Marian - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 5 z 43 [ Vyhľadávanie našlo 1261 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: nova grafika ati X1600 pro 256


Odpovede: 28
Zobrazenia: 2119


napis nam celu zostavu! aj zdroj

 Fórum: Grafické karty   Téma: Aku graficku


Odpovede: 72
Zobrazenia: 4784


A co ta Sapphire Radeon x1650Pro 256MB/DDR3/TV-out/DVI 3 390,- , na kterou jsem měl čekat?
to je vlastne X1600XT...zaidny iny rozdiel...ty si mal cakat na X1650XT ale ta este nevysla
ATI momentalne nema zmysel...bud 7600GS alebo 7600GT (ale ta stoji minimum 4100 Kc s dph...pripadne inno 7600GST ...

 Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie   Téma: Case s T.A.C. 1.1??


Odpovede: 2
Zobrazenia: 761


Intel recommends using a Thermally Advantaged Chassis version 1.1 (TAC 1.1). These chassis are designed to provide an ambient system temperature of 38°C. The chassis cover provides an air duct above the processor, which allows cool air to be directed at the processor and the heatsink fan which will...

 Fórum: Monitory, televízory a projektory   Téma: 19'' BENQ FP93G, DVI, 6ms VS 19'' Philips 190S7FS - 8 ms


Odpovede: 7
Zobrazenia: 1624


router píše:
alebo philips, ale s garanciou 0 bad bodov (sú o trochu drahšie,ale zas získaš panel 1. triedy)..

Perfect Panel ma az trieda o stupen vyssie... 190BXXX

 Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie   Téma: seasonic zdroj??


Odpovede: 11
Zobrazenia: 1219


hawo píše:
este tak vediet kto je spirit :D je velky rozdiel mat aktivne PFC???

staci Hladat...hore v liste 3 polozka...potom hladat uzivatela (autora) :D
a vo FAQ mas pisane dolezite info o zdrojoch...je tam aj to PFC
takze prestudovat :)

 Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie   Téma: seasonic zdroj??


Odpovede: 11
Zobrazenia: 1219


hawo píše:
a mozes mi pls povedat aky je velky rozdiel medzi Fortron 400W/LN/12fan/PFC/P4/20+4PIN FSP400-60GLN a Fortron 400W/LN/12fan/PFC/P4/20+4PIN, ATX-400PNF??

hmm...tak to sa spytaj radsej Spirita... on ma tusim ten GLN a velmi ho vychvaluje :)

 Fórum: Monitory, televízory a projektory   Téma: 19'' BENQ FP93G, DVI, 6ms VS 19'' Philips 190S7FS - 8 ms


Odpovede: 7
Zobrazenia: 1624


ja by som uvazoval nad tymto:
http://www.alza.sk/lcd-monitor-lg-flatr ... d66255.htm
je to novinka a vyzera dost dobre :D

 Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie   Téma: seasonic zdroj??


Odpovede: 11
Zobrazenia: 1219


hawo píše:
a utiahne to aj tento zdroj Fortron 350W/LN/12fan/PFC/P4/20+4PIN, ATX-350PNF - 209130032 ????

mno z toho by som bral radsej 400W
seasonic je spickovy zdroj, Fortron "len" priemerny

 Fórum: PC zostavy   Téma: Hodnocení sestavy + návrh chlazení


Odpovede: 10
Zobrazenia: 1117


to co tam je napisane stoji vyse 80tis. ?
ad grafika:
GX2 imho nema zmysel...vyuziju to len hry s podporou SLI (tych je malo)....a v novych hrach ho prekonava X1950XTX a pritom stoji o 5000 menej
http://www.pctuning.cz/index.php?option ... mitstart=8
fakt by som do tej grafiky nesiel (podpora dr...

 Fórum: Úložné zariadenia   Téma: Která značka pevných disků je nejlepší?


Odpovede: 54
Zobrazenia: 6623


ten seagete je o nieco vykonnejsi, ma kolmy zapis (co je sice nova technologia ale vykon moc nepridava akurat setri miesto na jednej plotne a este nikto nevie aku to ma zivotnost a poruchovost)
WD vyhral testy aj na storegereview aj inde... je to dilema ze ktory disk
WD by som bral preto lebo je ...

 Fórum: Grafické karty   Téma: aku grafiku na pci expres?


Odpovede: 13
Zobrazenia: 985


http://www.abcomputer.sk/?Mode=Sti&StiId=40594

 Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia   Téma: problem z chladicom


Odpovede: 16
Zobrazenia: 1490


zmija31 píše:
oki vyriesene....LOCK :lock:

dostal si teda novy chladic? alebo ako sa to vyriesilo?

 Fórum: Úložné zariadenia   Téma: aky hdd??


Odpovede: 17
Zobrazenia: 2217


misisko píše:
to mi je jasne ze bude rychlejsi...
len som chcel nechat ten mensi ako systemovy...alebo rozdelit ten hitachi na particie...
pripadne ten 20 gb vyhodit cely von,hm?

radsej vyhodit a rozdelit

 Fórum: Úložné zariadenia   Téma: aky hdd??


Odpovede: 17
Zobrazenia: 2217


Tvoja doska imho SATA nepodporuje
a ked ATA tak jednoznacne HITACHI 7K250

 Fórum: Úložné zariadenia   Téma: pomoc pri kupe HDD


Odpovede: 31
Zobrazenia: 2754


krocan píše:
a inak nebude este problem z rozhranim pretoze mam na doske len sata a disk je sata II :loony:

nebude...prepnes jumperom na SATA a povali v pohode

 Fórum: Úložné zariadenia   Téma: pomoc pri kupe HDD


Odpovede: 31
Zobrazenia: 2754


krocan píše:
len som akurat docital co sa o nom pise na czechcomputer.cz a nebolo to tam moc pozitivne :shock:

pisu tam vela lebo ten disk ma vela ludi
a jediny problem s nim je obcas spatne cidlo...nic vaznejsie som tam nenasiel

 Fórum: Biosy a ladenie výkonu   Téma: Jak a cim pretaktovat - podrobny navod pro zacatecnika pls


Odpovede: 44
Zobrazenia: 9461


Beriiisek píše:
Oki ale jeste pls kde to v BIOSu presne ja ja sem to nenasel sem lum :oops:

neviem nemam Tvoju dosku
hladaj nieco ako CPU:RAM alebo DRAM a tam tie cisla 133,166,200

 Fórum: Intel   Téma: Intel Core 2 Duo E6300


Odpovede: 117
Zobrazenia: 9225


tak uz to taktni, nie? :D
pozri aky krasny vysledok s obycajnym big typhoonom a doskou ASUS P5B deluxe
http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=120669
100% pretakt na vzduchu :)

 Fórum: Biosy a ladenie výkonu   Téma: Jak a cim pretaktovat - podrobny navod pro zacatecnika pls


Odpovede: 44
Zobrazenia: 9461


takze musis do biosu a nastavit delicku
ak to mas netaknute a mas 333mhz pamate tak delicku nastav na 166Mhz
ak to mas taktnute tak delicku nastav na 133Mhz

 Fórum: Úložné zariadenia   Téma: pomoc pri kupe HDD


Odpovede: 31
Zobrazenia: 2754


krocan píše:
no tak predsa asi kupim ten WD2500KS ;)

novidis :D

 Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie   Téma: seasonic zdroj??


Odpovede: 11
Zobrazenia: 1219


bez problemov

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Porovnanie grafik v notebooku


Odpovede: 9
Zobrazenia: 2438


citaj FAQ (nakupna poradna -> Mobilne zariadenia) !
X1100 = X300
a vsetky ostatne su slabsie
6100 je najslabsia

 Fórum: Biosy a ladenie výkonu   Téma: Jak a cim pretaktovat - podrobny navod pro zacatecnika pls


Odpovede: 44
Zobrazenia: 9461


Beriiisek píše:
=Jeste bych se chtel zeptat at nemusim new topik=
Jak a cim pretaktovat ram pamet podrobnejsi navod pls :X
mam chabe :(

256 MB 333 mhz

BIOS -> cez delicku
ale zalezi od dosky

 Fórum: Pevné disky a radiče   Téma: Uchytenie a odhlucnenie diskov


Odpovede: 9
Zobrazenia: 1183


pjotr píše:
Znamena to ze by fungovali pri prijatelnej teplote aj bez ventilatora len s tym pasivnym chladením?Jeden je Maxtor 40GB/7200 a druhy je Samsung 250GB/7200.

ano, podla mna v tom nebude problem

 Fórum: Grafické karty   Téma: Kupa novej GK (7900GS?)


Odpovede: 16
Zobrazenia: 1462


G80 se opozdí
12.09.2006, Lukáš Fiala
G80 alias GeForce 8 se opozdí ještě více, než se předpokládalo. Nová generace karet bude možná vydána až v prosinci.


Podle původních plánů měl být G80 hotov již v říjnu, poté se objevila neověřená zpráva, že vydání se posouvá na listopad - v případě, že vše...

 Fórum: Úložné zariadenia   Téma: pomoc pri kupe HDD


Odpovede: 31
Zobrazenia: 2754


krocan píše:
a kolko ma tak stupnov pri beznej prevadzke?

ked cidlo funguje jak ma tak 30-35 stupnov
ale je mozne ze budes mat vadne cidlo a bude ukazovat 60-80 stupnov (podla skusenosti uzivatelov) sam WD uznal ze to je len chyba teplotneho cidla

 Fórum: Pevné disky a radiče   Téma: Uchytenie a odhlucnenie diskov


Odpovede: 9
Zobrazenia: 1183


imho vyska 3,5" pozicie je nizsia nez vyska 5,25" pozicie -> nebudu uplne tesne nad sebou

 Fórum: Úložné zariadenia   Téma: pomoc pri kupe HDD


Odpovede: 31
Zobrazenia: 2754


ten WD 2500KS je fakt tichucky a hreje asi najmenej zo SATA2 diskov
maxtor a seagate su hlucnejsie a hreju viac

 Fórum: Grafické karty   Téma: Kupa novej GK (7900GS?)


Odpovede: 16
Zobrazenia: 1462


mno nakoniec sa niekto predsa ozval ohladne DFI takze to vyzera tak ze pekne pockam :)
keby ste niekto chceli tu 6800GS 512MB tak mi napiste SS (hodim kontakt)

 Fórum: Biosy a ladenie výkonu   Téma: Jak a cim pretaktovat - podrobny navod pro zacatecnika pls


Odpovede: 44
Zobrazenia: 9461


Beriiisek píše:
Zajimalo by me jaka a kde mam to FSB zvysovat .... to tam nenapsali jinak je to nice :)

napis nam aku mas dosku
Stránka: 5 z 43 [ Vyhľadávanie našlo 1261 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF