Johny69 - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 1 z 2 [ Vyhľadávanie našlo 57 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Intel platformy   Téma: ASUS Z170 PRO GAMING


Odpovede: 59
Zobrazenia: 2076


preinštaloval som celý win a nainštaloval všetky ovladače z CD ktore bolo pri doske

 Fórum: Intel platformy   Téma: ASUS Z170 PRO GAMING


Odpovede: 59
Zobrazenia: 2076


Zda sa mi ze nie, ale zajtra ju dam preč a odfotim vam to tu

// Spojený príspevok 18.12.2016 14:08

už som tam dal tie stĺpiky všetko rozobral dal s5 a už to ide aj mi aktivovalo windows, už všetko vypadá že funguje v pohode, ešte by som sa vas chcel spytat či neviete o niakych dobrych sluchadlac...

 Fórum: Intel platformy   Téma: ASUS Z170 PRO GAMING


Odpovede: 59
Zobrazenia: 2076


Zajtra odmontujem dosku a odfotim to a dam to tu,

 Fórum: Intel platformy   Téma: ASUS Z170 PRO GAMING


Odpovede: 59
Zobrazenia: 2076


Prvotne pc bolo poskladane z alzy, no pozrel som sa a nevidel som ich tam

 Fórum: Intel platformy   Téma: ASUS Z170 PRO GAMING


Odpovede: 59
Zobrazenia: 2076


Tak zajtra to skusim teraz to už nemám naladu rozoberať:D

// Spojený príspevok 17.12.2016 23:37

Tak mam proste vymontovat dosku, dat pod to ten obal z zakladnej dosky vsetko zapojiť a skusit zapnut hej? Ak to nepomoze tak ? // Spojený príspevok 17.12.2016 23:42 A mam to nechat v bedni ci to z ne...

 Fórum: Intel platformy   Téma: ASUS Z170 PRO GAMING


Odpovede: 59
Zobrazenia: 2076


A ked dam ten obal pod to mam skusit aj obraz ?

 Fórum: Intel platformy   Téma: ASUS Z170 PRO GAMING


Odpovede: 59
Zobrazenia: 2076


Skusim to dat asi radsej niekomu do servisu kto sa v tom vyzna nech to spraví a nech v tom nieco nepokaslem :D

 Fórum: Intel platformy   Téma: ASUS Z170 PRO GAMING


Odpovede: 59
Zobrazenia: 2076


Nie pred tym bol pc poskladaný

// Spojený príspevok 17.12.2016 23:06

A to fakt kvoli stlpikom mi nemusi ist obraz? Vsetko ostatne svieti aj sa toci

 Fórum: Intel platformy   Téma: ASUS Z170 PRO GAMING


Odpovede: 59
Zobrazenia: 2076


Ano bola pripevnena bez stlpikov, bola mensia

 Fórum: Intel platformy   Téma: ASUS Z170 PRO GAMING


Odpovede: 59
Zobrazenia: 2076


Maju byt namontovane v skrinke hej? Na mam tu zakladnu strastne velku a ani nejde pripevnit vsetkymi srobami lebo tam ani nemam na to skrutky tak je pripevnena len 4 srobami, je aj mozne ze mam na to zlu bednu ?

 Fórum: Intel platformy   Téma: ASUS Z170 PRO GAMING


Odpovede: 59
Zobrazenia: 2076


A od kial mam zobrat tie stlpiky? Mali by byť pri doske?

 Fórum: Intel platformy   Téma: ASUS Z170 PRO GAMING


Odpovede: 59
Zobrazenia: 2076


Na cernevo svieti niaka dioda na spodku napravo dosky aj celá doska blika na cerveno neviem ci to tak ma byt? A nie niesu tam ziadne take stlpiky

 Fórum: Intel platformy   Téma: ASUS Z170 PRO GAMING


Odpovede: 59
Zobrazenia: 2076


Co je to distacne stlpiky?

 Fórum: Intel platformy   Téma: ASUS Z170 PRO GAMING


Odpovede: 59
Zobrazenia: 2076


Neviem svieti na cerveno ale neviem ako zistim ci je to zle ci nie, zajtra skusim vsetko znova odmontovat a nas5 namontovat, moze to byt aj tym ze tam mam nainstalovany win a treba ho preinstalovat? To by ale mohol naskočiť aspoň bios ale

 Fórum: Intel platformy   Téma: ASUS Z170 PRO GAMING


Odpovede: 59
Zobrazenia: 2076


Ahojte, zmenil som zakladnu dosku , ramky a grafiku, pc sa spustil ale neukazuje mi obraz, pise mi ziadny signál, neviete preco? Zapojené je všetko dobre

// Spojený príspevok 17.12.2016 18:44

Nie grafiku ale procesor

 Fórum: Intel platformy   Téma: ASUS Z170 PRO GAMING


Odpovede: 59
Zobrazenia: 2076


Okay no však to uvidím potom, keď tak kúpim nový win to nieje problém

 Fórum: Intel platformy   Téma: ASUS Z170 PRO GAMING


Odpovede: 59
Zobrazenia: 2076


PC mi nepôjde zapnúť vôbec alebo pôjde a až potom môžem reinstal?

 Fórum: Intel platformy   Téma: ASUS Z170 PRO GAMING


Odpovede: 59
Zobrazenia: 2076


mám normálne krabicovú verziu Windows 7 ale už to mám aktualizované na Windows 10, key mám napísaný na bedni ten mi bude fungovať nie ?

 Fórum: Intel platformy   Téma: ASUS Z170 PRO GAMING


Odpovede: 59
Zobrazenia: 2076


Úplne nový win kvôli čomu?

// Spojený príspevok 11.12.2016 10:52

Nieje náhodou win ma HDD?

 Fórum: Intel platformy   Téma: ASUS Z170 PRO GAMING


Odpovede: 59
Zobrazenia: 2076


Ešte by som sa chcel spýtať, ked vymením zakladnu dosku, procesor a ramky bude treba reinstal win? Bude treba v biose nastavit ramky a tak podobne? Vedel by niekto v tomto poradit?

 Fórum: Intel platformy   Téma: ASUS Z170 PRO GAMING


Odpovede: 59
Zobrazenia: 2076


Jop objednavam aj nove ramky to viem

// Spojený príspevok 04.12.2016 22:49

Uz budem mat vsetko vymene skoro okrem hdd ten ani netreba zatial a dvd rom a tu tiez netreba

 Fórum: Intel platformy   Téma: ASUS Z170 PRO GAMING


Odpovede: 59
Zobrazenia: 2076


je to EVGA SuperNOVA 550 G2 a procesor mám i5 3570 3.4 Ghz je to bottleneck pre GTX 1070

 Fórum: Intel platformy   Téma: ASUS Z170 PRO GAMING


Odpovede: 59
Zobrazenia: 2076


a ešte by som sa chcel spýtať, stačí na gtx 1070 a i7 6700k 550w zdroj? mám ho aj teraz a gtx 1070 už mám akurat mám i5 procesor tak či to nejak ten i7 6700k nejak viac bude brať alebo tak, dúfam že bude stačiť 550w

 Fórum: Intel platformy   Téma: ASUS Z170 PRO GAMING


Odpovede: 59
Zobrazenia: 2076


dobre díky moc :)

 Fórum: Intel platformy   Téma: ASUS Z170 PRO GAMING


Odpovede: 59
Zobrazenia: 2076


tak tu su rozmery skrinky 190 x 424 x 481 mm

 Fórum: Intel platformy   Téma: ASUS Z170 PRO GAMING


Odpovede: 59
Zobrazenia: 2076


je jedno kolko to bude stáť, len aby to sedelo na tu zakladnu dosku a k tomu procesoru a aby to chladilo.. :D

 Fórum: Intel platformy   Téma: ASUS Z170 PRO GAMING


Odpovede: 59
Zobrazenia: 2076


dobré díky za odpoveď, ešte by som sa chcel spýtať, chcem si tu zakladnu kupit kvôli procesoru i7 6700k, je ku tomuto procesoru treba niake chladenie dokúpiť ? ak áno aké je asi najlepšie ?

 Fórum: Intel platformy   Téma: ASUS Z170 PRO GAMING


Odpovede: 59
Zobrazenia: 2076


Ahojte, chcel by som sa spýtať ako zistím či mi táto základná doska bude pasovať do bedne, je to podľa rozmerov alebo ako? bednu mám túto : https://www.alza.sk/cooler-master-elite-370-d180861.htm?o=1

 Fórum: Ovládače   Téma: gtx 1070


Odpovede: 1
Zobrazenia: 585


ahojte, odkedy mám novú nvidiu gtx 1070 tak keď sa mi spustí niečo tmavé napr. niaka tmavá fotka alebo niake tmavé prostredie v hre tak mi trošku aj zhasne monitor, niekedy sa uplne vypne a potom naskočí ale to moc nerobí, proste ked je tma v PC vypína sa obrazovka.., neviete či je na to niake nasta...

 Fórum: Intel   Téma: Intel Core i7 6700K Skylake


Odpovede: 35
Zobrazenia: 1620


keď ti robí dobré si tu honiť na fórum v takom veku z toho že si správca tak veľa šťastia, podľa mňa toto fórum nieje hodina slovenčiny a každý vie o čo sa jedná tak neviem o čo ti tu ide a čo sa tu vôbec vyjadruješ keď to nemá nič spoločné s touto témou
Stránka: 1 z 2 [ Vyhľadávanie našlo 57 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF