemal písať s čistým srdcom, tak to tu nepíšem. Ak mi neveríš, nejako necítim potrebu ťa tu o tom donekonečna presviedčať. Mám lepšiu robotu na práci.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 12:19

Ved iasne, ja to cele chapem ale walther to nejak neprekusne, neprekusne realitu, dnesny svet kde sa len krqdne a zabija, na nikoho sa nehladi, warezakom su vyvojari proste ukrqdnuty, smola hrusky.







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.02.10
Prihlásený: 21.08.17
Príspevky: 67
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava ...
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 12:20

walther: Kukol som si strany dozadu ale nic som tam nenasiel. Niesom ztych co stahuju kazdu hru hned jak je na trhu. Stiahnem si raz zacas ked je nieco velke a po hodine zistim, ze je to uplna **** a viac to nezapnem. A vzdy sa vratim k 7 rocnemu rFactoru. Sa ani necudujem ze warez stale rastie ked su hry coraz horsie same porty a podobne.

Ok ty si vsetko kupujes ale si aj nato zarobis. Ja chodim do skoly cely tyzden ztoho 2 hodiny preestujem pridem vecer a kedy mam robit cez vykend, vsak by som sa zblaznil.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 12:23

Walther a ty si myslys, ze tie tvoje kazne niekoho aj zaujimaju? Maximalne si skodis sam sebe :-) si myslis, ze polovica sveta si pred kliknutim na dowload povie, ummm to by som nemal :D







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 12:25

Jeffo, ocividne napriklad teba, ked s nim tolko debatujes. Ked ta to nezaujima, viacej do tejto temy nelez a budes spokojny.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Megaupload vypnutý

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2012 12:27

Nie, tak ja to len citam, ale pocuvat by som to asi nechcel, ako pisal, ze dava kazne kazdemu.







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 459 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Rapidshare, filefactory, megaupload problem

v Krčma

11

1280

15.08.2008 17:22

Triminka Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kim Dotcom ukázal nový Megaupload

v Novinky

4

611

09.12.2012 18:08

molnart Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nieco ako rapidshare, megaupload a pod.

v Ostatné

4

573

04.08.2009 20:43

rooobertek Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Dotcom spustí nový Megaupload v nedeľu

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

55

1569

27.01.2013 19:32

BlackBoy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vypnutý počítač

v Ostatné

10

550

28.12.2007 14:28

josh.trneny2 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vypnutý antivirus

v Antivíry a antispywary

1

271

17.09.2013 14:57

Ageiris Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Firewall vypnuty

v Bezpečnosť a firewally

8

985

07.05.2008 20:23

SilverSurfer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Android - build number (vypnuty telefon)

v Android, iOS, Windows Phone (Mobile)

1

448

17.05.2017 10:45

hanesovic Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vypnutý vstupný jack 3.5 konektor

v Zvuk

3

589

22.06.2014 9:27

Bedo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Microtik omnitik vypnuty master lan port

v Siete

0

185

20.11.2012 19:33

BlackB Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vypnutý počítač pri inštalácii Win7 (x64) a

v Operačné systémy Microsoft

20

519

06.08.2014 21:36

tatko Tom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nabíja mi NTB len keď je vypnutý

v Operačné systémy Microsoft

4

336

05.08.2023 12:06

metiussv12 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook sa nabíja iba keď je vypnutý

v Notebooky a netbooky

3

749

14.04.2019 18:00

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Sony Vaio cisla namiesto pismen (NumLock vypnuty)

v Notebooky a netbooky

6

424

27.07.2017 14:41

Iv0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook mi nabíja iba keď je vypnutý ?!

v Operačné systémy Microsoft

8

1519

04.02.2010 20:31

FERDA23 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Xbox One S vydáva zvuky, keď je vypnutý.

v Herné konzoly

1

576

31.07.2019 16:39

LeaR Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra