Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 25 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.12.09
Prihlásený: 01.01.11
Príspevky: 11
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 24.12.2010 14:20

Idem inštalovať kubuntu 10.10 na iny disk ako je disk, na ktorom je umiestnený Win XP. Ake nastavenia mam dať, lebo stale mi vypisuje toto, ako mam ten disk prerozdeliť :/ Som z toho jeleň. Pridal som sem screene aby ste mali aky taky prehlad cca o co ide ... prosim poradte
KUBUNTU 10.10
KUBUNTU 10.10

// pridané po 3 minútach od posledného príspevku

prosim napiste mi postup ako to mam nainstalovat. dakujem


Offline

Užívateľ
Užívateľ
KUBUNTU 10.10

Registrovaný: 06.11.08
Prihlásený: 06.09.21
Príspevky: 3091
Témy: 84
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 24.12.2010 14:30

Musím mať minimálne 2 partície. Na jeden bude samotný systém a druhá bude odkladací priestor SWAP.
Partíciu kde bude systém naformátuješ na ext4 a prípojný bod dáš "/" (bez uvodzoviek).
Druhú partíciu naformátuješ ako odkladací priestor SWAP. Veľkosť by mala byť dvojnásobok veľkosti tvojej RAM.

Tu máš aj návod, je to síce pre Ubuntu, ale je to podobné. Ak si to poriadne prečítaš, určite to nainštaluješ. http://wiki.ubuntu.cz/Průvodce%20instalací


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.12.09
Prihlásený: 01.01.11
Príspevky: 11
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 24.12.2010 15:00

dakujem moc idem si to precitat.
Btw. PRAJEM SETKYM KRASNE SVIATKY :)

// pridané po 11 minútach od posledného príspevku

Ak môžem ešte otázku, ako potom pripojim disky?? Aby sa ma potom pri bootovani pytalo ci si chcem vybrat win alebo linux?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
KUBUNTU 10.10

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 24.12.2010 15:05

Nechas nainstalovat tzv. zavadzac, to sa robi pri instalacii Kubuntu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.12.09
Prihlásený: 01.01.11
Príspevky: 11
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 24.12.2010 15:06

zavadzac ma byt ktory urceny? disk na ktorom je win alebo linux?

// pridané po 28 sekundách od posledného príspevku

alebo ktory oddiel disku?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
KUBUNTU 10.10

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 24.12.2010 15:08

Idealne na ten s Windowsom, aby prepisal povodny Windowsacky zavadzac.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.12.09
Prihlásený: 01.01.11
Príspevky: 11
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 24.12.2010 15:13

no a potom pri spusteny PC budem mat na vyber ci chcem Win alebo Linux? Ak prepisem ten Windovsacky?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
KUBUNTU 10.10

Registrovaný: 20.10.08
Prihlásený: 21.06.22
Príspevky: 2602
Témy: 31
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 24.12.2010 15:13

MBR pri instalacii v ubuntu neriesis. Nastavis si len root particiu, swap pripadne dalsie particie ako /home /var atd a tym cele tvoje nastavovanie hasne.







_________________
Desktop: iMac 21" CPU: i5 2.7GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: AMD Radeon HD 6770M 512MB RAM HDD: 1TB 7200 rpm OS: Mac OS X Lion Desktop: CPU: AMD Phenom II x4 BE 955 3.2@3.6GHz 1.35@1.30V CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 880GM-UD2H RAM: 2x2 GB Kingston 1333MHz GPU: MSI HD 6850 Cyclone 1GB PSU: Seasonic S12II-620 620W HDD: Seagate Barracuda 7200.12 1TB Case: CoolerMaster Elite 333 LCD: 22" LG flatron W2261VP Keyboard: Microsoft Comfort Curve 2000 Mouse: Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000 OS: Windows 8 Notebook: Macbook Pro 13" CPU: i5 2.4GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: Intel HD Graphics 3000 384MB RAM HDD: 500GB 5400 rpm OS: Mac OS X Lion Tablet: iPad 2 64GB 3G Phone: HTC Desire S Phone: iPhone 8GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.07.10
Prihlásený: 22.06.13
Príspevky: 153
Témy: 27
Bydlisko: Partizánske
Príspevok NapísalOffline : 28.12.2010 23:22

podľa obrázkov ktoré si poslal riešiš inštalaciu systemu Linux.

Linux nemusí mať dve particie, staší mu jedna, konkrétne / - root alebo koreňová. To, či využiješ napríklad SWAP partíciu, ktorá by mala mať približne 1,5 násobok tvojej RAM je na tebe. Taktiež môžeš mať zvlášť /home ale i zdielanú dátovu napríklad na /data. Taktiež môžeš využiť /boot partíciu. Hlavná je /.

Systém súborov je niečo podobné ako NTFS aleb FAT: Pre Linux to bolo časom ext2 potom ext3. Najnovšie a najlepšie je však riešenie formátovať do systému súborov reiserfs alebo lepšie ext4.

V Linuxe sa disky rozdelujú a označujú inak ako vo Windowse. Je to predsa iný OS. Ako vidno, ty máš označenie SDA. Pozor sivšak daj pri rozdelovaní jedinej partície, ak ju tak máš, na ktorej je Wndows XP. Distribúcie Linuxu alebo inštalátori vedia dobre rozdeliť disk a bez srtáty dát, je však dôležité vedieť a chápať tomu, čo robíš. Inak môžeš o dáta prísť a tie tak ľahko nevytiahneš, ako vo Windows.

Odporúčam aj keď trochu z cesty: Fakty o Linuxe


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.12.09
Prihlásený: 01.01.11
Príspevky: 11
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.12.2010 1:30

Ano presne tak, chcem si nainstalovat linux na osobitny HDD. Na jednom chcem mat win a na druhom chcem mat linux. Len sa bojim, aby mi pri starte PC zobrazovalo, ktory OS si ma vybrat. Ak môžeš napíš mi nejaky svoj návod, najradsej by som to spravil rozdelením toho disku, tak ako mam aj na Win. Pre Win mam 20GB z HDD a ostatok mam pre seba a svoje dokumenty a tak isto by som to chcel spravit aj s linuxom na druhom HDD. Ak máš čas a bude sa ti chciet napíš mi ako nato :) Ak nie nevadí, nechcem plýtvať tvojím časom :) Hlavne sa mi vyjadri ku tomu zobrazovaniu výberu OS pri štarte PC :) dakujem


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
KUBUNTU 10.10

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 30.12.2010 10:43

Chcem sa spytat, ja si chcem Kubuntu nainstalovat na virtualny disk (VirtualBox). Je tam nieco odlisne ? Resp, je nieco na co si mam davat pozor ?







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Čestný člen
Čestný člen
KUBUNTU 10.10

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 30.12.2010 10:47

Johnnny, nie, je to jednoduche. Len prechadzas instalaciou tak, ako keby si instaloval na cely disk.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
KUBUNTU 10.10

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 30.12.2010 12:54

jasne, ja som to uz skusal s Ubuntu, bezat to bezalo, len mi slo skor o to ci su nejake odporucania na to ako to spravit vhodnejsie. priradenie 1,5 GB ram a 2GB Swap bude ok ? cele by to nemalo mat viac ako 10GB. A este ma zaujima ci je jedno kde umiestnim virtualny disk ... Doteraz som ho vytvaral na systemovom a bolo to ok, predvcerom som ho umiestnil na samostatnu particiu a na druhy den mi nenabootoval win, problem by mohol byt aj inde, ale to by bola velka nahoda ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
KUBUNTU 10.10

Registrovaný: 06.11.08
Prihlásený: 06.09.21
Príspevky: 3091
Témy: 84
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 30.12.2010 13:20

Johnnny, skúšal si to cez Wubi?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
KUBUNTU 10.10

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 30.12.2010 13:28

nie a vlastne to pocujem prvy krat. No nieco som teraz pohladal na nete, vyzera to celkom zaujimavo ... Ma to nejake vyhody oproti virtualnemu stroju ? Teoreticky by to mohla byt rychlost ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
KUBUNTU 10.10

Registrovaný: 06.11.08
Prihlásený: 06.09.21
Príspevky: 3091
Témy: 84
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 30.12.2010 13:46

Hej, podľa mňa to je rýchlejšie a je to podľa mňa lepšie ako cez VirtualBox. Viac sa to približuje k reálne nainštalovanému systému.
Je to jednoduché - pustíš Wubi (malo by to byť na inštalačnom CD Ubuntu, ak nie stiahni); vyberieš partíciu, na ktorú install, potom veľkosť, distribúciu, jazyk, užívateľ (meno a heslo) a dáš inštalovať. Po restarte sa ti vytvorí niečo ako Grub. Potom môžeš kedykoľvek odinštalovať ako program na Windowse (Pridať/Odobrať programy).


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.07.10
Prihlásený: 22.06.13
Príspevky: 153
Témy: 27
Bydlisko: Partizánske
Príspevok NapísalOffline : 30.12.2010 16:38

AnRy99 píše:
Ano presne tak, chcem si nainstalovat linux na osobitny HDD. Na jednom chcem mat win a na druhom chcem mat linux. Len sa bojim, aby mi pri starte PC zobrazovalo, ktory OS si ma vybrat. Ak môžeš napíš mi nejaky svoj návod, najradsej by som to spravil rozdelením toho disku, tak ako mam aj na Win. Pre Win mam 20GB z HDD a ostatok mam pre seba a svoje dokumenty a tak isto by som to chcel spravit aj s linuxom na druhom HDD. Ak máš čas a bude sa ti chciet napíš mi ako nato :) Ak nie nevadí, nechcem plýtvať tvojím časom :) Hlavne sa mi vyjadri ku tomu zobrazovaniu výberu OS pri štarte PC :) dakujem


Pokiaľ chceš inštalovať Linux na osobitny disk a ten nechas cely pre Linux, nechaj teda instalator systemu, ktory chces instalovat, aby sam navrhol riesenie rozdelenia particii a sam im priradi ulohy (ci bude a ktora bude /. ktora /home atd). Spolu s Linuxom sa instaluje jeden startovaci manazer. Zvycajne je to GRUB (mozes sa stretnut aj s LILO-m). Grub ti sam navrhne konfiguraciu tak, aby si si mohol prepinat medzi Windows a Linux. Zapnes PC, nabehne inicializacia, pak GRUB a tam to zastavi na par sekund (5 a viac). Zo zobrazenych poloziek si vyberies system, ktory chces pouzit. Jednoduche ;-). Pozor, este pri instalacii zavadzaca (grub alebo LILO), treba vediet, kam chces zavadzaca systemu nainstalovat. Jato bacham vzdy do MBR, ved ten nie je zas taky problem obnovit ked je problem. Neboj sa, neplytvas mojim casom, ale viac sa venujem na svojom portali, takze moje odpovede tu su neskorsie.

// pridané po 2 minútach od posledného príspevku

Johnnny píše:
Chcem sa spytat, ja si chcem Kubuntu nainstalovat na virtualny disk (VirtualBox). Je tam nieco odlisne ? Resp, je nieco na co si mam davat pozor ?


Ked instalujes hocaky system cez Virtualny disk (pocitac) ako Virtualbox, ktory pouzivam i ja, nemas sa coho bat. Smelo mozes instalovat a skusat akykolvek system. Aj Linuxovi. VirtualBox vsak nie je dostatocna nahrada a ukazka toho ako system funguje ale postaci na to, aby si vedel co budes pri normnalnej instalacii robit.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
KUBUNTU 10.10

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 30.12.2010 17:32

v com presne je to ine ? Som v tom ze v rychlosti, no CPU podporuje aj HW virtualizaciu a celkovo to slo pomerne pekne.(Ubuntu 10.10). Obcas sa mozno vyskytnu nejake komplikacie, to tiez chapem, ale zatial to ma sluzit skor na zoznamenie. Bude to asi 5. pokus preniknut do Linuxu, vsetky doterajsie ma rychlo presli :)) . Inak, uz som to tu raz riesil a nevyriesil. Vcera mi po zapnuti PC vyhodilo error "bootmgr is missing". ked som virtualny disk umiestnil na samostatnu particiu. V snahe zachranit aspon data som cez Live Kubuntu prechadzal windowsacky filesystem a ked som sa dostal na disk F (disk na ktorom bol virtualny disk), okrem virtualneho disku tam boli aj adresare ktore som tam ja nevytvaral. Spomeniem si akurat na "Boot". a tomu nerozumiem, VB by mal predsa vytvarat adresare len na virtualnom disku, nie mimo neho, nie ? V com som spravil chybu ?







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.07.10
Prihlásený: 22.06.13
Príspevky: 153
Témy: 27
Bydlisko: Partizánske
Príspevok NapísalOffline : 30.12.2010 18:13

Johnnny píše:
v com presne je to ine ? Som v tom ze v rychlosti, no CPU podporuje aj HW virtualizaciu a celkovo to slo pomerne pekne.(Ubuntu 10.10). Obcas sa mozno vyskytnu nejake komplikacie, to tiez chapem, ale zatial to ma sluzit skor na zoznamenie. Bude to asi 5. pokus preniknut do Linuxu, vsetky doterajsie ma rychlo presli :)) . Inak, uz som to tu raz riesil a nevyriesil. Vcera mi po zapnuti PC vyhodilo error "bootmgr is missing". ked som virtualny disk umiestnil na samostatnu particiu. V snahe zachranit aspon data som cez Live Kubuntu prechadzal windowsacky filesystem a ked som sa dostal na disk F (disk na ktorom bol virtualny disk), okrem virtualneho disku tam boli aj adresare ktore som tam ja nevytvaral. Spomeniem si akurat na "Boot". a tomu nerozumiem, VB by mal predsa vytvarat adresare len na virtualnom disku, nie mimo neho, nie ? V com som spravil chybu ?


No iny je z pohladu prace. Je to moj subjektivny nazor. A cosa tyka tej chyby, tak treba instalovat zavadzac do mbr, nie na korenovy. To je problem. A je pravda, ze VBox si vytvori subor (ktory znaci disk) do neho zhapisuje zmeny a nie mimo. Takze s tym co pises som sa popravde nestretol a je mi to divne.

Jo a tie subory boot atd : To je Linuxova struktura...teda struktura Linuxoveho systemu.

/
/boot
/bin
/dev
/etc/
/home
/kde4/
atd...

/boot obsahuje subory pre start systemu, vratane jadra atd.
/bin obsahuje binarky, teda spustacie subory aplikacii
/dev - obsahuje zoznam zariadeni v systeme (cdrom, usb, pci, sound atd)
/etc obsahuje konfiguracne subory aplikacii a systemu
/home - domovsky priecinok
atd...
Kazdopadne, v Linuxe je to zriesene tak,ze vsetko ma svoje miesto a nie je v tom bordel ako sa zdalo. Ked som davno pouzival len windows, tak som bol oplaseny, ale skutok je iny. Ma tak napada ze si na portal musim svacnut vysvetlujuci navod struktury....:-/


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
KUBUNTU 10.10

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 30.12.2010 21:09

dik za vysvetlenie :)

Takze som to nahodoil cez VM, vsetko prebehlo v poriadku, no bezi to v rezime 800x600. Tak ako v pripade Ubuntu potrebujem doinstalovat par pridavkov pre VB. Pretukal som sa k patricnemu adresatu a skusil prikaz
Citácia:
sudo sh VBoxLinuxAdditions-x86.run


Dostal som error Cant open file ... Vie mi niekto pomoct ?







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.07.10
Prihlásený: 22.06.13
Príspevky: 153
Témy: 27
Bydlisko: Partizánske
Príspevok NapísalOffline : 31.12.2010 9:49

Johnnny píše:
dik za vysvetlenie :)

Takze som to nahodoil cez VM, vsetko prebehlo v poriadku, no bezi to v rezime 800x600. Tak ako v pripade Ubuntu potrebujem doinstalovat par pridavkov pre VB. Pretukal som sa k patricnemu adresatu a skusil prikaz
Citácia:
sudo sh VBoxLinuxAdditions-x86.run


Dostal som error Cant open file ... Vie mi niekto pomoct ?


Je to celá chyba? Keď nevie otvoriť súbor, tak to môže byť od chybnéh súboru po nedostatočné práva, alebo výber špatnej špecifikácie 64bit, 32 bit...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
KUBUNTU 10.10

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 31.12.2010 10:11

vyriesil som to, problem je v tom ze nove Kubuntu (10.10) s tymi VBAdditions nie je celkom kompatibilne, problem je opisovany a rieseny tu http://lifehacker.com/5633811/fix-virtu ... buntu-1010 ak by to niekomu pomohlo. Patranim som stravil noc :D . Takze dneska to uz bezi vsetko v poriadku, teraz rano pri prvom restarte od instalacie Kubuntu prebehla kontrola disku, ale myslim ze teraz to uz bude vsetko ok :)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.12.09
Prihlásený: 01.01.11
Príspevky: 11
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 02.01.2011 0:31

Chcem ho nainstalovat na osobitny disk, ale nechcem ho nechat cely pre linux. Napisal som ze chcem tak ako mam pri wine, z 80GB HDD rozdelit tak, ze 20GB bude Linux a ostatok moje veci. Lenze ako to mam porozdelovat, ako mam oznacit tie jednotlive particie a podobne. Ja som v tomto uplny lajk co sa tika linuxu, dostal som sa s nim do kontaktu ako som zalozil tuto temu. Tak pomalsie namna. MBR? To je co?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.07.10
Prihlásený: 22.06.13
Príspevky: 153
Témy: 27
Bydlisko: Partizánske
Príspevok NapísalOffline : 02.01.2011 9:10

AnRy99 píše:
Chcem ho nainstalovat na osobitny disk, ale nechcem ho nechat cely pre linux. Napisal som ze chcem tak ako mam pri wine, z 80GB HDD rozdelit tak, ze 20GB bude Linux a ostatok moje veci. Lenze ako to mam porozdelovat, ako mam oznacit tie jednotlive particie a podobne. Ja som v tomto uplny lajk co sa tika linuxu, dostal som sa s nim do kontaktu ako som zalozil tuto temu. Tak pomalsie namna. MBR? To je co?


Pre Windows existuju nastroje na rozdelovanie disku bez straty dat. Skus sa poobzerat po nejakom a vybrat z disku 20GB. Tie nechaj dalej tak a nijak neformatuj.

nastartuj si CD s Linuxom a spusti instalator a prebehni ho az do rozdelovania disku. Podla verzie distribucie budes mat na vyber expertny rezim. Oznacis si tych 20GB a tie rovno naformatujes do ext4 a priradis ako pripojny bod /.

MBR je master boot record. Je na zaciatku disku (proste blbosti, ked nevies, nechaj tak a nebude ta trapit :D). On sa stara o spustenie systemov a ty ho prepises instalatorom GRUB vo chvili, ked sa grub bude instalovat. "Kam chcete instalovat zavadzac GRUB? do MBR".


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.12.09
Prihlásený: 01.01.11
Príspevky: 11
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 02.01.2011 11:42

Dakujem moc. Idem pohladat ten soft na rozdelenie disku a hadam to uz nejako nakopnem. Win ma uz statocne sere, tak chcem linux :) Dakujem zatial moc :)


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 25 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. installer crashed - kubuntu 10.10

v Operačné systémy Unix a Linux

3

412

08.11.2010 12:50

davider137 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. KUBUNTU 6.10 (Newbie :) )

v Operačné systémy Unix a Linux

6

769

23.02.2007 14:48

xyz Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. KUBUNTU 8.10 - nenabootuje

v Operačné systémy Unix a Linux

4

805

14.01.2009 0:38

ac.milan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows 7 a KUbuntu 8.10

v Operačné systémy Unix a Linux

1

361

15.04.2010 10:41

Ďuri Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Instalacia Ubuntu 10.10 (dualboot s WXP) vzdy krachne kvoli zavadzacu

v Operačné systémy Unix a Linux

6

1220

23.11.2010 15:17

karco Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Touch screen on Ubuntu linux 10.10

v Operačné systémy Unix a Linux

0

605

24.10.2010 17:04

KViki Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Opera 10.10 a Free Download Manager

v Sieťové a internetové programy

0

990

21.02.2010 14:56

puf21 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Opera 10.10 a problem so strankou

v Ostatné programy

3

560

18.02.2010 12:58

p360t Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/P: Šrúby k vodnému chladeniu 10/8 daco aj 13/10 + pumpa

v Predám

1

437

22.09.2010 13:32

thrax12 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ubuntu notebook remix 10,10 vzhľad

v Operačné systémy Unix a Linux

4

539

31.01.2012 14:29

kamo555 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ubuntu 10.10 instalacia - monitor nereaguje

v Operačné systémy Unix a Linux

3

1012

28.12.2010 23:28

seniorT Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows 7 vs Ubuntu 10.10

v Operačné systémy Unix a Linux

16

2344

13.10.2010 15:55

Denco1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. windows inštalacia na ubuntu 10.10

v Operačné systémy Microsoft

2

874

05.02.2011 15:19

demonatora Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: HP Pavilion 10 TouchSmart - 10,1" HD dotykový / 2GB / 500GB / AMD A4-1200

v Predám

1

344

21.05.2017 11:21

kllr007 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nemožno nabootovať ubuntu 10.10

v Operačné systémy Unix a Linux

0

412

14.11.2010 18:04

1daemon1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ubuntu 10.10 - začiatočnícke otázky

v Operačné systémy Unix a Linux

2

602

06.11.2010 20:03

euthanan Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra