lukove - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 6 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: Vyber grafickej karty s pasivom.


Odpovede: 14
Zobrazenia: 793


to je pravda ale NVIDIA ma lepsiu podporu v Linuxe ktory mam ako Dual Boot a taktiez daju sa vyuzit CUDA jadra na matematicke vypocty aj ked priznavam povodne som bol prikloneny k Radeonovi vzhladom k podpore DirectX11 a trosku vysiemu hrubemu vykonu.. hlavne ze som spokojny a myslim ze aj hry na to...

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: Vyber grafickej karty s pasivom.


Odpovede: 14
Zobrazenia: 793


takže nakoniec som kúpil z Alzy tuto graficku kartu NVIDIA a som s nou nad mieru spokojny, ide bez problemov StarCraft2, Mafia2 na 1440x900 .. jednoducho paradina.

Zotac NVIDIA GT240 Starndart Edition
http://www.alza.sk/zotac-zt-20401-10l-d147697.htm

dufam ze posluzi.. zdroj mam Fortron 450W ...

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: Vyber grafickej karty s pasivom.


Odpovede: 14
Zobrazenia: 793


tak uz som sa rozhodol

asik zoberiem tuto :
Sapphire ATI Radeon HD5570 1GB DDR3, DVI, HDMI, VGA, LP, PCI-E,
http://www.axeco.sk/sapphire-ati-radeon ... 33309.aspx

alebo tuto:
LEADTEK WinFast GT520 512MB DDR3
http://www.alza.sk/leadtek-winfast-gt52 ... 235729.htm

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: Vyber grafickej karty s pasivom.


Odpovede: 14
Zobrazenia: 793


tak mas pravdu.. asik poriesim nejaku lacnu saphirku alebo gigabyte low profile ktora bude do 1 slotu.... hlavne ze to budemat HDMI aby som mohol pustit sem tam film na Sony Braviu ked pripojim cez HDMI.. tak dakujem..

len dodam ze mam Xbox360 na hry ale som chcel koli WoW a podobnym na skusku

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: Vyber grafickej karty s pasivom.


Odpovede: 14
Zobrazenia: 793


takže chcel by som to aby to zvladlo prehrat HD video cez HDMI. ale normalne budem mat pripojenu na 19lcd cez klasicky VGA. taktiez aby som si mohol zahrat aj nejaku tu hru sem tam (moj monitor ma 1440x900) netreba mi nejaku max kvalitu stacia aspon stredne detaily v tomto rozliseni.

moja terajsi...

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: Vyber grafickej karty s pasivom.


Odpovede: 14
Zobrazenia: 793


Chcel by som kupit tuto graficku kartu s ATi chipom ktora ma pasivny chladic

ASUS EAH5570 SILENT/DI/1GD2, 1GB/128bit, DDR2, DVI, VGA, HDMI

http://www.asus.cz/Graphics_Cards/AMD_S ... ENTDI1GD2/

niesom ale celkom rozhodnuty .. bojim sa ze sa bude prehrievat nakolko to je pasiv.. v tej cene ...
Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 6 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF