| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Windows Téma: velky problem |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 573
| | stacilo recovery od isteho bodu..setko fach,ale dik |
|
Fórum: Windows Téma: velky problem |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 573
| | mal som naistalovanu vistu jeden den a setko super fachalo,nakoniec som stiahol nod32 a dal instalovat a po restarte mi nenabehla plocha teda zhasol monitor a nic, vyzerato ako keby som bol na ploche ale nic nevidim, ked chcem nasledne vypnut laptop svietia kontrolky, musim teda vypnut natvrdo aby s... |
|
Fórum: Ovládače Téma: dell wifi+ine.. |
Odpovede: 0 Zobrazenia: 724
| | prosim vas na 64 bitovu vistu neni ovladac na wifi + base device?? som to hladal a nic..boli iba na 32 bitovu..neviete nejako poradit?diky moc |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: dell inspiron 1720 vs 1520 |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 487
| mozte mi poradit medzi:
1520: T7300, Vista premium, 2GB ram, webcam 2.0mpx, BT, 160GB (7200), GF 8600 GT 256, 1390 mini card, 9cell battery, 15.4 WSXGA+
alebo
1720: T7500, Vista premium, BT, 2GB, 250 GB (5400), GF 8600 GT 256, 1390 mini card, 6 cell byttery, 17 WXGA
v podstate sa pytam ci... |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: NAKUP NOTEBOOKOV NA EBAY |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 800
| Cauko, chcel by som sa spytat ci mate nejake skusenosti s nakupom notebooku na ebay,co som cital feedbacky tak velmi dobre..len co sa tyka servisu a podobne, budu s tym komplikacie??pripadne ake mozu nastat??
Zaujmam sa o netebooky dell, hlavne koli vasim prispevkom.. myslim ze ak dam za notebook 3... |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: notebook okolo 40 000 SK hry+net |
Odpovede: 21 Zobrazenia: 1104
| No ale ja by som chcel 17 monitor + 2GB hned v nom..kludne neco odporuc, popripade drahsie... o tych MSI si ale pisal nieco negativne o servisoch alebo kvalite myslim...?
no vies niektori pozarauu filmy cestou ja cestou chcem hrat WOW.. |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: notebook okolo 40 000 SK hry+net |
Odpovede: 21 Zobrazenia: 1104
| |