Marsko - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 2 z 3 [ Vyhľadávanie našlo 90 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Prenosné zariadenia   Téma: Smartphone do 5"


Odpovede: 35
Zobrazenia: 1198


Pre istotu som si to skontroloval, aj ked som predpokladal, že nic nenajdem.. vďaka za "cennú" reakciu.

 Fórum: Prenosné zariadenia   Téma: Smartphone do 5"


Odpovede: 35
Zobrazenia: 1198


Smith Wesson vďaka. Obidva modely vyzerajú veľmi dobre. Ten senzor nie je zlý nápad :-).

Ešte otázka kde tie telefóny kúpim, lebo v slovenských e-shopoch som ich nenašiel v ponuke. Sú tie obchody co si poslal spolahlive, prípadne vies odporucit nejaký iný?

 Fórum: Prenosné zariadenia   Téma: Smartphone do 5"


Odpovede: 35
Zobrazenia: 1198


Z časti máš pravdu "Daron", nemám dlhodobé skúsenosti s telefónmi nad 5" ale ako napísal "M0f0" chcem sa vyhnúť tomu aby som telefon musel nosiť v ruke.
Predtým som telefón často využívam pri športových aktivitách beh, bicykel, lyžovanie pre zaznamenávanie trasy, s takými v...

 Fórum: Prenosné zariadenia   Téma: Smartphone do 5"


Odpovede: 35
Zobrazenia: 1198


Ten Vernee Apollo Lite vyzerá ideálne až na tú veľkosť, keby bola verzia s cca 4,5", tak by som ju hned bral.

Dnes, čo som pozeral tak najviac sa mi pozdávali kompaktné modely od SONY Z3 a Z5 compact. Avšak aj tu na fóre, som čítal pár názorov, že telefóny sú kazové, čo ma dosť odrádza.

Ten...

 Fórum: Prenosné zariadenia   Téma: Smartphone do 5"


Odpovede: 35
Zobrazenia: 1198


Zdravím,
po strate telefónu Sony Xperia Neo (3,7") prehľadávam trh s týmito podmienkami:
-veľkosť do 5"
-RAM aspoň 2GB, k tomu dostatočne výkonný procesor
-kvalitne navrhnutá konštrukcia,
-solídna výdrž batérie(minimálne dva dni pri bežnom používaní),
-podpora LTE frekvencií (800MHz) na na...

 Fórum: Sieťové programy   Téma: Import hesiel z XML suboru do Opery


Odpovede: 0
Zobrazenia: 449


Zdravím,
pred reinštaláciou Win7 som si spravil cez program ChromePass zálohu hesiel do súboru XML a teraz som skusal importovat hesla a zalozky do Opery bety 33 ale tam boli moznosti Mozzila, Chrome, IE a html subor. Imporotvanie zaloziek v html subore spravilo v poriadku ale hesla v subore XML sa ...

 Fórum: Monitory, televízory a projektory   Téma: TV do 600€


Odpovede: 8
Zobrazenia: 418


Dobre zoberem ten vďaka za pomoc :)

 Fórum: Monitory, televízory a projektory   Téma: TV do 600€


Odpovede: 8
Zobrazenia: 418


to myslis frekvenciu prekreslovania ci frekvenciu spracovania obrazu lebo tu som nasiel jedno je 100Hz a druhe 400Hz http://www.datart.cz/SMART-Full-HD-LED-televize-SAMSUNG-UE32J5672.html#id-anchor-attributes

 Fórum: Monitory, televízory a projektory   Téma: TV do 600€


Odpovede: 8
Zobrazenia: 418


Aktuálne mám pripojený k tv satelitný príjmač Technisat digiplus str 1 s kartou Skylink, len som to chcel mat teraz spolu v jednom. Takze je dost mozne ze o par rokov mi bude naprd aj tento satelitný príjmac? S tým pripojením LAN si čo myslel, lebo v tomto sa moc nevyznam.

Ešte som našiel tento mod...

 Fórum: Monitory, televízory a projektory   Téma: TV do 600€


Odpovede: 8
Zobrazenia: 418


Zdravím,
potreboval by som poradit pri kupe televizora, ktorý by som chcel hlavne využiť na pozeranie filmov z USB prípadne ext. HDD a sucasne by ho ostaný clenovia rodiny vyuzivali na sledovanie vysielania Skylink.
požadované parametre:
kvalitný obraz a zvuk, rozlisenie Full HD
rýchle ovládania a m...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook do 350€


Odpovede: 5
Zobrazenia: 486


Vedel by si povedať aká je klávesnica na tej B5400, či sa nezasekáva alebo neprehýba a či je pohodlná?

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook do 350€


Odpovede: 5
Zobrazenia: 486


Zdravím, hľadám notebook pre študentské účely v cene 350€ +- 10€. Využitie bežné veci filmy,hudba, web a kreslenie v Autocade. Kritéria: bez OS, čím vykonnejšie CPU tým lepšie, obrazovka nie matná, kvalitná klávesnica výhodou.
Pozeral som modely od Lenovo B590 a B5400 ale necital som velmi chválu n...

 Fórum: Firewally a bezpečnosť   Téma: Problém s pripojením


Odpovede: 0
Zobrazenia: 875


Mám zvláštny problém s pripojením a netuším vôbec čoho spôsobuje. Po asi 2 hodinách od zapnutia mi zrazu nejde načítať akúkoľvek stránku a v chrome vypíše chybu ERR_CONNECTION_FAILED alebo chybu ERR-NETWORK_ACCESS_DENIED. Pritom v sietovom pripojení mi stále zobrazuje, že som k internetu pripojený. ...

 Fórum: Úložné zariadenia   Téma: Externý HDD do 130€


Odpovede: 2
Zobrazenia: 376


Myslím, že v tejto cenovej kategorii ine ako USB 3.0 nenájdem. Aký je vlastne rozdiel medzi WD My Book a WD Elements Desktop ..je to zaležitosť len dizajnu??
http://www.euroshop.sk/externi-hdd-3-5-wd-my-book-3tb-usb-3-0
http://www.euroshop.sk/ext-hdd-3-5-wd-elements-desktop-3tb-usb // Spojený pr...

 Fórum: Úložné zariadenia   Téma: Externý HDD do 130€


Odpovede: 2
Zobrazenia: 376


Zdravím potreboval by som poradiť pri výbere ext. HDD určeného prevažne na zálohu osobných dát, filmov, hudby a pod. OS používam Win XP a Win 7. Kapacita by mala byť min 3TB, nízka hlučnosť, dobrá rýchlosť, cena do 130€. Nemám veľký prehľad v týchto zariadeniach tak neviem čo všetko by som mal zváži...

 Fórum: Ostatné programy   Téma: free - RSS čítačka


Odpovede: 0
Zobrazenia: 190


Zdravím viete poradiť kvalitnú uživateľsky pohodlnú free RSS čítačku. Zaťial používam Newz Crawler ale je to len trial verzia.

 Fórum: Ostatné   Téma: Digitálny fotoaparát


Odpovede: 0
Zobrazenia: 454


Zdravím, chcel by som kúpiť dig. fotoaparát s cenou okolo 130€, využitie: rodinne udalosti, občas možno nejaká príroda a šport (veci v pohybe) a pod. hľadám čo najlepší pomer kvalita/cena ak je to v tejto cennovej kategórii možné.
Tu sú moji favoriti:
http://www.lacne-nakupy.sk/predaj-ex-zr300-we-b...

 Fórum: Ostatné programy   Téma: Program na vyhladavanie hudby


Odpovede: 0
Zobrazenia: 378


Zdravím
nepoznáte nejaký program, do ktoré by som skopíroval zoznam piesni a on by ich vyhľadal na nete??

 Fórum: Smartfóny a tablety   Téma: Neaktualizuje knižnicu hudby


Odpovede: 4
Zobrazenia: 456


vymazanie údajov prehrávača nepomohlo ale skusil som vymazať údaje aplikácií "Ukladací priestor médií" vypol zapol telefon a potom sa aktualizovalo knižnicu len to trvalo asi aj cez 5 minút

 Fórum: Smartfóny a tablety   Téma: Neaktualizuje knižnicu hudby


Odpovede: 4
Zobrazenia: 456


Ono to robí aj v základnom prehrávači. podľa mna nieje problem vo winampe.

 Fórum: Smartfóny a tablety   Téma: Neaktualizuje knižnicu hudby


Odpovede: 4
Zobrazenia: 456


Xperia NEO Android verzia 4.0.4
na pamätovku som skopíroval pár nových skladieb a jeden adresár som vymazal, ked chcem v prehrávači prehrať všetky skladby tak mi tie nove nenačíta a tie staré čo som vymazal su stále v playliste ale ich neprehra. Cez spravcu suborov sa mi skladby daju otvorit v pre...

 Fórum: Elektronika   Téma: DVD prehravac Phillips porucha


Odpovede: 5
Zobrazenia: 738


Ja som len vyskusal alternativu, ze ak mal niekto taky isty problem a bola by to len nejaka prkotina, ktoru by som zvladol spravit. Vyzera ,ze nie, len som nechcel robit unahlene zavery a spytal som sa tu. Teraz to dam do servisu na analyzu ak sa oprava neoplati bude vymena.

 Fórum: Elektronika   Téma: DVD prehravac Phillips porucha


Odpovede: 5
Zobrazenia: 738


Pytam sa preto ,ci to niekto nevyriesil bez servisu a ak nemas adekvatnu odpoved tak radsej nepis nic. Najskor som napisal sem ak sa nic nedozviem tak to samozrejme dam do servisu.

 Fórum: Elektronika   Téma: DVD prehravac Phillips porucha


Odpovede: 5
Zobrazenia: 738


Mam asi 4 rocny Phillips DVP3040/12. Do prehravaca vlozim disk. Po sputení prehrávania začne všetko v poriadku. Niekedy po par sekundach a niekedy dlhsie vsak sam prehravac pauzne prehravanie. Dam pokracovat a hned na to zase pauzne a potom sa to strieda. Raz da pauzu potom zase pustí a tak to zblbn...

 Fórum: Windows   Téma: BSOD watchdog.sys


Odpovede: 7
Zobrazenia: 739


Zase spadol system a vypisalo tuto chybu

 Fórum: Windows   Téma: BSOD watchdog.sys


Odpovede: 7
Zobrazenia: 739


RAM mam 4GB to bol len priklad s tymi 3GB ale si myslim ze ked hru vypnem tak by malo zatazenie RAM klesnut a nie ostat. Auto reset so zakazal. Kde vypnem hardwarovu akceleraciu flashu??

 Fórum: Windows   Téma: BSOD watchdog.sys


Odpovede: 7
Zobrazenia: 739


Mam problem PC sa obcas restartne a pri BSOD mi vyhodi chybu watchdog.sys.(Neviete ako spravit screen toho BSOD, fotakom sa mi to zatial nepodarilo zachytit, kedze neviem kedy sa restartne). V pc je OS Windows XP SP3. Myslel som si, ze pomoze reinstalacia ale aj po nej sa pc restartoval. Vsimol som ...

 Fórum: Siete   Téma: Mala rychlost kopirovania cez LAN kabel


Odpovede: 8
Zobrazenia: 2638


Notebook neuspavam vzdy ho riadne vypnem. Antivirak som skusal vypnut a nepomohlo skusil som tiez vo windowse vypnut sluzbu "Function Discovery Resource Publication " bez vysledku. Vyskusal som všetky hodnoty "speed and duplex" vo vlastnostiach sietoveho adaptera ani to nic nespr...

 Fórum: Siete   Téma: Mala rychlost kopirovania cez LAN kabel


Odpovede: 8
Zobrazenia: 2638


vyskusal som aj križený kabel a vysledok bol ten isty. Vysledky testov rychlosti internetu su zaujimave desktop v pohode(Win XP)
http://www.speedtest.net/result/1372226149.png
ale notebook(WIN 7 64bit) má strašne pomalý upload, pričom merania som robil na tom istom pripojení
http://www.speedt...

 Fórum: Siete   Téma: Mala rychlost kopirovania cez LAN kabel


Odpovede: 8
Zobrazenia: 2638


Vyskúšal som aj prepojenie cez switch a rychlost sa nedostala cez 20kb/s. Nemoze to byt nejaky nastavením v Windowse??
Stránka: 2 z 3 [ Vyhľadávanie našlo 90 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF