Lub0$ - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 83 z 86 [ Vyhľadávanie našlo 2579 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Benchmarky a diagnostické programy   Téma: Zkratky


Odpovede: 20
Zobrazenia: 2252


Caute ja som si stiahol program SensorWiev na ukazovanie teploty urcitych casti v PC, ale nechapem ako to moze fungovat. su v PC nejake cidla,teplomery?
A to co chcem vediet je to, ze tam mi to pise v skratkach a neviem co znamenaju(iba jednu poznam :oops: )
Toto su tie skratky: SYS
AUX
HD0
...

 Fórum: Diskusia   Téma: Poweriser


Odpovede: 44
Zobrazenia: 3307


No mne sa to velmi paci ked si mam predstavit ze budem po obchodnej bezat 40km/h a vyskakovat do vysky 2m no mnam :lol:
Sice bola by to otazka casu keby som drbol do trolejoveho vedenia a bye bye shark :)

TEn pocit by bol super no fakt na to treba velky priestor, a hral by si basket lepsie jak ...

 Fórum: Diskusia   Téma: Poweriser


Odpovede: 44
Zobrazenia: 3307


Hej parkour je bomba nema to chybu, no s tym co tu napisal n0zZle12
to nema nic spolocne :roll:

 Fórum: Krčma   Téma: Aký OS používate?


Odpovede: 381
Zobrazenia: 22153


Nikto nepouziva DOS? :D :lol: :-D
JA som s tym raz robil a mal som dost :D

 Fórum: Diskusia   Téma: Poweriser


Odpovede: 44
Zobrazenia: 3307


JA zijem v GB a maju to tu v meste v jednom obchode, ale neviem presne kolko to stoji.
Videl som to uz aj na Discovery, jak jeden s tym hral basketbal.
Ale na to potrebujes velky priestro kde sa nezabijes
:)

 Fórum: Diskusia   Téma: Kuriozitky zvieracej rise


Odpovede: 116
Zobrazenia: 9158


JohnFrusciante píše:
3 morcata naraz alebo po jednom? lebo ked naraz to si musle mat pre nich fjne velku kletku


MAl som 2 naraz potom zdochli, da sa povedat naraz, a potom som mal jedno same co zilo 6 rokov a potom ho zakusil pes :shock: :cry:

 Fórum: Diskusia   Téma: Kuriozitky zvieracej rise


Odpovede: 116
Zobrazenia: 9158


JohnFrusciante píše:
:-D no oni isto. kopu travy su schopne zozrat na posedenie. som nemohol uverit kolko toho take morca sezere
Ved ja viem ja som mal tri morcata

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Test Drive Unlimited - Nazory a postrehy


Odpovede: 479
Zobrazenia: 46531


A ako by mi to slo na grafike 128mb a ramku mam 512, procesor Intel Celeron 3.2GHZ
Asi nic moc co? :?

 Fórum: Diskusia   Téma: Kuriozitky zvieracej rise


Odpovede: 116
Zobrazenia: 9158


Hm tak to o slonovi je zaujimave. To ma ani nenapadlo :?

 Fórum: Krčma   Téma: Aký OS používate?


Odpovede: 381
Zobrazenia: 22153


Windows XP home esition cesky :P

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Highway Pursuit


Odpovede: 3
Zobrazenia: 581


Ano funguje to, ale cakal som nieco lepsie :roll:

 Fórum: Novinky   Téma: Klávesnicu s OLED displejmi možné objednať od nedele


Odpovede: 16
Zobrazenia: 772


Je paradna, keby som maly money tak v nedelu uz ju mam :D
JE velmi pekna, a ked bude statokolo $100 alebo eur tak to je ako nejak bezdrotova, multimedialna klavesnica, cize cena je v pohode

 Fórum: Krčma   Téma: internetové fora a vaše skúsenosti s nimi


Odpovede: 29
Zobrazenia: 5797


Tak u mna bolo asi prve warezacke forum w4rez.sk, potom este zopar warezovych for uz si na ne nepamatam. freespaceforum.sk bolo dalsie, neskor parrotclub.sk, setuning a niekolko for okolo Sony Ericssonoch a na se-web.over.cz som robil admina, ale som sa na to vyprdol koli tomu, ze sa tam nikto iny o...

 Fórum: Diskusia   Téma: Kuriozitky zvieracej rise


Odpovede: 116
Zobrazenia: 9158


No jasne, ved su velmi setrne a nechcu plitvat jedlom :D

 Fórum: Diskusia   Téma: Kuriozitky zvieracej rise


Odpovede: 116
Zobrazenia: 9158


JohnFrusciante píše:
ja ked som si kupil morca tak som nemohol s toho ze to zere svoje vlastne hovna
To aj nase morcata robili, oni maju v svojom truse nejake vitaminky ;)

 Fórum: Diskusia   Téma: Kuriozitky zvieracej rise


Odpovede: 116
Zobrazenia: 9158


Freelan píše:
jj to poznam, moj zacal nahanat vcely a snazi sa ich zjest ale keby ho nejaka stipla tak ... radsej ho treba strazit...


Moj tiez zacal teraz na jar chytat hmyz, a minule zacal brechat na cmeliaka :-D :lol:

 Fórum: Diskusia   Téma: Kam chodíte na školu


Odpovede: 231
Zobrazenia: 20436


http://www.sjhs.newport.sch.uk/ toto je moja skola vo Walese.
Je to St. Joseph's high school

 Fórum: Obchody, reklamácie a právo   Téma: Ebay


Odpovede: 1
Zobrazenia: 1927


Urcite kazdy pozna internetovy bazar ebay.co.uk
Ja sa cchem spytat aku mam zaruku ked si nieco pouzite objednam, ze to bude cele, alebo to bude fungovat?
Momentalne si nic konkretne nechcem kupit, ale aj tak do buducna je to dobre vediet. zaujim ma to.
Proste ked sikupim nieco za velmi dobru cen...

 Fórum: Novinky   Téma: V 2006 sa na Slovensku nainštaloval pirátsky softvér za 1


Odpovede: 21
Zobrazenia: 790


JA to ako chapem, proste kazdy chce zarobit. Ja mam doma 95% CD s hudbou len originalov a a soft na PC mam aj taky, aj taky. napr. windows XP mam original plus 2 hry su original. Ale poznam cloveka, ktory tak neuznava piratske CDcka, ze ked si kupuje hudobne CD tak si ho hned kupi 2 az 3krat, lebo, ...

 Fórum: Novinky   Téma: V 2006 sa na Slovensku nainštaloval pirátsky softvér za 1


Odpovede: 21
Zobrazenia: 790


Presen! ja neverim, ze kazdy ma doma len originaly, ja sa snazim kupit CD jake sa daju, ale urcite by som si nekupil adobe photoshop CS2 co stoji nejakych 18litrov. A myslim si ze kazdy ma doma nejake napalene CD ;)

 Fórum: Modifikácie, návody a projekty   Téma: Typy skiel


Odpovede: 4
Zobrazenia: 1373


Tak dam tu nieco aj ja, ked si nahodou este nic nezohnal.

http://www.bit-tech.net/modding/
Tu mas tutorial na vyrobu bocneho skla aj fotky su tam
http://pc-tunning.blog.cz/0610/navod-na ... bocny-kryt

A skus pozriet aj toto
http://pc-tunning.blog.cz/0610/navod-vl ... bocny-kryt
A este zopa...

 Fórum: Diskusia   Téma: Diskusia o mimozemských civilizáciách/UFO


Odpovede: 508
Zobrazenia: 26027


ja si myslim, ze su vyspelejsi ako mi a vedia o nas viac ako mi o nich :roll:

 Fórum: Diskusia   Téma: Miliony


Odpovede: 46
Zobrazenia: 3920


OmeGa píše:
5 melonov v sucasnej dobe miniete lahko. ale neodmietol by som. kupil by som byt (alebo dom) pc uz mam :D
ale keby som vyhral tych 60, tak by som ..... zblaznil


Aspon by si mal money na vysetrenia a na doktoroch :lol: :-D

 Fórum: Krčma   Téma: Aký vlastníte nožík?


Odpovede: 181
Zobrazenia: 22075


Shark NX píše:
Hej a ja som hlavny distributor :lol:


Co mas stale s tym Polskom? Robis tam ci co? Ked smiem vediet :oops:

 Fórum: Krčma   Téma: Ako vyzera vasa plocha? I


Odpovede: 2414
Zobrazenia: 130997


Numline1 píše:
http://numlinet.over.cz/upload/pictures/pics/a6b69030c480ce2ff55a9e0a4c852dcd.jpg

-A nieco non Vista nieje ? Nasiel som par veci ale vacsina mi nesedela

Ja tu bocnu listu uz mam aj na XP, no musel som stiahnut cely pack programov.

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Test Drive Unlimited - Nazory a postrehy


Odpovede: 479
Zobrazenia: 46531


KEd som cital prvu recenziu hned sa mi ta hra zapacila no nehral som ju este a ani ju doma nemam, neviem ci stoji za to ju kupit, lebo zatial ma ziadna hra nezaujala aby som ju hral trvalo. A ani neviem ci by mi ju comp utiahol.
A chcem sa opytat, videl som na nete ked som nieco hladal o tej hre, a...

 Fórum: Diskusia   Téma: Miliony


Odpovede: 46
Zobrazenia: 3920


Co by ste spravili s peniazmi, keby ste vyhrali 5 000 000 v lotto, alebo v podobnych sutaziach?

Ja by som si kupil nejaky nadupany laptop. NEjake auticko a mozno by sa mi zvisilo aj na holiday :-D

 Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia   Téma: Huci mi PC


Odpovede: 33
Zobrazenia: 10258


Uz je to vyriesene, som dnes povisaval cely comp znutra, bolo tam aspon pol kila rachu pod ventilatorom, a btw mam tam len dve chladice jeden ten hlavny potom, este ten maly sa mi zda, ze na procesor :oops:

 Fórum: Diskusia   Téma: Kupa Auta N.3


Odpovede: 55
Zobrazenia: 4090


Tak potom je to OK, ale tak vyzorovo sa mi viac paci Focus no MErcedes je pojem.

 Fórum: Diskusia   Téma: Kupa Auta N.3


Odpovede: 55
Zobrazenia: 4090


Focus je v oranzovej krasny, ale mercedes sa mi zda priestranejsi.
Stránka: 83 z 86 [ Vyhľadávanie našlo 2579 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF