| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Externé zariadenia Téma: kde kupit? Logitech® Unifying receiver |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 1442
| ano uz som si to vsimol zobral by som rovno druhu mys nech nemusim ani do batohu od NTB sahat po mysku ale bude hned na stole dalsia
ale divne s tym shippingom ja ked tam dam slovenkso tak mi to hodi tieto mrtne sumy... aha nad 20eur je shiping free |
|
Fórum: Externé zariadenia Téma: kde kupit? Logitech® Unifying receiver |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 1442
| | mne ten senzor zase nevadi, ale uz si postupne na to kolecko zvykam |
|
Fórum: Obchody, reklamácie a právo Téma: Alza - vratenie tovaru |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 6731
| | nezda sa mi ze pri prevzati na pobocke by nemal narok na vratenie do 7dni... kupoval to cez internet kupoval. a to ze kde si to prevezme je jedno. Pred nakupom to proste oskusat nemohol kupil na slepo vyskusal doma tak ako v kamennej predajni a tovar moze vratit kedze nesplna naroky uzivatela.. |
|
Fórum: Externé zariadenia Téma: kde kupit? Logitech® Unifying receiver |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 1442
| no mne to dalo shipping na slovenkso standard 45€ alebo express 110€
aj to je moznost najlacnejsia myska cca 12€
btw ma niekto M705 marathon? mam ju jeden den a zda sa mi ze to kolecko ide moc zlahka (ked je to prepnute na ten "ozubeny! rezim) pri kliku koleckom sa mi vzdy okno posunie bu... |
|
Fórum: Externé zariadenia Téma: kde kupit? Logitech® Unifying receiver |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 1442
| | Ahoj, potreboval by som este jeden Logitech® Unifying receiver (maly usb prijmac k logitech mysliam a klavesniciam) ale neviem kde to zohnat okrem oficialnej stranky logitech kde je velmi drahy shipment :-/ |
|
Fórum: Biosy a ladenie výkonu Téma: OC gpu nviivia |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 585
| | mne RivaTuner akosi neisel, kde nais RivaTuner ktory by podporoval GTX 560ti gigabite ? |
|
Fórum: Bazár Téma: P:E8200.HD5770,4GB RAM DDR3,500W zdroj,22" monitor |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 1055
| | je ten monitor stale aktualny? |
|
Fórum: Rozširujúce karty Téma: Zvukovka s front panel pripojením |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 747
| | a co tak Xi-Fi to ma front panel? doteraz som bol zvyknuty na SB a jeho ovladaci softver sa mi pacil |
|
Fórum: Monitory, televízory a projektory Téma: novy televizor - 1000 € |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 750
| | aky je rozdiel v panely pri G20e a tym 3Dckovym? oba maju neoPdP ? |
|
Fórum: Rozširujúce karty Téma: Zvukovka s front panel pripojením |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 747
| | aku zvukovku aby mala but HD audio alebo Ac97 vystup na front panel PC ? |
|
Fórum: Krčma Téma: Aku hudbu práve počúvate ? |
Odpovede: 2993 Zobrazenia: 97930
| | dobry vyber instramental mne tu prave hra to co hraju na dnbtv tak ako kazdy den v praci... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Nove PC i5 2500k do 800e |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 630
| sorry preklep chcel som napisat 86bit. okejos tak som to spravne odhadol a je tu 64bit |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Nove PC i5 2500k do 800e |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 630
| trochu lamacka otazka ale mam tam dat 64bit alebo 86bit OS ?
dakujem.
mimochodom nastala chyba v mojom cisle tak po mojom rieseni som to mal ochvilu vybavene len som musel kuriera nahanat |
|
Fórum: Intel platformy Téma: zvuk doska vs karta |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 597
| | no tak prave som postavil PC skusil zvuk cez dosku a nechapem ludi co tvrdia ze nepoznat rozdiel... hmm tak budem musiet kupit XiFi ta ma myslim vystup |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Nove PC i5 2500k do 800e |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 630
| | vies co tych par frajmov aj tak clovek nepociti ;-) ale pruser je teraz ten zdroj |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Nove PC i5 2500k do 800e |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 630
| uz mam SOC (aj kvoli hluku) a nikdy som nebol fanda ATI grafik ale dilema je prave ten zdroj ci mozete nieco odporucit |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Nove PC i5 2500k do 800e |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 630
| tak tovar z ******* PCcka stale nie je doma, tym padom potrebujem nahradu za zdroj, najradsej uz z alzy aby som to mal hned na druhy den tu, co by ste odporucili? Celkom rad by som bol ak by ostal modularny a cena max takych 80evro
vdaka,
M. |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: gtx560 ale ktoru? |
Odpovede: 38 Zobrazenia: 2036
| | ano SOC si urobi avsak nedosiahne take urovne hluku ako ma SOC preto som ju aj ja bral |
|
Fórum: Bazár Téma: I/K: DDR3, SATA HDD |
Odpovede: 0 Zobrazenia: 425
| | je tu osoba ktorej sa doma povaluje hocijaka DDR3 RAM ? rad by som rozbehal zajtra PC ale kurier mi nedoniesol posledne veci a to RAM a HDD, ten HDD nie je problem ist este niekam kupit lebo potom moze sluzit ako externy ale za RAM nebudem zbytocne vyhadzovat peniaze.. tak ak by niekto mal nieco lac... |
|
Fórum: Intel platformy Téma: zvuk doska vs karta |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 597
| aj lenivost, ale kable mam zo zadu zamotane do deky kvoli mackce ktora by ich eventuelne mohla rozkusat a furt sa zhybat pod stol tiez nie je vyhra repro su to nejake stare geniusy 5.1 takze podla mna zmena to nebude no nic som rozhodnuty ved co som googlil 99% ludi nechava onboard a nestazuje si |
|
Fórum: Intel platformy Téma: zvuk doska vs karta |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 597
| ide mi o to ze ako su kvalitne onboard zvuky... viem ze kvalita tej SB audigy SE nie je bohvieco ale tak tiez na tom nemam ziadne kvalitne reproduktory iba klasika 5.1 reproduktory...
no a preco to riesim je ze ta audigy SE nema vystup na front panel audio (jacky na case kam pripajas sluchatka) ... |
|
Fórum: Intel platformy Téma: zvuk doska vs karta |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 597
| mam dosku GIGABYTE P67A-UD3-B3 a rozhodujem sa ci necham zvuk z nej alebo tam prehodim SB audigy se, ako na je to s kvalitou?
dovod preco sa rozhodujem ci tam nechat dosku je ze to ma vystup na front panel a audigy SE neviem ako by som napojil nevidim tam taky konektor na to... |
|
Fórum: Obchody, reklamácie a právo Téma: pccko.sk |
Odpovede: 666 Zobrazenia: 57424
| okej mam ale 50% pravdu kedysi sa volali tak, to co mas ty je ich terajsi nazov ale dost spamu...
najma nech mi dnes zavola kurier z UPS |
|
Fórum: Obchody, reklamácie a právo Téma: pccko.sk |
Odpovede: 666 Zobrazenia: 57424
| United Philips Cable :DDDDD Si ma pobavil ... nabuduce radsej nic nevysvetluj, mlcat je zlato ;)
si isty ze som mal mlcat ked mam pravdu?
UPC (het voormalige United Philips Cable) is in de loop van de jaren 90 ontstaan door de aankoop van kabelbedrijven van lokale overheden en energiebedrij... |
|
Fórum: Obchody, reklamácie a právo Téma: pccko.sk |
Odpovede: 666 Zobrazenia: 57424
| inak teraz celkovo lutujem ze som objednaval (v pondelok vecer cca18-00) od tial, z alzy som to mal hned v utorok (tovar bol skladom) z Interstore dnes a to bol tovar oznaceny ako v externom sklade a PCC kde to tiez bolo skladom stale nic (je pravda ze som menil jednu ramku za druh)
no a k tej z... |
|
Fórum: Obchody, reklamácie a právo Téma: pccko.sk |
Odpovede: 666 Zobrazenia: 57424
| TOMxEU píše: UPC a zvycajne zavolaju par min predtym.
myslel si United Parcel Servise, UPC je United Philips Cable ;-)
a diky za infosku presne toto som potreboval vediet lebo v PCcku som sa akosi neda nastavit adresa dorucenia co je dost ze  |
|
Fórum: Obchody, reklamácie a právo Téma: pccko.sk |
Odpovede: 666 Zobrazenia: 57424
| viete mi povedat cez aku spolocnost vam to posielaju a ci vam vzdy pred tym volaju? vdaka
M. |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Nove PC i5 2500k do 800e |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 630
| tak pre vasu infosku je to objednane
napokon som si aj popriplacal za cosi a zdroj mam radsej modularny aby sa mi pocpali kable do tej skrinky a s vacsim vykonom Zdroj Seasonic M12II-620 620W 80 Plus Bronze retail
som zvedavy na tu skrinku silverstone ake budu teploty |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Nova zostava |
Odpovede: 31 Zobrazenia: 1300
| |
Fórum: PC zostavy Téma: Kupa herneho PC |
Odpovede: 71 Zobrazenia: 3344
| |