Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 21 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mac OS - odstránenie aplikácie

Registrovaný: 31.07.10
Príspevky: 531
Témy: 126
Bydlisko: Trenčín
Príspevok NapísalOffline : 23.11.2015 21:11

Zdravím Vás,
Chcem sa spýtať, nedávno som kupil svoj prvy Mac Pro 15, samozrejme vzdy ked nieco hladam prebrowsujem web, ale tu sa mi nejako nedarí.
Na oficialnej stranke apple.com bolo uvedene, ze pokial chcem odstranit aplikaciu, bud mam vyhladat v aplikacii odinistalator, pokial nieje, presunut aplikaciu do kosa a dat odstranit natrvalo. Tak som to spravil, a stale mi zostalo v dokumentoch po nej nejaké veci, v docku ikona aplikacia na ktoru ked kliknem ukaze sa otaznik...
Takze teraz neviem ako sa (s istotou) zbavit vsetkych nepotrebnych suborov ktore su v systeme v spojeni s tou aplikaciou. Nepoznam tie rôzne priecinky / registre ako v pripade windowsu, taktiez u mna plati cim menej aplikacii tym lepsie, a nechcel som stahovat nejaky macuninstaller a podobne...
Diky chalani, pekny vecer







_________________
Citácia:
id22600 :Nikdo nebude nikdy potrebovat viac nez 4 GB RAM!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mac OS - odstránenie aplikácie

Registrovaný: 14.12.08
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 923
Témy: 68
Bydlisko: Sereď
Príspevok NapísalOffline : 23.11.2015 21:21

Ja pouzivam AppCleaner. Iba presunies donho ikonu aplikacie, najde ti vsetky subory a das vymazat. Da sa povedat, ze jedno presunutie, potvrdenie vymazania kliknutim a vybavene :).

// Spojený príspevok Pon 23.11.15 21:24

Alebo potom toto: http://onnati.net/apptrap/
Presunies ikonku do kosa ako si pisal ze robis, a hned ti da ponuku na vymazanie ostatnych suborov.







_________________
Apple MacBook Pro 13", Apple iMac 27"
Audio: Pioneer A-50S + Pioneer N-50AS + Dali Zensor 7 white + Pro-ject PS00 + Ortofon 2M Blue + Audioquest rocket 44
Ostatné: iPhone 12 Pro + iPad Pro 11" + Apple TV 4 32GB + Nikon D7200 + Bowers & Wilkins Zeppelin Air
Synology DS215j
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Mac OS - odstránenie aplikácie

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 23.11.2015 23:25

Seriózne sa to v MacOS rieši takto krkolomne?







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2015 5:18

jop, tiez som bol po prechode z win na mac v tomto prekvapeny.. to nehovoriac o tom ked som sa snazil odinstalovat ms office 2011..


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mac OS - odstránenie aplikácie

Registrovaný: 14.12.08
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 923
Témy: 68
Bydlisko: Sereď
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2015 7:59

walther píše:
Seriózne sa to v MacOS rieši takto krkolomne?

Co je na tom krkolomne?







_________________
Apple MacBook Pro 13", Apple iMac 27"
Audio: Pioneer A-50S + Pioneer N-50AS + Dali Zensor 7 white + Pro-ject PS00 + Ortofon 2M Blue + Audioquest rocket 44
Ostatné: iPhone 12 Pro + iPad Pro 11" + Apple TV 4 32GB + Nikon D7200 + Bowers & Wilkins Zeppelin Air
Synology DS215j
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2015 8:58

Ze aplikacie nemaju unistaller a mnohokrat nestaci ich preniest len do kosa..
Napr. https://support.office.com/en-us/article/Troubleshoot-Office-2011-for-Mac-issues-by-completely-uninstalling-before-you-reinstall-ba8d8d13-0015-4eea-b60b-7719c2cedd17


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mac OS - odstránenie aplikácie

Registrovaný: 14.12.08
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 923
Témy: 68
Bydlisko: Sereď
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2015 9:08

Zaujimave, ale neni to skor chyba microsoftu? :D. A inak keby normalne presunies Office na nejaky AppCleaner, ako som radil vyssie, tak najde dost vela suborov na vymazanie. Nespravi to vsetko, co je v tom navode co si poslal?
Je to zaujimave, lebo po prechode z win na OSX sa mi najviac pacilo instalovanie a odinstalovanie aplikacii :D.







_________________
Apple MacBook Pro 13", Apple iMac 27"
Audio: Pioneer A-50S + Pioneer N-50AS + Dali Zensor 7 white + Pro-ject PS00 + Ortofon 2M Blue + Audioquest rocket 44
Ostatné: iPhone 12 Pro + iPad Pro 11" + Apple TV 4 32GB + Nikon D7200 + Bowers & Wilkins Zeppelin Air
Synology DS215j
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mac OS - odstránenie aplikácie

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2015 9:25

Praveze to je krkolomne, lebo musis instalovat este aj appcleaner...







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mac OS - odstránenie aplikácie

Registrovaný: 14.12.08
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 923
Témy: 68
Bydlisko: Sereď
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2015 9:34

Appcleaner iba stiahnes, neinstalujes, ale to je jedno. Tak ako mne osobne pride spravit jednoduchsie toto - http://youtu.be/av7noODHJPw , ako odinstalovat program vo windowse. Ale chapem, ze kazdy ma radsej ine veci :D.







_________________
Apple MacBook Pro 13", Apple iMac 27"
Audio: Pioneer A-50S + Pioneer N-50AS + Dali Zensor 7 white + Pro-ject PS00 + Ortofon 2M Blue + Audioquest rocket 44
Ostatné: iPhone 12 Pro + iPad Pro 11" + Apple TV 4 32GB + Nikon D7200 + Bowers & Wilkins Zeppelin Air
Synology DS215j
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Mac OS - odstránenie aplikácie

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2015 9:51

No mne príde jednoduchšie kliknúť pravým gombíkom myši na ikonu a stlačiť "Odinštalovať" (presne toto ponúka Windows 10 pri Store aplikáciách), prípadne ísť do zoznamu programov a zasa pri vybranom programe len odinštalovať, ale chápem, že ak niekto vrazí do apple produktov toľko peňazí ako napr ty, asi nebude hľadať chyby. Nemyslím to v zlom, nechcem tu rozpútavať flamewar o tom, čo je lepšie, len ma to dosť zarazilo, lebo Apple sa vždy hrdil tým, ako je všetko omnoho jednoduchšie a prirodzenejšie oproti konkurencii.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mac OS - odstránenie aplikácie

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 13957
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2015 9:58

Tiez ma toto prekvapilo. Aby som na odinstalaciu musel pouzit third-party SW by som pri apple fakt necakal.
Na druhej strane, na macbookoch toho asi moc neodinstaluvavas, sak nahodis appky co pouzivas denne a neriesis. Vlastne na PC tiez som dlhu dobu nic neodisntaloval len ked som nieco testoval.







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mac OS - odstránenie aplikácie

Registrovaný: 14.12.08
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 923
Témy: 68
Bydlisko: Sereď
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2015 10:12

Akoze nemusis to instalovat. Ja ked som zacinal s OSX, tak som vsetky odinstalovaval tak ,ze som to presunul do kosa. Takto som fungoval asi vyse roka. Nezbadal som ziadne nasledky takehoto sposobu.
walther píše:
No mne príde jednoduchšie kliknúť pravým gombíkom myši na ikonu a stlačiť "Odinštalovať" (presne toto ponúka Windows 10 pri Store aplikáciách), prípadne ísť do zoznamu programov a zasa pri vybranom programe len odinštalovať, ale chápem, že ak niekto vrazí do apple produktov toľko peňazí ako napr ty, asi nebude hľadať chyby. Nemyslím to v zlom, nechcem tu rozpútavať flamewar o tom, čo je lepšie, len ma to dosť zarazilo, lebo Apple sa vždy hrdil tým, ako je všetko omnoho jednoduchšie a prirodzenejšie oproti konkurencii.

No vidis, tebe pride jednoduchsie tvoje a mne moje. O tom to je, ze kazdy si moze vybrat co mu vyhovuje a vsetci su spokojny :). A ano, vrazil som do toho dost penazi, ale odvtedy sa o PC nestaram (zbytocny cas pre mna), sluzi ako ma, za cca 3,5 roka som nemusel nic preinstalovavat atd. Mne to za to stoji. A len kvoli tebe som nahral video instalacie, spustenia a odinstalacie skypu (nemam co robit :D). Len to neber tak, ze chcem spochybnit, ze tebe sa lepsie pracuje na Wine, to len aby bolo jasne ako to funguje. A pochybujem ze by si to vsetko na Wine stihol za cca 20 sekund (aspon som si isty, ze ked som pouzival Win naposledy, tak to nebolo mozne :). Peace ;)
https://youtu.be/TIgR41LUC7M







_________________
Apple MacBook Pro 13", Apple iMac 27"
Audio: Pioneer A-50S + Pioneer N-50AS + Dali Zensor 7 white + Pro-ject PS00 + Ortofon 2M Blue + Audioquest rocket 44
Ostatné: iPhone 12 Pro + iPad Pro 11" + Apple TV 4 32GB + Nikon D7200 + Bowers & Wilkins Zeppelin Air
Synology DS215j
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2015 10:13

Presne to kllr007. Jedine co som za polrok pouzivania odinstaloval bol Office 2011. Potom nejake programy, ktore stacilo hodit do kosa.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Mac OS - odstránenie aplikácie

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2015 10:27

No práve od Win8 sa store aplikácie dajú odinštalovať tromi klikmi.. :) Štart -> Pravý klik na ikonu -> Odinštalovať. No dobre, a štvrté potvrdenie, že to naozaj chceš spraviť.
Ale ako vravíš, je fajn, že má človek na výber :) Mne je jasné, že Apple výrobky majú aj veľa výhod, len mne osobne to za tie peniaze nestojí.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mac OS - odstránenie aplikácie

Registrovaný: 04.03.15
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 908
Témy: 38
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2015 10:33

A čo tie ktoré nie sú zo Store?: :) Tiež sa musíš preklikať







_________________
PC: CPU: AMD Ryzen 5 5600X @ 4,6GHz Cooler: ID-Cooling SE-226-XT Black MB: Asus TUF B550M Plus WiFi RAM: HyperX Fury 32GB 3200MHz CL16 VGA: EVGA GeForce RTX 3070 FTW3 ULTRA SSD 1: Samsung 980 Pro 500GB SSD 2: Samsung 980 1TB Zdroj: Seasonic Focus GM 750 Gold Case: Metallic Gear by Phanteks NEO Air
Periférie: Monitor 1: Philips 27M1N5500ZA Myš: Razer Basilisk V3 Klávesnica: Razer Ornata V2 Slúchadlá: HyperX Cloud Alpha Gold
Telefón: Xiaomi 13
Notebook: Lenovo Ideapad Pro 5 CPU: Intel Core Ultra 7 155H RAM: 32GB LPDDR5x-7467 SSD: 1TB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mac OS - odstránenie aplikácie

Registrovaný: 14.12.08
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 923
Témy: 68
Bydlisko: Sereď
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2015 10:33

Tak ale nehovorim o store aplikaciach, ale o normalne stiahnutych z internetu. A to je ten rozdiel, ze mne to za tie peniaze stoji. Ja osobne zase nepotrebujem nejaku vykonnu grafiku na hry, kedze ich nehravam. A ten MacMini stal cca 600€, co neni nejaka horibilna suma. Samozrejme ze nejaky gamer si nekupi Mac :D.







_________________
Apple MacBook Pro 13", Apple iMac 27"
Audio: Pioneer A-50S + Pioneer N-50AS + Dali Zensor 7 white + Pro-ject PS00 + Ortofon 2M Blue + Audioquest rocket 44
Ostatné: iPhone 12 Pro + iPad Pro 11" + Apple TV 4 32GB + Nikon D7200 + Bowers & Wilkins Zeppelin Air
Synology DS215j
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mac OS - odstránenie aplikácie

Registrovaný: 07.12.08
Prihlásený: 24.02.24
Príspevky: 817
Témy: 15
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2015 10:47

walther píše:
No mne príde jednoduchšie kliknúť pravým gombíkom myši na ikonu a stlačiť "Odinštalovať" (presne toto ponúka Windows 10 pri Store aplikáciách)


predstav si, ze pri aplikaciach z App Store to funguje presne tak isto - ako v iOS, iba kliknes na krizik v rohu ikony v zozname vsetkych aplikacii
ja som nahodil sw co pouzivam a nikdy nemal problem.. a ak to nebola appka z app storu ale s vlastnym instalatorom tak stacilo preniest do kosa ikonu.. kazdopadne windows tiez zdaleka neodstrani vsetko a niektore sw nechaju pekny bordel v application data apod.

za "chyby" (teda veci ktore by fakt mohli fungovat rovno out of the box) som povazoval zatial jedine potrebu appky na podporu NTFS, kedze mam externy hdd, ale urcite nie proces odinstalacie
to uz ale idem sice uplne OT, ale aby som sa vratil k tym "vrazenim penazi do apple" nuz pri notebookoch je situacia trosku ina ako pri iPhone (aj ked tam sa uz dlhsiu dobu konkurencia pekne dotahuje), sam ked som kupoval ntb tak som mal velky problem najst normaleho win konkurenta v tej cene, ktory by bol uplne bez kompromisov...(za tu cenu ocakavas.. avsak pravdepodobne neexistuje) ktory ti ponukne taku vydrz na baterku, taky displej, konstrukciu, uplne pasivny chod az na narocne cinnosti a celkovo vyladenost systemu - tie gesta a touchpad su uplne o inom ako na windows based produkte.. ale to kym budu zauzivane taketo predstavy o predrazenosti tak sa tazko da na to objektivne pozriet... (co taky dell xps 13?, v tej cene co macbook pro ma uplne smiesny hw, ano unikatny dizajn, ale problemov s nim bolo tiez par, a to je notebook za pekne peniaze..)
a mohli by sme tu pisat o symbioze apple produktoch, ktoru sa teraz MS snazi s win10 nejak dohnat, ale kym budes moct volat priamo na notebooku resp. prijat hovor, poslat sms, z telefonu ktory nemas pri sebe a xx dalsich features to este nejaky cas potrva


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Mac OS - odstránenie aplikácie

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2015 11:32

MakeLove, pri tých to funguje podobne, akurát Odinštalovať ťa hodí do zoznamu programov, kde si požadovaný program vyberieš a hotovo. Hlavne nepotrebuješ návod z netu na to, ako odinštalovať aplikáciu či nejaký externý program, o to mi šlo. Nenapadlo by ma, že sem príde niekto na fórum s otázkou "ako odinštalovať aplikácie" :)

Rob3Rt0, vravím, ja chápem. Ale keď si proste pozriem, že najlacnejší macbook stojí v alze 950 eur a aj to len za 11'' model, tak mi ostáva rozum stáť. Alebo tak pozriem iný obchod, m:zone, najlacnejší rovno 1300 za 12''. Na svoju prácu by som potreboval 15'', a tie v obchodoch idú cez 2000 eur. Ja osobne nepotrebujem štýlový notebook so super baterkou, 4k displejom a pasívnym chodom. Nedokážem si ospravedlniť takú investíciu za jeden stroj. MakeLove nemá ale len ten Macbook, on má ešte aj Mac mini, k tomu iPhone, iPad a appleTV, preto som spomenul tú investíciu. Ak si dokáže ospravedlniť také sumy a vyhovuje mu to viac ako konkurencia, paráda. Neodsudzujem ani jeho ani iného, kto si kupuje ich produkty, je to každého rozhodnutie. Píšem vyslovene len svoj subjektívny názor, prečo v tom ja význam pre seba nevidím :)
Osobne mi bohate stačí symbióza, ktorú mám teraz pri Win10. Desktop + notebook + lumia + xbox + live. Viem si navzájom ovládať zariadenia a ide to úplne v pohode na všetko, čo potrebujem. A hlavne za zlomok ceny, nakoľko vrážam peniaze radšej do iných vecí.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mac OS - odstránenie aplikácie

Registrovaný: 07.12.08
Prihlásený: 24.02.24
Príspevky: 817
Témy: 15
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2015 13:28

Treba rozlisovat Air, Pro a iba "Macbook" bez privlastku... Air (11", 13") je na jednoduchsiu pracu a hlavne zatial nema retina display.. Nie je to nic bez coho by sa nedalo zit, to mas ako so vsetkym ostatnym... Kym neskusis lepsie tak nepochopis co na tom ostatni vidia. Pro (13", 15") je uz vybaveny v ramci HW velmi slusne, jasne je tazsi ako Air, ale ma viacero inych vyhod. No a 12" Macbook to je to co povazujem za cisto dizajnovu hracku, v dnesnej dobe len pre velmi uzku skupinu comsumerov

Co sa tyka ceny tak ano, dat tolko za 11" notebook sa moze zdat vela, ale dostanes co si zaplatil...(tiez, ktory win ntb ma taku vahu/konstrukciu etc..) Pro 13" je tak v strede a kto pozaduje 15" tak samozrejme si co to zaplati... Jedine ako vravim za 12" Macbook by som tych 1300 alebo kolko nedal
To je cele o tom, ze ak proste vyzadujes bezproblemovy chod dlhe roky, kvalitnu konstrukciu a si ochotny zaplatit za to tolko tak mas velky problem najst konkurenta s podobnymi vlastnostami s winom

No ale samozrejme je to vsetko o tom co od notebooku/zariadenia ocakvas, pre mna boli body co som vypisal ako vyhody klucove.. (sak baterka, displej, konstrukcia, hmotnost a hw su snad hlavne argumenty v ramci ntb preco sa rozhodujes pre ten a ten) + pri ntb som musel vzdy pouzivat mys a nechapal som kto tak nerobi, teraz mam na touchpad uplne iny pohlad... koli gestam mi to vyhovuje dokonca viac ako mys.. a take blbosti ako regulovanie podsvietenia klavesnice v hadam 15 urovniach na co proste konkurencia casto nemysli a strasne vela inych detailov... Skratka narazal som cely cas na to, ze v ramci 13" ultrabookov okolo 1000-1500 eur je MBP najlepsia volba nech mas akekolvek poziadavky (snad okrem hier).. Uz to teda uzavriem:)) Jasne, ked mas budget 600 eur tak siahnes po niecom inom, ale zdaleka sa neda tvarit, ze si usetril polovicu a az na MacOS mas to iste co macbook.. Ale proste nie pre kazdeho ten dvojnasobok ceny stoji za ten rozdiel vo vlastnostiach.. O predrazenosti sa ale neda hovorit


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mac OS - odstránenie aplikácie

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 13957
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2015 14:08

Segra kupila toshibu za 650 (mam tu o tom temu), a splna az na macos vsetko co si vymenoval - krasny FHD displej, je lahky, prenosny, vysoka vydrz na bateriu a tichy...







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Mac OS - odstránenie aplikácie

Registrovaný: 07.12.08
Prihlásený: 24.02.24
Príspevky: 817
Témy: 15
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 24.11.2015 14:36

zrovna Satellite Z30-A som mal aj ja rok, po 3x reklamaciach mi vratili peniaze a priplatil som na MBP 13", prave koli tomu, ze som uz chcel nieco bez kompromisov..Lahky naozaj je, vydrz ma tiez relativne slusnu (tusim tych 8-9h) som daval, co stale nie je ako macbook ale je to velmi fajn. Ja som mal config s 1366x768 a ten display bol uplne tragicky, ani ten full hd sa zdaleka nebude chytat na Retinu. No a to plastove telo s hlinikom tiez neporovnatelne, touchpad a klavesnica ani nevravim, ale keby sa na mojom 3x nemenila klavesnica koli polamanym tlacitkam (co stale nechapem) tak ho mam doteraz.

teraz som ho skusil najst na alze pre zaujimavost
https://www.alza.sk/toshiba-satellite-z30-a-12z-d1146602.htm#popis
a ocividne naozaj nebude taky spolahlivy, aj ked v servise sa predtym tvarili, ze som jediny.. aj ked to nemusi byt ten isty problem
Citácia:
Nespolehlivý výrobek Toto zboží vykazuje zvýšenou míru nespolehlivosti. Před nákupem, prosím, zvažte výběr jiného modelu.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 21 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. MAC OSX aplikácie pod UBUNTU

v Operačné systémy Unix a Linux

0

371

07.11.2010 21:25

reincarnate Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Portable aplikacie

v Ostatné programy

7

758

24.08.2010 17:02

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SPUSTANIE APLIKACIE

v Ostatné programy

10

1272

12.07.2007 19:07

cubb Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. aplikacie ikony

v Ostatné programy

0

416

01.02.2012 19:03

Lozty Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zatvaranie aplikacie

v Ostatné programy

10

737

28.10.2011 8:14

nesta Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Odblokovanie Aplikácie

v Ostatné programy

4

728

22.10.2011 10:16

smexhy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. chyba aplikacie

v Operačné systémy Microsoft

2

474

13.02.2009 20:36

mimo1188 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Stiahnutie aplikacie

v Ostatné

2

497

07.08.2012 15:28

Echo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Tvorba aplikácie

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

6

605

20.01.2014 22:46

XOLOO Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Android aplikacie

v Počítačové hry

1

383

24.04.2015 13:43

lacko4444122 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Blokovanie aplikácie VIBER

v Sociálne siete

1

501

23.04.2021 17:03

tatko Tom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. 3D aplikacie padaju

v Ovládače

0

255

15.01.2013 14:09

Hexogen66 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Instalacia aplikacie - surne!!!

v Mobilné zariadenia

5

471

20.09.2015 16:19

cz200 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Tvorba AR aplikacie

v Ponuka práce

1

731

03.08.2010 15:27

ac.milan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. bootable usb + aplikacie

v Operačné systémy Microsoft

2

375

15.02.2016 11:50

bootable Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung tv aplikácie

v TV

4

225

23.03.2024 0:16

eMKejx Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra