malman - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 7 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Windows   Téma: velky problem


Odpovede: 5
Zobrazenia: 573


stacilo recovery od isteho bodu..setko fach,ale dik

 Fórum: Windows   Téma: velky problem


Odpovede: 5
Zobrazenia: 573


mal som naistalovanu vistu jeden den a setko super fachalo,nakoniec som stiahol nod32 a dal instalovat a po restarte mi nenabehla plocha teda zhasol monitor a nic, vyzerato ako keby som bol na ploche ale nic nevidim, ked chcem nasledne vypnut laptop svietia kontrolky, musim teda vypnut natvrdo aby s...

 Fórum: Ovládače   Téma: dell wifi+ine..


Odpovede: 0
Zobrazenia: 724


prosim vas na 64 bitovu vistu neni ovladac na wifi + base device?? som to hladal a nic..boli iba na 32 bitovu..neviete nejako poradit?diky moc

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: dell inspiron 1720 vs 1520


Odpovede: 6
Zobrazenia: 487


mozte mi poradit medzi:
1520: T7300, Vista premium, 2GB ram, webcam 2.0mpx, BT, 160GB (7200), GF 8600 GT 256, 1390 mini card, 9cell battery, 15.4 WSXGA+

alebo

1720: T7500, Vista premium, BT, 2GB, 250 GB (5400), GF 8600 GT 256, 1390 mini card, 6 cell byttery, 17 WXGA

v podstate sa pytam ci...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: NAKUP NOTEBOOKOV NA EBAY


Odpovede: 1
Zobrazenia: 800


Cauko, chcel by som sa spytat ci mate nejake skusenosti s nakupom notebooku na ebay,co som cital feedbacky tak velmi dobre..len co sa tyka servisu a podobne, budu s tym komplikacie??pripadne ake mozu nastat??
Zaujmam sa o netebooky dell, hlavne koli vasim prispevkom.. myslim ze ak dam za notebook 3...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: notebook okolo 40 000 SK hry+net


Odpovede: 21
Zobrazenia: 1104


No ale ja by som chcel 17 monitor + 2GB hned v nom..kludne neco odporuc, popripade drahsie... o tych MSI si ale pisal nieco negativne o servisoch alebo kvalite myslim...?
no vies niektori pozarauu filmy cestou ja cestou chcem hrat WOW..

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: notebook okolo 40 000 SK hry+net


Odpovede: 21
Zobrazenia: 1104


Caute, chcem kupit nejaky notebook hlavne nan hry + ten internet a filmiky..
rozmyslal som nad http://www.pcexpert.sk/notebooky-uhlopr ... -tmr0x-026
ale vsade pisete ze acery nie su moc dobre.. tak prosim poradte nieco..dikes
Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 7 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF