| Autor | Správa |
|---|
Fórum: PC zostavy Téma: PC Zostava max. 460 eur |
Odpovede: 45 Zobrazenia: 1713
| Takže už som niečo poskladal s kamošmi a chcel by som vedieť váš názor. PC budem využivať na bežné veci filmy, hudba, nejaké programíky a samozrejme rád si zahrám aj hry.
MB
http://datacomp.sk/mb-asus-m5a78l-m-lx-am3-_d101895.html
GPU
http://datacomp.sk/vga-sapphire-ati-hd6770-1gb-ddr5... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Vyskladaný PC za 352€ |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 933
| |
Fórum: PC zostavy Téma: Vyskladaný PC za 352€ |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 933
| niečo lacnejšie?:-D viem že je to len 13 eurový rozdiel ale musí byť aj nejaká dobrá do 80€... či sa neoplatí kupovať niečo za 80 keď táto ktorá je síce o 13 eur drahšia ale je oveľa lepšia??
// pridané po 20 minútach od posledného príspevku
jednoznačne by som priplatil za túto http://datacomp... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Vyskladaný PC za 352€ |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 933
| | takže akú kartu by si mi odporučil do tých 80 eur max?... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Vyskladaný PC za 352€ |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 933
| killer píše: dost rozumie? no dobre sprav ako myslis ale su to len kaleraby nVidiotov
No ja teraz neviem on sa tomu fakt rozumie nevravím že vy nie a aj preto sa Vás pýtam čo by ste zmenili alebo čo... neviem ako sa rozhodnem, teraz mám chrobáka v hlave  |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Vyskladaný PC za 352€ |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 933
| to si ako na to prisiel, ze nvidia je lepsia? porovnavaj konkretne grafiky nie vyrobcov (HD6670 je vykonnejsia ako GT440) rozdiel medzi kingstonom a a-data je v znacke pokial mas dosku s dvoma slotmi pre pamat RAM, nieje moc mudre obidva zaplnit hlavne ak by si chcel v buducnosti vylepsit pamat, mu... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Vyskladaný PC za 352€ |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 933
| | tak kamoš ktorý sa tomu dosť rozumie vravel že nVdia je na hry lepšia. Aj v testoch má lepšie výsledky ako Ati. Mne to on vysvetlil takto keď výnde hra tak je robená na nVidiu čiže po vydaní hry ide na Nvidii hneď kdežto na Ati výnde ovladač neskôr a aj tak to nieje ono. Nvidia obsahuje Cuda a Phyx ... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Vyskladaný PC za 352€ |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 933
| Grafiku chcem nVdia ktorá je samozrejme na hry lepšia ako Ati...
Čo sa týka ramiek aký je rozdiel medzi Kingstonom a A-data podľa mňa žiaden a navyše Kity sú lepšie ako samostatná 4GB ramka... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Vyskladaný PC za 352€ |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 933
| Takže nakoniec som pomenil pár vecí a chcel by som sa opýtať čo nato vravíte...
MB:
http://datacomp.sk/mb-gigabyte-ma78lmt-s2-rev-3-x-am3-_d84947.html
CPU:
http://datacomp.sk/amd-athlon-ii-x4-645-quad-core-box-am3-_d80816.html
GPU
http://www.alza.sk/gainward-gt440-1gb-ddr5-d219141.htm... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Vyskladaný PC za 352€ |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 933
| tu grafiku by som vymanil za Radeon HD 6750 alebo 6770 ak výjde.
práveže nevýjde... :D
// pridané po 17 minútach od posledného príspevku
Takže po prehodnotení a vymenení mi vyšla takáto zostava (bez disku ten budem riešiť inzerátom alebo od nejakého kamoša...):
Matičná doska:
http://d... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Vyskladaný PC za 352€ |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 933
| |
Fórum: PC zostavy Téma: Vyskladaný PC za 352€ |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 933
| v čom je lepšia grafika s DDR5? no lepšia je vo výkone cca 30% naviac
RAM Patrioty neber, zober Kingstony....
na datacompe často ceny nedostupných tovarov neaktualizujú... až s príchodom dodávky nastavia aktuálnu cenu...
a čo táto grafická karta? http://datacomp.sk/vga-sapphire-ati-hd5670-11168... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Vyskladaný PC za 352€ |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 933
| ramky mas? zdroj aspon http://datacomp.sk/corsair-builder-seri ... 97457.html grafiku radsej nejaku s DDR5, neviem ci sa ti bude dat ten disk zohnat za taku cenu mozno radsej samsung spinpoint f3 500GB aj ked tie ceny su teraz dost zle
na ramky som úplne zabudol :lol: ale vybral som tieto http://... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Vyskladaný PC za 352€ |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 933
| Zdravím Vás,
poskladal som si PC a chcel som sa Vás len opýtať na jednotlivé komponenty...
PC budem využívať na nejaké tie kresliacie programy, filmy, hudba, hry takže by som chcel vedieť či to bude dobrý PC poprípade čo by ste zmenili. Cena strop 350€ +- 5€.
Takže tu máme celú zatiaľ mnou a kamo... |
|