Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 20 ] 

veríte tomu, že Bill Gates, Microsoft alebo Sony stáli za vznikom spoločnosti LR Healt & Beauty System?
 samozrejme, že tomu verím. však mám k tomu aj hmatateľný dôkaz! 4% 4% [ 1 ]
 je to možné. 16% 16% [ 4 ]
 chcel by som mať takú fantáziu, ako ten dotyčný človek :D. 80% 80% [ 20 ]


Celkom hlasov : 25

AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 01.12.2009 1:20

zdravím ľudia. mám na Vás jednu špeciálnu otázku. najprv však vysvetlím, o čo ide.

vo štvrtok mi volal jeden kamarát, aby som sa s ním stretol. nevedel som o čo ide, tak som za ním išiel. stretli sme sa v jednej kaviarni, no nebol tam len on. bol s ním nejaký človek, ktorého som nepoznal. keď som sa pýtal o čo ide, odpovedal mi, že ide o biznis. a tak začal vysvetľovať. vraj pracuje pre spoločnosť LR Healt & Beauty System, čo je spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom kozmetiky, rôznych alternatívnych liečiv ako napríklad aloe vera a colostrum (neviem či som to správne napísal), predajom produktov na chudnutie, zdravie, krásu a takých blbosti. začal s tým, že by chcel aby som vstúpil do jeho týmu "partnerov". tak začal vysvetľovať ďalej. nakoniec sa z toho vykľula parádna pyramídová štruktúra, čiže multilevel marketing. začal na mňa s takými vecami, že ak dosiahnem určitý počet "bodov" za tri mesiace po sebe, dostanem automaticky od spoločnosti VW Polo v hodnote cca 10 000€. ďalej potom vysvetľoval, že ak budem pokračovať v "zarábaní" bodov, dosiahnem to, že mi firma dá Mercedes C rady. a aby toho nebolo málo, môžem to dosiahnuť až tak ďaleko, že dostanem Porsche (neviem aké) a môj mesačný príjem bude na úrovni cca 30 000€. dobre toto bolo tak v skratke, čo mi nahovoril ten dotyčný človek.

čo ma najviac zarazilo je toto. pýtal sa ma, či som už niekedy o LR Healt & Beauty System počul. povedal som, že nie. zrazu sa z neho vykľulo, ako táto spoločnosť vznikla. vraj sa spojila spoločnosť Microsoft so spoločnosťou Sony a založili LR Healt & Beauty System. táto spoločnosť bola založená pred cca 25 rokmi. no nedalo mi to, a musel som na internete hľadať všetko, čo sa týka Microsoftu, Billa Gatesa a Sony. ak mám pravdu povedať, nikde som nenašiel jedinú zmienku o tom, že by Bill Gates, Microsoft alebo Sony niekedy niečo mali so spoločnosťou LR Healt & Beauty System. nikde na celom internete som nenašiel nič, čo by len troška dávalo za pravdu, že Microsoft alebo Sony stojá za vznikom danej spoločnosti. našiel som, že spoločnosť LR Healt & Beauty System bola založená v nemecku. bolo tam aj meno, ale nepamätám si ho. tak som samozrejme kamarátovi napísal (v rámci slušných medzí), aby so mnou do takého biznisu nepočítali, nakoľko Microsoft, Bill Gates a ani Sony nemajú so spoločnosťou nič spoločné. dnes mi prišla sms, kde mi človek napísal: citujem "LukiZiadneOjeby:-) billGatesAsony stojaZaNamiDwa rokyCizeNemas prawoNASobwinowat zTohoZeTa ojebawame..ale preswiedcatTa nebudem..toJeTwoja wolba!" koniec citátu. ja neviem, či bol ten dotyčný ožratý, alebo tak parádne na****ný z tých hovadín čo predáva. taktiež neviem, kto mi tú sms poslal. číslo som nepoznal. a určite ste to postrehli. na stretnutí mi bolo tvrdené, že za zrodením spoločnosti LR Healt & Beauty System stáli Microsoft a Sony. a teraz zrazu sú to iba dva roky, čo za nimi "stoja"?

na Vás všetkých mám preto takú prosbu. ak budete mať troška času a nebude vedieť ako ho využiť, skúste prosím troška prebehnúť internet aj Vy a spoločne mi pomôžte prosím odhaliť toto jedno podľa mňa veľké klamstvo. budem Vám naozaj veľmi povďačný, za každú zistenú informáciu. ja som sa v piatok na cca tri až štyri hodiny nevedel pohnúť od internetu, čo som to hľadal všade možne. toho šaša určite nechcem nechať len tak, aby si nemyslel, že môže chodiť a klamať ľudí. ak sa mi podarí na 100% zistiť, že to čo mi nahovoril je nezmysel, chcem to rozoslať po všetkých možných diskusných fórach, aby sa nenachytali iný ľudia.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.12.2009 1:40

ako, ze, silny ROFL

uz len ta odpoved lamy sposobom azet pokecu ma dostala, ani by som s dotycnym dalej nekomunikoval

hladal som aj ja na nete nieco, co si opisal, ale silne to pripomina tie vyherne maily, z arabskych emiratov, kde po nejakom sejkovi ostala milionova "vyhra" a nato aby si ju obdrzal, musis zaplatit, a zaplatit, a zaplatit ....

mysli, ze pokracovat v hladani, a komunikacii s takymito individuami je uplne zbytocne, pyramida ako vysita


Offline

Správca fóra
Správca fóra
LR healt & Beauty System a Bill Gates a Sony

Registrovaný: 17.04.08
Prihlásený: 08.04.24
Príspevky: 13258
Témy: 420
Bydlisko: Myjava
Príspevok NapísalOffline : 01.12.2009 2:03

prebehol som, a na toto ti hodim iba jeden komentar:
Citácia:
:lol:


aby kamarat takto skaredo chcel vyuzit druheho kamarata takymito oj*bmi,to sa nerobi...







_________________
PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Microlab SOLO9C / Microlab B77 / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 10 64-bit FPP
PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300
NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz
Phone: Samsung Galaxy S9 Phone2: Samsung Galaxy S20+
Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.12.2009 3:26

no tak vidíš to, aj to sa stáva. ja by som len rád vedel, koho je to číslo, z ktorého mi došla tá super sms :D. a inač rád by som vedel, kto použil v otázke odpoveď "je to možné".


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.12.2009 8:41

mna len zaujima, preco prave Bill Gates a Sony...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.12.2009 9:45

daron to zrejme kvôli tomu, že Bill Gates a Sony majú celkom slušný kapitál. ak si si to poriadne čítal, popísal som aj to, že každý, kto spraví sa po sebe nasledujúce 3 mesiace určitý počet bodov, tak dostane VW Polo. ak to tak pôjde ďalej a zasa budeš robiť určité body za určitý čas, tak dostaneš Mercedes C triedy. no a na koniec vraj Porsche a mesačný, dokonca pasívny príjem cca 30 000€. zrejme preto ten Bill Gates a Sony. ľudia ja neviem ako Vy, ale zábavú som z toho mal riadnu, keď som hľadal akékoľvek informácie o spojený Billa Gatesa so Sony a následným vytvorením danej spoločnosti.


Offline

Správca fóra
Správca fóra
LR healt & Beauty System a Bill Gates a Sony

Registrovaný: 17.04.08
Prihlásený: 08.04.24
Príspevky: 13258
Témy: 420
Bydlisko: Myjava
Príspevok NapísalOffline : 01.12.2009 22:31

este by som sa aj poobzeral,ci je toto pravne napadnutelne...by som toho "kamarata" trosku postrasil... a mozno potom pod natlakom svedomia by sa ti priznal,ze to je iba odzub.







_________________
PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Microlab SOLO9C / Microlab B77 / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 10 64-bit FPP
PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300
NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz
Phone: Samsung Galaxy S9 Phone2: Samsung Galaxy S20+
Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.12.2009 23:24

ako to ja kašlem na to. ak verí tomu, čo mu nakvákal ten jeho manager tak pre mňa za mňa. ale aby mi to ešte on potom tlačil do hlavy. ako fakt to je choré. s tým kamarátom som nadobro skončil, keďže ma chcel dotiahnuť do pyramídovej hry. o jednom človekovi, ktorého tam dotiahol viem. ale aj on sa zbadá.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.07.09
Prihlásený: 10.10.10
Príspevky: 386
Témy: 81
Bydlisko: Košice, Slo...
Príspevok NapísalOffline : 02.12.2009 0:43

čo tak kontaktovať mrkvosoft a sony a povedať im o tom akoim kazia meno ?







_________________
Nepočúvam hip-hop pretože mám rád hudbu!!!!
92% teenagerů poslouchá a žije podla Hip-Hop,Jestliže patříš mezi zbylých 8%, dej si tuto větu do podpisu
Offline

Správca fóra
Správca fóra
LR healt & Beauty System a Bill Gates a Sony

Registrovaný: 17.04.08
Prihlásený: 08.04.24
Príspevky: 13258
Témy: 420
Bydlisko: Myjava
Príspevok NapísalOffline : 02.12.2009 1:00

MS a Sony to mozu mat tak hlboko v pazi,ze si ich vymyslel ako "partnerov" nejaky chory chudak...







_________________
PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Microlab SOLO9C / Microlab B77 / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 10 64-bit FPP
PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300
NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz
Phone: Samsung Galaxy S9 Phone2: Samsung Galaxy S20+
Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 02.12.2009 1:56

Dany aj tak by to nič nepomohlo. ako napísal ac.milan. ani by ich to nezaujímalo.ja len dúfam, že týmto aspoň nejako docielim to, že sa nedá na takú hovadinu nahovoriť ten, čo to bude čítať. dal som to tuším na každé IT fórum, ktoré som našiel. ak budete mať niekto skúsenosti s tým LR Health & Beauty System, hoďte to sem. hlavne by som rád vedel, ako prebiehal pohovor a čo natárali.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.11.09
Prihlásený: 04.12.09
Príspevky: 11
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 04.12.2009 11:24

Ja som sa tiez s niecim podobnym stretol az na to ze to bola spolocnost co predavala filtre na vodu. :-D

Totiz prisiel som do firmi na zaklade normalneho inzeratu ze hladaju brigadnika/zamestnanca. Potom bol pohovor,kde od cloveka zobrali zalohu 5EUR akoze aby to clovek myslel vazne, s tym ze zaloha sa vrati v prvej vyplate. Ale potom bolo skolenie kde boli tiez take piramidove dristy. A nasledne tam boli urovne a ak sa clovek chcel dostat akoze do lepsej platenej urovne musel mat najprv "skusenost". A tu skusenost ziska iba, ale iba kupenim filtra za 1100EUR :lol:

Vlasstne nakoniec ponukli ze mozem robit dilera tych nezmyslov, alebo si sam jeden kupim a potom mozem aj normalne pracovat a zhanat dalsich chudakov..

Este taka ceresnicka, v inych konkurencnych firmach ten isty filter stal 400-450EUR


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.11.09
Prihlásený: 04.12.09
Príspevky: 11
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 04.12.2009 11:28

Este dodam ze ta spolocnost o ktorej som pisal ja mala tak sformulovane zmluvy. Ze ak clovek po podpisani vykonaval dokonca aj 3 roky po skonceni zmluvy nejaku cinnost z predmetu cinnosti spolocnosti tak bol saknkciovany sumou 2000EUR. A vedzte ze v predmete cinnosti mali skutocne takmer vsetko..

Chvala bohu som nepodpisal.. :x


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 04.12.2009 11:39

bol by si blbý, ak by si niečo také podpísal. na mňa skončil tiež s tým, že začať pre nich pracovať môžem až vtedy, keď si zakúpim "balíček" v hodnote 150€ (veľmi pomalí začiatok pri zarábaní peňazí), v hodnote 300€ (vraj už lepší začiatok a rýchlejšie zarábanie peňazí) no a na koniec posledný v hodnote 900€ (vraj raketový začiatok pri zarábaní peňazí). keď mi to všetko odprezentoval začal vyťahovať papiere, zrejme zmluvu a povedal mi, že ktorý balíček by som si vybral na našu spoločnú spoluprácu. tak s tým u mňa nepochodil. povedal som mu, že žiadny "balíček" si od neho teraz nekúpim. a na koniec mi veľkodušne povedal, že aby som si to cez víkend rozmyslel. aj som si to rozmyslel. ale to, čo mu napíšem.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
LR healt & Beauty System a Bill Gates a Sony

Registrovaný: 08.11.06
Prihlásený: 13.04.18
Príspevky: 7744
Témy: 127
Bydlisko: BA/TT
Príspevok NapísalOffline : 04.12.2009 11:44

To je ta prasiva pyramida, aka herbalife?

Brano13 píše:
Ze ak clovek po podpisani vykonaval dokonca aj 3 roky po skonceni zmluvy nejaku cinnost z predmetu cinnosti spolocnosti tak bol saknkciovany sumou 2000EUR.

nikto ti nemoze ziadnou zmluvou branit v podnikani a uz vobec nie obmedzovat predmet cinnosti co mas v zivnosti, je to nezakonne. akykolvek pravnik by ich za to zmietol zo stola. je to len take BU BU BU...







_________________
CPU: AMD Ryzen5 1600 @ 3,9GHz, Hyper 212, MB: Fatal1ty AB350 Gaming K4, RAM: 2x8GB DDR4 Kingston 3000MHz, GPU: MSI RX 580 GAMING+ X 8G, SSD: Samsung EVO 500GB, HDD: Seagate Baracuda 7200.12 2TB,
LCD: AOL Q3279VWF, Key/M: A4Tech Bloody B318, A4Tech Bloody P93, Seasonic 520W, Antec 300, OS: Win10 x64 , NAS: Synology DS115(2TB)
CP: Honor 9, PlayStation4 NB: Lenovo IdeaPad 110, Galaxy Tab
Inteligencia je to, čo používaš keď nevieš čo máš robiť Jean Piaget
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.07.07
Prihlásený: 09.11.20
Príspevky: 151
Témy: 20
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 04.12.2009 13:24

Akoze sa smejete ,ale LR je naozaj firma co predava take doplnky :D Je to uplne na styl Avonu a je to multilevel marketing :D Kamos to chvilu robil natlkli mu do hlavy ako sa moze postupne vypracovat firemne auto a veci stym spojene. Zacal to robit a nakoniec zistil,ze nato aby dosiahol to co mu vraveli,ze je lahke tak zistil,ze to je muklovacka jak svina a pokial nema clovek dakych zazobanych tisic zakaznikov tak si natom zarobi najviac par eur :D Natlcu do hlavy pekne veci,ale to je fakt robota len pre totalne otravneho cloveka, ktoremu to nie je cudzie a ,ktory ma tisice ludi co by to odneho kupovali. :) Najprv som sa bal,ze to je pyramida,ale podla vsetkeho co som o nich nasiel na nete v tej dobe ked ma tam kamos lanaril tak by to mala byt normalna firma,ale itak som do toho nesiel lebo uz len system multilevel marketing mi nie je absolutne sympaticky pokial nie som navrchu :D







_________________
Asus p5k,Intel core 2 duo E8400 3.0Ghz,MSI NX8800GT 512 T2D512E, A-DATA DDR2 2x 2GB 800+MHz dual Extreme Edition,SAMSUNG 750GB SATA2 32MB - HD753LJ,Fortron 500W Blue storm II,Thermaltake MATRIX STAHL black VD2000BNS
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.11.09
Prihlásený: 04.12.09
Príspevky: 11
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 08.12.2009 11:11

f4r0 píše:
To je ta prasiva pyramida, aka herbalife?

nikto ti nemoze ziadnou zmluvou branit v podnikani a uz vobec nie obmedzovat predmet cinnosti co mas v zivnosti, je to nezakonne. akykolvek pravnik by ich za to zmietol zo stola. je to len take BU BU BU...


Ono ta zmluva nebola pisana priamo, ale proste trocha inac-zavadzala cloveka. Totiz bolo napisane ze po dobu 3 rokov sa nesmie vykonavat ziadna cinnost z predmetov cinnosti spolocnosti uvedenych v ORSR (predaj a distribucia pristrojov reverznej osmozy). Lenze bolo to v zatvorke a nie cez odrazku, pricom pri zmluvach ak je nieco napisane cez odrazku tak to znamena ze z toho predmetu cinnosti v tomto pripade bolo myslene prave "distribucia pristrojov reverznej osmozy", ale kedze je to v zatvorke tak je to len usmernenie.
Preto hovorim ze za kazdu vykonavanu cinnost..

Dalej, k tvojej poznamke, ano nemoze sa obmedzovat, cize nemoze ti zmluva nejaku cinnost zakazat. Ale sankciovat ta moze. Samozrejme ak take nieco podpises. Jedine ak by sa vela ludi voci tomu ohradilo na sude tak by sa mohlo jednat o dokazovanie zavadzania..


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.08.11
Prihlásený: 18.08.11
Príspevky: 1
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2011 15:04

lr poznam uz cez dva roky. trvalo mi rok a pol,kym som zistil,ze vyrobky su kvalitne,ze to neni odrbavacska pyramida,ale seriozny MLM. Keby nebol,neexistoval by 26 rokov,nemal by partnerov tie automobilky,nejaky bruce willis,schumacher,heidi klum ci karel gott by si nepospinili mena nejakou p_covinou. a ten idiot,co ti tvrdil,ze za vznikom stoja gates a sony? :D ja neviem odkial to zobral,ale daj mi nanho cislo,zavolam mu ako sa mu s hentou dezinformaciou dari podnikanie :D :D je to strasna hlupost.tak,ako si nasiel na nete.zalozili to dvaja(zrejme prachati) nemcuri,ktorym sa nechcelo kupovat drahe parfumy manzelkam,tak si spravili firmu na vyrobu parfumov. a tak to zacalo.
v podstate mi je jedno,co si myslite,ale vadi mi,ked niekto nieco odsudi na zaklade po 1.nevedomosti, a po 2. na zaklade nejakej dezinformacie pripade jednej zlej skusenosti.
aj ked to teda poznam dlho,v okoli aj v rodine mam ludi,co to robia dlho a dari sa im,tak som to zacal robit az teraz. a cuduj sa svete,prvi zakaznici a partneri su na svete. a nechodim od domu k domu a nenutim ludi a nevtieram sa :) nie som ten typ a neznasam to.
ale celkom ma to pobavilo,ze gates a sony :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
LR healt & Beauty System a Bill Gates a Sony

Registrovaný: 02.01.11
Prihlásený: 18.09.22
Príspevky: 282
Témy: 42
Bydlisko: Streda nad ...
Príspevok NapísalOffline : 21.08.2011 12:07

načo by software - ový a hardware - ový maniaci zakladali spoločnosť na kozmetiku a také blbosti ?
alebo načo sa stať partnermi?
podľa mňa Bill a Sony to nepotrebujú







_________________
Notebook : Acer Aspire E1-510 OS :Windows 10 Home x64 Mobil : Huawei P Smart
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.03.11
Prihlásený: 17.01.20
Príspevky: 995
Témy: 106
Bydlisko: Martin, Slo...
Príspevok NapísalOffline : 21.08.2011 14:43

to aj mňa napadlo, jasne že to nepotrebujú.







_________________
uz nemam pocitadlo
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 20 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Bill Gates je opäť najbohatším.

v Novinky

21

1461

23.04.2009 21:35

Tominator Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Bill Gates odchádza z Microsoftu

v Novinky

21

2459

25.07.2006 11:23

Wolf Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Bill Gates je znovu nejbohatším Američanem.

v Novinky

6

545

22.09.2011 19:24

TommyHot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Bill Gates predpovedá smer technologického rozvoja

v Novinky

1

504

25.04.2007 12:26

Johnnny Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Bill Gates údajne plánuje let do vesmíru

v Novinky

9

752

15.04.2007 22:41

Shit Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Bill Gates prispel 40milionov $ do svojej byvalej skoly

v Novinky

11

1301

28.09.2005 17:32

Ivo Mašek Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Bill Gates a Toshiba chystajú vývoj malého jadrového reaktor

v Novinky

18

1400

27.03.2010 14:30

McDog Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. NT Kernel & System

v Ostatné

1

315

28.12.2015 9:00

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PROJECT [BLACK BEAUTY]

v Modifikácie, návody a projekty

12

1168

08.05.2014 11:45

kllr007 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. FiiO AMP/DAC + SONY MDR-ZX600

v Externé zariadenia

0

446

02.02.2015 11:35

ihlavkopesena Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. AT&T má systém na automatické zmazanie odoslaného e-mailu

v Novinky

6

612

04.07.2013 7:20

Poki Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Predám SONY DAV F200 2+1 SYSTÉM, Žilina

v Predám

4

392

04.07.2014 9:45

Syntian Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/P: ASUS TUF Gaming F15 FX506LH-HN004 (i5 10300H & GTX 1650 & 16GB RAM & 512 GB SSD)

v Informujem sa

4

977

27.09.2022 15:15

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Symbian & android & iOS & WinMobile

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Smartfóny a tablety

41

2851

15.12.2011 21:16

haffen Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. MBS bill

v Antivíry a antispywary

1

740

17.07.2007 14:10

Rbot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Najvplyvnejšou osobnosťou IT Gates pred ...

v Novinky

3

401

08.11.2007 17:04

hdche Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra