liveman - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 8 z 28 [ Vyhľadávanie našlo 833 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Prenosné zariadenia   Téma: Kúpa mobilu


Odpovede: 5
Zobrazenia: 873


Dík,
dajme tomu, že si kúpim Lenovo alebo Huawei. Akým softvérom môžem prehodiť dáta z môjho staršieho Samsungu duos do týchto iných typov? Je univerzálny softvér?

 Fórum: Prenosné zariadenia   Téma: Kúpa mobilu


Odpovede: 5
Zobrazenia: 873


Chcem si kúpiť nový mobil, niečo ako napr. Samsung Galaxy A3 duos (na Samsungy som zvyknutý), Huawei P8 lite alebo pod. Nech to má 2 SIM karty, 4G LTE, dobrý procesor a RAM, Android min. 4.4. Foťák nemusí byť moc výkonný. Nemusí mať moc veľký displej ani rozmer, tak asi 4,5 p. Dôležitá je tiež výdrž...

 Fórum: Kôš   Téma: Ponuka kapacity PC


Odpovede: 4
Zobrazenia: 90


Nevedel som kam zaradiť túto tému, tak som to dal sem, môžete to prípadne preradiť inde.
Počul som o firmách, ktoré ponúkajú odmenu užívateľom za to, že využívajú kapacitu pamäte počítača užívateľa cez internet. Podmienka je len, aby bol užívateľ pripojený na internet a poskytol časť kapacity svojho...

 Fórum: Sieťové programy   Téma: Nejde youtube


Odpovede: 9
Zobrazenia: 602


Pomohlo preištalovanie flash

 Fórum: Sieťové programy   Téma: Nejde youtube


Odpovede: 9
Zobrazenia: 602


Áno, je to problém Firefoxu, inde to ide.

 Fórum: Sieťové programy   Téma: Nejde youtube


Odpovede: 9
Zobrazenia: 602


Otázka je, čo s tým, ako tento problém odstrániť.

 Fórum: Sieťové programy   Téma: Nejde youtube


Odpovede: 9
Zobrazenia: 602


Na Mozile mi nejdú youtube stránky. Mám WIN 8.1 a Mozila sa automaticky aktualizuje. Píše mi toto:
Požadovaná webová adresa sa na tomto serveri nenašla. That’s all we know.

 Fórum: Windows   Téma: Nejde počasie


Odpovede: 0
Zobrazenia: 379


Prestalo mi ísť počasie, originálna aplikácia na PC vo WINDOWS 8.1, mám všetko aktualizované.
Absolútne netuším v čom je problém

 Fórum: Video programy   Téma: Program na spracovanie videa


Odpovede: 7
Zobrazenia: 607


Hej, mám to dík. Dúfam, že sa v tom dá robiť aj HD video. Ešte by som sa rád opýtal, či je nejaká jednoduchšia bezplatná verzia Pinnacle.

 Fórum: Video programy   Téma: Program na spracovanie videa


Odpovede: 7
Zobrazenia: 607


Movie maker som mal v starom Windowse ale v tomto WIN 8.1 to neviem nájsť

 Fórum: Video programy   Téma: Program na spracovanie videa


Odpovede: 7
Zobrazenia: 607


Mám WIN 8.1 a nemôžem tam nájsť nejaký program na spracovanie videa.

 Fórum: Windows   Téma: Outlook


Odpovede: 9
Zobrazenia: 555


Je tam toho strašne veľa v angličtine, skúšal som to, pozeral, ale jednoznačnú odpoveď som sa nedozvedel. Nerozumiem tomu, čo treba spraviť, väčšinou sú to odkazy na ďaľšie odkazy atd.
Ešte navyše dne mi prestal ísť webmail na tej adrese, čo mám outlock. Prihlásim sa, vpravo hore mi píše, že som pri...

 Fórum: Windows   Téma: Outlook


Odpovede: 9
Zobrazenia: 555


Bohužiaľ také články v angličtine nezvládam

 Fórum: Windows   Téma: Outlook


Odpovede: 9
Zobrazenia: 555


Kliknúť sa dá, ale nič sa nezmení, outlock sa spúšta len v núdzovom režime

 Fórum: Windows   Téma: Outlook


Odpovede: 9
Zobrazenia: 555


Nič, všetky 3 možnosti som skúšal

 Fórum: Windows   Téma: Outlook


Odpovede: 9
Zobrazenia: 555


Prestal mi ísť Microsoft Outlock 2007. Mám WIN 8.1
Dá sa spustiť len v núdzovom režime a píše hlášku:

 Fórum: Články   Téma: Návod ako pridať obrázok na fórum


Odpovede: 5
Zobrazenia: 10009


Tu sa vyžaduje registrácia. Kde sa to dá nahrať bez registrácie?

 Fórum: Ostatné programy   Téma: Notebook HP 630 - BIOS, inštalácia WIN


Odpovede: 40
Zobrazenia: 2086


Tak sa mi to podarilo. Disk nebol správne naformátovaný. Použil som program MiniTool Partition Wizard, tak som spravil pár operácií a potom som ho dal do PC kde sa mal inštalovať Windows. Tam sa už disk konečne zobrazil, aj keď ešte stále nebolo možné na neho priamo inštalovať. Windows si s tým už p...

 Fórum: Ostatné programy   Téma: Notebook HP 630 - BIOS, inštalácia WIN


Odpovede: 40
Zobrazenia: 2086


Skúšal som nainštalovať tiež WIN 8.1 a nejde to ani s tým. // Spojený príspevok Str 06.05.15 13:55 Môžeš skúsiť stiahnúť ovládač Intel Rapid Storage zo stránky HP a ponúknuť ho pri inštalácií cez načítať ovládač z toho okna.
http://h20564.www2.hp.com/hpsc/swd/public/readIndex?sp4ts.oid=5086783&...

 Fórum: Smartfóny a tablety   Téma: Ako inštalovať aplikácie?


Odpovede: 32
Zobrazenia: 1736


Keď sa pripájam cez verejné W-fi, tak mi nejde google play, píše nejakú hlášku, ale podľa návodu na google play, ako sa to má v mobile nastaviť, tak tú voľbu v mobile nemám. Dá sa to cez wi-fi pripojiť, alebo je to nejako blokované? Paketové dáta mám vypnuté, lebo nemám takú službu, resp. sťahovanie...

 Fórum: Ostatné programy   Téma: Notebook HP 630 - BIOS, inštalácia WIN


Odpovede: 40
Zobrazenia: 2086


Intel rapid storage s tým nemá nič spoločné. Nejedná sa o Intel disk. Treba čítať všetky príspevky. Skúšal som ho nielen v HP notebooku ale aj v inom PC a ten bol Atlhon. Potreboval by som to vyskúšať s iným inštalačným diskom, ten zatiaľ nemám.

 Fórum: Ostatné programy   Téma: Notebook HP 630 - BIOS, inštalácia WIN


Odpovede: 40
Zobrazenia: 2086


Aký ovládač som mal ponúknuť? Žiadny nemám.

 Fórum: Ostatné programy   Téma: Notebook HP 630 - BIOS, inštalácia WIN


Odpovede: 40
Zobrazenia: 2086


Tak teda je to takto. Skúšal som to v PC aj v notebooku. Správa sa to rovnako, nezobrazuje sa tam. Myslel som najprv, že probém je v notebooku HP, kde sa v BIOSe nedá nič dohromady nastavovať a že je nejako výrobcom chránený. Potom som to skúšal aj v normálnom počítači a nešlo to ani tam. Tam som sk...

 Fórum: Ostatné programy   Téma: Notebook HP 630 - BIOS, inštalácia WIN


Odpovede: 40
Zobrazenia: 2086



upload images free

Ešte upresím, BIOS ten disk zobrazuje.

 Fórum: Ostatné programy   Téma: Notebook HP 630 - BIOS, inštalácia WIN


Odpovede: 40
Zobrazenia: 2086


Inštalujem z DVD. Zastane to....je to vo vyššom príspevku:
Vymenil som pôvodný disk za SSD. Chcel som z DVD nainštalovať WIN7, inštalácia začne, ale pri voľbe: kam nainštalovať, nezobrazuje žiadny disk. Pýta to ovládač disku a ďalej inštalácia nepokračuje.
Nemôže byť nejaký problém v tom, že sa jedn...

 Fórum: Ostatné programy   Téma: Notebook HP 630 - BIOS, inštalácia WIN


Odpovede: 40
Zobrazenia: 2086


Tiež myslím. Zrejme ten notebook nevie rospoznať nový SSD disk.

 Fórum: Ostatné programy   Téma: Notebook HP 630 - BIOS, inštalácia WIN


Odpovede: 40
Zobrazenia: 2086


No dík, ale kde tie ovládače nájdem? Na tom linku to nie je. Už som písal hneď na začiatku, že žiadne pôvodné CD od notebooku nemám. Idem skúsiť google. A čo keď BIOS nepozná nový disk?
Neviem nájsť SATA ovládače

 Fórum: Ostatné programy   Téma: Notebook HP 630 - BIOS, inštalácia WIN


Odpovede: 40
Zobrazenia: 2086


Vymenil som pôvodný disk za SSD. Chcel som z DVD nainštalovať WIN7, inštalácia začne, ale pri voľbe: kam nainštalovať, nezobrazuje žiadny disk. Pýta to ovládač disku a ďalej inštalácia nepokračuje. Bohužiaľ neviem čo s tým ďalej.
Spustil som aj z BIOSu test disku, ten prebehol v poriadku.

 Fórum: Ostatné programy   Téma: Notebook HP 630 - BIOS, inštalácia WIN


Odpovede: 40
Zobrazenia: 2086


Myslím, že to pôjde, skúšal som nový disk a cez ESC som sa dostal do BIOSu. Tak skúsim nainštalovať WIN z CD.

 Fórum: Ostatné programy   Téma: Notebook HP 630 - BIOS, inštalácia WIN


Odpovede: 40
Zobrazenia: 2086


Na recovery partícii nie sú žiadne dáta
Stránka: 8 z 28 [ Vyhľadávanie našlo 833 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF