| Autor | Správa |
|---|
Fórum: AMD grafické karty Téma: nova grafika ati X1600 pro 256 |
Odpovede: 28 Zobrazenia: 2119
| | napis nam celu zostavu! aj zdroj |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Aku graficku |
Odpovede: 72 Zobrazenia: 4784
| A co ta Sapphire Radeon x1650Pro 256MB/DDR3/TV-out/DVI 3 390,- , na kterou jsem měl čekat?
to je vlastne X1600XT...zaidny iny rozdiel...ty si mal cakat na X1650XT ale ta este nevysla
ATI momentalne nema zmysel...bud 7600GS alebo 7600GT (ale ta stoji minimum 4100 Kc s dph...pripadne inno 7600GST ... |
|
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: Case s T.A.C. 1.1?? |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 761
| | Intel recommends using a Thermally Advantaged Chassis version 1.1 (TAC 1.1). These chassis are designed to provide an ambient system temperature of 38°C. The chassis cover provides an air duct above the processor, which allows cool air to be directed at the processor and the heatsink fan which will... |
|
Fórum: Monitory, televízory a projektory Téma: 19'' BENQ FP93G, DVI, 6ms VS 19'' Philips 190S7FS - 8 ms |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 1624
| router píše: alebo philips, ale s garanciou 0 bad bodov (sú o trochu drahšie,ale zas získaš panel 1. triedy)..
Perfect Panel ma az trieda o stupen vyssie... 190BXXX |
|
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: seasonic zdroj?? |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 1219
| hawo píše: este tak vediet kto je spirit  je velky rozdiel mat aktivne PFC???
staci Hladat...hore v liste 3 polozka...potom hladat uzivatela (autora)
a vo FAQ mas pisane dolezite info o zdrojoch...je tam aj to PFC
takze prestudovat  |
|
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: seasonic zdroj?? |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 1219
| hawo píše: a mozes mi pls povedat aky je velky rozdiel medzi Fortron 400W/LN/12fan/PFC/P4/20+4PIN FSP400-60GLN a Fortron 400W/LN/12fan/PFC/P4/20+4PIN, ATX-400PNF??
hmm...tak to sa spytaj radsej Spirita... on ma tusim ten GLN a velmi ho vychvaluje  |
|
Fórum: Monitory, televízory a projektory Téma: 19'' BENQ FP93G, DVI, 6ms VS 19'' Philips 190S7FS - 8 ms |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 1624
| |
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: seasonic zdroj?? |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 1219
| hawo píše: a utiahne to aj tento zdroj Fortron 350W/LN/12fan/PFC/P4/20+4PIN, ATX-350PNF - 209130032 ????
mno z toho by som bral radsej 400W
seasonic je spickovy zdroj, Fortron "len" priemerny |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Hodnocení sestavy + návrh chlazení |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 1117
| to co tam je napisane stoji vyse 80tis. ?
ad grafika:
GX2 imho nema zmysel...vyuziju to len hry s podporou SLI (tych je malo)....a v novych hrach ho prekonava X1950XTX a pritom stoji o 5000 menej
http://www.pctuning.cz/index.php?option ... mitstart=8
fakt by som do tej grafiky nesiel (podpora dr... |
|
Fórum: Úložné zariadenia Téma: Která značka pevných disků je nejlepší? |
Odpovede: 54 Zobrazenia: 6623
| ten seagete je o nieco vykonnejsi, ma kolmy zapis (co je sice nova technologia ale vykon moc nepridava akurat setri miesto na jednej plotne a este nikto nevie aku to ma zivotnost a poruchovost)
WD vyhral testy aj na storegereview aj inde... je to dilema ze ktory disk
WD by som bral preto lebo je ... |
|
Fórum: Grafické karty Téma: aku grafiku na pci expres? |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 985
| |
Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia Téma: problem z chladicom |
Odpovede: 16 Zobrazenia: 1490
| zmija31 píše: oki vyriesene....LOCK 
dostal si teda novy chladic? alebo ako sa to vyriesilo? |
|
Fórum: Úložné zariadenia Téma: aky hdd?? |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 2217
| misisko píše: to mi je jasne ze bude rychlejsi... len som chcel nechat ten mensi ako systemovy...alebo rozdelit ten hitachi na particie... pripadne ten 20 gb vyhodit cely von,hm?
radsej vyhodit a rozdelit |
|
Fórum: Úložné zariadenia Téma: aky hdd?? |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 2217
| Tvoja doska imho SATA nepodporuje
a ked ATA tak jednoznacne HITACHI 7K250 |
|
Fórum: Úložné zariadenia Téma: pomoc pri kupe HDD |
Odpovede: 31 Zobrazenia: 2754
| krocan píše: a inak nebude este problem z rozhranim pretoze mam na doske len sata a disk je sata II 
nebude...prepnes jumperom na SATA a povali v pohode |
|
Fórum: Úložné zariadenia Téma: pomoc pri kupe HDD |
Odpovede: 31 Zobrazenia: 2754
| krocan píše: len som akurat docital co sa o nom pise na czechcomputer.cz a nebolo to tam moc pozitivne 
pisu tam vela lebo ten disk ma vela ludi
a jediny problem s nim je obcas spatne cidlo...nic vaznejsie som tam nenasiel |
|
Fórum: Biosy a ladenie výkonu Téma: Jak a cim pretaktovat - podrobny navod pro zacatecnika pls |
Odpovede: 44 Zobrazenia: 9461
| Beriiisek píše: Oki ale jeste pls kde to v BIOSu presne ja ja sem to nenasel sem lum 
neviem nemam Tvoju dosku
hladaj nieco ako CPU:RAM alebo DRAM a tam tie cisla 133,166,200 |
|
Fórum: Intel Téma: Intel Core 2 Duo E6300 |
Odpovede: 117 Zobrazenia: 9225
| |
Fórum: Biosy a ladenie výkonu Téma: Jak a cim pretaktovat - podrobny navod pro zacatecnika pls |
Odpovede: 44 Zobrazenia: 9461
| takze musis do biosu a nastavit delicku
ak to mas netaknute a mas 333mhz pamate tak delicku nastav na 166Mhz
ak to mas taktnute tak delicku nastav na 133Mhz |
|
Fórum: Úložné zariadenia Téma: pomoc pri kupe HDD |
Odpovede: 31 Zobrazenia: 2754
| krocan píše: no tak predsa asi kupim ten WD2500KS 
novidis  |
|
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: seasonic zdroj?? |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 1219
| |
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Porovnanie grafik v notebooku |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 2438
| citaj FAQ (nakupna poradna -> Mobilne zariadenia) !
X1100 = X300
a vsetky ostatne su slabsie
6100 je najslabsia |
|
Fórum: Biosy a ladenie výkonu Téma: Jak a cim pretaktovat - podrobny navod pro zacatecnika pls |
Odpovede: 44 Zobrazenia: 9461
| Beriiisek píše: =Jeste bych se chtel zeptat at nemusim new topik= Jak a cim pretaktovat ram pamet podrobnejsi navod pls :X mam chabe  256 MB 333 mhz
BIOS -> cez delicku
ale zalezi od dosky |
|
Fórum: Pevné disky a radiče Téma: Uchytenie a odhlucnenie diskov |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 1183
| pjotr píše: Znamena to ze by fungovali pri prijatelnej teplote aj bez ventilatora len s tym pasivnym chladením?Jeden je Maxtor 40GB/7200 a druhy je Samsung 250GB/7200.
ano, podla mna v tom nebude problem |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Kupa novej GK (7900GS?) |
Odpovede: 16 Zobrazenia: 1462
| G80 se opozdí 12.09.2006, Lukáš Fiala G80 alias GeForce 8 se opozdí ještě více, než se předpokládalo. Nová generace karet bude možná vydána až v prosinci.
Podle původních plánů měl být G80 hotov již v říjnu, poté se objevila neověřená zpráva, že vydání se posouvá na listopad - v případě, že vše... |
|
Fórum: Úložné zariadenia Téma: pomoc pri kupe HDD |
Odpovede: 31 Zobrazenia: 2754
| krocan píše: a kolko ma tak stupnov pri beznej prevadzke?
ked cidlo funguje jak ma tak 30-35 stupnov
ale je mozne ze budes mat vadne cidlo a bude ukazovat 60-80 stupnov (podla skusenosti uzivatelov) sam WD uznal ze to je len chyba teplotneho cidla |
|
Fórum: Pevné disky a radiče Téma: Uchytenie a odhlucnenie diskov |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 1183
| | imho vyska 3,5" pozicie je nizsia nez vyska 5,25" pozicie -> nebudu uplne tesne nad sebou |
|
Fórum: Úložné zariadenia Téma: pomoc pri kupe HDD |
Odpovede: 31 Zobrazenia: 2754
| ten WD 2500KS je fakt tichucky a hreje asi najmenej zo SATA2 diskov
maxtor a seagate su hlucnejsie a hreju viac |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Kupa novej GK (7900GS?) |
Odpovede: 16 Zobrazenia: 1462
| mno nakoniec sa niekto predsa ozval ohladne DFI takze to vyzera tak ze pekne pockam
keby ste niekto chceli tu 6800GS 512MB tak mi napiste SS (hodim kontakt) |
|
Fórum: Biosy a ladenie výkonu Téma: Jak a cim pretaktovat - podrobny navod pro zacatecnika pls |
Odpovede: 44 Zobrazenia: 9461
| Beriiisek píše: Zajimalo by me jaka a kde mam to FSB zvysovat .... to tam nenapsali jinak je to nice 
napis nam aku mas dosku |
|