Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 11 ] 
AutorSpráva
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Laminatova podlaha, resp podobne podlahy a podlozka pod nimi

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13349
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 25.08.2023 21:37

Riesim aktualne podlahu a skladbu pod nou v panelakovom byte, robil tu niekto z vas z korkom ako podlozkou pod podlahu? Vymyslel som si 1cm hrubu podlahu + 11mm podlozka v troch vrstavach beton -> 4mm korok -> 5mm hobra -> 2mm korok -> 1cm podlaha. Nejde mi len o krokovy hluk k susedom podomnou ale aj o nejake odhlucnenie betonoveho panelu. Je takato skladba podlozky velmi velka blbost?

Laminatova podlaha, resp podobne podlahy a podlozka pod nimi







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Online

Užívateľ
Užívateľ
Laminatova podlaha, resp podobne podlahy a podlozka pod nimi

Registrovaný: 05.11.11
Prihlásený: 27.04.24
Príspevky: 1507
Témy: 73
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOnline : 25.08.2023 23:15

Nivelacku si vylial? Vyrovnat podlahu je dost dolezite. Urcite nepokladaj len tak. Rozdiely su velke a potom vrze ci puka podlaha pri kracani. Mne to odflakli a mam rozdiel na 50cm 4-10mm na roznych miestach. Zistil som to az po pokladke nabytku. Pod plavackou mam len tu foliu a tam kde nepovysavali, tak susti.

2 cm podlaha je riadna blbost. Musel by si ju spravit v celom byte. Potom by si musel zrezat kazde dvere. Po odrezani sa ta folia pri navlhnuti zacne odliepat. Dnes sa nerobia kvalitne dvere. Na vchodovych mas este prah a to by bol riadny schod. Prechodove poschodove listy urcite nechces. Mam rozdiel kupelka/kachlicky - chodba/laminatova cca 5mm a lista nedrzi. Pomalicky sa posuva az sa odlepi.







_________________
CPU: AMD Ryzen 7 5700X, RAM: 16 GB KIT DDR4 3200, GPU: RTX 3060 Ti
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Laminatova podlaha, resp podobne podlahy a podlozka pod nimi

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13349
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.08.2023 23:47

Nivelacku praveze nechcem riesit, netrufam si na to a hlavne pri mojej rychlosti by to bolo dalsieho pol roka naviac :-D premeral som si podlahu laserom a 10mm je rozdiel medzi diagonalnymi izbami co je 15 metrov, vramci izieb prechody na dvere su rozdiely 1-2 mm podla izby, vramci izby to su max 3-4mm na dvoch metroch, co ma az udivuje, ako aj kamarata, ze cakal rozdiely v centimetroch, sam mi povedal, ze pri takychto rozdieloch by nivelacku asi tiez neriesil ked to je tak, ze to by podlozka mala vyrovnat trochu, ale je to dost divne, kedze stropy mali v jednej izbe rozdiel 3 cm diagonalne co je skoro 6 metrov :-D tak som sa bal ked som toto zistil pred vyse rokom, ze v akom stave bude podlaha, lenze bolo tam nalepene lino, tak som to nemal ako zistit a len nedavno som lino vytrhal a oskrabal chemopren z betonu.

Ja praveze idem robit podlahu v celom byte, nie len v izbe, tak preto 2,1 cm spolu, kupelka a wc mam podlahu uz spravenu na 2,1 cm vysku, wc som velmi netrafil, tam ma jedna strana 2,1cm a druha strana ma 2,2cm, mozno chyba merania, ale skusal som aj digitalnu subleru, ale to velmi neriesim, lista to isto schova. Taktiez vchodove dvere mam nove a tam som im povedal, ze prach nech zdvihnu tak aby z vnutrnej strany som mal moznost tam strcit spolu 2,1cm co tak aj spravili. Medzi izbami budu urcite listy, a ano dvere budem urcite musiet rezat, mozno len zbrusit, toto este netusim, ale pocitam s tym, ked ich pojdem dat spravit, tak urcite budem trvat na tom aby bolo mozne z nich zrezat a nebol s tym problem, nechcem dvere z nejakeho hornbachu a pod, ale z obchodu kde ich robia aj na mieru. Skor ma zaujima ta skladba pod podlahou, ze ci to moze sposobovat nejake problemy, lebo neviem najst nikoho kto ma skusenost s korkom, chapem ze je to palka za podlozku, ale aby som nenasiel nikoho kto ho pouzil mi pride divne. Nemam skusenost s korkom a ani s hobrou. Korok uz mam kupeny a dnes som si bol kupit jeden balik tej hobry, ze nech si skusim ako bude ta skladba vyzerat a pride mi to ako celkom tvrdy nepruzny material, nepride mi to ze by to pruzilo a robilo problemy podlahe.

Ja toto cele riesim kvoli odhlucneniu, aby som bol ako na samote u lesa, alebo sa k tomu aspon trochu priblizil a rovnako tak sa neobmedozval hlasitostou ked si chcem pustit film, ci hudbu a susedia nenadavali, rovnako tak nechcem suseda obtazovat nejakym dupanim ci niecim podobnym. Vyliat nivelak, dat rovno na to podlahu nie je velmi vhodne do panelakoveho bytu, aspon moj nazor. Sused pod tebou bude pocut kazdy jeden tvoj krok, preto som proti nivelacke ak to nie je fakt nutne a nejedna sa o extremne rozdiely co by podlozka nevyrovnala. Mne skor ide o to zistit ze ci takato skladba je velmi velka blbost a moze sa to casom ukazat, lebo s hobrou ani korkom nemam absolutne ziadnu skusenost, korok este ako tak mozno ze tam asi deformacia casom nebude ziadna, ale pri hobre nemam paru ze ci sa moze zacom nejako deformovat chodenim alebo cosi ine by mohlo nastat.

// Spojený príspevok Sob 26.08.2023 0:04

Tak z hobry nic, teraz ma napadla jedna vec a to ju namocit a zmenila svoju hrubku, to pri korku nehrozi, takze som nasiel namiesto tej hobry toto https://www.hornbach.sk/p/nivelacna-podlozka-selitac-5-mm-5-m/3828955/ a to vyrovnava nerovnosti az do 4mm este viac ako sama hobra, pojdem si to pozriet do hornbachu ze co to je zac.







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Online

Užívateľ
Užívateľ
Laminatova podlaha, resp podobne podlahy a podlozka pod nimi

Registrovaný: 05.11.11
Prihlásený: 27.04.24
Príspevky: 1507
Témy: 73
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOnline : 26.08.2023 19:27

Tak to uz hej. Ja som kupoval hotove dvere a tie som radsej osadzal sam. Aj ked su CPL, tak je to stale folia a do toho by som nerezal. Upravoval som len zarubne a niektore sa po roku zacali rozliepat.

Ticho zavidim, ze nemas take rozdiely v podlahe ako ja. Tiez som tam mal nalepene lino. Dal som si ho odstranit a vyrovnat nivelackou. Mal som rozdiel 2,5 cm v jednom rohu a zaliat sa muselo cca 4 m2. Este na par miestach to pozalievali. Lutujem doteraz, ze som si to neskontroloval. Druha partia polozila podlahu a ani slovo o nerovnosti podlahy. Cisty horor tieto panely. Steny su viac ohnute, ale to uz asi vies.

Selitac osobne nepoznam. Dava sa to pod cisto drevenu podlahu. Duni to vsak stale, ked sa nepouzivaju papuce. Mozem ti doporucit akurat modrastrecha.sk. Mozno tak chodia podlahary apod. Mne poradili dobre s dlazbou.







_________________
CPU: AMD Ryzen 7 5700X, RAM: 16 GB KIT DDR4 3200, GPU: RTX 3060 Ti
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.08.11
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 1512
Témy: 61
Bydlisko: BA
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2023 12:55

1 cm "makkeho" materialu mi pride moc hlavne pri tazykch nabytkoch, aby ti to nepreliacili za rok .. ale najistejsie budes mat skocit do podlahoveho studia, odkial to budes brat a spytat sa tam.
Nezabudni sa pozriet do technickeho listu konkretnej podlahy, aku maju predpisanu montaz .. napr. vela majstrov vynecha foliu pod podlozkou (ja som to tiez nedaval, ale tak v malej kutici a najlacnejsia hornbach podlaha, aj keby posla, tak by som za nou nesmutil..) a poistovna neuzna skodu lebo 'nedodrzanie predpisaneho postupu viedlo k vzniku alebo zvacseniu skody na poistnej udalosti .."


Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Laminatova podlaha, resp podobne podlahy a podlozka pod nimi

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13349
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 28.08.2023 13:30

jj folia by mala byt vzdy, aspon podla mojich vedomosti pokial chces aby podlaha vydrzala, s tym aj pocitam, korok je tvrdy material ako podlozka, nema taku stlacitelnost, nie je to xps, molitan ci ta skvela hobra z ktorej som sklamany a tu da pod podlahu len pako podla mojej rychlotestovacej skusenosti, ani zadarmo by som ju pod podlahu nedal. No tych dalsich 5mm neviem cim dorovnat, ak chcem mat uroven podlahy s urovnou wc a kupelky, vtedy som sa nad tym nezamyslal, bral som to ze to budem riesit potom :lol: este sa pohravam s myslienkou zobrat 14mm podlahu a pouzil by som len korok, uz mi par krat hlavou prebliskol aj nivelak, ale to ma ani nehne, na to nemam skusenosti aj ked to vyzera ako celkom primitivna vec co sa postupu tyka, ale hlavne ten cas kedze sa tomu mozem venovat len po robote a cez vikendy :lol: pozeral som aj parkety tie maju tiez 14mm, lenze tam by som to musel asi znivelizovat, uvadzaju sice ze na dvoch metroch moze byt prehyb 3mm ale tak boh vie ako to skutocne je, ja mam vybratu nejaku svajciarsku podlahu LICO Oak Autumn s hrubkou 10mm a zbytok do 2cm som pocital ze dam podlozku na odhlucnenie v 1cm hrubke s par roznych materialov, no lenze pri cene za m2 pri tej podlahe co uz je taky finalista by som mohol zvolit aj parkety, to sa mi celkom paci, ale skladat to budem pol roka isto :-D poistovnu mam v pazi, ona urcite nezodpoveda za skody ak si ich spravi niekto sam, ine by bolo ak by niekto niekoho vytopil a znicil majetok, ale takto si nemyslim ze by sa so mnou poistovna vobec bavila, tiez by som sa dotycnemu zasmial do ksichtu ze co tu chce :)







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.08.11
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 1512
Témy: 61
Bydlisko: BA
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2023 13:44

Ja som si niveloval dielnu 3x6m. 250e samonivelacna hmota, 30 adhezny mostik, 50e farba, hrotovy valcek tusim 10e, 90e velke vrtacie kladivo, nech to mam cim miesat ..
A nemam to rovne a este mi to aj krasne popraskalo cele :D (maj som dat viac vody ako bolo predpisane a nechat susit 8 dni, nie 4) .. ale tak dielna, neriesim


Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Laminatova podlaha, resp podobne podlahy a podlozka pod nimi

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13349
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 28.08.2023 14:07

jj to viem, pokial nedodrzis technologicky postup, presny pomer voda a nivelacka, ako penetracia a cistota podkladu, tak to dopadne zle, na to ani velmi nepozeram, to si myslim ze by som aj asi dal, skor ide o ten cas, velmi sa babrem so vsetkym :lol: nemam na take nieco cas a podla mna to ani skrz tie male nerovnosti nestoji za to a podlozka by to mala zrovnat podla mna, ale tak to je len moj laicky nazor :-D nepotrebujem rovnaku vysku v kazdej izbe s inou izbou, nikdy v zivote si to nevsimne nikto, tak jedine s digitalnou vodovahou, staci aby prechod medzi izbami mali rovnaku vysku, co aj maju plus minus milimeter a neboli tam schody podla mna a zbytok je uplne jedno, ze to niekam par mm leti, aj tak to cele bude zapratane skrinami a inym bordelom. Minuly tyzden som od soboty do tejto soboty co bola makal kazdy den od tej 7 do 6-8 vecer ako som vladal, myslel som ze uz budem aj stierkovat, karel capek zapomen.

Laminatova podlaha, resp podobne podlahy a podlozka pod nimi Laminatova podlaha, resp podobne podlahy a podlozka pod nimi Laminatova podlaha, resp podobne podlahy a podlozka pod nimi

Jedine co som stihol bolo akurat tak vyplnit skaru sadrac beton variom, kedze mi bolo povedane ze mam robit vacsie skary od steny sadracom aby som tam vedel pohodlnejsie natlacit sadru, co aj suhlasim, na chodbe som dal fakt mini a kaslal som sa s tym o nieco dlhsie, tak som si makol, kedze 20kg naraz nenamiesam, to by som po 10min mohol vsetko vyhodit, lebo vario schne do tvrdosti snad porcelanu za par minut a uz sa s nim neda robit, vyse 20kg varia som na to minul a zabil s tym den, dalsi den som dorovnal vsetky drazky a spoje betonu s paskami, dalsie dva dni som daval sadrac/beton ci beton/beton pasky do vnutornych rohov v kazdej miesnosti, posledne dni do soboty som sadroval spoje na sadraci, to este musim jeden krat prebenut sadrou a spachtlou prejst ak tam budu nejake sople nahodou pred stierkovanim, kedze aj strop chcem cely natiahnut, nechce sa mi babrat s brusenim, to som robil 8 dni a ani nevidno ze som vobec cosi spravil a to som si myslel ze jednu izbu aj vystierkujem :-D cize na nivelak by som potreboval dalsie dva., mozno aj tri tyzdne tyzdne volna urcite :-D to dam aj ruku do ohna za ten moj odhad, preto sa tomu chcem uplne vyhnut kedze podla merania to zjavne nie je nutne. No popri tejto robote uz ale premyslam nad podlahou ze ako to vobec cele zbuchat a ci nebola kravina ist az na 2cm s podlahou hore, myslel som ze s tymi podlozkami to bude lahsie, ale vsetko to su milimetrove zalezitosti a nie cm, este som narazil na suche nivelizovanie pomocou sucheho podsypu, ale to je skor urcene na lokalne nerovnosti zjavne https://izonovum.sk/produkt/cw020/ len ma to zaujalo ze je aj taka moznost :lol:







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.08.11
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 1512
Témy: 61
Bydlisko: BA
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2023 14:40

Hovorim, spytaj sa niekoho, kto s tym robi, mozno dostanes prekvapivo jednoduche riesenie.
Inak bude dost zasuviek pod telkou, dobre si zratal? :D


Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Laminatova podlaha, resp podobne podlahy a podlozka pod nimi

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13349
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 28.08.2023 14:48

jj len tam kde som bral korok, len to je len jeden nazor a tam mi povedal ze korok mozem dat max 6mm, viac sa neodporuca, ale 6mm v kuse, resp prelozene, kamarat mi vravel ked to videl, ze on by nic ine neriesil, ze budem mat najluxusnejsiu podlozku z celeho panelaku, lenze tiez s tym nikdy nerobil, lebo je to proste drahe a kazdy zvoli radsej miralon ci inu lacnu alternativu, mna este napadlo tych 5mm dorovnat niecim ako osb alebo cosi co by tiez zrovnalo v podstate celu podlahu si myslim asi, ale nic som nenasiel :-D tak ma napadlo ze vykaslat sa na to, nechat len korok a na to dat hrubsiu podlahu, no 14mm som nasiel len zopar, alebo potom parkety a to tipujem ze by som musel asi prejst celu podlahu a lokalne nejake nerovnosti znivelizovat, ze su aj nivelacky na lokalne a nie celoplosne, sice by izby neboli v rovnakej rovine dalej od prechodu z izby do izby, ale to mam v pazi, nikdy to aj tak neucitim, jedine ze tam polozim digitalnu vodovahu si myslim ktora mi ukaze sklon v mm/m

zasuviek tam je sice vela, ale 230v su len tri, co si myslim ze bude stacit, dalsie dve su 4ks rj45, jedna je tunel a zbytok je 8 parov na domace kino, stereo, predny dolny atmos, horny a zadne repro, v predu som to chcel len prepojit zasuvka k zasuvke, ale v obchode mi povedal ze kabel stoji prd a ze by natiahol kabel aj hore aj dole samostatne a casom to zapojim vsetko, ako pouzivat len bud dole alebo hore, no a aj to sa stymi 10 co tam mam budem musiet pohrat s krytom, kedze tie su max 5tky, cize ich budem musiet zbrusit aby sa dali dve 5tky dat k sebe, ale tak to by som mal vediet spravit, viac krabic som tam uz nechcel davat, uz teraz mi to pride mega vela, ale tak ked som dostal povolenie na pripravu kablov na domace kino tak sa mi rozsvietili oci ze super a mozno som to trochu prehnal a mozno stacil len jeden par na atmos a nie dva a tak by som mal 4 zasuvky na 230v







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Online

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.12.13
Prihlásený: 27.04.24
Príspevky: 6591
Témy: 205
Bydlisko: Prievidza.
Príspevok NapísalOnline : 28.08.2023 18:06

To praskanie plávajúcej podlahy bez nivelácie nám začalo po 15-tich rokoch...







_________________
ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI II, AMD RYZEN 7 5700G, Samsung 970 EVO PLUS NVMe M.2 PCIe3 500GB,DIMM DDR4 32GB 3600MT/s CL16 (Kit of 2) 1Gx8 KINGSTON FURY Renegade Black
Xiaomi POCO X3 6GB/128GB
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 11 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Podložka + gélová podložka pod myš

v Externé zariadenia

11

1032

15.07.2009 20:55

tommy1104 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. podlozka pod mys

v Externé zariadenia

22

936

25.10.2007 14:12

Bishop Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. podlozka pod mysku

v Externé zariadenia

2

493

01.01.2011 17:44

mirom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. podlozka pod mys

v Externé zariadenia

16

464

15.01.2013 15:59

davtom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Podlozka pod mys

v Externé zariadenia

2

826

18.05.2008 16:19

P€PoX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Podložka pod myš

v Externé zariadenia

9

671

04.05.2011 18:28

varta Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Podlozka pod mys

v Ostatné

16

870

14.06.2010 22:18

killer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Podložka pod myš

v Externé zariadenia

8

367

10.12.2012 16:10

uterak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Podložka pod myš

v Externé zariadenia

10

717

09.06.2011 11:25

mino_85 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. podlozka pod notas

v Notebooky a netbooky

2

505

14.06.2008 17:28

zmija31 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Podložka pod myš

v Ostatné

5

442

16.01.2014 17:19

uterak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Podlozka pod mys

v Ostatné

3

356

08.11.2017 18:36

patro16 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Podlozka pod mys

v Ostatné

1

273

18.12.2016 18:06

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Podlozka pod M8000x

v Externé zariadenia

1

367

21.11.2010 16:45

mirom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. podlozka pod notebook

v Notebooky a netbooky

13

8874

23.04.2011 13:28

foxXx Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Podložka pod NTB

v Notebooky a netbooky

1

430

07.08.2022 23:40

najveci Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra