| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: chybny displej?? |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 583
| | No, ano ked na to zasvietim tak to zmizne. |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: chybny displej?? |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 583
| Dobry den, chcel by som poradit ohladom sipleja na mojom NTB ASUS N50VC. Mal som ho v servise a menili mi na nom displej + kabel od neho. Po zapnuti doma mi vsak vysli v dolnej casti obrazovky take tmave miesta a neviem cim to moze byt a co s tym. PLS ak ma niekto s tym skusenost poradte.
http:/... |
|
Fórum: Pevné disky a radiče Téma: windows 7 nevidi disk |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 1332
| | Sory v co sa tyka diskov a formatovania som lama takze sory ale ake liveCD a ako zrusit particie?? |
|
Fórum: Pevné disky a radiče Téma: windows 7 nevidi disk |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 1332
| | Dostal sa mi do ruk notebook acer EM520, ktory vsak nemal naistalovany os, teda ziaden normalny len nejaky linpus ninux - nieco ako dos. Chcel som nanho naistalovat windows 7 a zistil som ze disk je uz rozdeleny na dve particie. na polovicu. Najprv nesiel system naistalovat ani na jednu- vypisovalo ... |
|
Fórum: Sieťové programy Téma: Zistiť ip |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 799
| | Moze admin webu zistit moju ip ak som napr. prispel do nejakej diskusie a pod. aj ked mam firewall ? |
|
Fórum: Video programy Téma: Konverzia videa |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 2785
| | Chcel by som prekonvertovat video do mensieho rozlisenia je to mozne? Ake su na to programy? |
|
Fórum: Prenosné zariadenia Téma: Mobil webkamera? |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 5521
| | Je mozne pouzit mobil ako webkameru konkretne napr. SE K510i? |
|
Fórum: PC zostavy Téma: upgrade do 10 000 |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 903
| | Myslim ze sa da vmestit do tej sumy len treba vediet kde a co kupit a ja nechcem mat vsetko najlepsie jake moze byt ale staci mi vylepsit to co mam lebo to je uz velky podpriemer. P.S: dosku a procak by som rad AMD |
|
Fórum: PC zostavy Téma: upgrade do 10 000 |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 903
| | Zdravim,potreboval by som poradit lebo chcem kupit novu dosku s procakom ,novou grafickou kartou a aj pamät. Vsetko spolu do 10000sk pricom doska by mala aspon 3 sloty PCI, o 2 graficke karty nemam zaujem takze SLI nemusi byt. Poradte co najlepsie mozem do tejto sumy kupit |
|