| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Benchmarky a diagnostické programy Téma: Zkratky |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 2252
| Caute ja som si stiahol program SensorWiev na ukazovanie teploty urcitych casti v PC, ale nechapem ako to moze fungovat. su v PC nejake cidla,teplomery?
A to co chcem vediet je to, ze tam mi to pise v skratkach a neviem co znamenaju(iba jednu poznam :oops: )
Toto su tie skratky: SYS
AUX
HD0
... |
|
Fórum: Diskusia Téma: Poweriser |
Odpovede: 44 Zobrazenia: 3307
| No mne sa to velmi paci ked si mam predstavit ze budem po obchodnej bezat 40km/h a vyskakovat do vysky 2m no mnam :lol: Sice bola by to otazka casu keby som drbol do trolejoveho vedenia a bye bye shark :)
TEn pocit by bol super no fakt na to treba velky priestor, a hral by si basket lepsie jak ... |
|
Fórum: Diskusia Téma: Poweriser |
Odpovede: 44 Zobrazenia: 3307
| Hej parkour je bomba nema to chybu, no s tym co tu napisal n0zZle12
to nema nic spolocne  |
|
Fórum: Krčma Téma: Aký OS používate? |
Odpovede: 381 Zobrazenia: 22153
| Nikto nepouziva DOS?
JA som s tym raz robil a mal som dost  |
|
Fórum: Diskusia Téma: Poweriser |
Odpovede: 44 Zobrazenia: 3307
| JA zijem v GB a maju to tu v meste v jednom obchode, ale neviem presne kolko to stoji.
Videl som to uz aj na Discovery, jak jeden s tym hral basketbal.
Ale na to potrebujes velky priestro kde sa nezabijes
 |
|
Fórum: Diskusia Téma: Kuriozitky zvieracej rise |
Odpovede: 116 Zobrazenia: 9158
| JohnFrusciante píše: 3 morcata naraz alebo po jednom? lebo ked naraz to si musle mat pre nich fjne velku kletku
MAl som 2 naraz potom zdochli, da sa povedat naraz, a potom som mal jedno same co zilo 6 rokov a potom ho zakusil pes  |
|
Fórum: Diskusia Téma: Kuriozitky zvieracej rise |
Odpovede: 116 Zobrazenia: 9158
| JohnFrusciante píše: :-D no oni isto. kopu travy su schopne zozrat na posedenie. som nemohol uverit kolko toho take morca sezere Ved ja viem ja som mal tri morcata |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Test Drive Unlimited - Nazory a postrehy |
Odpovede: 479 Zobrazenia: 46531
| A ako by mi to slo na grafike 128mb a ramku mam 512, procesor Intel Celeron 3.2GHZ
Asi nic moc co?  |
|
Fórum: Diskusia Téma: Kuriozitky zvieracej rise |
Odpovede: 116 Zobrazenia: 9158
| Hm tak to o slonovi je zaujimave. To ma ani nenapadlo  |
|
Fórum: Krčma Téma: Aký OS používate? |
Odpovede: 381 Zobrazenia: 22153
| Windows XP home esition cesky  |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Highway Pursuit |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 581
| Ano funguje to, ale cakal som nieco lepsie  |
|
Fórum: Novinky Téma: Klávesnicu s OLED displejmi možné objednať od nedele |
Odpovede: 16 Zobrazenia: 772
| Je paradna, keby som maly money tak v nedelu uz ju mam
JE velmi pekna, a ked bude statokolo $100 alebo eur tak to je ako nejak bezdrotova, multimedialna klavesnica, cize cena je v pohode |
|
Fórum: Krčma Téma: internetové fora a vaše skúsenosti s nimi |
Odpovede: 29 Zobrazenia: 5797
| | Tak u mna bolo asi prve warezacke forum w4rez.sk, potom este zopar warezovych for uz si na ne nepamatam. freespaceforum.sk bolo dalsie, neskor parrotclub.sk, setuning a niekolko for okolo Sony Ericssonoch a na se-web.over.cz som robil admina, ale som sa na to vyprdol koli tomu, ze sa tam nikto iny o... |
|
Fórum: Diskusia Téma: Kuriozitky zvieracej rise |
Odpovede: 116 Zobrazenia: 9158
| No jasne, ved su velmi setrne a nechcu plitvat jedlom  |
|
Fórum: Diskusia Téma: Kuriozitky zvieracej rise |
Odpovede: 116 Zobrazenia: 9158
| JohnFrusciante píše: ja ked som si kupil morca tak som nemohol s toho ze to zere svoje vlastne hovna To aj nase morcata robili, oni maju v svojom truse nejake vitaminky  |
|
Fórum: Diskusia Téma: Kuriozitky zvieracej rise |
Odpovede: 116 Zobrazenia: 9158
| Freelan píše: jj to poznam, moj zacal nahanat vcely a snazi sa ich zjest ale keby ho nejaka stipla tak ... radsej ho treba strazit...
Moj tiez zacal teraz na jar chytat hmyz, a minule zacal brechat na cmeliaka  |
|
Fórum: Diskusia Téma: Kam chodíte na školu |
Odpovede: 231 Zobrazenia: 20436
| |
Fórum: Obchody, reklamácie a právo Téma: Ebay |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 1927
| Urcite kazdy pozna internetovy bazar ebay.co.uk
Ja sa cchem spytat aku mam zaruku ked si nieco pouzite objednam, ze to bude cele, alebo to bude fungovat?
Momentalne si nic konkretne nechcem kupit, ale aj tak do buducna je to dobre vediet. zaujim ma to.
Proste ked sikupim nieco za velmi dobru cen... |
|
Fórum: Novinky Téma: V 2006 sa na Slovensku nainštaloval pirátsky softvér za 1 |
Odpovede: 21 Zobrazenia: 790
| | JA to ako chapem, proste kazdy chce zarobit. Ja mam doma 95% CD s hudbou len originalov a a soft na PC mam aj taky, aj taky. napr. windows XP mam original plus 2 hry su original. Ale poznam cloveka, ktory tak neuznava piratske CDcka, ze ked si kupuje hudobne CD tak si ho hned kupi 2 az 3krat, lebo, ... |
|
Fórum: Novinky Téma: V 2006 sa na Slovensku nainštaloval pirátsky softvér za 1 |
Odpovede: 21 Zobrazenia: 790
| Presen! ja neverim, ze kazdy ma doma len originaly, ja sa snazim kupit CD jake sa daju, ale urcite by som si nekupil adobe photoshop CS2 co stoji nejakych 18litrov. A myslim si ze kazdy ma doma nejake napalene CD  |
|
Fórum: Modifikácie, návody a projekty Téma: Typy skiel |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 1373
| Tak dam tu nieco aj ja, ked si nahodou este nic nezohnal.
http://www.bit-tech.net/modding/
Tu mas tutorial na vyrobu bocneho skla aj fotky su tam
http://pc-tunning.blog.cz/0610/navod-na ... bocny-kryt
A skus pozriet aj toto
http://pc-tunning.blog.cz/0610/navod-vl ... bocny-kryt
A este zopa... |
|
Fórum: Diskusia Téma: Diskusia o mimozemských civilizáciách/UFO |
Odpovede: 508 Zobrazenia: 26027
| ja si myslim, ze su vyspelejsi ako mi a vedia o nas viac ako mi o nich  |
|
Fórum: Diskusia Téma: Miliony |
Odpovede: 46 Zobrazenia: 3920
| OmeGa píše: 5 melonov v sucasnej dobe miniete lahko. ale neodmietol by som. kupil by som byt (alebo dom) pc uz mam ale keby som vyhral tych 60, tak by som ..... zblaznil
Aspon by si mal money na vysetrenia a na doktoroch  |
|
Fórum: Krčma Téma: Aký vlastníte nožík? |
Odpovede: 181 Zobrazenia: 22075
| Shark NX píše: Hej a ja som hlavny distributor 
Co mas stale s tym Polskom? Robis tam ci co? Ked smiem vediet  |
|
Fórum: Krčma Téma: Ako vyzera vasa plocha? I |
Odpovede: 2414 Zobrazenia: 130997
| Numline1 píše: http://numlinet.over.cz/upload/pictures/pics/a6b69030c480ce2ff55a9e0a4c852dcd.jpg
-A nieco non Vista nieje ? Nasiel som par veci ale vacsina mi nesedela
Ja tu bocnu listu uz mam aj na XP, no musel som stiahnut cely pack programov. |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Test Drive Unlimited - Nazory a postrehy |
Odpovede: 479 Zobrazenia: 46531
| KEd som cital prvu recenziu hned sa mi ta hra zapacila no nehral som ju este a ani ju doma nemam, neviem ci stoji za to ju kupit, lebo zatial ma ziadna hra nezaujala aby som ju hral trvalo. A ani neviem ci by mi ju comp utiahol.
A chcem sa opytat, videl som na nete ked som nieco hladal o tej hre, a... |
|
Fórum: Diskusia Téma: Miliony |
Odpovede: 46 Zobrazenia: 3920
| Co by ste spravili s peniazmi, keby ste vyhrali 5 000 000 v lotto, alebo v podobnych sutaziach?
Ja by som si kupil nejaky nadupany laptop. NEjake auticko a mozno by sa mi zvisilo aj na holiday  |
|
Fórum: Chladiče a všetky druhy chladenia Téma: Huci mi PC |
Odpovede: 33 Zobrazenia: 10258
| Uz je to vyriesene, som dnes povisaval cely comp znutra, bolo tam aspon pol kila rachu pod ventilatorom, a btw mam tam len dve chladice jeden ten hlavny potom, este ten maly sa mi zda, ze na procesor  |
|
Fórum: Diskusia Téma: Kupa Auta N.3 |
Odpovede: 55 Zobrazenia: 4090
| | Tak potom je to OK, ale tak vyzorovo sa mi viac paci Focus no MErcedes je pojem. |
|
Fórum: Diskusia Téma: Kupa Auta N.3 |
Odpovede: 55 Zobrazenia: 4090
| | Focus je v oranzovej krasny, ale mercedes sa mi zda priestranejsi. |
|