.:M@Rt!nKo:. - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 8 z 67 [ Vyhľadávanie našlo 1985 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Diskusia   Téma: Film "spojeny" s drogami


Odpovede: 17
Zobrazenia: 5627


Ahojte , prosim vas nepoznate niekto nejaky film spojeny z drogami?Nemyslim nieco take ako ich brat alebo tak, ale to ako ich ludia beru ake maju s toho "stavy" atd , nieco ako Trainspotting, Kokain (Blow) , Travicka zelena , kral videohier atd , ak nieco take poznate pls dajte vediet.
Da...

 Fórum: PC zostavy   Téma: PC vs NOTEBOOK ?


Odpovede: 61
Zobrazenia: 3230


ok vyskusam to este pomenit a ak do tyzdna nenajdem nejaku dobru ponuku na bazarove pc (nejake take ako mas ty v podpise) tak to objednam.

 Fórum: PC zostavy   Téma: PC vs NOTEBOOK ?


Odpovede: 61
Zobrazenia: 3230


Ja to chcem na domace pouzitie, a myslim ze na hudbu filmy internet bude lepsia aj tak pc zostava ako notebook a ekne velke LCD s DVI to bude na filmy ak stvorene, predsa len notebook sa "neda" nejak extra upgradnut atd.Co by ste povedali na nieco taketo?
http://img684.imageshack.us/i/482...

 Fórum: PC zostavy   Téma: PC vs NOTEBOOK ?


Odpovede: 61
Zobrazenia: 3230


V poriadku, tak som sa teda rozhodol pre PC a velke aspom 22"LCD , takze uz treba zlozit len nejaku zostavu.

 Fórum: PC zostavy   Téma: PC vs NOTEBOOK ?


Odpovede: 61
Zobrazenia: 3230


A mas aj nejaky dvovod preco kupit notebook?NA vylet sa dostanem raz za rok, cize to pre mna neni az tak dolezite, a iesom clovek ktory za pc musi sediet stale, cize aj na vylete.

 Fórum: Bazár   Téma: I: Zostava


Odpovede: 10
Zobrazenia: 852


Ak by si chcel mozno by som to zobral bez case (keby ze si ju chces nehat pre dalsi moding alebo co) takze ak budes predavat a za rozumnu cenu ozvem sa.

 Fórum: Bazár   Téma: I: Zostava


Odpovede: 10
Zobrazenia: 852


Na tej bocnici je plexi ci nie?..lebo vyzera to ako keby tam plexi neni, lebo ide mi hlavne o to aby bolo PC cim najmenej hlucne, aku cenu by si si predstavoval ty za en PC lebo myslim ze 270€ je trosku prehnane.

 Fórum: Bazár   Téma: I: Zostava


Odpovede: 10
Zobrazenia: 852


Ak budes predavat mal by som zaujem, mohol by som poprosit aj real foto?
Dakujem

 Fórum: Bazár   Téma: P: A-DATA Gamers Edition 2x2 GB 800 Mhz DDR2


Odpovede: 21
Zobrazenia: 1646


ten zoznam veci by si sem mohol doplnit, mozno by som mal o nieco zaujem.

 Fórum: PC zostavy   Téma: PC vs NOTEBOOK ?


Odpovede: 61
Zobrazenia: 3230


No ked si to tak ale vezmem, tak ja este nikam nepotrebujem zatial to prenasat, a myslim ze na tie filmy je lepsi vacsi LCD nie? myslim ze notebook budem kupovat az tak o rok, dovtedy este asi budem robit s pc myslim.

 Fórum: Bazár   Téma: I: Zostava z podpisu


Odpovede: 9
Zobrazenia: 711


V poradku, moj zaujem bol viacmenej len informacny, ale tak nemam zaujem kedze hladam skvor nieco "kompletne" ale aj tak dakujem.

 Fórum: PC zostavy   Téma: PC vs NOTEBOOK ?


Odpovede: 61
Zobrazenia: 3230


jj myslim ze by bolo lepsie dat tam lepsiu dosku ktora podporuje ddr3 a 2Gb ddr3 a napr slabsiu grafiku inak by to mohlo aj byt nie?

 Fórum: PC zostavy   Téma: PC vs NOTEBOOK ?


Odpovede: 61
Zobrazenia: 3230


No ja som tak myslel ze ked uz novy AM3 tak aj nove DDR3 ci sa to neoplati, vlastne v com je tam rozdiel?

 Fórum: PC zostavy   Téma: PC vs NOTEBOOK ?


Odpovede: 61
Zobrazenia: 3230


Tak asi radite skvor ten stolny pc co? A nebolo by lepsie ked uz nou zostavu tak aspom AM3 + DDR3 ?

 Fórum: Bazár   Téma: I: Zostava z podpisu


Odpovede: 9
Zobrazenia: 711


a ta grafika je predpokladam ddr2 vsak?

 Fórum: PC zostavy   Téma: PC vs NOTEBOOK ?


Odpovede: 61
Zobrazenia: 3230


C1rki2 - nie bude to bez OS
ac.milan - a mohol by si mi nejaku taku zostavu priblizne zlozit?

 Fórum: PC zostavy   Téma: PC vs NOTEBOOK ?


Odpovede: 61
Zobrazenia: 3230


Zdravim, chcel by som sa opytat co je vhodnejsie kupit za 450€ ci PC+LCD monitor alebo Notebook.Vyuzitie: pocuvanie hudby, surfovanie po inernete, pozeranie filmov.Co je vhodnejsie do 450€ na tieto ucely a popripade konkretnu zostavu alebo noebook.
Dakujem

 Fórum: Bazár   Téma: I: Zostava z podpisu


Odpovede: 9
Zobrazenia: 711


Aky je v tom HDD a v akej je to skrinke, je na to aj nejaka zaruka, v pripade predaja mozny zaujem.

 Fórum: Bazár   Téma: K: Vetrák!


Odpovede: 1
Zobrazenia: 828


Akz vetrak mas na mzsli, obzcajnz FAN? ak ano mam na predaj 12cm ThermalTake za 5€ plus posta je tvoj.

 Fórum: Bazár   Téma: K:PC


Odpovede: 10
Zobrazenia: 1221


Na tuto temu som docela zabudol, a ako vidim cthulhu uz svoju zostavu predal.
Zaujem stale pretrvava, nemate niekto nieco na predaj? Tie hlavne podmienky su : dvojjadro,2-4gb ram,a hlavne nech to neni hlucne.
Dakujem

 Fórum: Bazár   Téma: K:PC


Odpovede: 10
Zobrazenia: 1221


UP! Naozaj nema niekto na predaj nejaky kompik?
Dakujem

 Fórum: Bazár   Téma: K:PC


Odpovede: 10
Zobrazenia: 1221


UP! Trosku som zmenil poziadavky
CPU - dvojjadro AMD alebo Intel
MB - ASUS alebo GIGABYTE alebo akakolvek ina ale kvalitna
RAM - 2-4GB
HDD - Nejaký tichí 320Gb a viac
Zdroj- 350-500W
DVD-RW - barz aka funkcna napalovacka
Case- colermaster, thermaltake alebo nejaka ina aspom trosku normalna ...

 Fórum: Prenosné zariadenia   Téma: Novy hudobny telefon


Odpovede: 48
Zobrazenia: 2299


Ahojte trosku ozivim temu.Takze podarilo sa mi predat moju Nokiu 5800 a idem zhanat nieco nove, vyuzitie tak telefonovanie a sms-ky , sem-tam fotka cize potesil by fotak 3.2Mpx alebo viac bolo by dobre keby ma telefon radio ale nieje podmienkov ide hlavne o to telefonovanie a dost podstatne je nech ...

 Fórum: Diskusia   Téma: Rovné vlasy


Odpovede: 23
Zobrazenia: 2258


Ak mas vlnite vlasy nic sa s tym neda robit, jedine zehlicka ktora ich ale dost nici, ale tie novsie zehlicky s kadejakymi technologiami uz tie vlasy az tak moc nenicia no zase stoja viac, alebo su aj take sampony ktore po zmiti nehavaju rovne vlasy, ale nie kazdemu to funguje, cize pravdepodobne je...

 Fórum: PC zostavy   Téma: Poskladanie PC zostavy


Odpovede: 10
Zobrazenia: 3021


Najlepsie by bolo keby povies tvoj cenovy strop na pc, a mi ti nieco zlozime a ty uz to len objednas, to by bolo najidealnejsie...

 Fórum: PC zostavy   Téma: Poskladanie PC zostavy


Odpovede: 10
Zobrazenia: 3021


http://pccko-resellerweb.systemb2b.com/Nav/fmain.aspx
www.alza.sk atd atd... pccko doporucujem, pomerne lacny obchod, dovoz zdarma atd..

 Fórum: Bazár   Téma: K:PC


Odpovede: 10
Zobrazenia: 1221


Zbytocne vykonne pre mna, fakt ten strop je 220€ , ved za 230€ mozem mat cisto novy AMD II X2 240 AM3 , 2gb DDR3 1333Mhz 500Gb HDD.

 Fórum: Bazár   Téma: K:PC


Odpovede: 10
Zobrazenia: 1221


Nie dakujem nemam zaujem o tvoju zostavu, mozte ponukat dalej.
Dakujem

 Fórum: Bazár   Téma: K:PC


Odpovede: 10
Zobrazenia: 1221


Vies co zhanam skvor nieco s procakom zo spotrebou tych 45-65W ,95W je uz moc.

 Fórum: Bazár   Téma: K:PC


Odpovede: 10
Zobrazenia: 1221


Mam zaujem o kupu PC bez skrinky a mechaniky.
Moje poziadavky su:

CPU - AMD Athlon X2 4050e/4450e/4850e/5050e
MB - ASUS alebo GIGABYTE 4x DDR2 slot 800Mhz a PCI-E 16x
RAM - 2x2Gb A-data , Kingston alebo nejaka ina dobra znacka
HDD - Nejaky tichi 320b a viac
Zdroj- 350-500W Seasonic,Corsair a...
Stránka: 8 z 67 [ Vyhľadávanie našlo 1985 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF