Lalo - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 11 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: PC zostavy   Téma: Kompletna zostava pc cca 20 000


Odpovede: 8
Zobrazenia: 745


to Daron: ok..to sa da..diky.

 Fórum: PC zostavy   Téma: Kompletna zostava pc cca 20 000


Odpovede: 8
Zobrazenia: 745


no ved ja si tiez myslim ze skladacka je lepsia..teda za taku sumu sa da lepsie poskladat ako komplet zostava v nejakej ponuke vacsinou...ale on chce proste celu komplet zostavu...tak skuste aj nejaku skladacku teda no ak tak...ale bolo by fajn ak viete o nejakej good zostave komplet uz...ja mu to p...

 Fórum: PC zostavy   Téma: Kompletna zostava pc cca 20 000


Odpovede: 8
Zobrazenia: 745


Zdravim sused si chce kupit pc...malo by to byt prevazne na hranie hier..a mala by to byt kompletna zostava nie skladacka...tak ak mate nejake good navrhy sem s nimi...diky.

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook za lacny peniaz:D


Odpovede: 15
Zobrazenia: 983


to martinx2: ..noo tak to neni zle... a cenovy rozdiel 10k hmm:)
diky.

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook za lacny peniaz:D


Odpovede: 15
Zobrazenia: 983


to zmija31: ..noo to neni az tak vela 9k doplatit...nieco podobne som pozeral btw len s mensim diskom...tusim 160gb..hmm rozmyslam ci pockat este chvilku lebo tie ceny notasov idu celkom dole...alebo ho hned rovno zobrat?:D

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook za lacny peniaz:D


Odpovede: 15
Zobrazenia: 983


to zmija31: ako tak pojde:D ...hmm tak ked uz by som mal dat 20k tak myslim ze tych 10-15 ma uz nezabije ak s toho bude o dost lepsia masina...integrovana grafika nic moc...a btw vsak poriadne robim:D ...len neni co robit po veceroch..a sem tam aj cez den no:D

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook za lacny peniaz:D


Odpovede: 15
Zobrazenia: 983


to zmija31: ..no skus...idem aj ja teda kuknut nieco len ja sa do toho nejak extra velmi nevyznam uz.

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook za lacny peniaz:D


Odpovede: 15
Zobrazenia: 983


to zmija31: no tak ja davam tomu ze tak do roka to vyjde...ved uz ako daleko su vo vyrobe..hmm nj lagy nemusim..takze nieco s tych dell or toshiba? ...kukal som jeden s dellu good ale bolo to s USA tak za cca 30k na nase..len neviem ci sa to oplati stadial objednavat..vybavovanie zaruky keby sa niec...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook za lacny peniaz:D


Odpovede: 15
Zobrazenia: 983


To sysel777: ..no myslel som okolo nejakych 10k ci je to realne zbuchat..ale to asi velmi nie ako citam comment od zmijy...tak ja neviem keby som do toho dal nejakych 30k bolo by realne na tom spustit aspon diablo 3?:D (viem ze ta hra este nie je...ale priblizne ci by to nejaka konfiguracia okolo 30...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook za lacny peniaz:D


Odpovede: 15
Zobrazenia: 983


To Tech: to sa nehovori:) ...a takych druhov prace je kopu myslim..aspon co ja viem.
Hmm 30x pozreta tema a no advice:(

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook za lacny peniaz:D


Odpovede: 15
Zobrazenia: 983


Zdravim...chcel by som poradit nejaky notebook na ktorom by mi frcali hry typu wow + w3 tft ..potrebujem to na zabijanie nudy v praci:D ...nechcem do toho az tak vela investovat..kedze to chcem len na tie dve online game v podstate..takze cim lacnejsie tym lepsie:D
diky.
Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 11 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF