| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Windows Téma: Problém windowsu XP pri štarte notebooku /modrá smrť/ |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 1291
| 1. má presne tento book http://hp-compaq.katalog-notebookov.sk/ ... paq-6720s/ a neviem o tom že by mala niečo v pci express slote
2. záruka je v čudu ...proste sa nenašla
3. nie nepadol jej a nijak s ním ani nezatriasla
4. odkedy som odstránil nod a dal som aviru, zatiaľ ani raz nevyskočila modr... |
|
Fórum: Windows Téma: Problém windowsu XP pri štarte notebooku /modrá smrť/ |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 1291
| | Je to možné že to má niečo s nodom? Bo som odinštaloval nod bo pri spúštaní mi vypisoval že chyba v komunikácii s jadrom alebo niečo také...a nespustil sa. Som ho teda odinštaloval, resetol a znova nainštaloval....a pak znova resetol a pri spúštaní vyskočila zase modrá smrť s tým hlásením. Idem skús... |
|
Fórum: Windows Téma: Problém windowsu XP pri štarte notebooku /modrá smrť/ |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 1291
| Potrebujem poradiť bo na toto som už krátky a neviem si rady. :cry:
Holke začal v stredu pri štarte windowsu XP book hp compaq 6720s vyhadzovať modrú smrť. Najprv som si myslel že je sa niečo stalo s windowsom tak som ho preinštaloval, po preinštalovaní sa však chyba znova objavila, ale čo je čudné... |
|
Fórum: Windows Téma: INSTALL WINDOWS XP FROM USB |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 21804
| |
Fórum: Windows Téma: INSTALL WINDOWS XP FROM USB |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 21804
| zaujíma Že či náhodou niekto neviete ako prerobiť INSTAL CD WINDOW-su XP na USB klúč....tak aby klúč bol bootovatelný a pak na nom by sa spustila inštalácia XP, a inštaloval by som ho na C:
Potrebujem to vedieť kvoli PC EEE 1000H bo tam neni mechanika....a nemienim si ju kupovať.
Ževraj sa to dá ... |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: ASUS EEE pc 1000H |
Odpovede: 27 Zobrazenia: 4147
| Tiež sa chcem spýtať...idem kupovať kamarátke book eee 1000H /ktorý bude využívať len ako doplnkový a nosiť si ho sem tam do roboty/ a mám nejaké halušky či by ste niekto nevedeli poradiť:
1. Grafika, čo na nej fičí....kedže je vstavaná či nezaťažuje ramku?
2. Či kúpiť s 1 GB ramkou alebo 2 GB r... |
|