Kozel - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 2 z 15 [ Vyhľadávanie našlo 426 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Battlefield Bad of Company 2 na PC !


Odpovede: 1678
Zobrazenia: 61412


kozel_is_lame

ináč v prvej strane témy je zoznam hráčov s nickmi

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Battlefield Bad of Company 2 na PC !


Odpovede: 1678
Zobrazenia: 61412


samozrejme

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: GTA V - Počítačová verzia - vseobecne a pocitacove problemy I


Odpovede: 1245
Zobrazenia: 33443


hlavne nech to potom aj rozbehám :D

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Black Mesa - Source


Odpovede: 131
Zobrazenia: 8919


až bude ten DM taký "trhák" ako hl2 DM tak neviem neviem aj keď musím povedať že prevedenie módu by podla mňa strčilo do vrecka kopu dnešných konzoloidných AAA titulov, že je to čisto PC je proste poznať.
Niektoré veci sú v tej hre tak krásne detailne vymodelované až sa idem z toho posli...

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Steam & Origin


Odpovede: 997
Zobrazenia: 45875


hej ale neviem presne ako, najlepšie je si skopírovať zložku hry zo steamu a potom ju nakopírovať naspäť.

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Steam & Origin


Odpovede: 997
Zobrazenia: 45875


to zálhohuje myslím iba hru, nie uložené pozície lebo tie sú väčšinou v dokumentoch v každom profile na pc zvlášť, čiže mimo hry.

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Steam & Origin


Odpovede: 997
Zobrazenia: 45875


nemusíš v steame nič zálohovať, steam cloud funguje automaticky a vždy keď zapneš steam a vypneš hru, synchronizuje sa.

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Steam & Origin


Odpovede: 997
Zobrazenia: 45875


Pravdepodobne ich nestratíš, budeš si ich ale musieť ručne skopírovať.

Steam má na také veci službu Steam cloud ktorá ukladá configy a uložené pozície na server ale táto hra nieje podporovaná.

http://www.giantbomb.com/steam-cloud/92 ... es/?page=3

síce ten zoznam nieje oficiálny ale iný so...

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Black Mesa - Source


Odpovede: 131
Zobrazenia: 8919


Paráda, prešiel som 3 kapitoly a nemôžem si vynacháliť. Je to stále tá nostalgická hra, len v novom kabáte a presne toto som chcel :) .

to eMp: zatiaľ hra neobsahuje lokácie zo Xen-u, takže hracia doba bude o niečo kratšia, ale písali, že ich pridajú už čoskoro.

To si radšej ani nemal hovoriť...

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Black Mesa - Source


Odpovede: 131
Zobrazenia: 8919


Po 20 minútach hrania musím uznať že je to pecka, je to veľmi prepracované

+

obražtek z hry

http://cloud.steampowered.com/ugc/11374 ... D2951B64A/

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Counter-Strike: Global Offensive


Odpovede: 1178
Zobrazenia: 61372


emer píše:
ja som vypol vert. synchornizaciu...


Vertikálna synchronizácia drží hru automaticky na 60 fps a spôsobuje oneskorenie myši.
Jedna z vecí čo v hrách hneď vypínam.

 Fórum: Krčma   Téma: Aku hudbu práve počúvate ?


Odpovede: 1799
Zobrazenia: 52990


momentálne
Daft Punk - One More Time
alebo
SebastiAn - Walkman
SebastiAn - Ross Ross Ross
SebastiAn - Embody

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Battlefield 3 I


Odpovede: 5711
Zobrazenia: 169372


jak deaktivujú, čo je to za blbosť?

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Zľavy, akcie a výpredaje hier


Odpovede: 1477
Zobrazenia: 81170


Pobehuješ po mape s ďalšími 1600~ ľuďmi a robíš si čo chceš.
Zatiaľ bola otvorená beta a ďalšie módy pravdepodobne časom vytvorí komunita
Z hry:
http://www.youtube.com/watch?v=gYoI13P3Gfs

O móde viac tu:
https://www.facebook.com/jc2mp

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: GTA IV - diskuse k HW nárokům,problémy s funkčností atp I


Odpovede: 2337
Zobrazenia: 125694


okrem tieňov, tie na high nedá ani môj :D

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Zľavy, akcie a výpredaje hier


Odpovede: 1477
Zobrazenia: 81170


Just Cause 2 zlacnené na 5€ na steame do 27.8.2012
Dávam do pozornosti hlavne kvôli MP módu.
http://store.steampowered.com/app/8190/

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Battlefield 3 I


Odpovede: 5711
Zobrazenia: 169372


Nepreháňaj. Keď v tej coop misii lietaš na vrtuľníku v nejakej výške, asi ťa nebudú trápiť detaily vozidiel na zemi.
Radšej dojdi k nejakému hráčovi čo má o zem opretý guľomet, prizoomuj, odfoť a to sem postni :) uvidíš grafiku bf3 v plnej kráse.

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Battlefield 3 I


Odpovede: 5711
Zobrazenia: 169372


Dost ma serie ten system, ked maju vozidla neobmedzenu municiu, malo by sa to spravit tak, aby museli po case ist doplnit municiu. Keby este doladili rychlost pohybu vojakov podla hmotnosti vybavenia, tak by to bolo super. To su dve zakladne veci, ktore mi chybaju, resp. by som zmenil.
presne, aj...

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Battlefield 3 I


Odpovede: 5711
Zobrazenia: 169372


ja nechápem jak to spravili ale niekedy sa odpojím zo servera uprostred boja a započíta sa mi to a minule som si pekne počkal na koniec a až počas loadingu, ešte tam vyskočilo že saving a neuložilo sa to, čo som pozeral ostatným hráčom tak tiež im neukazovalo to kolo takže tomu nerozumiem.

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Battlefield 3 I


Odpovede: 5711
Zobrazenia: 169372


z toho si nič nerob, mne sa jaksi neuložil battlereport čo som mal 240 killov na TDM :D ale tie killy sa ti započítajú, len to chvíľku trvá

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Battlefield 3 I


Odpovede: 5711
Zobrazenia: 169372


ak zoberieme do úvahy že v starých bf (nerátam bc2) nič také ako unlocky (s výnimkou asi 12 zbraní v bf2) a perky neexistovalo, a každý mal hneď prístup ku všetkému tak to chápem ale inak mali tie unlocky spraviť tak aby brutálne neznevýhodnovali ľudí čo ich nemajú.

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Battlefield 3 I


Odpovede: 5711
Zobrazenia: 169372


že sa ti odomknú niektoré zbrane, nemusíš ich nahrávať

pre noobov ...

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Portal 2


Odpovede: 53
Zobrazenia: 3725


POZOR

Každý kto vlastní Portal 2 dostal dnešným dňom zľavu 75% na kópiu Portálu 2

Valve totiž spúšta coop na hráčmi vytvorené mapy.

:lol:

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Battlefield 3 I


Odpovede: 5711
Zobrazenia: 169372


Ono trochu aj záleží na tom akú mapu s akým počtom hráčov si hral, prvý krát to mohlo byť 32h a malá mapa, druhý krát 64h a veľká mapa, takže také info by si tiež mohol poskytnúť. To je pre mňa jedno vysvetlenie tvojho problému.

Druhé vysvetlenie može byť to že pri takých slabých parametroch sa a...

 Fórum: Bazár   Téma: P: ARMA2: Operation Arrowhead datadisk z Games Rocket


Odpovede: 0
Zobrazenia: 379


Predám datadisk Operation Arrowhed do hry ARMA2 (potrebný ku hraniu Day-z modu)

Cena: 12€

Po prevode penazí na účet, zašlem logovacie údaje na stránku http://www.gamesrocket.com a aktivačný cdkey. Účet na stránke ho taktiež obsahuje.

Viac info v prípade záujmu.

Som dôverihodný, na tomto...

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Garry's Mod


Odpovede: 40
Zobrazenia: 3316


http://tinyurl.com/8m4zxys
^
Poskúšaj za radom postupne.

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Garry's Mod


Odpovede: 40
Zobrazenia: 3316


Skús ho pustiť bez addonov, je inač dosť možné že proste nefunguje lebo gmod zachvílu prejde do verzie 13 (je dostupná ako beta) súčasní verzia 12 je už bez podpory.
Ak nepomôže nič tak jedine asi reinstall.

Fakt neviem poradiť moc takto, keby hádzalo nejaký error tak by to aspoň šlo pogoogliť.

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Garry's Mod


Odpovede: 40
Zobrazenia: 3316


skus dať hru skontrolovať steamom

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Battlefield 3 I


Odpovede: 5711
Zobrazenia: 169372


asi

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Battlefield 3 I


Odpovede: 5711
Zobrazenia: 169372


live chat
Stránka: 2 z 15 [ Vyhľadávanie našlo 426 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF