Obsah fóra
klinec - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:
Stránka:
1
z
1
[ Vyhľadávanie našlo 4 výsledkov ]
Autor
Správa
Fórum:
Pamäte
Téma:
Problem z ramkou
Odpovede:
6
Zobrazenia:
635
ramky su DDR2 533Mhz jedna 512Mb -a try 1Gigové a zakladovky
http://www.msi.com/product/mb/945P-Neo3.html#?div=Basic
Fórum:
Pamäte
Téma:
Problem z ramkou
Odpovede:
6
Zobrazenia:
635
neni tam odškrknute nič, skusim to maximum memory odškrknut piše potom 3584 a je tam ešte number of procesor aj tam mam dat dačo? ja mam dvojjadrovy procesor
// pridané po 7 minútach od posledného príspevku
odškrtol som to a reštaltoval PC a je to toisté,skušal som poprehadzovať aj ramky a nič ...
Fórum:
Pamäte
Téma:
Problem z ramkou
Odpovede:
6
Zobrazenia:
635
áno urcite je 64bitovy dal by som aj screen ale neviem ako
Fórum:
Pamäte
Téma:
Problem z ramkou
Odpovede:
6
Zobrazenia:
635
Caute.
Nainštaloval som Windows 7 Ultimate 64bit verziu a ukazuje my
že mam 3.5G nainštalovanu pamet ale požitelné len 3.12G .
.Nemám integrovanu grafiku a mam štyry sloty na zakladovke,zakladovka podporuje 4G ram,prečo my ukazuje že mám len 3.12G požitelné?
Stránka:
1
z
1
[ Vyhľadávanie našlo 4 výsledkov ]
Obsah fóra