| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Battlefield Bad of Company 2 na PC ! |
Odpovede: 1678 Zobrazenia: 61412
| kozel_is_lame
ináč v prvej strane témy je zoznam hráčov s nickmi |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Battlefield Bad of Company 2 na PC ! |
Odpovede: 1678 Zobrazenia: 61412
| |
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: GTA V - Počítačová verzia - vseobecne a pocitacove problemy I |
Odpovede: 1245 Zobrazenia: 33443
| hlavne nech to potom aj rozbehám  |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Black Mesa - Source |
Odpovede: 131 Zobrazenia: 8919
| až bude ten DM taký "trhák" ako hl2 DM tak neviem neviem aj keď musím povedať že prevedenie módu by podla mňa strčilo do vrecka kopu dnešných konzoloidných AAA titulov, že je to čisto PC je proste poznať.
Niektoré veci sú v tej hre tak krásne detailne vymodelované až sa idem z toho posli... |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Steam & Origin |
Odpovede: 997 Zobrazenia: 45875
| | hej ale neviem presne ako, najlepšie je si skopírovať zložku hry zo steamu a potom ju nakopírovať naspäť. |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Steam & Origin |
Odpovede: 997 Zobrazenia: 45875
| | to zálhohuje myslím iba hru, nie uložené pozície lebo tie sú väčšinou v dokumentoch v každom profile na pc zvlášť, čiže mimo hry. |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Steam & Origin |
Odpovede: 997 Zobrazenia: 45875
| | nemusíš v steame nič zálohovať, steam cloud funguje automaticky a vždy keď zapneš steam a vypneš hru, synchronizuje sa. |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Steam & Origin |
Odpovede: 997 Zobrazenia: 45875
| Pravdepodobne ich nestratíš, budeš si ich ale musieť ručne skopírovať.
Steam má na také veci službu Steam cloud ktorá ukladá configy a uložené pozície na server ale táto hra nieje podporovaná.
http://www.giantbomb.com/steam-cloud/92 ... es/?page=3
síce ten zoznam nieje oficiálny ale iný so... |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Black Mesa - Source |
Odpovede: 131 Zobrazenia: 8919
| Paráda, prešiel som 3 kapitoly a nemôžem si vynacháliť. Je to stále tá nostalgická hra, len v novom kabáte a presne toto som chcel :) .
to eMp: zatiaľ hra neobsahuje lokácie zo Xen-u, takže hracia doba bude o niečo kratšia, ale písali, že ich pridajú už čoskoro.
To si radšej ani nemal hovoriť... |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Black Mesa - Source |
Odpovede: 131 Zobrazenia: 8919
| |
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Counter-Strike: Global Offensive |
Odpovede: 1178 Zobrazenia: 61372
| emer píše: ja som vypol vert. synchornizaciu...
Vertikálna synchronizácia drží hru automaticky na 60 fps a spôsobuje oneskorenie myši.
Jedna z vecí čo v hrách hneď vypínam. |
|
Fórum: Krčma Téma: Aku hudbu práve počúvate ? |
Odpovede: 1799 Zobrazenia: 52990
| momentálne
Daft Punk - One More Time
alebo
SebastiAn - Walkman SebastiAn - Ross Ross Ross SebastiAn - Embody |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Battlefield 3 I |
Odpovede: 5711 Zobrazenia: 169372
| | jak deaktivujú, čo je to za blbosť? |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Zľavy, akcie a výpredaje hier |
Odpovede: 1477 Zobrazenia: 81170
| |
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: GTA IV - diskuse k HW nárokům,problémy s funkčností atp I |
Odpovede: 2337 Zobrazenia: 125694
| okrem tieňov, tie na high nedá ani môj  |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Zľavy, akcie a výpredaje hier |
Odpovede: 1477 Zobrazenia: 81170
| |
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Battlefield 3 I |
Odpovede: 5711 Zobrazenia: 169372
| Nepreháňaj. Keď v tej coop misii lietaš na vrtuľníku v nejakej výške, asi ťa nebudú trápiť detaily vozidiel na zemi.
Radšej dojdi k nejakému hráčovi čo má o zem opretý guľomet, prizoomuj, odfoť a to sem postni uvidíš grafiku bf3 v plnej kráse. |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Battlefield 3 I |
Odpovede: 5711 Zobrazenia: 169372
| Dost ma serie ten system, ked maju vozidla neobmedzenu municiu, malo by sa to spravit tak, aby museli po case ist doplnit municiu. Keby este doladili rychlost pohybu vojakov podla hmotnosti vybavenia, tak by to bolo super. To su dve zakladne veci, ktore mi chybaju, resp. by som zmenil.
presne, aj... |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Battlefield 3 I |
Odpovede: 5711 Zobrazenia: 169372
| | ja nechápem jak to spravili ale niekedy sa odpojím zo servera uprostred boja a započíta sa mi to a minule som si pekne počkal na koniec a až počas loadingu, ešte tam vyskočilo že saving a neuložilo sa to, čo som pozeral ostatným hráčom tak tiež im neukazovalo to kolo takže tomu nerozumiem. |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Battlefield 3 I |
Odpovede: 5711 Zobrazenia: 169372
| z toho si nič nerob, mne sa jaksi neuložil battlereport čo som mal 240 killov na TDM ale tie killy sa ti započítajú, len to chvíľku trvá |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Battlefield 3 I |
Odpovede: 5711 Zobrazenia: 169372
| | ak zoberieme do úvahy že v starých bf (nerátam bc2) nič také ako unlocky (s výnimkou asi 12 zbraní v bf2) a perky neexistovalo, a každý mal hneď prístup ku všetkému tak to chápem ale inak mali tie unlocky spraviť tak aby brutálne neznevýhodnovali ľudí čo ich nemajú. |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Battlefield 3 I |
Odpovede: 5711 Zobrazenia: 169372
| že sa ti odomknú niektoré zbrane, nemusíš ich nahrávať
pre noobov ... |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Portal 2 |
Odpovede: 53 Zobrazenia: 3725
| POZOR
Každý kto vlastní Portal 2 dostal dnešným dňom zľavu 75% na kópiu Portálu 2
Valve totiž spúšta coop na hráčmi vytvorené mapy.
 |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Battlefield 3 I |
Odpovede: 5711 Zobrazenia: 169372
| Ono trochu aj záleží na tom akú mapu s akým počtom hráčov si hral, prvý krát to mohlo byť 32h a malá mapa, druhý krát 64h a veľká mapa, takže také info by si tiež mohol poskytnúť. To je pre mňa jedno vysvetlenie tvojho problému.
Druhé vysvetlenie može byť to že pri takých slabých parametroch sa a... |
|
Fórum: Bazár Téma: P: ARMA2: Operation Arrowhead datadisk z Games Rocket |
Odpovede: 0 Zobrazenia: 379
| Predám datadisk Operation Arrowhed do hry ARMA2 (potrebný ku hraniu Day-z modu)
Cena: 12€
Po prevode penazí na účet, zašlem logovacie údaje na stránku http://www.gamesrocket.com a aktivačný cdkey. Účet na stránke ho taktiež obsahuje.
Viac info v prípade záujmu.
Som dôverihodný, na tomto... |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Garry's Mod |
Odpovede: 40 Zobrazenia: 3316
| |
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Garry's Mod |
Odpovede: 40 Zobrazenia: 3316
| Skús ho pustiť bez addonov, je inač dosť možné že proste nefunguje lebo gmod zachvílu prejde do verzie 13 (je dostupná ako beta) súčasní verzia 12 je už bez podpory.
Ak nepomôže nič tak jedine asi reinstall.
Fakt neviem poradiť moc takto, keby hádzalo nejaký error tak by to aspoň šlo pogoogliť. |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Garry's Mod |
Odpovede: 40 Zobrazenia: 3316
| | skus dať hru skontrolovať steamom |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Battlefield 3 I |
Odpovede: 5711 Zobrazenia: 169372
| |
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Battlefield 3 I |
Odpovede: 5711 Zobrazenia: 169372
| |