| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Windows Téma: WIN 7 Pridanie domeny |
Odpovede: 0 Zobrazenia: 498
| Zdravím, mam problém pridať PC do domény.... viacero počítačov išlo bez problému no tento jeden robí problémy aj po reinstalaci windowsu. Ako to vyriešiť Nepodarilo sa spojiť s radičom domény služby Active Directory (AC DC) pre doménu XXX Názov domény „XXXX“ môže byť názov domény pre protokol NetBI... |
|
Fórum: Pamäte Téma: Rozdielne RAM v pc |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 497
| | DDR3, tie čo mám v PC 2400MHz cl11 a tie čo chcem kúpiť 1600 MHz cl10 tak či to nebude robiť problémy |
|
Fórum: Pamäte Téma: Rozdielne RAM v pc |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 497
| | Zdravím, ak mám v PC 2x4 GB ram na 2400 Mhz, CL 11, nebude robiť problém ak dokupim RAM ktorá bude mať iba 1600 Mhz a CL 10 ? |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Herny PC 700-900 EUR |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 940
| Čaute Chcel by som vás poprosiť či by mi niekto vedel vyskladať aké komponenty by boli dobre pre herný PC na hranie najnovších hier. Cena by mala byť okolo 700-900 EUR Chcel by som aby tam bola buď i5 alebo i7 Grafika najlepšie Nvidia min 2GB RAM-min 8 Gb HDD-1TB |
|
Fórum: Frontend Téma: HTML Formular odoslanie emailom |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 498
| Potrebujem nieco ine Ja mam cely formular uz napisany cez HTML a potrebujem najst nejaky kod ktory spracuje udaje co donho ludia zadaly a posle mne na email |
|
Fórum: Frontend Téma: HTML Formular odoslanie emailom |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 498
| | a ak by som chcel vlozit php kod do html formulara ako by asi mal vyzerat aby to fungovalo? |
|
Fórum: Frontend Téma: HTML Formular odoslanie emailom |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 498
| | A javascript to dokaze spracovat a odoslat ? |
|
Fórum: Frontend Téma: HTML Formular odoslanie emailom |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 498
| | Da sa nejak v HTML formulari nastavit aby to udaje ktore tam ludia napisu posielalo mne na email ? |
|
Fórum: Krčma Téma: Ako vyzerá vaša plocha? II |
Odpovede: 1533 Zobrazenia: 112238
| |
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Saits Row IV |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 368
| | Ok dik Ako pri aktivaci hry to mam napisat ? tam ze Citácia: Aktivovat produkt ve sluzbe steam |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Saits Row IV |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 368
| | Aha takze mi to pojde presne tak cez steam ako keby som to cezneho kupoval ? |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Saits Row IV |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 368
| no potrebujem to vedet na isto ci to pojde cez steam lebo ked bol cez vikend saits row zadarmo ze sa dal hrat som to zacal hrat a odznova sa mi ist nechce tak potrebujem vedet ci to pojde na isto cez steam tak ako aj skyrim |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Saits Row IV |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 368
| | Neviete mi poradiť keď si kúpim krabicovú verziu Saits Row IV či pôjde cez steam alebo nie ? |
|