Obsah fóra
Ahojte, potrebujem pomôcť a zároveň detailnejšie poradiť. Potrebujem mať vzdialený prístup min na 1 PC max 3 PC. Teda vidieť čo...
v Sieťové programy
keyboardman818
6
2367
27.12.2009 14:09
Freelan
Ahojte. Mám HP Pavilion DV6 a v správcovi zariadení mi ukazuje, že nie je správne nainštalovaný Bluethoot ovládač. Neviem si s...
v Ovládače
4
802
27.12.2009 10:57