lab_ - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 8 z 9 [ Vyhľadávanie našlo 261 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Counter Strike 1.6 I


Odpovede: 3024
Zobrazenia: 142927


Nehnevaj sa ale na csko je to smiesne. Snad vertical vsync ma vypnute ? Mam 9600gt a 100fps je jasnych.

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Counter Strike 1.6 I


Odpovede: 3024
Zobrazenia: 142927


tiez hlupost ze ide lepsie na ati....poznam ludi co maju 3870 a 97fps preco ?

 Fórum: Externé zariadenia   Téma: gaming mouse do 40eur


Odpovede: 8
Zobrazenia: 620


Kebyze pridas +10€ mozes mat zato g500 alebo deathadder. Do tej ceny tak jedine mx518 http://www.progamingshop.sk/logitech-mx ... -1403.html alebo roccat kova ktora neviem komu padne pohodlne do ruky. Nemas ziadnu predstavu na tvare ti nezalezi ? Mimochodom mas tu uz xxx tem na herne mysky.

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Counter Strike 1.6 I


Odpovede: 3024
Zobrazenia: 142927


Nepovedal by som je to velmi velmi individualne je to proste csko :D Na starom notebooku som mal procesor jedno jadro 1.8ghz pamate som mal mozno 256 alebo 512mb a grafiku intregrovanu 32mb ? alebo 64 to uz si nepamatam a slapalo to na 100fps.

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Counter Strike 1.6 I


Odpovede: 3024
Zobrazenia: 142927


pws.hooker.troja alebo spyware.ardakey ..co mi antivirus nasiel davnejsie nic ine som ani nemal , nieco z toho to mohlo byt ? Ked ano tak tento antivirus okamzite vyhadzujem do kosa.

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Counter Strike 1.6 I


Odpovede: 3024
Zobrazenia: 142927


Este ku mojmu steamu vedel som kto ho aj ma...bol to nejaky cech kupil to od nejakeho typka no dlho sa netesil ale clovek osobne s tym nic nespravi len sa dokaze poriadne naje.... Ten antivirus budem tiez zachvilu riesit este mam cca 40 dni odberu na norton antivirus a pojdem do nieco urcite lepsieho.

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Counter Strike 1.6 I


Odpovede: 3024
Zobrazenia: 142927


Ide o to ze primitivne nebolo....ale v podstate uz to nebudem riesit len neviem ako si dat pozor do buducnosti aspon v mojom pripade. Tie hesla co si ma zapametat win alebo prehliadac kde sa to vsetko uklada ,nie je to lahko pristupne ?
Winyx tebe steam nevratili ci si to neriesil ?

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Counter Strike 1.6 I


Odpovede: 3024
Zobrazenia: 142927


Mna by mozno zaujimalo ze ake su uz vymozenosti kradnutia steamu :D Niekedy pred novym rokom ma cakalo prekvapenie heslo nie a nie zobrat. Najprv mi to bolo cudne ale potom mi uz doslo. Stale neviem kde som urobil chybu na tie bachorky klan atd nereagujem ani na pochybne webove stranky cize neviem a...

 Fórum: Externé zariadenia   Téma: Akú tlačiareň lacnejšiu asi multifunkčnú ?


Odpovede: 39
Zobrazenia: 3430


S tymi cenami velky pozor, zato ze na epsone stoji cierny cartridge cca 8-9€ neznamena ze ti vytlaci tolko stran ako na hp. Moj epson ma pol roka a nemal som s nim ziaden problem. Zatial som ho mal maximalne dva tyzdne bez tlace a nezaschol. Tlacim dokumenty,obrazky, skenujem dokonca aj nejake fotky...

 Fórum: Externé zariadenia   Téma: Akú tlačiareň lacnejšiu asi multifunkčnú ?


Odpovede: 39
Zobrazenia: 3430


Ved sme ti radili co mas kupit. Skus si este raz upresnit co od tlaciarne ocakavas. Obrazky, dokumenty, fotky atd.... cena cartridge. Netreba sa unahlit ale kazda z tych co si vybral splni to co ty ocakavas.

 Fórum: Externé zariadenia   Téma: Akú tlačiareň lacnejšiu asi multifunkčnú ?


Odpovede: 39
Zobrazenia: 3430


Rozlisenie skenera ani nepostrehnes je to jedno. Ako niekto tu uz radil zober tu mp270. Do atramentovej tlaciarne sa ti neoplati davat peniazky hlavne na to tvoje tlacenie...

 Fórum: Externé zariadenia   Téma: laserova tlaciaren


Odpovede: 4
Zobrazenia: 690


http://www.pcforum.sk/laserove-multifun ... 88234.html

 Fórum: Externé zariadenia   Téma: Laserové multifunkčné čienobiele zariadenie


Odpovede: 11
Zobrazenia: 1119


Neviem zasa nemozem ta nupit aby si kupil tamto ci tamto, mozem ti akurat poradit. Ano samsung vyzera zaujimavo po stranke vzhladovej. Osobne by som si ho nekupil. A keby si ho chcel predsa kupit od niekoho kde to mozes do 14dni vratit a mas nato zaruku 2roky tak skus. Len jedno,laserova tlaciaren m...

 Fórum: Externé zariadenia   Téma: Laserové multifunkčné čienobiele zariadenie


Odpovede: 11
Zobrazenia: 1119


Kebyze nutny duplex tak toto http://www.alza.sk/canon-i-sensys-mf-4320d-d115226.htm ked nie zobrat lacnejsi co pisal vincent , mas aj lancnejsi toner do obidvoch.
Pri tejto tiez neurobis chybu http://datacomp.sk/hp-laserjet-m1120-mf ... 17743.html
Ked tlacis viacej tak mozno minolta ma moznost to...

 Fórum: Externé zariadenia   Téma: Laserové multifunkčné čienobiele zariadenie


Odpovede: 11
Zobrazenia: 1119


Najprv si to musis ujasnit ty co chces a za kolko a stat si za tym? Kolko toho vytlacis priemerne za mesiac ?

 Fórum: Externé zariadenia   Téma: Laserové multifunkčné čienobiele zariadenie


Odpovede: 11
Zobrazenia: 1119


tvoj rozpocet za multifunkcnu.. je podla mna malo, ten samsung no neviem doteraz som nanho nepocul nic dobre

 Fórum: Externé zariadenia   Téma: Kvalitnejsia mys 30e~


Odpovede: 7
Zobrazenia: 853


Microsoft nie a poviem aj preco na x3 na lavo plast vrzga(nie je to len moj pripad) a tie tlacitka na x5 neviem komu sedia jedine mys bude vyhovat tym ,ktory maju vacsiu ruku. Inac ked nepotrebujes nic extra tak taka a4 myslim ze bude dostacujuca ako aj mx518 viac penazi sa ti neoplati davat. Hlavne...

 Fórum: Ostatné   Téma: kupa noveho mobilu do 200eur


Odpovede: 20
Zobrazenia: 1289


Ked niekto zalozi temu: mobil do 200eur (dotykovy, hudobny) tak naco by si priplacal za gps a 3g,ktore pre neho asi nie je podstatne ?

 Fórum: Ostatné   Téma: kupa noveho mobilu do 200eur


Odpovede: 20
Zobrazenia: 1289


5530 a 5800 su tam minimalne rozdiely a v podstate ziadne.

 Fórum: Ostatné   Téma: kupa noveho mobilu do 200eur


Odpovede: 20
Zobrazenia: 1289


ked nie 5800 tak lacnejsia 5530

 Fórum: Externé zariadenia   Téma: Apple klavesnica a myš


Odpovede: 8
Zobrazenia: 804


Tak napr. tuto mysku by si mal pripojit aj k pc je to aj na ich webe ked sa nemylim ?

http://www.alza.sk/apple-wired-mighty-mouse-d143242.htm

 Fórum: Externé zariadenia   Téma: Razer vs Razer


Odpovede: 42
Zobrazenia: 2760


Zasa kazdemu padne nieco ine a nemusi to byt pre neho najlepsia mys...

 Fórum: Externé zariadenia   Téma: Razer vs Razer


Odpovede: 42
Zobrazenia: 2760


Taka otazka..v com bude lepsi imperator od mx518 alebo inej pg mysky...podla mna ide len o ergonomiu a zvysok je to na hracovi, aspon moj nazor. Vela ludi hraje na nejakych 5€ mysiek co maju uz x rokov a rozdiel medzi hracmi nie je a nebude. Viac ako 1600-2000dpi je na nic. Po 2rokoch zlyhava kolies...

 Fórum: Externé zariadenia   Téma: Razer vs Razer


Odpovede: 42
Zobrazenia: 2760


Neviem neviem ci logitech nebudu na tom lepsie. Si len pozri kolko hracov hraje na takej mx518. Za tu cenu nema konkurenta. G500 je pomerne novinka. Je pravda ja som na svojej g5 ktora ako tak funguje po 2 rokoch nenasiel ziadnu podlozku ktora by jej vyhovovala okrem dreveneho stola :D. Zopar nazoro...

 Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie   Téma: Vymena zdrojov


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1017


Napriklad tento http://www.alza.sk/zdroj-arctic-cooling ... 106385.htm
alebo http://datacomp.sk/corsair-power-supply ... 39767.html.

 Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie   Téma: Vymena zdrojov


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1017


Cena ? Ake zmeny mas v plane ?

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: HP 6730 s prehrievanie


Odpovede: 4
Zobrazenia: 861


To iste riesim na sestrinom nb akurat mam problem ze uz je nenormalne spomaleny(v nudzovom rezime sa to celkom da), huci, a zo spodu priam vriaci. Teploty ani velmi nedokazem zistit pri tej rychlosti ale budu urcite vysoke.
Baterka tiez odisla pred neviem kolkymi mesiacmi ale to je to zaobchadzanie...

 Fórum: Externé zariadenia   Téma: Mutlifunkcna tlaciaren do 50€


Odpovede: 16
Zobrazenia: 1173


Tlaciaren ma sluzit v nejakej firme , domacnosti ? Neviem asi hovori clovek do vetra. Atramentova tlaciaren...ked tlacis vela po prve ten system dlho nevydrzi a po dalsie tie naplne nebudu pre nu tiez nic extra. To snad mas 300 stran mesacne ?

 Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie   Téma: Novy zdroj


Odpovede: 8
Zobrazenia: 686


400w zdroj ano ale pokial neprida druhu grafiku

 Fórum: Externé zariadenia   Téma: Mutlifunkcna tlaciaren do 50€


Odpovede: 16
Zobrazenia: 1173


Myslim ze ten kto tlaci vela mal by sa obzerat po nejakej laserovke a nie atramentovke do 50€ + pochybne naplne ...poznam vela pripadov ked proste farba zaschla atd. Potom mozes kupit dalsiu za 50€a zistis ze mohol si mat nieco ovela lepsie. A ked netlacis vela tak je to az taky problem dat peniaze ...
Stránka: 8 z 9 [ Vyhľadávanie našlo 261 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF