klinec - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 4 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Pamäte   Téma: Problem z ramkou


Odpovede: 6
Zobrazenia: 635


ramky su DDR2 533Mhz jedna 512Mb -a try 1Gigové a zakladovky http://www.msi.com/product/mb/945P-Neo3.html#?div=Basic

 Fórum: Pamäte   Téma: Problem z ramkou


Odpovede: 6
Zobrazenia: 635


neni tam odškrknute nič, skusim to maximum memory odškrknut piše potom 3584 a je tam ešte number of procesor aj tam mam dat dačo? ja mam dvojjadrovy procesor

// pridané po 7 minútach od posledného príspevku

odškrtol som to a reštaltoval PC a je to toisté,skušal som poprehadzovať aj ramky a nič ...

 Fórum: Pamäte   Téma: Problem z ramkou


Odpovede: 6
Zobrazenia: 635


áno urcite je 64bitovy dal by som aj screen ale neviem ako

 Fórum: Pamäte   Téma: Problem z ramkou


Odpovede: 6
Zobrazenia: 635


:x Caute.
Nainštaloval som Windows 7 Ultimate 64bit verziu a ukazuje my že mam 3.5G nainštalovanu pamet ale požitelné len 3.12G ..Nemám integrovanu grafiku a mam štyry sloty na zakladovke,zakladovka podporuje 4G ram,prečo my ukazuje že mám len 3.12G požitelné? :(
Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 4 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF