| Autor | Správa |
|---|
Fórum: AMD grafické karty Téma: Vyber grafickej karty s pasivom. |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 793
| | to je pravda ale NVIDIA ma lepsiu podporu v Linuxe ktory mam ako Dual Boot a taktiez daju sa vyuzit CUDA jadra na matematicke vypocty aj ked priznavam povodne som bol prikloneny k Radeonovi vzhladom k podpore DirectX11 a trosku vysiemu hrubemu vykonu.. hlavne ze som spokojny a myslim ze aj hry na to... |
|
Fórum: AMD grafické karty Téma: Vyber grafickej karty s pasivom. |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 793
| takže nakoniec som kúpil z Alzy tuto graficku kartu NVIDIA a som s nou nad mieru spokojny, ide bez problemov StarCraft2, Mafia2 na 1440x900 .. jednoducho paradina.
Zotac NVIDIA GT240 Starndart Edition
http://www.alza.sk/zotac-zt-20401-10l-d147697.htm
dufam ze posluzi.. zdroj mam Fortron 450W ... |
|
Fórum: AMD grafické karty Téma: Vyber grafickej karty s pasivom. |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 793
| |
Fórum: AMD grafické karty Téma: Vyber grafickej karty s pasivom. |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 793
| tak mas pravdu.. asik poriesim nejaku lacnu saphirku alebo gigabyte low profile ktora bude do 1 slotu.... hlavne ze to budemat HDMI aby som mohol pustit sem tam film na Sony Braviu ked pripojim cez HDMI.. tak dakujem..
len dodam ze mam Xbox360 na hry ale som chcel koli WoW a podobnym na skusku |
|
Fórum: AMD grafické karty Téma: Vyber grafickej karty s pasivom. |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 793
| takže chcel by som to aby to zvladlo prehrat HD video cez HDMI. ale normalne budem mat pripojenu na 19lcd cez klasicky VGA. taktiez aby som si mohol zahrat aj nejaku tu hru sem tam (moj monitor ma 1440x900) netreba mi nejaku max kvalitu stacia aspon stredne detaily v tomto rozliseni.
moja terajsi... |
|
Fórum: AMD grafické karty Téma: Vyber grafickej karty s pasivom. |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 793
| Chcel by som kupit tuto graficku kartu s ATi chipom ktora ma pasivny chladic
ASUS EAH5570 SILENT/DI/1GD2, 1GB/128bit, DDR2, DVI, VGA, HDMI
http://www.asus.cz/Graphics_Cards/AMD_S ... ENTDI1GD2/
niesom ale celkom rozhodnuty .. bojim sa ze sa bude prehrievat nakolko to je pasiv.. v tej cene ... |
|