matus129 píše:
pls. skadial by som si mohol stiahnut drivery na monitor DAEWOO G701NF. Thx
Na 99% není jediný důvod... Stačí ty wokenní.
matus129 píše:
75Hz a chvie sa....ked dam na 85HZ tak sa chvie ale ovela menej
Nj, ale za to může špatná elektroinstalace v baráku...
