Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 47 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kritika johnnycash.sk

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 0:54

Dúfam, že som to sem nedával, dávno som tu nebol (hľadal som, ale nenašiel som, myslím že vtedy ešte tá stránka neexistovala).

Keďže stále hodnotím a kritizujem a pravdepodobne chcete nejakú novšiu ukážku mojich prác, tak tu je jedna z nich:

http://www.johnnycash.sk/

Na tej stránke som robil iba kód+drobné grafické prvky, niektoré úpravy atď.
Ak sa však pozriete na stránku revival.johnnycash.sk
tam je kód aj grafika kompletne moja (aj keď na kóde ešte pracujem, nedá sa tam napr. zväčšovať písmo v IE a pod.).

Môžete sa do mňa pustiť... ale počítajte s tým, že sa budem brániť :P


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kritika johnnycash.sk

Registrovaný: 22.11.07
Príspevky: 1368
Témy: 22
Bydlisko: PD
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 6:43

Je to super kámo, Johnyho hudbu mám rád, takže si to pridám do záložiek. :)







_________________
Koreňom všetkého zla je nedostatok poznania.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.11.07
Prihlásený: 06.03.08
Príspevky: 431
Témy: 28
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 7:42

takto si predstavujem profesionalnu pracu.. dobry kod, reset, struktura, oddeleny vzhlad od obsahu, formatovanie tlace, web absolutne funkcny aj pri vypnutych obrazkoch (teda az na footer), atd. citacie by som vlozil do tagu blockquote.. 9/10.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kritika johnnycash.sk

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 9:33

preco pouzivas windowsacke kodovanie ?
inak, ked uz sme pri tom "dobrom kode" ako pise viktorcech. kto ta ucil podobne finty ako
Kód:
  <h3></h3>
? :lol:mas v tom kode par kozmetickych chyb, ktore by sa dalo vyriesit obycajnym odsadenim textu. usetril by si asi 10 komentarov ;)
co sa tyka samotneho designu, nemam velmi co kritizovat. pre mna osobne tento styl vsak nie je extra atraktivny ale urcite neodsudzujem...

co sa tyka tej prvej stranky... no neviem, mam z toho take zmiesane pocity. na druhej strane to posobi ucelene, na druhej strane, pri sucasnych strankach, to moze posobit trosku matuco. sam som asi 20sekund prechadzal po obrazkoch, ci sa na ne neda nahodou kliknut. nepride mi z hladiska dizajnu oddelena aktivna od prezentacnej casti
kod :
Kód:
<span></span>
dalsi prazdny element :)
a opat dalsia neprehladna cast
Kód:
<hr class="cleaner">
<script src="http://www.google-analytics.com/urchin.js" type="text/javascript">
</script>
<script type="text/javascript">
_uacct = "UA-2823430-1";
urchinTracker();
</script>
</div> <!-- koniec div "main" -->
</body>
</html>

tak ale ty sa o nedostatok zakaznikov bat asi nemusis :P







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.11.07
Prihlásený: 06.03.08
Príspevky: 431
Témy: 28
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 9:36

tie spany su tam predsa kvoli obrazkom..


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Kritika johnnycash.sk

Registrovaný: 27.07.07
Príspevky: 3948
Témy: 51
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 9:37

<span></span> plni asi nejaky ucel, nemyslis? napr. prekrytie textu obrazkom.

Web sa mi paci, z pohladu grafiky aj samotneho kodu







_________________
NTB: Acer Aspire 4820TG 14" | CPU: Intel Core i5 2,53 GHz | VGA: ATI Mobility Radeon HD5650 1GB | RAM: 8GB DDR3 1066 MHz | HDD: 1TB SSD WD BLUE
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kritika johnnycash.sk

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 9:42

viktorcech píše:
tie spany su tam predsa kvoli obrazkom..

co to zmeni na pristupnosti stranky ?
+ tu je definicia z w3schools
Citácia:
Definition and Usage
The <span> tag is used to group inline-elements in a document.

ja vsak akosi inline elementy v tomto tagu nevidim, kde je chyba ? jasne, su to kraviny, reagoval som na tie vase reci o dokonalosti jeho kodu :) nemam rad ked sa ludia pchaju daktorym do riti a zabudaju byt trosku pochybovacni o jeho dokonalosti :)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.11.07
Prihlásený: 06.03.08
Príspevky: 431
Témy: 28
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 9:49

ked si vypnes obrazky, vidis text.


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Kritika johnnycash.sk

Registrovaný: 27.07.07
Príspevky: 3948
Témy: 51
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 9:49

heh, tak skus navrhnut efektivnejsi sposob, ako tento, podla teba, problem vyriesit. ;)







_________________
NTB: Acer Aspire 4820TG 14" | CPU: Intel Core i5 2,53 GHz | VGA: ATI Mobility Radeon HD5650 1GB | RAM: 8GB DDR3 1066 MHz | HDD: 1TB SSD WD BLUE
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kritika johnnycash.sk

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 9:54

stenley píše:
heh, tak skus navrhnut efektivnejsi sposob, ako tento, podla teba, problem vyriesit. ;)

kurnik preco sa teraz bavime o spane ? :lol: preco sa nevyjadrite aj k zvysku kritiky ? :lol: sakra mame kritizovat tuto pana webmastra, nie mna :toilet: :lol:







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Kritika johnnycash.sk

Registrovaný: 27.07.07
Príspevky: 3948
Témy: 51
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 9:59

vidis a tu je kamen urazu - nieco skritizujes, ohanas sa tu standardmi, ale aby si navrhol iny a lepsi sposob riesenia, tak to ne. Ja zas nemam rad takyto typ ludi :) A co sa tyka toho "pchania sa do riti" - ked sa cloveku paci sposob daneho riesenia, na mieste je predsa pochvala, nie kritika.

Tou neprehladnou castou si co myslel? Lebo to som fakt nepochopil... Ale s tym hladanim klikatelnosti mas pravdu, tiez som to skusal :)


Naposledy upravil stenley dňa 29.02.2008 10:05, celkovo upravené 1






_________________
NTB: Acer Aspire 4820TG 14" | CPU: Intel Core i5 2,53 GHz | VGA: ATI Mobility Radeon HD5650 1GB | RAM: 8GB DDR3 1066 MHz | HDD: 1TB SSD WD BLUE
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kritika johnnycash.sk

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 10:05

stenley píše:
vidis a tu je kamen urazu - nieco skritizujes, ohanas sa tu standardmi, ale aby si navrhol iny a lepsi sposob riesenia, tak to ne. Ja zas nemam rad takyto typ ludi :) A co sa tyka toho "pchania sa do riti" - ked sa cloveku paci sposob daneho riesenia, na mieste je predsa pochvala, nie kritika.


aby som navrhol iny sposob riesenia, potreboval by som minimalne vyjadrenie a vysvetlenie od shaggyho, co tym chcel basnik povedat, kazdy clovek ma vlastny sposob pisania webstranok
a ano, nevravim ze nechvalit, ale ani jeden dotycny tu nespomenul ani jediny nedostatok webu. mne minimalne prekaza strukturovanie, napr ktore som uviedol vo svojom prispevku. keby bolo poriadne strukturovanie, tak polovica komentarov by mohla ist prec







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.11.07
Prihlásený: 06.03.08
Príspevky: 431
Témy: 28
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 10:13

el mariachi píše:
aby som navrhol iny sposob riesenia, potreboval by som minimalne vyjadrenie a vysvetlenie od shaggyho, co tym chcel basnik povedat, kazdy clovek ma vlastny sposob pisania webstranok
a ano, nevravim ze nechvalit, ale ani jeden dotycny tu nespomenul ani jediny nedostatok webu. mne minimalne prekaza strukturovanie, napr ktore som uviedol vo svojom prispevku. keby bolo poriadne strukturovanie, tak polovica komentarov by mohla ist prec


nerozumien, preco ti vadia tie spany? ako chces inac pod obrazok schovat text? tato technika sa objavila uz tusim niekedy v roku 2004.


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Kritika johnnycash.sk

Registrovaný: 27.07.07
Príspevky: 3948
Témy: 51
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 10:16

el mariachi píše:
aby som navrhol iny sposob riesenia, potreboval by som minimalne vyjadrenie a vysvetlenie od shaggyho, co tym chcel basnik povedat, kazdy clovek ma vlastny sposob pisania webstranok
a ano, nevravim ze nechvalit, ale ani jeden dotycny tu nespomenul ani jediny nedostatok webu. mne minimalne prekaza strukturovanie, napr ktore som uviedol vo svojom prispevku. keby bolo poriadne strukturovanie, tak polovica komentarov by mohla ist prec

Ak si uz tak podrobne preskumal kod, mohol si sa dopracovat k odpovedi, ktoru chces, neviem z akeho zahadneho dovodu, vediet od shaggyho - nie je to z kodu jasne?

Co sa tyka strukturovania, nad tym sa vobec nepozastavujem, ved ako sam pises: "kazdy clovek ma vlastny sposob pisania webstranok". A v tvojich silach asi nie je dopredu odhadnut, s akymi problemami sa pri optimalizacii, ci vseobecne pri kodeni webu stretol, takze dana struktura asi plni svoj ucel a preto je aj navrhnuta tak, ako je navrhnuta... ale mozem sa mylit...







_________________
NTB: Acer Aspire 4820TG 14" | CPU: Intel Core i5 2,53 GHz | VGA: ATI Mobility Radeon HD5650 1GB | RAM: 8GB DDR3 1066 MHz | HDD: 1TB SSD WD BLUE
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kritika johnnycash.sk

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 10:32

viktorcech píše:
nerozumien, preco ti vadia tie spany? ako chces inac pod obrazok schovat text? tato technika sa objavila uz tusim niekedy v roku 2004.


z akeho dovodu schovavat text pod obrazok ? ked uz napr z dovodu vypnutych obrazkov, tak na to predsa existuje atribut alt, alebo sa mylim ? aspon mne to pride korektnejsie ako pouzivat prazdne tagy

a ano jasne, beriem ze to mozno plni svoj ucel. ale podla mojho nazoru len pre svojho tvorcu, pretoze to iste by sa dalo riesit jednoduchym odsadenim... hlavne pri takychto kratsich strankach by to bolo PODLA MNA lepsie. jasne, nazory sa mozu na to lisit :) mne osobne podobny sposob prekaza, na jednej strane odsaduje a hra sa so zarovnanim kodu, a nasledne na to pouzije uplne iny styl...

btw, nikde som nepovedal, ze mi nak extra tie spany vadia, to len vy ste vybrali ten jeden riadok z mojho prispevku :)
ja osobne by som cakal od shaggyho iny kod,ale to je jedno... su to kraviny, v prvom rade ide o funkcnost stranky, co splnene je. webdesign som uz okomentoval, takze neni dalej dovod rozvijat tuto debatu a mozno sa xce dakto iny vyjadrit k shaggyho praci







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Kritika johnnycash.sk

Registrovaný: 27.07.07
Príspevky: 3948
Témy: 51
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 10:39

nevies, z akeho dovodu sa schovava text pod obrazok? to hadam zartujes...







_________________
NTB: Acer Aspire 4820TG 14" | CPU: Intel Core i5 2,53 GHz | VGA: ATI Mobility Radeon HD5650 1GB | RAM: 8GB DDR3 1066 MHz | HDD: 1TB SSD WD BLUE
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kritika johnnycash.sk

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 10:45

stenley píše:
nevies, z akeho dovodu sa schovava text pod obrazok? to hadam zartujes...


osobne som sa nestretol s potrebou strkat text pod obrazok, tak ma ukamenuj :cry:







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Kritika johnnycash.sk

Registrovaný: 27.07.07
Príspevky: 3948
Témy: 51
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 10:49

myslel som tym, ze preco to potom kritizujes, ked si sa s tym nestretol a evidentne nevies, aky to plni ucel?







_________________
NTB: Acer Aspire 4820TG 14" | CPU: Intel Core i5 2,53 GHz | VGA: ATI Mobility Radeon HD5650 1GB | RAM: 8GB DDR3 1066 MHz | HDD: 1TB SSD WD BLUE
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kritika johnnycash.sk

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 10:53

1.)
Citácia:
btw, nikde som nepovedal, ze mi nak extra tie spany vadia, to len vy ste vybrali ten jeden riadok z mojho prispevku

2.) mozno sa aj ja xcem nieco naucit. dakto sa uci tak, ze sa inym pcha do riti a prosika o pomoc, ja pouzivam trosku iny sposob... ludia su zhovorcivejsi a vacsinou sa potom aj viac clovek dozvie praktickych veci, ako ked ho len odkazu na web -> precitaj si...
to je jedno.. kasli na to







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Kritika johnnycash.sk

Registrovaný: 27.07.07
Príspevky: 3948
Témy: 51
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 11:05

mas pravdu, nepovedal si, ze to ti vadi, ale naznacil si to svojou kritikou, ze ti to nevonia, cize jasne prezentujes svoju nevolu voci danemu rieseniu :)

nj, pouzivas trosku iny sposob, ako sa daco naucit - kritiku, aj ked o danej veci nemas ani najmensiu paru... Hmm... ako sa tento pristup nazyva? radsej pomlcim...

Ale dost bolo spamu...







_________________
NTB: Acer Aspire 4820TG 14" | CPU: Intel Core i5 2,53 GHz | VGA: ATI Mobility Radeon HD5650 1GB | RAM: 8GB DDR3 1066 MHz | HDD: 1TB SSD WD BLUE
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kritika johnnycash.sk

Registrovaný: 17.10.06
Prihlásený: 08.01.11
Príspevky: 1752
Témy: 17
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 11:30

no ten prvy vyzera cekom fajn. avsak ja preferujem radsej taky clean. co sa kodu tyka, tiez fajn, no miesas slovenske a anglicke nazvy id a classov. nieje to zasadna chyba, ale vnasa to do kodu zmatok. na druhom webe by som menu vyriesil inak, mozno trochu zvyraznil ci dal inde, bo mne slabovidiacemu sa tam straca. inak super, ze si spat a nemusim hodnotit len nepodarky :D







_________________
A Real Programmer might or might not know his wife's name. He does, however, know the entire ASCII code table.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kritika johnnycash.sk

Registrovaný: 02.12.07
Prihlásený: 26.02.13
Príspevky: 1114
Témy: 49
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 12:17

no ja sa hlasim o slovo.. :D takze aj ked niesom uznavacom johnycasha,velmi sa mi paci tato stranka, najviac ma asi zaujalo menu.. odhalis svoje tajomstvo? :) dako som to tam nepostrhol.. akurat viem ze to niesu obrazky a je to naklonene a to ma najviac udivuje... asi som amataer, co som.. :) tie obrazky je ich tam dost... paci sa mi to tak ale tiez som hladal kde sa d kliknt... :) no a ta druha, ten revival sa mi tiez dost paci, hlavne zas to menu na gitare.. :) kod nejdem asi hodnotit, bo ja ma strasne prasacky.. :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.11.07
Prihlásený: 06.03.08
Príspevky: 431
Témy: 28
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 12:22

frankieG píše:
no ja sa hlasim o slovo.. :D takze aj ked niesom uznavacom johnycasha,velmi sa mi paci tato stranka, najviac ma asi zaujalo menu.. odhalis svoje tajomstvo? :) dako som to tam nepostrhol.. akurat viem ze to niesu obrazky a je to naklonene a to ma najviac udivuje... asi som amataer, co som.. :) tie obrazky je ich tam dost... paci sa mi to tak ale tiez som hladal kde sa d kliknt... :) no a ta druha, ten revival sa mi tiez dost paci, hlavne zas to menu na gitare.. :) kod nejdem asi hodnotit, bo ja ma strasne prasacky.. :D


ale ake tajomstvo tam vidis prosim ta? ved je to len css.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kritika johnnycash.sk

Registrovaný: 02.12.07
Prihlásený: 26.02.13
Príspevky: 1114
Témy: 49
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 12:25

ten font.. a to nakonenie celeho riadku... alebo sa mi iba zda ze je to naklonene? v css som sa s nejakym naklananim nestretol.. jedine ze by pismo bolo cele naklonene do riadku...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.11.07
Prihlásený: 06.03.08
Príspevky: 431
Témy: 28
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 12:27

frankieG píše:
ten font.. a to nakonenie celeho riadku... alebo sa mi iba zda ze je to naklonene? v css som sa s nejakym naklananim nestretol.. jedine ze by pismo bolo cele naklonene do riadku...


problem spociva v tvojej neschopnosti logicky uvazovat.. brrr, ja sa tak bojim cudakov.. ako, co tam vidis naklonene cez css? aky font? ved to je grafika..


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kritika johnnycash.sk

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.02.2008 12:37

Takže shaggy teraz vstal a ide odpisovať (prepáčte, dlho do noci som čítal knihu "Nenúťte používateľov premýšľať" - mal som ju prečítať asi pred dokončením tejto stránky :D ).

Ale k veci.

el mariachi - tie prázdne spany sú tam z dôvodu prekrytia textu obrázkom. To čo ty spomínaš (ALT pri IMG tagoch) je síce fajn vec, ale ja tam nemám IMG tagy! Tie obrázky, ktoré vkladám nie sú primárny nosič informácií, nie sú to, čo chcem povedať návštevníkom - oddeliť formu od obsahu - čiže je to nastavené ako pozadie nejakých prvkov. A aby to fungovalo aj bez obrázkov (v vypnutým css to funguje taktiež), toto je jediný spôsob.
Tu o tom nájdeš viac - http://wellstyled.com/css-replace-text-by-image.html (ak to máš po anglicky, klikni vpravo na českú verziu).

frankieG - naozaj v tom nie je žiadny háčik, normálna náhrada menu obrázkami. Ak by si si pozrel CSS súbor, zistil by si, že je tam každá položka definovaná (aj s názvom obrázku).

viktrocech (a ostatní) - v kóde je niekoľko chýb. Je tam pár nadbytočných id/class, ktoré vznikli pri dolaďovaní pre všetky prehliadače a nemal som čas ich odstrániť. Na tej stránke stále ešte pracujem. Taktiež je ten css súbor trošku robustný, ale snažil som sa o kompromis, aby to bolo maximálne použiteľné.
Samotná veľkosť stránky (čiže to čo sa vám načíta v prehliadači) je cca 480kB (hlavne obrázky, všetky JS, html, css). Je to dosť, ale robil som maximum pre optimalizáciu. Bežne sa stretávam s väčšími stránkami a menej graficky náročnými.

Chyby - menu nie je dostatočne výrazné, je mi to jasné, stále pracujem na vylepšení. Už len samotný fakt, že musíte na stránke aspoň chvíľku premýšľať nie je úplne najlepší, ale pokúsim sa urobiť drobné zmeny, aby to bolo viac intuitívne (časom), aj keď ide hlavne o ten základný dizajn a s tým moc nenarobím - ten som nerobil ja. Takže zmeny budú naozaj iba drobné.
A nikto z vás napr. neodhalil, že pri zväčšení písma "vyteká" dátum z podkladu na stránke Novinky. O tom viem, časom to urobím, nechcelo sa mi už s tým babrať.

Ak som na niečo zabudol, doplním to.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 14:23

pekna praca shaggy, obe sa mi páčia. Majú niečo zo seba. Nepremýšlal som.

ako uživateľovi by sa mi však páčilo keby boli koncerty usporiadené podla roku ...


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kritika johnnycash.sk

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.02.2008 14:51

el mariachi - Ešte poznámočku k tomu Google Analytics (GA). Neviem či to "a opäť ďalšia neprehľadná časť" bolo myslené na ten kód, ale to je kód GA, na tom som nič nemenil (ani nemám čo).
Dostatok návštevníkov - toto je fan stránka speváka, ktorý už bohužiaľ nie je medzi nami. Obsah bude pribúdať, ale návštevnosťou nemôžem konkurovať stránke, ktorá prináša každý deň nový obsah.
Ale GA je tam z iného dôvodu - hlavne kvôli vám, používateľom. Pretože, vďaka nemu viem, aké používate rozlíšenie, prehliadače, operačné systémy... čiže môžem stránku podľa toho optimalizovať. A slúžia aj pre mňa - viem odkiaľ ste sa na stránku dostali, aké kľúčové slová vás tam viedli, takže môžem stránku lepšie optimalizovať.
To sledovanie návštevnosti je len druhotný "efekt", nie je to mojim primárnym cieľom.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kritika johnnycash.sk

Registrovaný: 02.12.07
Prihlásený: 26.02.13
Príspevky: 1114
Témy: 49
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 16:51

och diki, ja som trulo Kritika johnnycash.sk

co sa tyka toho pretekania datumu... to je drobnost.... neprekaza to tam... no ked nezvacsujem... :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.12.07
Prihlásený: 12.01.18
Príspevky: 232
Témy: 17
Bydlisko: SK
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 17:27

design mas fakt pekny..jednoduchy, ale pekny


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 47 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. kritika GIGAPC.sk

v Webdesign

24

1340

02.06.2008 20:26

jablko05 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kritika IMGHost.sk

v Webdesign

8

889

03.09.2008 21:05

Maniax Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. [kritika] shaggy.starehry.sk

v Webdesign

3

1556

13.08.2006 20:02

shaggy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kritika webu Centrumpodnikania.sk

v Webdesign

5

891

11.02.2011 16:40

jahoda09 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kritika eshopu Epicom.sk

v Webdesign

4

924

19.11.2010 12:25

don jebot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. [kritika] tinna.yw.sk

v Webdesign

6

970

24.08.2006 12:49

gumy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. kritika - www.matoteam.sk

v Webdesign

2

902

19.01.2007 16:03

jord Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. kritika www.OnlineSpravy.sk

v Webdesign

9

889

22.09.2008 18:48

lordxor Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. [Kritika] www.muaythai.sk

v Webdesign

6

1767

22.07.2006 10:34

wlacho Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. kritika pcm.gigapc.sk

v Webdesign

23

1965

22.11.2008 12:49

tomco3131 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kritika sexshopu www.69shop.sk

v Webdesign

0

560

04.10.2014 14:45

69shopsk Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. kritika www.exot.boo.sk

v Webdesign

12

859

15.07.2007 4:53

exot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Gaming portal hardwar.sk kritika

v Webdesign

11

654

01.06.2009 19:21

Tominator Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kritika redesignu webu www.petang.sk

v Webdesign

26

1237

03.06.2008 22:16

jablko05 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kritika na design projektu Kritik.sk :)

v Webdesign

23

1709

16.10.2008 22:17

AndrejPN Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kritika môjho blogu (laykou.lentil.sk)

v Webdesign

2

790

20.05.2010 20:42

pa3ick Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra