LordThall - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 13 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Windows   Téma: WIN 7 Pridanie domeny


Odpovede: 0
Zobrazenia: 498


Zdravím, mam problém pridať PC do domény.... viacero počítačov išlo bez problému no tento jeden robí problémy aj po reinstalaci windowsu. Ako to vyriešiť
Nepodarilo sa spojiť s radičom domény služby Active Directory (AC DC) pre doménu XXX
Názov domény „XXXX“ môže byť názov domény pre protokol NetBI...

 Fórum: Pamäte   Téma: Rozdielne RAM v pc


Odpovede: 4
Zobrazenia: 497


DDR3, tie čo mám v PC 2400MHz cl11 a tie čo chcem kúpiť 1600 MHz cl10 tak či to nebude robiť problémy

 Fórum: Pamäte   Téma: Rozdielne RAM v pc


Odpovede: 4
Zobrazenia: 497


Zdravím, ak mám v PC 2x4 GB ram na 2400 Mhz, CL 11, nebude robiť problém ak dokupim RAM ktorá bude mať iba 1600 Mhz a CL 10 ?

 Fórum: PC zostavy   Téma: Herny PC 700-900 EUR


Odpovede: 1
Zobrazenia: 940


Čaute
Chcel by som vás poprosiť či by mi niekto vedel vyskladať aké komponenty by boli dobre pre herný PC na hranie najnovších hier. Cena by mala byť okolo 700-900 EUR
Chcel by som aby tam bola buď i5 alebo i7
Grafika najlepšie Nvidia min 2GB
RAM-min 8 Gb
HDD-1TB

 Fórum: Frontend   Téma: HTML Formular odoslanie emailom


Odpovede: 7
Zobrazenia: 498


Potrebujem nieco ine :D Ja mam cely formular uz napisany cez HTML a potrebujem najst nejaky kod ktory spracuje udaje co donho ludia zadaly a posle mne na email

 Fórum: Frontend   Téma: HTML Formular odoslanie emailom


Odpovede: 7
Zobrazenia: 498


a ak by som chcel vlozit php kod do html formulara ako by asi mal vyzerat aby to fungovalo?

 Fórum: Frontend   Téma: HTML Formular odoslanie emailom


Odpovede: 7
Zobrazenia: 498


A javascript to dokaze spracovat a odoslat ?

 Fórum: Frontend   Téma: HTML Formular odoslanie emailom


Odpovede: 7
Zobrazenia: 498


Da sa nejak v HTML formulari nastavit aby to udaje ktore tam ludia napisu posielalo mne na email ?

 Fórum: Krčma   Téma: Ako vyzerá vaša plocha? II


Odpovede: 1533
Zobrazenia: 112238


 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Saits Row IV


Odpovede: 7
Zobrazenia: 368


Ok dik Ako pri aktivaci hry to mam napisat ? tam ze
Citácia:
Aktivovat produkt ve sluzbe steam

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Saits Row IV


Odpovede: 7
Zobrazenia: 368


Aha takze mi to pojde presne tak cez steam ako keby som to cezneho kupoval ?

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Saits Row IV


Odpovede: 7
Zobrazenia: 368


no potrebujem to vedet na isto ci to pojde cez steam lebo ked bol cez vikend saits row zadarmo ze sa dal hrat som to zacal hrat a odznova sa mi ist nechce :D tak potrebujem vedet ci to pojde na isto cez steam tak ako aj skyrim

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Saits Row IV


Odpovede: 7
Zobrazenia: 368


Neviete mi poradiť keď si kúpim krabicovú verziu Saits Row IV či pôjde cez steam alebo nie ?
Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 13 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF