LubkaM - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 2 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Windows   Téma: Win Vista SP1/SP2 - problémy, postřehy, nápady atd.


Odpovede: 235
Zobrazenia: 33461


Jaro

mala som viac programov na to stiahnutych,proste pri kazdom vzdy ked mam taky subor v Zipe, mi zblbne book :-(

 Fórum: Windows   Téma: Win Vista SP1/SP2 - problémy, postřehy, nápady atd.


Odpovede: 235
Zobrazenia: 33461


Mam windows vista home basic 32-bitovu verziu. problem mam pri otvarani suborov ZIP. akonahle taky subor otvorim, monitor mi zacne preskakovat, blikat, totalne zblbne notebook, nedá sa to nijak zatvorit, zrusit, len natvrdo vypat notebook. co s tym? je chba vo viste?
Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 2 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF