[ Príspevkov: 18 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.07.07
Prihlásený: 25.01.19
Príspevky: 34
Témy: 6 | 6
NapísalOffline : 08.03.2012 20:50 | MB k Q6600

zdravim potreboval by som nieaku dobru MB K procesoru intelQ6600 /4jadro/ mam tam teraz asus pro5 a uz na dobro odchadza ,najprv zvukovka ,teraz sietovka ,nemusi bit integrovana grafika .. dakujem


Offline

Správca fóra
Správca fóra
MB k Q6600

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12446
Témy: 38 | 38
NapísalOffline : 08.03.2012 20:58 | MB k Q6600

rozpocet?
http://www.alza.sk/msi-g41m-p43-combo-d285307.htm


_________________
always is always wrong
Offline

Užívateľ
Užívateľ
MB k Q6600

Registrovaný: 12.01.12
Prihlásený: 28.03.16
Príspevky: 1371
Témy: 53 | 53
Bydlisko: Kočice
NapísalOffline : 08.03.2012 21:00 | MB k Q6600

napr. http://datacomp.sk/mb-asus-p5g41t-m-lx-775-_d62015.html

// pridané po 1 minúte od posledného príspevku

práve som na tú MSI pozeral :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.07.07
Prihlásený: 25.01.19
Príspevky: 34
Témy: 6 | 6
Napísal autor témyOffline : 09.03.2012 7:19 | MB k Q6600

sorry rozpocet max 80eury... :roll:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
MB k Q6600

Registrovaný: 12.01.12
Prihlásený: 28.03.16
Príspevky: 1371
Témy: 53 | 53
Bydlisko: Kočice
NapísalOffline : 09.03.2012 18:27 | MB k Q6600

tak kľudne vezmi tú MSI


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.07.07
Prihlásený: 25.01.19
Príspevky: 34
Témy: 6 | 6
Napísal autor témyOffline : 11.03.2012 16:58 | MB k Q6600

dakujem ..hotovo objednane ..MSI g41 p43 combo ..dakujem zucastnenim LOCK


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
MB k Q6600

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 26.06.26
Príspevky: 17250
Témy: 111 | 111
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 11.03.2012 23:11 | MB k Q6600

radsej by som bral ten asus, ta msi vyzera satlavo uz na pohlad, ale ked si objednal uz je to jedno, no a pokial chces taktovat, lepsie by bolo nieco s p45 chipsetom a poriadnejsim napajanim.


_________________
PC: Asrock Fatal1ty E3V5 OC, Xeon E3 1230v5@4,1GHz + Scythe Ninja 4, Gigabyte RTX5060OC, 1TB ssd + 10TB storage, 16GB ddr4 kit Kingston@2400MHz, Super Flower 550W gold, NZXT S340, HP E272q QHD IPS, Razer Abyssus V2, FiiO E12 + Hifiman HE400i
NB: HP Victus 16, Ryzen5 5600H, RTX3060, 16 GB ram, 1 TB ssd, FHD IPS 144Hz, Bang&Olufsen
NB2: Dell Vostro 7570, i5-7300HQ, gtx 1060, 8 GB ram, 128 GB ssd+1 TB hdd, FHD IPS, W10Pro
MT: Motorola edge 60 pro. CAR: Leon ST 2016 Cupra 265 manual, Ford Tourneo Courier 2025 1,0ecoboost 92kW automat
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.07.07
Prihlásený: 25.01.19
Príspevky: 34
Témy: 6 | 6
Napísal autor témyOffline : 15.07.2013 3:05 | MB k Q6600

znovu sa obraciam na vas s prosbou ,,po určitej dobe my zdochla aj ,,nova,, MB /syn sa chcel pochvalit kamošom a povysaval vnútro PC a zrazu nejde len PC ...len 3x pipne a potom este raz a žiaden obraz /skontroloval som všetky konektori všetko je tak ako ma bit len PC je death/,, poradte teraz aku naj.. dosku k tomu procesoru /co su teraz v ponuke /.alebo by to mohla bit aj ina porucha ???dakujem za všetky odpovede..


Offline

Čestný člen
Čestný člen
MB k Q6600

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo
NapísalOffline : 15.07.2013 7:53 | MB k Q6600

Orataj tie pipnutia, bacha rataj kratke a dlhe ako idu zasebou, resetni pripadne bios vybratim baterky z dosky alebo jumperom


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.06.12
Prihlásený: 19.05.25
Príspevky: 599
Témy: 22 | 22
Bydlisko: Detva
NapísalOffline : 18.07.2013 15:03 | MB k Q6600

Kto to kedy videl vysavat PC.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
MB k Q6600

Registrovaný: 17.08.11
Prihlásený: 21.04.26
Príspevky: 2507
Témy: 75 | 75
Bydlisko: Brvnište, t...
NapísalOffline : 18.07.2013 16:53 | MB k Q6600

ja na pc pouzivam vysavac 10 rokov a este neskapalo nic. popozeraj ci niekde nieco neodpadlo z mb


_________________
CPU: AMD Ryzen 2700X, Chladič: Cooler Master MasterLiquid ML240L RGB Ram: G.SKILL 16 GB KIT DDR4 3200 MHz CL14 Trident Z RGB, Základná doska: ASUS ROG STRIX X470-F GAMING, GPU: ASUS ROG STRIX RX VEGA 64, Zdroj: Seasonic Prime 650 W Platinum, SSD: Samsung 970 EVO, 500 GB HDD1: Seagate Barracuda 7200.14 1000GB, HDD2 2,5 Samsung SpinPoint M6 250gb, ASUS DVD DRW-24D5MT, Skrinka: Fractal Design Define R6 Blackout Tempered Glass, Monitor: BENQ GW2320
Mobil: Huawei Mate 10 lite Slúchadlá: AKG K141 Studio, AKG K420, Xiaomi Piston 2
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
MB k Q6600

Registrovaný: 11.09.11
Prihlásený: 24.06.26
Príspevky: 5670
Témy: 38 | 38
Bydlisko: Michalovce
NapísalOffline : 18.07.2013 16:56 | MB k Q6600

prečo nie ked si opatrny ,
hrube a viditelne vrstvy prachu sa takto daju odstraniť a na jemnejšie čistenie už použiť stlačeny vzduch

samozrejme ked vysaval štylom že rypal hubicou po doske a poškodil niečo tak to už je ina vec...


_________________
PC: cpu: ryzen 5700x , mb: ASUS TUF GAMING B550-PLUS WIFI II ,
cooler: DeepCool AK400 , memory: 2x16gb Kingston FURY renegade black 3600MHz cl16
vga: Asus Dual RTX 2070 SUPER (EVO OC) , psu: EVGA 600 GD , ssd: Crucial P3 Plus 1TB NVMe ,
case: Fractal Design Focus 2 Black Solid , headphones: Beyerdynamic MMX 100 , Audio-Technica ATH-M20x
sound card: Creative Sound BlasterX AE-5 Plus , monitor: MSI Optix G241 , operating system: windows 10 PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.07.07
Prihlásený: 25.01.19
Príspevky: 34
Témy: 6 | 6
Napísal autor témyOffline : 18.07.2013 18:38 | MB k Q6600

to brmbo pri zapnutí PC pípne 1x krát dlhšie následne 3xkratke a po 8 sekundách ešte raz dlhšie na monitore sa nezobrazí nič/je úplne tmavý ako keby ani monitor nebol zapnutý/ ..
popozeral som cely PC a odpadnuté tam nieje nič,alebo nejako uvolnené ..
Ano PC sa nevysáva to viem aj ja ,,ale synator mal doma kamošov/bol sam doma / a niečí rozumný nápad /neviem koho /bol povysávať zbaviť PC od prachu ..Ja pravidelne raz do roka vyfúkam PC z kompresorom ..a nikdy sa nič nestalo ..

Ďakujem za každú radu pri kúpe novej MB ,,alebo skúsiť po-riešiť aká by to mala bit porucha ..možno MB bude OK..


Offline

Čestný člen
Čestný člen
MB k Q6600

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo
NapísalOffline : 19.07.2013 9:01 | MB k Q6600

podla toho co zadavas by to mali byt ramky
takze skus popozerat samotne moduly ramiek, ci sa to tomu tvojmu sikovnemu synatorovi pri tej machrovine s vysavacom nepodarilo povytahovat, skus ich dotlacit, pripadne poprehadzovat do inych slotov, ak ide o dosku tu MSI combo dualchannel by mal byt v prvom a tretom slote, teda modrych, samozrejme zavisi od poctu modulov ram kolko mas


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.07.07
Prihlásený: 25.01.19
Príspevky: 34
Témy: 6 | 6
Napísal autor témyOffline : 29.07.2013 20:38 | MB k Q6600

ramky som vymenil za nove poprehadzoval v moduloch a nič/stále to iste / ,,takže asi MB ?? a teraz ktorú mam kupit? ďakujem


Offline

Čestný člen
Čestný člen
MB k Q6600

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo
NapísalOffline : 29.07.2013 20:42 | MB k Q6600

je to ramkami, takze skus od kamosa, znameho pozicat podobne a skusit s tym aby si sa vyhol prerabke prakticke celeho pc


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.07.07
Prihlásený: 25.01.19
Príspevky: 34
Témy: 6 | 6
Napísal autor témyOffline : 30.07.2013 3:28 | MB k Q6600

ako som písal v predošlom príspevku ramku som si zakúpil novu a skúšal som ju vo všetkých slotoch /4/a pc sa sprava tak isto ako s povodnimy ramkami ....:-(


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.11.08
Príspevky: 39
Témy: 5 | 5
NapísalOffline : 16.10.2013 21:08 | MB k Q6600

Kým kúpiš novú dosku príp. procesor, najprv si over, či je skutočne chyba tam, inak vyhodíš prachy zbytočne a iba ťa to nasere. Rozpojiť všetky konektory, vodiče, a znovu zapojiť, ak je možnosť, skúsiť to spustiť s iným proc., ramkami a pod...

Inak - Keď sa Pc nevysáva tak čo ho sprchuješ? :-)
Keď mám 2mm vrstvu prachu, že sa k tomu už takmer nedostane žiadny vzduch, tak čo iné s tým , ak nie vysať?
Raz som už dosku aj osprchoval a v kľude šlapala ďalej, podstatné je dať si pozor na static. elektrinu a nechať to po takej procedúre riadne vysušiť, kým to spustím. Rýchlejšie je ale určite vysatie, a pokiaľ nezavadíš rúrou o nejakú citlivú časť a neulomíš kontakty, malo by to byť v pohode. Nepoužívať ale kefy a pod. chlpaté hubice, ktoré by mohli vytvárať static. náboj.


 [ Príspevkov: 18 ] 


MB k Q6600



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Q6600

v Biosy a ladenie výkonu

6

798

03.12.2008 0:02

TySooNx

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Q6600

v Intel

10

656

31.01.2012 10:07

Rushhh

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Q6600

v Intel

4

514

22.02.2010 15:33

Ferinciatko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Q6600

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Biosy a ladenie výkonu

30

2200

22.12.2008 22:32

MaRtQoO

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Q6600

v Biosy a ladenie výkonu

3

814

16.03.2009 20:12

f3ro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Q6600 teplota

v Intel

8

574

05.03.2011 12:57

Robert1106

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pretaktovanie Q6600

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Biosy a ladenie výkonu

44

3665

14.03.2013 2:33

Nadzi

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pretaktovanie Q6600

v Chladiče a všetky druhy chladenia

7

730

30.12.2008 15:52

A2C

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

q6600 poradte

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Biosy a ladenie výkonu

39

2550

28.09.2008 14:51

renderman

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Q6600 teploty

v Intel

9

625

12.11.2011 19:48

palino2255

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Chladenie Q6600

v Chladiče a všetky druhy chladenia

23

1642

28.09.2008 18:53

sheiR

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

overclock Q6600

v Biosy a ladenie výkonu

1

742

20.09.2008 10:39

stopa27

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

975 + Q6600

v Biosy a ladenie výkonu

12

668

30.03.2011 19:09

mirom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

OC Q6600

v Biosy a ladenie výkonu

4

398

05.01.2012 22:15

palino2255

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

K: Q6600

v Bazár

0

421

17.02.2010 21:19

ertin

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Q6600/Q9300

v Procesory

3

742

07.01.2009 14:35

Jaro



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF