Matias82 - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 6 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Windows   Téma: Problém windowsu XP pri štarte notebooku /modrá smrť/


Odpovede: 7
Zobrazenia: 1291


1. má presne tento book http://hp-compaq.katalog-notebookov.sk/ ... paq-6720s/ a neviem o tom že by mala niečo v pci express slote
2. záruka je v čudu ...proste sa nenašla
3. nie nepadol jej a nijak s ním ani nezatriasla
4. odkedy som odstránil nod a dal som aviru, zatiaľ ani raz nevyskočila modr...

 Fórum: Windows   Téma: Problém windowsu XP pri štarte notebooku /modrá smrť/


Odpovede: 7
Zobrazenia: 1291


Je to možné že to má niečo s nodom? Bo som odinštaloval nod bo pri spúštaní mi vypisoval že chyba v komunikácii s jadrom alebo niečo také...a nespustil sa. Som ho teda odinštaloval, resetol a znova nainštaloval....a pak znova resetol a pri spúštaní vyskočila zase modrá smrť s tým hlásením. Idem skús...

 Fórum: Windows   Téma: Problém windowsu XP pri štarte notebooku /modrá smrť/


Odpovede: 7
Zobrazenia: 1291


Potrebujem poradiť bo na toto som už krátky a neviem si rady. :cry:
Holke začal v stredu pri štarte windowsu XP book hp compaq 6720s vyhadzovať modrú smrť. Najprv som si myslel že je sa niečo stalo s windowsom tak som ho preinštaloval, po preinštalovaní sa však chyba znova objavila, ale čo je čudné...

 Fórum: Windows   Téma: INSTALL WINDOWS XP FROM USB


Odpovede: 2
Zobrazenia: 21804


našiel som tento link :
http://articles.techrepublic.com.com/51 ... ag=nl.e138

cez to "BartPE and PE Builder" by sa to malo dať urobiť...???

 Fórum: Windows   Téma: INSTALL WINDOWS XP FROM USB


Odpovede: 2
Zobrazenia: 21804


zaujíma Že či náhodou niekto neviete ako prerobiť INSTAL CD WINDOW-su XP na USB klúč....tak aby klúč bol bootovatelný a pak na nom by sa spustila inštalácia XP, a inštaloval by som ho na C:
Potrebujem to vedieť kvoli PC EEE 1000H bo tam neni mechanika....a nemienim si ju kupovať.
Ževraj sa to dá ...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: ASUS EEE pc 1000H


Odpovede: 27
Zobrazenia: 4147


Tiež sa chcem spýtať...idem kupovať kamarátke book eee 1000H /ktorý bude využívať len ako doplnkový a nosiť si ho sem tam do roboty/ a mám nejaké halušky či by ste niekto nevedeli poradiť:

1. Grafika, čo na nej fičí....kedže je vstavaná či nezaťažuje ramku?
2. Či kúpiť s 1 GB ramkou alebo 2 GB r...
Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 6 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF