Lapla - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 2 z 6 [ Vyhľadávanie našlo 180 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Rozširujúce karty   Téma: Externa zvukovka


Odpovede: 2
Zobrazenia: 1227


toto fest lacne ale o kvalite neviem povedat

http://www.bibo.sk/?page=viewProd&prodI ... odkat=true

 Fórum: Úložné zariadenia   Téma: Externy HDD - 2.5" okolo 2000 sk


Odpovede: 2
Zobrazenia: 775


Zdravim pozeral som dake externe disky na prenos dat nieco mensie - 2.5" take daco aby sa to dalo strcit do vrecka cena okolo 2000 sk pripojenie staci cez USB zatial som nasiel iba toto :

http://www.kkcomputers.sk/westerndigita ... 41832.html

ak viete o niecom lepsom dajte vediet dikes :D

 Fórum: Modifikácie, návody a projekty   Téma: Hazard MoD


Odpovede: 19
Zobrazenia: 3614


el mariachi píše:
aspon ja si nedokazem predstavit, akoby pozadovany vysledok ziskal sprejom :roll:


zemska pritazlivost ti nic nehovori ???? ked striekas na jedno miesto moooc tak sa ti tam nahromadi farba a potom zacne stekat :-D :-D :-D :-D

 Fórum: Diskusia   Téma: Co si myslite o Rihanne


Odpovede: 59
Zobrazenia: 4647


skareda nieje ale vie spievat iba na playback :-D :-D :-D :-D :joyous: :toilet:

 Fórum: Krčma   Téma: Co zaujimave sa vam stalo za tento den


Odpovede: 1344
Zobrazenia: 42968


dnes som prisiel z roboty a od segry so dostal kravatu na ktorej bol ocko ako capuje pivi Duff a pod nim v zopar polohach Homer ako slope jasne ze som si ju zobral rovno von a som sa nim inspiroval a teraz som dosiel dom v takom stave ....

 Fórum: Krčma   Téma: Aký vlastníte bicykel?


Odpovede: 389
Zobrazenia: 37008


to vis nic netesni na 100 % :-) a casom sa to moze stat / inak co si ide kupovat ten tvoj bratranec za bike --- ked mu tamten nestaci ?

 Fórum: Krčma   Téma: Aký vlastníte bicykel?


Odpovede: 389
Zobrazenia: 37008


len ked sa ti zavzdusnia tak si potom nabijes drzku :D inak to si ako myslel dlhodobo pozicany si dakomu corol ? :lol: :lol: :lol:

 Fórum: Krčma   Téma: Aký vlastníte bicykel?


Odpovede: 389
Zobrazenia: 37008


mechanicke :) hydraulicke su moooc narocne na udrzbu a drahe same odvzdusnovanie atd. ale este sa chystam vymenit prednu brzdu komplet za vacsiu 180mm Avid BB7 vraj su to najlepsie mechanicke brzdy ;) 1800 sk

 Fórum: Krčma   Téma: Aký vlastníte bicykel?


Odpovede: 389
Zobrazenia: 37008


toto je moj bike po upgrade prednej vidlice ;) lava noha vzduch prava olej 6000sk

 Fórum: Modifikácie, návody a projekty   Téma: Mod by Cupi


Odpovede: 53
Zobrazenia: 7769


mne sa tie cervene stekance na bocniciach pacia ;) len su vsetky take rovnake niektore mohli stiect iba kusok nie vsetky skoro az dole potom je to take trochu umele ale inak fajn ;)
a ked uz si zacal s tymi stekancami zpredu co si zatriekal cervenuo mechaniku a 2 volne miesta pod mechanikou to si m...

 Fórum: Krčma   Téma: Kolik je vám let?


Odpovede: 1600
Zobrazenia: 76001


tento mesiac 22. budem mat 24 rokov :-)

 Fórum: Krčma   Téma: čo sme to našli?


Odpovede: 15
Zobrazenia: 1714


jj strela to nieje na 100 % :lol: :lol: :lol: urcite nejaka suciastka z polnohospodarskych strojov ;)

 Fórum: Krčma   Téma: Ake radio pocuvate


Odpovede: 262
Zobrazenia: 19872


momentalne FUN Radio ale musim menit radia aspon kazde 2 mesiace lebo tam davaju stale to iste dookola ma ide z toho svihnut :D inak kamos v pracim mal uz plne zuby dakeho radia a isiel zmenit stanicu a hovori: konecne som nieco poriadne naladil - a to bolo radio LUMEN :-D :-D :-D :-D sme si z neho ...

 Fórum: Krčma   Téma: Kolko zien je na tomto fore?


Odpovede: 28
Zobrazenia: 3300


si ce je uz 3:00 ale aj tak vsetko naj. k vasmu sviatku baby :oops: oneskorene ale aspon :oops: prepacte

 Fórum: Modifikácie, návody a projekty   Téma: jak upevnit plexi?


Odpovede: 40
Zobrazenia: 5202


spawn tak to ta pekne osklbali hajzli :jaw: :jaw: :jaw: by som im dal :jaw: :jaw: :jaw:

 Fórum: Diskusia   Téma: jaky mate nazor na toto


Odpovede: 37
Zobrazenia: 2973


to mozu robit iba daky uchyli :lol: :lol: ale keby to spravil mojej frajerke :jaw: :jaw: :jaw: tak by som mu zlomil ruky a napchal by som mu ich do prdele hazlovi :jaw: :jaw: :batter:

 Fórum: Modifikácie, návody a projekty   Téma: jak upevnit plexi?


Odpovede: 40
Zobrazenia: 5202


este sa da zohnat aj kalene sklo ktore je tvrdsie ale nevim ake su pri tom ceny

 Fórum: Krčma   Téma: Akú hudbu práve počúvate ?


Odpovede: 2988
Zobrazenia: 86866


The Nobodies-Marylin Manson :roll:

 Fórum: Diskusia   Téma: najoblubenejsi rock song?


Odpovede: 49
Zobrazenia: 4049


jj Steve Vai je gitarovy maaaaag lepsie si to ani nemohol napisat ;)

 Fórum: Diskusia   Téma: najoblubenejsi rock song?


Odpovede: 49
Zobrazenia: 4049


pozri si Steve Vai ;) ;) ;) ;) ;)

http://www.youtube.com/watch?v=WD9UnwTU-z8

 Fórum: Modifikácie, návody a projekty   Téma: jak upevnit plexi?


Odpovede: 40
Zobrazenia: 5202


dobre tak skus na tom CNC nieco vystruzlikat zo skla ak to nebudes mat chladene vodou :)

 Fórum: Modifikácie, návody a projekty   Téma: jak upevnit plexi?


Odpovede: 40
Zobrazenia: 5202


vyrezat dieru do skla nieje taka lahka vec ako to vidis vo filmoch o lupeziach :D kamos robi zo sklom a na vrtanie do skla a rezanie maju specialne masiny CNC-ka a podobne kraviny ktore su chladene vodou myslim si ze taketo stroje v obycajnom sklenarstve len tak nemaju ...

 Fórum: Krčma   Téma: Co zaujimave sa vam stalo za tento den


Odpovede: 1344
Zobrazenia: 42968


rano o 5:00 som vstaval do prace a az teraz som sa dostal domov este pobeham po nete a mozem ist spat stastie ze zajtra je vikend :lol: :lol: :lol:
vlastne az ked dojdem z prace :-D :-D :-D

 Fórum: Diskusia   Téma: Ake mate zaluby?


Odpovede: 80
Zobrazenia: 7346


to : viktorcech inak ten model v poho akurat to namalovanie si pekne odflakol :lol: :lol: :lol:

kedysi som tiez robil modely papierove aj plastove ale uz na to nmamm nervy ani cas :shock:

 Fórum: Diskusia   Téma: Ake mate zaluby?


Odpovede: 80
Zobrazenia: 7346


jj pozri stranku spat :-D :-D :-D

 Fórum: Modifikácie, návody a projekty   Téma: 1. Casemod


Odpovede: 5
Zobrazenia: 1322


jj za tu cenu sa ti oplati kupit daku case z bazaru ;)

 Fórum: Diskusia   Téma: Modrookí ľudia


Odpovede: 127
Zobrazenia: 8870


ups :oops: ja som slepy :oops:

 Fórum: Diskusia   Téma: Modrookí ľudia


Odpovede: 127
Zobrazenia: 8870


Podľa dánskeho lekára za modré oči môže mutácia. S odvážnou teóriou prišiel dánsky profesor Hans Eiberg z kodaňskej univerzity. Tvrdí, že mutáciu kedysi spôsobil jeden človek.

http://aktualne.centrum.sk/zdravie/clan ... id=1151567

 Fórum: Diskusia   Téma: Ake mate zaluby?


Odpovede: 80
Zobrazenia: 7346


jasne v tej chvili to nieje zabavne ale po case ti to pride aj na smiech ze kua ako som sa tam vytrel iba listie lietalo a ja s nim ;) ale teraz uz tak moooc neriskujem lebo chodim do prace a nemozem si dovolit lezat stale v nemocnici
;)

 Fórum: Krčma   Téma: Aký vlastníte bicykel?


Odpovede: 389
Zobrazenia: 37008


ok, takze okrem prednej vidlice je ten leaderfox lepsi? ja tu vidlicu budem mat aj tak stale uzamknutu takze ta ma nezaujima...resp vyuzijem ju na max 10% kedze teren bude len cesta...

tak ber ten prvy :) Author maju aj tak vzdy predrazene bike :-D :-D :-D

som pozeral ceny ten author stoji a...
Stránka: 2 z 6 [ Vyhľadávanie našlo 180 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF