| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Diskusia Téma: Film "spojeny" s drogami |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 5627
| Ahojte , prosim vas nepoznate niekto nejaky film spojeny z drogami?Nemyslim nieco take ako ich brat alebo tak, ale to ako ich ludia beru ake maju s toho "stavy" atd , nieco ako Trainspotting, Kokain (Blow) , Travicka zelena , kral videohier atd , ak nieco take poznate pls dajte vediet.
Da... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC vs NOTEBOOK ? |
Odpovede: 61 Zobrazenia: 3230
| | ok vyskusam to este pomenit a ak do tyzdna nenajdem nejaku dobru ponuku na bazarove pc (nejake take ako mas ty v podpise) tak to objednam. |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC vs NOTEBOOK ? |
Odpovede: 61 Zobrazenia: 3230
| Ja to chcem na domace pouzitie, a myslim ze na hudbu filmy internet bude lepsia aj tak pc zostava ako notebook a ekne velke LCD s DVI to bude na filmy ak stvorene, predsa len notebook sa "neda" nejak extra upgradnut atd.Co by ste povedali na nieco taketo?
http://img684.imageshack.us/i/482... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC vs NOTEBOOK ? |
Odpovede: 61 Zobrazenia: 3230
| | V poriadku, tak som sa teda rozhodol pre PC a velke aspom 22"LCD , takze uz treba zlozit len nejaku zostavu. |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC vs NOTEBOOK ? |
Odpovede: 61 Zobrazenia: 3230
| | A mas aj nejaky dvovod preco kupit notebook?NA vylet sa dostanem raz za rok, cize to pre mna neni az tak dolezite, a iesom clovek ktory za pc musi sediet stale, cize aj na vylete. |
|
Fórum: Bazár Téma: I: Zostava |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 852
| | Ak by si chcel mozno by som to zobral bez case (keby ze si ju chces nehat pre dalsi moding alebo co) takze ak budes predavat a za rozumnu cenu ozvem sa. |
|
Fórum: Bazár Téma: I: Zostava |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 852
| | Na tej bocnici je plexi ci nie?..lebo vyzera to ako keby tam plexi neni, lebo ide mi hlavne o to aby bolo PC cim najmenej hlucne, aku cenu by si si predstavoval ty za en PC lebo myslim ze 270€ je trosku prehnane. |
|
Fórum: Bazár Téma: I: Zostava |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 852
| Ak budes predavat mal by som zaujem, mohol by som poprosit aj real foto?
Dakujem |
|
Fórum: Bazár Téma: P: A-DATA Gamers Edition 2x2 GB 800 Mhz DDR2 |
Odpovede: 21 Zobrazenia: 1646
| | ten zoznam veci by si sem mohol doplnit, mozno by som mal o nieco zaujem. |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC vs NOTEBOOK ? |
Odpovede: 61 Zobrazenia: 3230
| | No ked si to tak ale vezmem, tak ja este nikam nepotrebujem zatial to prenasat, a myslim ze na tie filmy je lepsi vacsi LCD nie? myslim ze notebook budem kupovat az tak o rok, dovtedy este asi budem robit s pc myslim. |
|
Fórum: Bazár Téma: I: Zostava z podpisu |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 711
| | V poradku, moj zaujem bol viacmenej len informacny, ale tak nemam zaujem kedze hladam skvor nieco "kompletne" ale aj tak dakujem. |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC vs NOTEBOOK ? |
Odpovede: 61 Zobrazenia: 3230
| | jj myslim ze by bolo lepsie dat tam lepsiu dosku ktora podporuje ddr3 a 2Gb ddr3 a napr slabsiu grafiku inak by to mohlo aj byt nie? |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC vs NOTEBOOK ? |
Odpovede: 61 Zobrazenia: 3230
| | No ja som tak myslel ze ked uz novy AM3 tak aj nove DDR3 ci sa to neoplati, vlastne v com je tam rozdiel? |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC vs NOTEBOOK ? |
Odpovede: 61 Zobrazenia: 3230
| | Tak asi radite skvor ten stolny pc co? A nebolo by lepsie ked uz nou zostavu tak aspom AM3 + DDR3 ? |
|
Fórum: Bazár Téma: I: Zostava z podpisu |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 711
| | a ta grafika je predpokladam ddr2 vsak? |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC vs NOTEBOOK ? |
Odpovede: 61 Zobrazenia: 3230
| C1rki2 - nie bude to bez OS
ac.milan - a mohol by si mi nejaku taku zostavu priblizne zlozit? |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC vs NOTEBOOK ? |
Odpovede: 61 Zobrazenia: 3230
| Zdravim, chcel by som sa opytat co je vhodnejsie kupit za 450€ ci PC+LCD monitor alebo Notebook.Vyuzitie: pocuvanie hudby, surfovanie po inernete, pozeranie filmov.Co je vhodnejsie do 450€ na tieto ucely a popripade konkretnu zostavu alebo noebook.
Dakujem |
|
Fórum: Bazár Téma: I: Zostava z podpisu |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 711
| | Aky je v tom HDD a v akej je to skrinke, je na to aj nejaka zaruka, v pripade predaja mozny zaujem. |
|
Fórum: Bazár Téma: K: Vetrák! |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 828
| | Akz vetrak mas na mzsli, obzcajnz FAN? ak ano mam na predaj 12cm ThermalTake za 5€ plus posta je tvoj. |
|
Fórum: Bazár Téma: K:PC |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 1221
| Na tuto temu som docela zabudol, a ako vidim cthulhu uz svoju zostavu predal.
Zaujem stale pretrvava, nemate niekto nieco na predaj? Tie hlavne podmienky su : dvojjadro,2-4gb ram,a hlavne nech to neni hlucne.
Dakujem |
|
Fórum: Bazár Téma: K:PC |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 1221
| UP! Naozaj nema niekto na predaj nejaky kompik?
Dakujem |
|
Fórum: Bazár Téma: K:PC |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 1221
| UP! Trosku som zmenil poziadavky
CPU - dvojjadro AMD alebo Intel
MB - ASUS alebo GIGABYTE alebo akakolvek ina ale kvalitna
RAM - 2-4GB
HDD - Nejaký tichí 320Gb a viac
Zdroj- 350-500W
DVD-RW - barz aka funkcna napalovacka
Case- colermaster, thermaltake alebo nejaka ina aspom trosku normalna ... |
|
Fórum: Prenosné zariadenia Téma: Novy hudobny telefon |
Odpovede: 48 Zobrazenia: 2299
| | Ahojte trosku ozivim temu.Takze podarilo sa mi predat moju Nokiu 5800 a idem zhanat nieco nove, vyuzitie tak telefonovanie a sms-ky , sem-tam fotka cize potesil by fotak 3.2Mpx alebo viac bolo by dobre keby ma telefon radio ale nieje podmienkov ide hlavne o to telefonovanie a dost podstatne je nech ... |
|
Fórum: Diskusia Téma: Rovné vlasy |
Odpovede: 23 Zobrazenia: 2258
| | Ak mas vlnite vlasy nic sa s tym neda robit, jedine zehlicka ktora ich ale dost nici, ale tie novsie zehlicky s kadejakymi technologiami uz tie vlasy az tak moc nenicia no zase stoja viac, alebo su aj take sampony ktore po zmiti nehavaju rovne vlasy, ale nie kazdemu to funguje, cize pravdepodobne je... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Poskladanie PC zostavy |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 3021
| | Najlepsie by bolo keby povies tvoj cenovy strop na pc, a mi ti nieco zlozime a ty uz to len objednas, to by bolo najidealnejsie... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Poskladanie PC zostavy |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 3021
| |
Fórum: Bazár Téma: K:PC |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 1221
| | Zbytocne vykonne pre mna, fakt ten strop je 220€ , ved za 230€ mozem mat cisto novy AMD II X2 240 AM3 , 2gb DDR3 1333Mhz 500Gb HDD. |
|
Fórum: Bazár Téma: K:PC |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 1221
| Nie dakujem nemam zaujem o tvoju zostavu, mozte ponukat dalej.
Dakujem |
|
Fórum: Bazár Téma: K:PC |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 1221
| | Vies co zhanam skvor nieco s procakom zo spotrebou tych 45-65W ,95W je uz moc. |
|
Fórum: Bazár Téma: K:PC |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 1221
| Mam zaujem o kupu PC bez skrinky a mechaniky.
Moje poziadavky su:
CPU - AMD Athlon X2 4050e/4450e/4850e/5050e
MB - ASUS alebo GIGABYTE 4x DDR2 slot 800Mhz a PCI-E 16x
RAM - 2x2Gb A-data , Kingston alebo nejaka ina dobra znacka
HDD - Nejaky tichi 320b a viac
Zdroj- 350-500W Seasonic,Corsair a... |
|