| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Intel platformy Téma: ASUS Z170 PRO GAMING |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 2076
| | preinštaloval som celý win a nainštaloval všetky ovladače z CD ktore bolo pri doske |
|
Fórum: Intel platformy Téma: ASUS Z170 PRO GAMING |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 2076
| Zda sa mi ze nie, ale zajtra ju dam preč a odfotim vam to tu
// Spojený príspevok 18.12.2016 14:08
už som tam dal tie stĺpiky všetko rozobral dal s5 a už to ide aj mi aktivovalo windows, už všetko vypadá že funguje v pohode, ešte by som sa vas chcel spytat či neviete o niakych dobrych sluchadlac... |
|
Fórum: Intel platformy Téma: ASUS Z170 PRO GAMING |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 2076
| | Zajtra odmontujem dosku a odfotim to a dam to tu, |
|
Fórum: Intel platformy Téma: ASUS Z170 PRO GAMING |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 2076
| | Prvotne pc bolo poskladane z alzy, no pozrel som sa a nevidel som ich tam |
|
Fórum: Intel platformy Téma: ASUS Z170 PRO GAMING |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 2076
| Tak zajtra to skusim teraz to už nemám naladu rozoberať:D
// Spojený príspevok 17.12.2016 23:37
Tak mam proste vymontovat dosku, dat pod to ten obal z zakladnej dosky vsetko zapojiť a skusit zapnut hej? Ak to nepomoze tak ? // Spojený príspevok 17.12.2016 23:42 A mam to nechat v bedni ci to z ne... |
|
Fórum: Intel platformy Téma: ASUS Z170 PRO GAMING |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 2076
| | A ked dam ten obal pod to mam skusit aj obraz ? |
|
Fórum: Intel platformy Téma: ASUS Z170 PRO GAMING |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 2076
| Skusim to dat asi radsej niekomu do servisu kto sa v tom vyzna nech to spraví a nech v tom nieco nepokaslem  |
|
Fórum: Intel platformy Téma: ASUS Z170 PRO GAMING |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 2076
| Nie pred tym bol pc poskladaný
// Spojený príspevok 17.12.2016 23:06
A to fakt kvoli stlpikom mi nemusi ist obraz? Vsetko ostatne svieti aj sa toci |
|
Fórum: Intel platformy Téma: ASUS Z170 PRO GAMING |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 2076
| | Ano bola pripevnena bez stlpikov, bola mensia |
|
Fórum: Intel platformy Téma: ASUS Z170 PRO GAMING |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 2076
| | Maju byt namontovane v skrinke hej? Na mam tu zakladnu strastne velku a ani nejde pripevnit vsetkymi srobami lebo tam ani nemam na to skrutky tak je pripevnena len 4 srobami, je aj mozne ze mam na to zlu bednu ? |
|
Fórum: Intel platformy Téma: ASUS Z170 PRO GAMING |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 2076
| | A od kial mam zobrat tie stlpiky? Mali by byť pri doske? |
|
Fórum: Intel platformy Téma: ASUS Z170 PRO GAMING |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 2076
| | Na cernevo svieti niaka dioda na spodku napravo dosky aj celá doska blika na cerveno neviem ci to tak ma byt? A nie niesu tam ziadne take stlpiky |
|
Fórum: Intel platformy Téma: ASUS Z170 PRO GAMING |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 2076
| | Co je to distacne stlpiky? |
|
Fórum: Intel platformy Téma: ASUS Z170 PRO GAMING |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 2076
| | Neviem svieti na cerveno ale neviem ako zistim ci je to zle ci nie, zajtra skusim vsetko znova odmontovat a nas5 namontovat, moze to byt aj tym ze tam mam nainstalovany win a treba ho preinstalovat? To by ale mohol naskočiť aspoň bios ale |
|
Fórum: Intel platformy Téma: ASUS Z170 PRO GAMING |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 2076
| Ahojte, zmenil som zakladnu dosku , ramky a grafiku, pc sa spustil ale neukazuje mi obraz, pise mi ziadny signál, neviete preco? Zapojené je všetko dobre
// Spojený príspevok 17.12.2016 18:44
Nie grafiku ale procesor |
|
Fórum: Intel platformy Téma: ASUS Z170 PRO GAMING |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 2076
| | Okay no však to uvidím potom, keď tak kúpim nový win to nieje problém |
|
Fórum: Intel platformy Téma: ASUS Z170 PRO GAMING |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 2076
| | PC mi nepôjde zapnúť vôbec alebo pôjde a až potom môžem reinstal? |
|
Fórum: Intel platformy Téma: ASUS Z170 PRO GAMING |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 2076
| | mám normálne krabicovú verziu Windows 7 ale už to mám aktualizované na Windows 10, key mám napísaný na bedni ten mi bude fungovať nie ? |
|
Fórum: Intel platformy Téma: ASUS Z170 PRO GAMING |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 2076
| Úplne nový win kvôli čomu?
// Spojený príspevok 11.12.2016 10:52
Nieje náhodou win ma HDD? |
|
Fórum: Intel platformy Téma: ASUS Z170 PRO GAMING |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 2076
| | Ešte by som sa chcel spýtať, ked vymením zakladnu dosku, procesor a ramky bude treba reinstal win? Bude treba v biose nastavit ramky a tak podobne? Vedel by niekto v tomto poradit? |
|
Fórum: Intel platformy Téma: ASUS Z170 PRO GAMING |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 2076
| Jop objednavam aj nove ramky to viem
// Spojený príspevok 04.12.2016 22:49
Uz budem mat vsetko vymene skoro okrem hdd ten ani netreba zatial a dvd rom a tu tiez netreba |
|
Fórum: Intel platformy Téma: ASUS Z170 PRO GAMING |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 2076
| | je to EVGA SuperNOVA 550 G2 a procesor mám i5 3570 3.4 Ghz je to bottleneck pre GTX 1070 |
|
Fórum: Intel platformy Téma: ASUS Z170 PRO GAMING |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 2076
| | a ešte by som sa chcel spýtať, stačí na gtx 1070 a i7 6700k 550w zdroj? mám ho aj teraz a gtx 1070 už mám akurat mám i5 procesor tak či to nejak ten i7 6700k nejak viac bude brať alebo tak, dúfam že bude stačiť 550w |
|
Fórum: Intel platformy Téma: ASUS Z170 PRO GAMING |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 2076
| dobre díky moc  |
|
Fórum: Intel platformy Téma: ASUS Z170 PRO GAMING |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 2076
| | tak tu su rozmery skrinky 190 x 424 x 481 mm |
|
Fórum: Intel platformy Téma: ASUS Z170 PRO GAMING |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 2076
| je jedno kolko to bude stáť, len aby to sedelo na tu zakladnu dosku a k tomu procesoru a aby to chladilo..  |
|
Fórum: Intel platformy Téma: ASUS Z170 PRO GAMING |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 2076
| | dobré díky za odpoveď, ešte by som sa chcel spýtať, chcem si tu zakladnu kupit kvôli procesoru i7 6700k, je ku tomuto procesoru treba niake chladenie dokúpiť ? ak áno aké je asi najlepšie ? |
|
Fórum: Intel platformy Téma: ASUS Z170 PRO GAMING |
Odpovede: 59 Zobrazenia: 2076
| |
Fórum: Ovládače Téma: gtx 1070 |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 585
| | ahojte, odkedy mám novú nvidiu gtx 1070 tak keď sa mi spustí niečo tmavé napr. niaka tmavá fotka alebo niake tmavé prostredie v hre tak mi trošku aj zhasne monitor, niekedy sa uplne vypne a potom naskočí ale to moc nerobí, proste ked je tma v PC vypína sa obrazovka.., neviete či je na to niake nasta... |
|
Fórum: Intel Téma: Intel Core i7 6700K Skylake |
Odpovede: 35 Zobrazenia: 1620
| | keď ti robí dobré si tu honiť na fórum v takom veku z toho že si správca tak veľa šťastia, podľa mňa toto fórum nieje hodina slovenčiny a každý vie o čo sa jedná tak neviem o čo ti tu ide a čo sa tu vôbec vyjadruješ keď to nemá nič spoločné s touto témou |
|