lamoriq - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 4 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Elektronika   Téma: 555


Odpovede: 9
Zobrazenia: 1007


hmm

 Fórum: Elektronika   Téma: 555


Odpovede: 9
Zobrazenia: 1007


a nepoznate nieco co bude fungovat aj pri 5V/0,1A stab. alebo 9V baterie ?:))

 Fórum: Elektronika   Téma: 555


Odpovede: 9
Zobrazenia: 1007


hm zosilnovac len vsade co vidim su same take ze vela suciastok mne staci uplne niaky taky primitivny co bude len dost nahlas vydavat ten ton nemusi to byt ani niako extra kvalitne.. nepoznas nahodou daco take ?

 Fórum: Elektronika   Téma: 555


Odpovede: 9
Zobrazenia: 1007


Zdravim mam taku otazku.. ked si spravim APO s 555 s frek. 4,5khz a pripojim vystup na niaky mensi reprak aky hlasny ton to moze mat ?
Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 4 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF