| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Prenosné zariadenia Téma: Smartphone do 5" |
Odpovede: 35 Zobrazenia: 1198
| | Pre istotu som si to skontroloval, aj ked som predpokladal, že nic nenajdem.. vďaka za "cennú" reakciu. |
|
Fórum: Prenosné zariadenia Téma: Smartphone do 5" |
Odpovede: 35 Zobrazenia: 1198
| Smith Wesson vďaka. Obidva modely vyzerajú veľmi dobre. Ten senzor nie je zlý nápad .
Ešte otázka kde tie telefóny kúpim, lebo v slovenských e-shopoch som ich nenašiel v ponuke. Sú tie obchody co si poslal spolahlive, prípadne vies odporucit nejaký iný? |
|
Fórum: Prenosné zariadenia Téma: Smartphone do 5" |
Odpovede: 35 Zobrazenia: 1198
| Z časti máš pravdu "Daron", nemám dlhodobé skúsenosti s telefónmi nad 5" ale ako napísal "M0f0" chcem sa vyhnúť tomu aby som telefon musel nosiť v ruke. Predtým som telefón často využívam pri športových aktivitách beh, bicykel, lyžovanie pre zaznamenávanie trasy, s takými v... |
|
Fórum: Prenosné zariadenia Téma: Smartphone do 5" |
Odpovede: 35 Zobrazenia: 1198
| Ten Vernee Apollo Lite vyzerá ideálne až na tú veľkosť, keby bola verzia s cca 4,5", tak by som ju hned bral.
Dnes, čo som pozeral tak najviac sa mi pozdávali kompaktné modely od SONY Z3 a Z5 compact. Avšak aj tu na fóre, som čítal pár názorov, že telefóny sú kazové, čo ma dosť odrádza.
Ten... |
|
Fórum: Prenosné zariadenia Téma: Smartphone do 5" |
Odpovede: 35 Zobrazenia: 1198
| Zdravím, po strate telefónu Sony Xperia Neo (3,7") prehľadávam trh s týmito podmienkami: -veľkosť do 5" -RAM aspoň 2GB, k tomu dostatočne výkonný procesor -kvalitne navrhnutá konštrukcia, -solídna výdrž batérie(minimálne dva dni pri bežnom používaní), -podpora LTE frekvencií (800MHz) na na... |
|
Fórum: Sieťové programy Téma: Import hesiel z XML suboru do Opery |
Odpovede: 0 Zobrazenia: 449
| Zdravím, pred reinštaláciou Win7 som si spravil cez program ChromePass zálohu hesiel do súboru XML a teraz som skusal importovat hesla a zalozky do Opery bety 33 ale tam boli moznosti Mozzila, Chrome, IE a html subor. Imporotvanie zaloziek v html subore spravilo v poriadku ale hesla v subore XML sa ... |
|
Fórum: Monitory, televízory a projektory Téma: TV do 600€ |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 418
| Dobre zoberem ten vďaka za pomoc  |
|
Fórum: Monitory, televízory a projektory Téma: TV do 600€ |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 418
| |
Fórum: Monitory, televízory a projektory Téma: TV do 600€ |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 418
| Aktuálne mám pripojený k tv satelitný príjmač Technisat digiplus str 1 s kartou Skylink, len som to chcel mat teraz spolu v jednom. Takze je dost mozne ze o par rokov mi bude naprd aj tento satelitný príjmac? S tým pripojením LAN si čo myslel, lebo v tomto sa moc nevyznam.
Ešte som našiel tento mod... |
|
Fórum: Monitory, televízory a projektory Téma: TV do 600€ |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 418
| Zdravím, potreboval by som poradit pri kupe televizora, ktorý by som chcel hlavne využiť na pozeranie filmov z USB prípadne ext. HDD a sucasne by ho ostaný clenovia rodiny vyuzivali na sledovanie vysielania Skylink. požadované parametre: kvalitný obraz a zvuk, rozlisenie Full HD rýchle ovládania a m... |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Notebook do 350€ |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 486
| | Vedel by si povedať aká je klávesnica na tej B5400, či sa nezasekáva alebo neprehýba a či je pohodlná? |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Notebook do 350€ |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 486
| Zdravím, hľadám notebook pre študentské účely v cene 350€ +- 10€. Využitie bežné veci filmy,hudba, web a kreslenie v Autocade. Kritéria: bez OS, čím vykonnejšie CPU tým lepšie, obrazovka nie matná, kvalitná klávesnica výhodou. Pozeral som modely od Lenovo B590 a B5400 ale necital som velmi chválu n... |
|
Fórum: Firewally a bezpečnosť Téma: Problém s pripojením |
Odpovede: 0 Zobrazenia: 875
| | Mám zvláštny problém s pripojením a netuším vôbec čoho spôsobuje. Po asi 2 hodinách od zapnutia mi zrazu nejde načítať akúkoľvek stránku a v chrome vypíše chybu ERR_CONNECTION_FAILED alebo chybu ERR-NETWORK_ACCESS_DENIED. Pritom v sietovom pripojení mi stále zobrazuje, že som k internetu pripojený. ... |
|
Fórum: Úložné zariadenia Téma: Externý HDD do 130€ |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 376
| Myslím, že v tejto cenovej kategorii ine ako USB 3.0 nenájdem. Aký je vlastne rozdiel medzi WD My Book a WD Elements Desktop ..je to zaležitosť len dizajnu?? http://www.euroshop.sk/externi-hdd-3-5-wd-my-book-3tb-usb-3-0 http://www.euroshop.sk/ext-hdd-3-5-wd-elements-desktop-3tb-usb // Spojený pr... |
|
Fórum: Úložné zariadenia Téma: Externý HDD do 130€ |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 376
| | Zdravím potreboval by som poradiť pri výbere ext. HDD určeného prevažne na zálohu osobných dát, filmov, hudby a pod. OS používam Win XP a Win 7. Kapacita by mala byť min 3TB, nízka hlučnosť, dobrá rýchlosť, cena do 130€. Nemám veľký prehľad v týchto zariadeniach tak neviem čo všetko by som mal zváži... |
|
Fórum: Ostatné programy Téma: free - RSS čítačka |
Odpovede: 0 Zobrazenia: 190
| | Zdravím viete poradiť kvalitnú uživateľsky pohodlnú free RSS čítačku. Zaťial používam Newz Crawler ale je to len trial verzia. |
|
Fórum: Ostatné Téma: Digitálny fotoaparát |
Odpovede: 0 Zobrazenia: 454
| Zdravím, chcel by som kúpiť dig. fotoaparát s cenou okolo 130€, využitie: rodinne udalosti, občas možno nejaká príroda a šport (veci v pohybe) a pod. hľadám čo najlepší pomer kvalita/cena ak je to v tejto cennovej kategórii možné. Tu sú moji favoriti: http://www.lacne-nakupy.sk/predaj-ex-zr300-we-b... |
|
Fórum: Ostatné programy Téma: Program na vyhladavanie hudby |
Odpovede: 0 Zobrazenia: 378
| Zdravím nepoznáte nejaký program, do ktoré by som skopíroval zoznam piesni a on by ich vyhľadal na nete?? |
|
Fórum: Smartfóny a tablety Téma: Neaktualizuje knižnicu hudby |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 456
| | vymazanie údajov prehrávača nepomohlo ale skusil som vymazať údaje aplikácií "Ukladací priestor médií" vypol zapol telefon a potom sa aktualizovalo knižnicu len to trvalo asi aj cez 5 minút |
|
Fórum: Smartfóny a tablety Téma: Neaktualizuje knižnicu hudby |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 456
| | Ono to robí aj v základnom prehrávači. podľa mna nieje problem vo winampe. |
|
Fórum: Smartfóny a tablety Téma: Neaktualizuje knižnicu hudby |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 456
| Xperia NEO Android verzia 4.0.4
na pamätovku som skopíroval pár nových skladieb a jeden adresár som vymazal, ked chcem v prehrávači prehrať všetky skladby tak mi tie nove nenačíta a tie staré čo som vymazal su stále v playliste ale ich neprehra. Cez spravcu suborov sa mi skladby daju otvorit v pre... |
|
Fórum: Elektronika Téma: DVD prehravac Phillips porucha |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 738
| | Ja som len vyskusal alternativu, ze ak mal niekto taky isty problem a bola by to len nejaka prkotina, ktoru by som zvladol spravit. Vyzera ,ze nie, len som nechcel robit unahlene zavery a spytal som sa tu. Teraz to dam do servisu na analyzu ak sa oprava neoplati bude vymena. |
|
Fórum: Elektronika Téma: DVD prehravac Phillips porucha |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 738
| | Pytam sa preto ,ci to niekto nevyriesil bez servisu a ak nemas adekvatnu odpoved tak radsej nepis nic. Najskor som napisal sem ak sa nic nedozviem tak to samozrejme dam do servisu. |
|
Fórum: Elektronika Téma: DVD prehravac Phillips porucha |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 738
| | Mam asi 4 rocny Phillips DVP3040/12. Do prehravaca vlozim disk. Po sputení prehrávania začne všetko v poriadku. Niekedy po par sekundach a niekedy dlhsie vsak sam prehravac pauzne prehravanie. Dam pokracovat a hned na to zase pauzne a potom sa to strieda. Raz da pauzu potom zase pustí a tak to zblbn... |
|
Fórum: Windows Téma: BSOD watchdog.sys |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 739
| Zase spadol system a vypisalo tuto chybu
 |
|
Fórum: Windows Téma: BSOD watchdog.sys |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 739
| | RAM mam 4GB to bol len priklad s tymi 3GB ale si myslim ze ked hru vypnem tak by malo zatazenie RAM klesnut a nie ostat. Auto reset so zakazal. Kde vypnem hardwarovu akceleraciu flashu?? |
|
Fórum: Windows Téma: BSOD watchdog.sys |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 739
| | Mam problem PC sa obcas restartne a pri BSOD mi vyhodi chybu watchdog.sys.(Neviete ako spravit screen toho BSOD, fotakom sa mi to zatial nepodarilo zachytit, kedze neviem kedy sa restartne). V pc je OS Windows XP SP3. Myslel som si, ze pomoze reinstalacia ale aj po nej sa pc restartoval. Vsimol som ... |
|
Fórum: Siete Téma: Mala rychlost kopirovania cez LAN kabel |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 2638
| | Notebook neuspavam vzdy ho riadne vypnem. Antivirak som skusal vypnut a nepomohlo skusil som tiez vo windowse vypnut sluzbu "Function Discovery Resource Publication " bez vysledku. Vyskusal som všetky hodnoty "speed and duplex" vo vlastnostiach sietoveho adaptera ani to nic nespr... |
|
Fórum: Siete Téma: Mala rychlost kopirovania cez LAN kabel |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 2638
| vyskusal som aj križený kabel a vysledok bol ten isty. Vysledky testov rychlosti internetu su zaujimave desktop v pohode(Win XP)
http://www.speedtest.net/result/1372226149.png
ale notebook(WIN 7 64bit) má strašne pomalý upload, pričom merania som robil na tom istom pripojení
http://www.speedt... |
|
Fórum: Siete Téma: Mala rychlost kopirovania cez LAN kabel |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 2638
| | Vyskúšal som aj prepojenie cez switch a rychlost sa nedostala cez 20kb/s. Nemoze to byt nejaky nastavením v Windowse?? |
|