Obsah fóra
lamoriq - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:
Stránka:
1
z
1
[ Vyhľadávanie našlo 4 výsledkov ]
Autor
Správa
Fórum:
Elektronika
Téma:
555
Odpovede:
9
Zobrazenia:
1007
hmm
Fórum:
Elektronika
Téma:
555
Odpovede:
9
Zobrazenia:
1007
a nepoznate nieco co bude fungovat aj pri 5V/0,1A stab. alebo 9V baterie ?:))
Fórum:
Elektronika
Téma:
555
Odpovede:
9
Zobrazenia:
1007
hm zosilnovac len vsade co vidim su same take ze vela suciastok mne staci uplne niaky taky primitivny co bude len dost nahlas vydavat ten ton nemusi to byt ani niako extra kvalitne.. nepoznas nahodou daco take ?
Fórum:
Elektronika
Téma:
555
Odpovede:
9
Zobrazenia:
1007
Zdravim mam taku otazku.. ked si spravim APO s 555 s frek. 4,5khz a pripojim vystup na niaky mensi reprak aky hlasny ton to moze mat ?
Stránka:
1
z
1
[ Vyhľadávanie našlo 4 výsledkov ]
Obsah fóra