Obsah fóra
Poradte mi PLS ako si dam ten zeleny krizik (ako je na ostatnych zbraniach) na sniperku ?
v Hry a herné konzoly
peters
23
1680
17.04.2007 20:15
nZL
plss da sa nejako spustit ICQ 5 na windowse 2000???? ak ano ako alebo daju sa cez nejaky iny program ktory sa pouziva namiesto...
v Sieťové programy
maker
15
2378
22.06.2006 15:42
Freelan
dobry den chcel by som sa vas spytat a poziadat o pomoc na jednu vec na mojom fore takze forum mi fungovalo dlho a zrazu pred...
v CMS
5
1485
31.03.2006 17:56