Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 18 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 06.07.07 Prihlásený: 25.01.19 Príspevky: 34 Témy: 6 | 6 |
zdravim potreboval by som nieaku dobru MB K procesoru intelQ6600 /4jadro/ mam tam teraz asus pro5 a uz na dobro odchadza ,najprv zvukovka ,teraz sietovka ,nemusi bit integrovana grafika .. dakujem
|
|
Registrovaný: 08.08.09 Príspevky: 12446 Témy: 38 | 38 |
_________________ always is always wrong |
|
Registrovaný: 12.01.12 Prihlásený: 28.03.16 Príspevky: 1371 Témy: 53 | 53 Bydlisko: Kočice | |
Registrovaný: 06.07.07 Prihlásený: 25.01.19 Príspevky: 34 Témy: 6 | 6 |
sorry rozpocet max 80eury... 
|
|
Registrovaný: 12.01.12 Prihlásený: 28.03.16 Príspevky: 1371 Témy: 53 | 53 Bydlisko: Kočice | |
Registrovaný: 06.07.07 Prihlásený: 25.01.19 Príspevky: 34 Témy: 6 | 6 |
dakujem ..hotovo objednane ..MSI g41 p43 combo ..dakujem zucastnenim LOCK
|
|
Registrovaný: 25.08.07 Prihlásený: 26.06.26 Príspevky: 17250 Témy: 111 | 111 Bydlisko: Košice |
radsej by som bral ten asus, ta msi vyzera satlavo uz na pohlad, ale ked si objednal uz je to jedno, no a pokial chces taktovat, lepsie by bolo nieco s p45 chipsetom a poriadnejsim napajanim.
_________________ PC: Asrock Fatal1ty E3V5 OC, Xeon E3 1230v5@4,1GHz + Scythe Ninja 4, Gigabyte RTX5060OC, 1TB ssd + 10TB storage, 16GB ddr4 kit Kingston@2400MHz, Super Flower 550W gold, NZXT S340, HP E272q QHD IPS, Razer Abyssus V2, FiiO E12 + Hifiman HE400i NB: HP Victus 16, Ryzen5 5600H, RTX3060, 16 GB ram, 1 TB ssd, FHD IPS 144Hz, Bang&Olufsen NB2: Dell Vostro 7570, i5-7300HQ, gtx 1060, 8 GB ram, 128 GB ssd+1 TB hdd, FHD IPS, W10Pro MT: Motorola edge 60 pro. CAR: Leon ST 2016 Cupra 265 manual, Ford Tourneo Courier 2025 1,0ecoboost 92kW automat |
|
Registrovaný: 06.07.07 Prihlásený: 25.01.19 Príspevky: 34 Témy: 6 | 6 |
znovu sa obraciam na vas s prosbou ,,po určitej dobe my zdochla aj ,,nova,, MB /syn sa chcel pochvalit kamošom a povysaval vnútro PC a zrazu nejde len PC ...len 3x pipne a potom este raz a žiaden obraz /skontroloval som všetky konektori všetko je tak ako ma bit len PC je death/,, poradte teraz aku naj.. dosku k tomu procesoru /co su teraz v ponuke /.alebo by to mohla bit aj ina porucha ???dakujem za všetky odpovede..
|
|
Registrovaný: 08.01.09 Príspevky: 27812 Témy: 149 | 149 Bydlisko: Sládkovičovo |
Orataj tie pipnutia, bacha rataj kratke a dlhe ako idu zasebou, resetni pripadne bios vybratim baterky z dosky alebo jumperom
_________________ book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie |
|
Registrovaný: 13.06.12 Prihlásený: 19.05.25 Príspevky: 599 Témy: 22 | 22 Bydlisko: Detva |
Kto to kedy videl vysavat PC.
|
|
Registrovaný: 17.08.11 Prihlásený: 21.04.26 Príspevky: 2507 Témy: 75 | 75 Bydlisko: Brvnište, t... |
ja na pc pouzivam vysavac 10 rokov a este neskapalo nic. popozeraj ci niekde nieco neodpadlo z mb
_________________ CPU: AMD Ryzen 2700X, Chladič: Cooler Master MasterLiquid ML240L RGB Ram: G.SKILL 16 GB KIT DDR4 3200 MHz CL14 Trident Z RGB, Základná doska: ASUS ROG STRIX X470-F GAMING, GPU: ASUS ROG STRIX RX VEGA 64, Zdroj: Seasonic Prime 650 W Platinum, SSD: Samsung 970 EVO, 500 GB HDD1: Seagate Barracuda 7200.14 1000GB, HDD2 2,5 Samsung SpinPoint M6 250gb, ASUS DVD DRW-24D5MT, Skrinka: Fractal Design Define R6 Blackout Tempered Glass, Monitor: BENQ GW2320 Mobil: Huawei Mate 10 lite Slúchadlá: AKG K141 Studio, AKG K420, Xiaomi Piston 2 |
|
Registrovaný: 11.09.11 Prihlásený: 24.06.26 Príspevky: 5670 Témy: 38 | 38 Bydlisko: Michalovce |
prečo nie ked si opatrny , hrube a viditelne vrstvy prachu sa takto daju odstraniť a na jemnejšie čistenie už použiť stlačeny vzduch
samozrejme ked vysaval štylom že rypal hubicou po doske a poškodil niečo tak to už je ina vec...
_________________ PC: cpu: ryzen 5700x , mb: ASUS TUF GAMING B550-PLUS WIFI II , cooler: DeepCool AK400 , memory: 2x16gb Kingston FURY renegade black 3600MHz cl16 vga: Asus Dual RTX 2070 SUPER (EVO OC) , psu: EVGA 600 GD , ssd: Crucial P3 Plus 1TB NVMe , case: Fractal Design Focus 2 Black Solid , headphones: Beyerdynamic MMX 100 , Audio-Technica ATH-M20x sound card: Creative Sound BlasterX AE-5 Plus , monitor: MSI Optix G241 , operating system: windows 10 PRO |
|
Registrovaný: 06.07.07 Prihlásený: 25.01.19 Príspevky: 34 Témy: 6 | 6 |
to brmbo pri zapnutí PC pípne 1x krát dlhšie následne 3xkratke a po 8 sekundách ešte raz dlhšie na monitore sa nezobrazí nič/je úplne tmavý ako keby ani monitor nebol zapnutý/ .. popozeral som cely PC a odpadnuté tam nieje nič,alebo nejako uvolnené .. Ano PC sa nevysáva to viem aj ja ,,ale synator mal doma kamošov/bol sam doma / a niečí rozumný nápad /neviem koho /bol povysávať zbaviť PC od prachu ..Ja pravidelne raz do roka vyfúkam PC z kompresorom ..a nikdy sa nič nestalo ..
Ďakujem za každú radu pri kúpe novej MB ,,alebo skúsiť po-riešiť aká by to mala bit porucha ..možno MB bude OK..
|
|
Registrovaný: 08.01.09 Príspevky: 27812 Témy: 149 | 149 Bydlisko: Sládkovičovo |
podla toho co zadavas by to mali byt ramky takze skus popozerat samotne moduly ramiek, ci sa to tomu tvojmu sikovnemu synatorovi pri tej machrovine s vysavacom nepodarilo povytahovat, skus ich dotlacit, pripadne poprehadzovat do inych slotov, ak ide o dosku tu MSI combo dualchannel by mal byt v prvom a tretom slote, teda modrych, samozrejme zavisi od poctu modulov ram kolko mas
_________________ book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie |
|
Registrovaný: 06.07.07 Prihlásený: 25.01.19 Príspevky: 34 Témy: 6 | 6 |
ramky som vymenil za nove poprehadzoval v moduloch a nič/stále to iste / ,,takže asi MB ?? a teraz ktorú mam kupit? ďakujem
|
|
Registrovaný: 08.01.09 Príspevky: 27812 Témy: 149 | 149 Bydlisko: Sládkovičovo |
je to ramkami, takze skus od kamosa, znameho pozicat podobne a skusit s tym aby si sa vyhol prerabke prakticke celeho pc
_________________ book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie |
|
Registrovaný: 06.07.07 Prihlásený: 25.01.19 Príspevky: 34 Témy: 6 | 6 |
ako som písal v predošlom príspevku ramku som si zakúpil novu a skúšal som ju vo všetkých slotoch /4/a pc sa sprava tak isto ako s povodnimy ramkami ....:-(
|
|
Registrovaný: 02.11.08 Príspevky: 39 Témy: 5 | 5 |
Kým kúpiš novú dosku príp. procesor, najprv si over, či je skutočne chyba tam, inak vyhodíš prachy zbytočne a iba ťa to nasere. Rozpojiť všetky konektory, vodiče, a znovu zapojiť, ak je možnosť, skúsiť to spustiť s iným proc., ramkami a pod... Inak - Keď sa Pc nevysáva tak čo ho sprchuješ? Keď mám 2mm vrstvu prachu, že sa k tomu už takmer nedostane žiadny vzduch, tak čo iné s tým , ak nie vysať? Raz som už dosku aj osprchoval a v kľude šlapala ďalej, podstatné je dať si pozor na static. elektrinu a nechať to po takej procedúre riadne vysušiť, kým to spustím. Rýchlejšie je ale určite vysatie, a pokiaľ nezavadíš rúrou o nejakú citlivú časť a neulomíš kontakty, malo by to byť v pohode. Nepoužívať ale kefy a pod. chlpaté hubice, ktoré by mohli vytvárať static. náboj.
|
|
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 18 ] | |
|