Lower - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 3 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: ktoru 2600xt


Odpovede: 4
Zobrazenia: 676


Nazdar,
takze moja otazka je ktora karta je najlepsia na oc:

http://www.alza.sk/graficka-karta-asus- ... d76808.htm

http://www.alza.sk/graficka-karta-msi-r ... d76827.htm

http://www.alza.sk/graficka-karta-ati-s ... d79995.htm

jasne ze na tie pasivaky mienim pripevnit nejaky fan, hluk ni...

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: HD2600XT alebo X1950GT


Odpovede: 86
Zobrazenia: 3674


Neviem sa rozhodnut medzi tymito dvoma, ktora je vykonnejsia? maju obe 256MB a pamate DDR3

 Fórum: Intel   Téma: E2160 vs 631


Odpovede: 10
Zobrazenia: 630


Mozno je to blbost porovnavat dvojjadro s jednojadrom, ale aj tak sa vas pitam co je vyhodnejsie kupit, cena je priblizne rovnaka
Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 3 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF