Obsah fóra
LubkaM - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:
Stránka:
1
z
1
[ Vyhľadávanie našlo 2 výsledkov ]
Autor
Správa
Fórum:
Windows
Téma:
Win Vista SP1/SP2 - problémy, postřehy, nápady atd.
Odpovede:
235
Zobrazenia:
33461
Jaro
mala som viac programov na to stiahnutych,proste pri kazdom vzdy ked mam taky subor v Zipe, mi zblbne book :-(
Fórum:
Windows
Téma:
Win Vista SP1/SP2 - problémy, postřehy, nápady atd.
Odpovede:
235
Zobrazenia:
33461
Mam windows vista home basic 32-bitovu verziu. problem mam pri otvarani suborov ZIP. akonahle taky subor otvorim, monitor mi zacne preskakovat, blikat, totalne zblbne notebook, nedá sa to nijak zatvorit, zrusit, len natvrdo vypat notebook. co s tym? je chba vo viste?
Stránka:
1
z
1
[ Vyhľadávanie našlo 2 výsledkov ]
Obsah fóra